Gość: X Pytanie do PZPNu IP: *.chello.pl 15.08.09, 11:28 wierząc w jego dobre imię, którego ja - malućki karaluch - nie jestem godzien naruszyć, pytam się ile punktów ma Widzew? Trzy czy dziewięć? W pełni wierzę i ufam w szybką odpowiedź tej doskonałej wszechwiedzącej organizacji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: green Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 11:35 derby dla Widzewa;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek78 Pierwsza bramka łks ze spalonego IP: *.retsat1.com.pl 15.08.09, 11:38 Pierwsza bramka dla ŁKS padła z ewidentnego spalonego co potwierdzają powtórki. Z kolei przy drugiej nieuznanej bramce wszystko odbyło się prawidłowo, więc suma sumarum wyszło na zero. Na trybunach jak zwykle jeden z najlepszych dopingów w Polsce i niesłyszalna grupka kibiców ŁKS. Zatem w Łodzi bez zmian. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzewiak Re: Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.09, 12:02 Widzew górą ! Łekaesiacy złość was ogarnia ? Widzew to nasz ukochany klub. Odpowiedz Link Zgłoś
antua Matusiak bohaterem derbów Łodzi 15.08.09, 12:24 Wieluń się cieszy - WIDZEW GÓRĄ I PNIE SIĘ DO GÓRY !!!!! pozdrawiam wszystkich kibiców Widzewa !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzew ? Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 12:39 Od dziś Widzew rządzi w Łodzi i nie prędko ŁKS mu podskoczy a na trybunach widzewskie święto i marny niesłyszalny doping ŁKS cała prawda o Łodzi Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Matusiak bohaterem derbów Łodzi 15.08.09, 12:54 nie rozumiem czemu matusiak ma odejsc z widzewa ,to jest zawodnik o takim potencjale że jak zaskoczy każdy inny zawodnik z widzewa może mu buty tylko czyscić , i leńczyk stary wyga o tym wie i na to liczy i mysle że się nie przeliczy a janas no cóż juz raz niemilosiernie dupy dał nie zabierając nie wiedzieć czemu np frankowskiego na mistrzostwa swiata i słono za to zaplacił ,a w ogole te kary dla widzewa i jeszcze te punkty karne to skandal i granda w biały dzień bo inni mają czynnych zawodnikow zamieszanych w afery korupcyjne i spokojnie grają w ekstraklasie ,mysle że jest to prostacka i prymitywna zemsta postkomunistycznych wrogów bońka z pzpn . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: simao tchórzliwe widzewskie pastuchy - 500 biletów IP: *.uk2net.com 15.08.09, 12:50 przyznali eŁKSsowi jedynie 500 biletów. kilka tysięcy eŁKSsiaków oglądało derby na telebimie. pozbawiona dopingu drużyna wygrałaby mecz, gdyby nie przewał sędziego. tak właśnie wygląda net "wielki" widzew :D www.youtube.com/watch?v=hhVnUyyzY5c Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin Jestem dymny z bycia ŁKSiakiem IP: *.toya.net.pl 15.08.09, 13:09 Abstrahując od wyniku, kontrowersyjnej niezaliczonej niesłusznie bramki dla ŁKS, jestem dumny z bycia Rodowitym Łodzianinem. Z żalem patrzę na fakt, iż derby znów stają się ich namiastką, bardzo mała liczba przyznanych biletów spotka się najprawdopodobniej z taką samą odpowiedzią ze strony LKS-u i będziemy świadkami derbów przy symbolicznych ilościach kibiców gości a to mnie zawsze w naszych derbach elektryzowało. Dlaczego znów musimy przechodzić przez wojnę biletową? Szkoda.... Zabawa jaka odbyła się przed telebimem była godna zapamiętania, już nie mogę się doczekać miażdżącego dopingu na stadionie na al. Unii... No i dumny jestem z piłkarzy którzy walczyli niesamowicie, pomimo, że byli tak naprawdę zbieraniną która nie miała wiele wspólnego z drużyną grającą w ekstraklasie. Jeśli uda się utrzymać i może nawet minimalnie wzmocnić ten skład, sprawimy wiele niespodzianek w tym sezonie, a za rok będziemy w ekstraklasie. I derby znów będą w najwyższej klasie rozgrywkowej, czyli tam gdzie ich miejsce. Pozdro dla normalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RED ARMY Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.toya.net.pl 15.08.09, 13:18 DAJ DAJ DAJ DAJ hehehehehehe;)))))) polewam płaczki żydowskie haha czy wy nie umiecie się z niczym pogodzić??? czy zawsze musicie płakać na wszystkich forach,portalach itd ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!!!! DERBY DLA WIDZEWA !!!!:)))))))))) Łks CO???????????? LUBISZ TO SUKOOOOOOO!!!!!!!!! hahaha:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kurek Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 13:25 Gol dla Łks-u był prawidłowy, widziałem powtórke w sportowym wieczorze. Szkoda bo Łks powinien wygrać te derby. Widać że sędziowie pomagają Widzewowi żeby wrócił do elity, ale cóz takie czasy wepchnąć bogatego i wypchnąć biednego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: de vallec Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.toya.net.pl 15.08.09, 14:14 Lecz nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;D.Niech żyje i rozszerza sie normalny futbol i kibicowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pedro Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.cable.ubr01.livi.blueyonder.co.uk 15.08.09, 16:39 Skoro LKS jest takim super klubem i ma tysiace super kibicow to dlaczego od 101 lat nie znalazl sie zaden super sponsor? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ( L )ewy Bramka dla łksu padła ze spalonego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 16:41 Wiec czego sie sadzą.Mowlik powinien wylecieć z boiska po faulu na Dudu w 2 połowie.Przegrali derby i byli gorsi od Widzewa co było widać.Szkoda ze grę z kontry wielu fachmanów uwaza za objaw przewagi.Widzew prowadził grę w tym meczu a Łksa grala z kontry.Przegrali wiec o co ten hałas? Odpowiedz Link Zgłoś
armands Matusiak bohaterem derbów Łodzi 16.08.09, 14:02 A mi się to podoba - dajdaje zwycięzcą moralnym, a Widzewek zwycięzcą na boisku i 3 punkty w tabeli :))) Tylko tak dalej. Na pohybel starozakonnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matusiak bohaterem Re: Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.09, 15:55 .....a ja myślałem,że był nim sędzia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.09, 16:35 jak odchodził z ŁKS-u - powiedział, że predzej udusi się własnym ch..em niż zagra w u koszernych!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robi Grudziądz Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.09, 20:16 Mecz jak mecz. Jeden wygrywa drugi przegrywa. Widzew był po prostu lepszy i to nie podlega dyskusji. Wynik jest wynikiem i nie ma co go podważać. Przegrywać też trzeba umieć z honorem a nie żalić się na sędziego. TRZEBA GRAC DO KOŃCA A NIE LICZYĆ NA CUD. Ja wierzę, że Widzew i wiosna tez wygra na stadionie przy Al. Włókniarzy!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś