Dodaj do ulubionych

Matusiak bohaterem derbów Łodzi

    • Gość: X Pytanie do PZPNu IP: *.chello.pl 15.08.09, 11:28
      wierząc w jego dobre imię, którego ja - malućki karaluch - nie jestem godzien
      naruszyć, pytam się ile punktów ma Widzew? Trzy czy dziewięć? W pełni wierzę i
      ufam w szybką odpowiedź tej doskonałej wszechwiedzącej organizacji!
    • Gość: green Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 11:35
      derby dla Widzewa;-)

    • Gość: jacek78 Pierwsza bramka łks ze spalonego IP: *.retsat1.com.pl 15.08.09, 11:38
      Pierwsza bramka dla ŁKS padła z ewidentnego spalonego co
      potwierdzają powtórki. Z kolei przy drugiej nieuznanej bramce
      wszystko odbyło się prawidłowo, więc suma sumarum wyszło na zero. Na
      trybunach jak zwykle jeden z najlepszych dopingów w Polsce i
      niesłyszalna grupka kibiców ŁKS. Zatem w Łodzi bez zmian.
    • Gość: Widzewiak Re: Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.09, 12:02
      Widzew górą ! Łekaesiacy złość was ogarnia ? Widzew to nasz ukochany
      klub.
    • antua Matusiak bohaterem derbów Łodzi 15.08.09, 12:24
      Wieluń się cieszy - WIDZEW GÓRĄ I PNIE SIĘ DO GÓRY !!!!!
      pozdrawiam wszystkich kibiców Widzewa !!!!
    • Gość: Widzew ? Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 12:39
      Od dziś Widzew rządzi w Łodzi i nie prędko ŁKS mu podskoczy a na trybunach
      widzewskie święto i marny niesłyszalny doping ŁKS cała prawda o Łodzi
      • piotr33k2 Re: Matusiak bohaterem derbów Łodzi 15.08.09, 12:54
        nie rozumiem czemu matusiak ma odejsc z widzewa ,to jest zawodnik o
        takim potencjale że jak zaskoczy każdy inny zawodnik z widzewa może
        mu buty tylko czyscić , i leńczyk stary wyga o tym wie i na to
        liczy i mysle że się nie przeliczy a janas no cóż juz raz
        niemilosiernie dupy dał nie zabierając nie wiedzieć czemu np
        frankowskiego na mistrzostwa swiata i słono za to zaplacił ,a w
        ogole te kary dla widzewa i jeszcze te punkty karne to skandal i
        granda w biały dzień bo inni mają czynnych zawodnikow zamieszanych w
        afery korupcyjne i spokojnie grają w ekstraklasie ,mysle że jest to
        prostacka i prymitywna zemsta postkomunistycznych wrogów bońka z
        pzpn .
    • Gość: simao tchórzliwe widzewskie pastuchy - 500 biletów IP: *.uk2net.com 15.08.09, 12:50
      przyznali eŁKSsowi jedynie 500 biletów. kilka tysięcy eŁKSsiaków oglądało
      derby na telebimie. pozbawiona dopingu drużyna wygrałaby mecz, gdyby nie
      przewał sędziego. tak właśnie wygląda net "wielki" widzew :D
      www.youtube.com/watch?v=hhVnUyyzY5c
      • Gość: Łodzianin Jestem dymny z bycia ŁKSiakiem IP: *.toya.net.pl 15.08.09, 13:09
        Abstrahując od wyniku, kontrowersyjnej niezaliczonej niesłusznie
        bramki dla ŁKS, jestem dumny z bycia Rodowitym Łodzianinem.
        Z żalem patrzę na fakt, iż derby znów stają się ich namiastką, bardzo
        mała liczba przyznanych biletów spotka się najprawdopodobniej z taką
        samą odpowiedzią ze strony LKS-u i będziemy świadkami derbów przy
        symbolicznych ilościach kibiców gości a to mnie zawsze w naszych
        derbach elektryzowało. Dlaczego znów musimy przechodzić przez wojnę
        biletową? Szkoda....
        Zabawa jaka odbyła się przed telebimem była godna zapamiętania, już
        nie mogę się doczekać miażdżącego dopingu na stadionie na al. Unii...
        No i dumny jestem z piłkarzy którzy walczyli niesamowicie, pomimo, że
        byli tak naprawdę zbieraniną która nie miała wiele wspólnego z
        drużyną grającą w ekstraklasie.
        Jeśli uda się utrzymać i może nawet minimalnie wzmocnić ten skład,
        sprawimy wiele niespodzianek w tym sezonie, a za rok będziemy w
        ekstraklasie. I derby znów będą w najwyższej klasie rozgrywkowej,
        czyli tam gdzie ich miejsce.

        Pozdro dla normalnych.
    • Gość: RED ARMY Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.toya.net.pl 15.08.09, 13:18
      DAJ DAJ DAJ DAJ hehehehehehe;)))))) polewam płaczki żydowskie haha czy wy nie
      umiecie się z niczym pogodzić??? czy zawsze musicie płakać na wszystkich
      forach,portalach itd ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!!!! DERBY DLA WIDZEWA !!!!:))))))))))
      Łks CO???????????? LUBISZ TO SUKOOOOOOO!!!!!!!!! hahaha:)))))
    • Gość: kurek Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 13:25
      Gol dla Łks-u był prawidłowy, widziałem powtórke w sportowym wieczorze.
      Szkoda bo Łks powinien wygrać te derby.
      Widać że sędziowie pomagają Widzewowi żeby wrócił do elity, ale cóz takie
      czasy wepchnąć bogatego i wypchnąć biednego.
    • Gość: de vallec Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.toya.net.pl 15.08.09, 14:14
      Lecz nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;D.Niech żyje i
      rozszerza sie normalny futbol i kibicowanie.
    • Gość: pedro Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.cable.ubr01.livi.blueyonder.co.uk 15.08.09, 16:39
      Skoro LKS jest takim super klubem i ma tysiace super kibicow to
      dlaczego od 101 lat nie znalazl sie zaden super sponsor?
    • Gość: ( L )ewy Bramka dla łksu padła ze spalonego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 16:41
      Wiec czego sie sadzą.Mowlik powinien wylecieć z boiska po faulu na
      Dudu w 2 połowie.Przegrali derby i byli gorsi od Widzewa co było
      widać.Szkoda ze grę z kontry wielu fachmanów uwaza za objaw
      przewagi.Widzew prowadził grę w tym meczu a Łksa grala z
      kontry.Przegrali wiec o co ten hałas?
    • armands Matusiak bohaterem derbów Łodzi 16.08.09, 14:02
      A mi się to podoba - dajdaje zwycięzcą moralnym, a Widzewek zwycięzcą na
      boisku i 3 punkty w tabeli :))) Tylko tak dalej. Na pohybel starozakonnym.
    • Gość: matusiak bohaterem Re: Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.09, 15:55
      .....a ja myślałem,że był nim sędzia!
    • Gość: obserwator Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.09, 16:35
      jak odchodził z ŁKS-u - powiedział, że predzej udusi się własnym ch..em niż
      zagra w u koszernych!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Robi Grudziądz Matusiak bohaterem derbów Łodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.09, 20:16
      Mecz jak mecz. Jeden wygrywa drugi przegrywa. Widzew był po prostu lepszy i to
      nie podlega dyskusji. Wynik jest wynikiem i nie ma co go podważać. Przegrywać
      też trzeba umieć z honorem a nie żalić się na sędziego. TRZEBA GRAC DO KOŃCA A
      NIE LICZYĆ NA CUD. Ja wierzę, że Widzew i wiosna tez wygra na stadionie przy
      Al. Włókniarzy!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka