Gość: kibic IP: *.chello.pl 08.08.09, 16:08 Polonia Bytomska Królowa całego Śląska ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: heniek Odra w meczu z Polonią Bytom szuka pierwszych l... IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 08.08.09, 16:43 nigdy juz nie postawie na odre :( życze im spadku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Polonia się odrodziła. Brawo! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.09, 16:56 Polonia Bytom, jest w tym sezonie moim ulubionym klubem piłkarskim ze śląska jak i z całego południa. Mało się onich mówiło w poprzednim sezonie, a przecież zajęli 8 miejsce. Brawo dla Polonii, kibic polskiej piłki z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scie Odra w meczu z Polonią Bytom szuka pierwszych l... IP: 62.140.137.* 08.08.09, 17:07 każdy to powie Szombierki rządzą BYTOMIEM! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PB Re: Odra w meczu z Polonią Bytom szuka pierwszych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.09, 17:09 buahha szombry hehehe b-klasa :D Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Odra w meczu z Polonią Bytom szuka pierwszych 08.08.09, 17:14 spadaj Odro ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sagi2007 Mimo prezydenta 08.08.09, 18:09 szombierkarza (który przebiera się tylko w szaliki Polonii) to Królowa Śląska rządzi w Bytomiu ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus Odra w meczu z Polonią Bytom szuka pierwszych l... IP: 85.128.7.* 08.08.09, 17:09 jestem kibicem Wisły, ale też bardzo lubię Polonię, życzę powodzenia w tym sezonie. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pb jj Odra w meczu z Polonią Bytom szuka pierwszych l... IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.08.09, 18:29 wezcie tego pacana co komentuje żałosneeeeeeeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mg Ekstraklasa: Polonia wygrywa w Wodzisławiu dzię... IP: 70.48.45.* 08.08.09, 22:24 Maly klub, z jeszcze mniejszym budzetem ale stara sie jak moze. Brawo Polonia, tylko tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goopee 1954 1962 ... 2010!!! IP: 91.197.37.* 08.08.09, 22:36 Mały klub... hehe dobre sobie! Ciągle jedyny w Posce jako zdobywca europejskiego pucharu. Wielki klub, z małym budżetem byłoby na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: 1954 1962 ... 2010!!! IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 08.08.09, 23:21 Ambitni to oni sa, ale umiejetnosci ...chyba okregowka Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gt Re: 1954 1962 ... 2010!!! IP: 91.197.37.* 09.08.09, 00:29 Okręgówka Europy to w tym roku Warszafka i Cracków. Niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mg Re: 1954 1962 ... 2010!!! IP: 70.48.45.* 09.08.09, 03:10 Maz racje, wielki klub z wielka historia. Chodzilo mi o to ze to teraz may klub z tylko jedna sekcja sportowa (pilka), nie jak kiedys. Ale zaslugi to ma wielkie. Odpowiedz Link Zgłoś
hekserakt Re: 1954 1962 ... 2010!!! 09.08.09, 04:08 Jak nieroby i lenie z Górnika Zabrze spadli oczko niżej, to jedynie Polonia Bytom może zrekompensować emocje piłkarskie na śląsku. Bo, pozostałe kluby z tego regionu, raczej będą się broniły przed spadkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
patryk_z_wawy Ekstraklasa: Polonia wygrywa w Wodzisławiu dzię... 09.08.09, 09:37 nic nie mam do Polonii, ale na dluzsza mete, max na co ich stac do 6,7 miejsce. Jak beda mecze z Lechem, Wisla, Legia to mysle, ze juz tak rozowo moze ne byc, aczkowlwiek przez te 2 lata udowodnili juz, ze stac ich rowniez na dobre wystepy z czolowka ligi. Ale tak jak mowie, przy ilosci 30 spotkan w sezonie, wyjda wszystkie braki, niedociagniecia i aspekty finansowe, najgorsze jest to, jak taka Wisla, albo Legia robia prawie wszystkich, jak chca, a potem przegrywaja z estonskimi, albo gruzinskimi zespolami, pokazuje to, jak slaba lige mamy jesli chodzi o wszystkie 16 zespolow ekstraklasy, zal Odpowiedz Link Zgłoś
sks.rewera Ekstraklasa: Polonia wygrywa w Wodzisławiu dzię... 09.08.09, 17:13 Mało mnie interesowały do tej pory szach-maty piłkarskie, także opinie fanów futbolu. Ale chwilę temu założyłem swoje konto. Bo przeczytałem komentarz o drugim meczu wygranym przez Polonię (bytomską, rzecz jasna!) oraz Twoją opinię. Dzięki serdeczne. (Zresztą opinie inne, choć krytyczne, są rzeczowe ale nie złośliwe. I za nie też dzięki.) Widziałem w 1965 roku rewanżowy mecz Polonistów w finale Pucharu Rappana z niemieckim klubem i zwycięstwo 5:1 (po porażce 0:3 na wyjeździe). Kilka miesięcy później przeżywałem Ich zwycięstwo w Pucharze Ameryki (tego dnia otrzymałem telegram, że dostałem się na studia; stąd moja doskonała pamięć). ...a teraz mam przed sobą oryginalny znaczek klubowy SKS.Rewery Stanisławów, założonej w 1908 roku, ukochanej przez mego Tatę, "kibola" i Rewery i lwowskiej Pogonii, od której barwy wzięli po wojnie poloniści z Bytomia. ...i czuję, że mój Tata gdzieś daleko - bo zmarł dawno - jest nadal z Polonią... Odpowiedz Link Zgłoś
sks.rewera Re: Odra w meczu z Polonią Bytom szuka pierwszych 09.08.09, 17:16 Gość portalu: kibic napisał(a): > Polonia Bytomska Królowa całego Śląska ! Odpowiedz Link Zgłoś
sks.rewera Re: Odra w meczu z Polonią Bytom szuka pierwszych 09.08.09, 17:20 Mało mnie interesowały do tej pory szach-maty piłkarskie, także opinie fanów futbolu. Ale chwilę temu założyłem swoje konto. Bo przeczytałem komentarz o drugim meczu wygranym przez Polonię (bytomską, rzecz jasna!) oraz Twoją opinię. Dzięki serdeczne. (Zresztą opinie inne, choć krytyczne, są rzeczowe ale nie złośliwe. I za nie też dzięki.) Widziałem w 1965 roku rewanżowy mecz Polonistów w finale Pucharu Rappana z niemieckim klubem i zwycięstwo 5:1 (po porażce 0:3 na wyjeździe). Kilka miesięcy później przeżywałem Ich zwycięstwo w Pucharze Ameryki (tego dnia otrzymałem telegram, że dostałem się na studia; stąd moja doskonała pamięć). ...a teraz mam przed sobą oryginalny znaczek klubowy SKS.Rewery Stanisławów, założonej w 1908 roku, ukochanej przez mego Tatę, "kibola" i Rewery i lwowskiej Pogonii, od której barwy wzięli po wojnie poloniści z Bytomia. ...i czuję, że mój Tata gdzieś daleko - bo zmarł dawno - jest nadal z Polonią... Odpowiedz Link Zgłoś