Gość: emeryt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 07:59 Szczególnie sprawdził się "gwiazdor" M.Wlazły na ostatnich mistrzostwach świata we Włoszech. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
crimen Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... 03.10.11, 08:04 Na początek niech ten plastuś z bełchatówka przeprosi Łukasza Żygadłę za nagonkę i pisanie castusiowych lojalek. Dopiero jeśli Łukasz uzna, że może z nim grać, wtedy można się zastanowić nad powrotem Skarpety do kadry!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.lukman.pl 03.10.11, 08:55 A za co ,za konflikt z Castelanim.Zawodnicy nie powinni pisać takich rzeczy,ale sobie je wyjaśniać w cztery oczy.A Żygadło miał pretensje o to ,że nie gra w podstawowym składzie.Pół bidy gdy trener panuje nad tym by grali najlepsi ,a gorzej gdy uprawia politykę personalną .Widać jaki jest bałagan w kadrze.A Wlazły w formie ma grać ,a nie uprawić jakieś PRZEPYCHANKI,to jest zespół i musi skupiać się nad celem nadrzędnym ,inaczej nigdy do niczego nie dojdziemy.A prasa lepiej żeby sie nie wtrącała nadmiernie w to wszystko ,to może to oświadczenie byłoby niepotrzebne.Zresztą tyle się o tym pisało.Teraz jak nie awansujemy na IO to stracimy wszyscy i oby znów się nie okazało ,że z różnych powodów nie zdobywamy medali i tylko tracimy parę wgwizdek. Odpowiedz Link Zgłoś
staq Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie 04.10.11, 22:06 ''Jak Mariusz jest chory, to niech idzie do doktora. A jak nie jest chory, to tym bardziej niech idzie do doktora" i tyle w tym temacie @crimen - a u ciebie wszyscy zdrowi ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 11:16 Przypominam Ci, że wśród tych, którzy podpisali tzw. lojalkę byli również tegoroczni kadrowicze. I jakoś nie było spięć na lini Żygadło - Kurek, Gruszka, Możdzonek itp itd. Więc czemu akurat przepraszać ma Wlazły? I czemu to akurat on musi liczyć na litość Żygadły? Bo nie rozumiem twojego wywodu. Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie 03.10.11, 15:46 Przypominam ci, że lojalka wypłynęła z kręgów buraczanego prezia z bełchatówka, który chciał decydować o powołaniach do kadry. Jeśli dalej nie rozumiesz o co mi chodzi, to twój problem, bo ja nie mam zamiaru tracić energii na oświatę braci mniejszych!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lechujarek Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie 03.10.11, 21:13 Możesz po ludzku opowiedzieć o co chodzi z tą lojalką bo jakoś udało mi się nic o tym nie usłyszeć. Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie 04.10.11, 08:04 Sitwa bełchatowska zorganizowała "spontaniczne" pisemne poparcie dla kastusia, praktycznie deklarując niechęć gry z Łukaszem Żygadło. Zasmrodzono atmosferę w kadrze, co odbiło się na wynikach reprezentacji w mistrzostwach świata, a śmierdziele udają dzisiaj świętoszków. Przy absencji Zagumnego to Żygadło jest podstawowym sypaczem reprezentacji i to on powinien decydować z kim może grać, a z kim nie. Wlazły nigdy nie decydował o wynikach w ważnych spotkaniach, a jego osiągnięcia międzynarodowe polegają na udziale w fimałach pucharów, wykupionych przez piechockiego. Niech gwiazdeczki z bełchatówka ubiorą worek pokutny i udadzą się do Canossy, a MOŻE zostanie im wybaczone. Więcej pokory. Tu chodzi o reprezentowanie Polski. Niech ten chłoptaś spod Łodzi udowodni, że jest tego godny!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.lukman.pl 04.10.11, 09:30 Chodzi o to ,że niektórzy nie nawidzą SKRY, szczególnie WLAZŁEGO ,nawet te przepychanki sprawiają im przyjemność.Czas już by ktoś stanął w obronie tego chłopaka i powiedział basta,bo niedługo bedziemy mieć kolejnego meczennika ,a nie atakującego. Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie 04.10.11, 10:01 Wszystko to zasługa buraczanego prezia z bełchatówka, który z siatkówki chciał stworzyć prywatny folwark. Wlazły nigdy nie udowodnił swojej przydatności dla reprezentacji, więc mała strata, krótki żal. Niechęć do prezesa nie przenosi się na zawodników, czego przykładem jest Kurek. Co do nowych atakujących repry, to psim obowiązkiem klubu czerpiącego pieniądze z państwowej kasy (typu skra) jest ogrywanie młodych. Tymczasem piechocki kupił najzdolniejszego juniora na pozycji atakującego, Hebdę i posadził go na ławie. Chłopak od 2 lat się nie rozwija, a buraczany prezio będzie teraz ogrywał młodego Serba. Ile mógł osiągnąć Hebda, to widać na przykładzie Miki, który na szczęście do bełchatówka nie trafił. Za co mamy kochać skrę? Za szastanie publicznymi pieniędzmi, czy marnowanie młodych talentów? Rozumiem, że to reszta +ligi ma ogrywać młodych dla skry, ale na to nikt się nie zgodzi. Pora pogonić tego hochsztaplera-pasożyta z polskiej siatkówki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roger Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: 193.22.252.* 04.10.11, 10:53 Wlazły udowodnił, że zasługuje na kadrę choćby w 2006 roku, gdy Polska zdobyła wicemistrzostwo świata, a on był nominowany do mvp. Oświadczenie w sprawie Żygadły nie wypłynęło z Bełchatowa, tylko była to inicjatywa przede wszystkim starszych zawodników z kadry i podpisali się pod nim różni zawodnicy łącznie z Zagumnym i Gruszką. Nie wiem jaki miałby w tym cel Bełchatów, skoro rozgrywającymi byli Zagumny, Łomacz, Żygadło, Drzyzga. Nie rozumiem też niechęci do prezesa, w końcu Skra to jeden z najlepiej zarządzanych klubów w Polsce i całkiem przyzwoity jak na skalę światową. Spółką skarbu państwa, która jest sponsorem w siatkówce męskiej, prócz PGE, jest także Zaksa czy JSW i jakoś nikt z tego powodu nie płacze. Poza tym lepiej, żeby wypracowane zyski lokowali w bzdurne reklamy czy promowali się przez siatkówkę ? Co do młodych to trochę hipokryzja. Przecież Skra nie postępuje inaczej niż każda inna drużyna, która ma pieniądze, chcę się bić o medale w kraju i LM i ma sponsora, który wykłada pieniądze i wymaga wyników. Są kupowani najlepsi. Młodzi i perspektywiczni albo są ogrywani w drugim zespole albo idą na wypożyczenie do słabszych klubów (jak Zatorski, Kłos, Buszek). Przecież żaden klub z takim budżetem nie zaryzykuje wstawiając młodego od razu do podstawowego składu. Czy w innych zespołach z podobnym budżetem jak Zaksa, Resovia lub znacznie wyższym jak Trento gra wielu wychowanków? W Skrze jest Wlazły, Milczarek, wypożyczeni kiedyś Kłos i Zatorski. Młodzi grają pierwsze skrzypce w drużynach z małym budżetem, których nie stać na gwiazdy i w swoich wychowankach szukają zawodników: Częstochowa, Bydgoszcz, czy ostatnimi laty Olsztyn Odpowiedz Link Zgłoś
kania.u Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie 04.10.11, 21:52 oj, crimen, dziecko - co ty wiesz o lojalkach ,,, tylko za innymi te bzdury klepiesz. Widać, ze nigdy nie byłeś w drużynie i nie masz pojęcia, co to jest kapuś i skarŻYpyta, który leci do radiowęzła naskarżyć na pana od w-f , że dał mu trójkę a nie czwórkę... Lepiej powtórz lekcje i spakuj tornister . I odklej się od kompa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kajdi. Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.dynamic.chello.pl 03.03.12, 12:59 Nie piszę się "Łukasza Żygadłę" tylko "Łukasza Żygadło" imbecylu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widmo Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.sta.asta-net.com.pl 03.10.11, 08:29 Mariusz wtedy wchodził na zmiany, podstawowym atakujacym był wtedy Gruszka, nie licząc meczów w grupie(każdy jest dobrze zagrał) to potem to oby dwaj zawiedli, więc skoro nie chcecie wlazłego(bo zle grał MŚ) to nie chcecie też Gruszki(zle grał na MŚ i ME też niczego nie pokazał), pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gościówa Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... IP: *.lukman.pl 03.10.11, 08:30 Jak nie awansujemy na IO przez brak atakującego ,to wtedy nie wyjeżdżajcje ,że to wina Wlazłego.On ma trudny charakter,ale to nie znaczy ,że można po nim jeżdzić jak po łysej kobyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.lukman.pl 03.10.11, 09:01 Jak wspominam te MŚ to robi mi się niedobrze.Wszyscy wiedzą jakie one były ,a przebojem był regulamin ,a nie gra chłopaków.Dziś mamy porównanie ,ale wtedy to było po raz pierwszy na imprezie tej rangi i wszyscy mieli dosyć .Nawet wielka BRAZYLIA została wygwizdana ,a ich mecz jest do dziś przykładem jak grać gdy obydwie drużyny chcą przegrać .Szkoda słów ,wszystko zostało napisane . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm moze juz wystarczy tych pytan do manka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 12:08 nie chce grac, niech w cholere nie gra. niech siedzi w belchatowskim bajorku i kosi kase. jeszcze z pensji pani dyrektor marketingu na dodatkowe skarpety starczy. facet dobrze gra w siatkowke, ale nie ma jaj i charakteru reprezentanta. trudno. wielki talent to za malo. wlazly nigdy nie bedzie drugim swiderskim i juz. nie ten material. czas zakonczyc te telenowele, bo kibicom juz sie ulewa. Odpowiedz Link Zgłoś
old_lodzer zgadzam się na 100% .... 03.10.11, 12:39 nie chce, niech nie gra ... inwestowanie czasu i środków w zawodnika, któremu w każdej chwili może przydarzyc się kontuzja lub poczuje sie zmęczony jest bez sensu. Wlazły dziś jest w formie, a po sezonie może znów być wrakiem wymagającym kuracji w ciepłych wodach ... Na miejscu trenera kadry stawiałbym na Jarosza i spróbowałbym dogadac się z Jastrzebiem co do gry Bartmana. Sa rózne systemy gry, Anastazi ma wielkie doświadczenie i potrafi wycisnąć z drużyny wszystko, co sie da, podpowiedzi telewizyjnych i gazetowych "ekspertów" są mu do niczego nie potrzebne ... A oni sami po ostatniej kompromitacji swoich " przepowiedni" powinni siedzieć cichutko .... np. Iwańczyk na serio rozważający zdobycie złotego medalu przez Polskę B ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też sportowiec Re: zgadzam się na 100% .... IP: *.play-internet.pl 03.10.11, 20:48 Nie wiem czy niektórzy zawodnicy obudzili się .Nikt łaski nie robi ,aby grać w kadrze reprezentacji Polski.Na to trzeba zasłużyć-niestety zdrowiem też. Odpowiedz Link Zgłoś
jorn Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... 03.10.11, 20:48 A o czym tu rozmawiać? To powinno wyglądać tak: trener wysyła powołanie, a zawodnik albo się stawia, albo przedstawia zwolnienie lekarskie. W przeciwnym razie zostaje skreślony z listy zawodników zarejestrowanych w PZPS czyli traci prawo do występów w oficjalnych zawodach. Wtedy nie byłoby narzekania, że zawodnik przemęczony, czy gra w niezaleczonymi kontuzjami, bo trenerzy i w klubie, i w reprezentacji pilnowaliby, żeby zawodników przesadnie nie eksploatować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... IP: *.net.stream.pl 03.10.11, 20:50 Oczywiście Mariuszku, że nie jestes niezastapiony. Moze i Jarosz gra dobrze od czasu do czasu, ale mimo wielu negatywnych opinii na temat jego gry, postawy ZAWSZE jest gotów pomagać kadrze. To się nazywa mieć serce dla reprezentacji. Ty chyba nie wiesz ani co znaczy słowo 'ZAWSZE', ani co znaczy mieć serce a nie bolącą noge. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: superhuman Myślę, że Mariusz... IP: 109.95.27.* 03.10.11, 21:30 Ja uważam, że Mariusz przede wszystkim powinien odpocząć. Zagrał już w 4 meczach przed sezonem i w jednym ligowym, moim zdaniem nie powinien więcej ryzykować.... Drugi Szymański - nie chce grać, niech odpoczywa cały czas. Pomijam fakt, że Mariusz zdaje się być obrażony na media i wrednych kibiców, którzy nie rozumieją jego ciężkiej sytuacji. Reprezentacja da radę, może Jarosz, może Janeczek, może ktoś nowy, komu się chce. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość O nie! Tylko na żel dla tego gogusia pójdą miliony IP: *.ngm.net.pl 03.10.11, 21:36 dziekujemy łajzo zafajdana! Orzełek to zaszczyt a nie zachcianka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 22:03 NIE !!! NIE!!! NIE !!! W KADRZE NIE MA DLA NIEGO MIEJSCA. SĄ W NIEJ LUDZIE, KTÓRZY CHCĄ I UMIEJĄ GRAĆ. A NASZĄ REPREZENTACJĘ STAĆ NA WIELE BEZ MIMOZY WLAZŁEGO. Odpowiedz Link Zgłoś
ksantypa_222 Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... 03.10.11, 22:35 A ja jestem przekonana, że najbliższy sezon będzie najlepszym w wykonaniu Pana Mariusza Wlazłego a ukoronowaniem będzie złoty medal na Olimpiadzie w Londynie! Trzymam kciuki za Pana, Skrę i Reprezentację. Będzie super! Wszystkie ręce na pokład! Proszę wspomnieć trenera Wagnera. Co Go wyłącznie interesowało??? Serdecznie Pana pozdrawiam. ksantypa_222 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.warszawa.mm.pl 03.10.11, 22:57 Pani Ksantypo_222, u Ś.P. Huberta Jerzego Wagnera to Wlazły mógłby jeno wózek z piłkami wozić lub siatkę zakładać na słupki, i to tylko przed mniej ważnymi imprezami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darrek Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... IP: *.9-3.cable.virginmedia.com 03.10.11, 22:51 Mariusz zmienia lekko front. To dobrze :) Ostatnio nie chcial komentowac tematu powrotu kadry. Polska nie jest Brazylia i nie mozemy sobie wybierac sposrod mnostwa utalentowanych zawodnikow. Wiec trzeba sie dogadywac z tymi, ktorzy sa najlepsi. Mimo, ze nie podobala mi sie wielokrotnie postawa Wlazlego w stosunku do kadry to uwazam, ze Mariusz Wlazy w formie jest niezastapiony w kadrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.lukman.pl 04.10.11, 09:16 Jak czytam te bzdety to mi sie odechciewa .Wlazły miał kłopoty zdrowotne i musi uważac .Waszym zdaniem czterocentymetrowy umytek mieśni mozna zbagatelizować ,a chyba tak jest ,bo wszyscy nie wierzą w jego kontuzje i przemęczenie.Kurek powiedział co myśli o prasie i zdrowiu zawodników i ma rację ,takie sprawy załatwia się powaŻnie ,a nie przed imprezą .J dziwi mnie jedno ,wychodzi na to ,że kadra to tylko potrafi wyeksploatować zawodnika ,a potem za nic nie odpowiadać .Bo Mariusz swego czasu grał ze złamanym palcem ,a leczenia szukał na własną rękę .Powodów jest zresztą wiecej i wcale się nie dziwię ,że ma takie opory.Ma się wrażenie ,że robi się to samo co z innymi zawodnikami .Nie tędy droga .Zawodnicy dostali nauczke po żygadle ,ale gdyby chcieli to pewnie usłyszelibyśmy takie kwiatki ,że rece by opadły.To samo w obydwu reprezentacjach .Jesteśmy potęgą,oj wielką w niszczeniu zawodników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaceloth precz z miękkimi fiutkami IP: *.icpnet.pl 03.10.11, 23:02 gwiazdeczka chce rozmawiać o powrocie do kadry??? może by na ten temat okrągły stół urządzić? do kadry wchodzi się dzięki motywacji, zaangażowaniu i umiejętnościom, niepotrzebne są żadne rozmowy. o ile wlazły nie zrozumie tego, tak długo nie jest nam potrzebny. z orzełkiem na piersi nie powinny grać "miękkie fiutki". Odpowiedz Link Zgłoś
modlitwa Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... 04.10.11, 00:04 Szanowny Panie Mariuszu, A o czym Pan chce rozmawiać - o tym dlaczego Pan wcześniej nie grał. Z cały szacunkiem dla Pana jako wybitnego siatkarza - jeśli w kadrze Pan grać nie chce, to Pana wybór. Nie- odwracalny i ostateczny. Może to dla kadry źle, może dobrze. Ale nie wyobrażam sobie sytuacji, że trener ma Pana prosić, aby łaskawie Pan dla kadry zagrał. Dokładniej mówiąc to decyzja trenera i ja wolę siedzieć cicho. To tylko moje zdanie ... Paweł Jan Odpowiedz Link Zgłoś
taka_prawda500 Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... 04.10.11, 02:46 Autor - MCR O większego trudno Zuszka Niż jest Mariusz Bolinóżka Łazi, stęka - nóżka boli W kadrze grać mu nie pozwoli W klubie za to - gra wspaniale Nóżka go nie boli wcale Biega, skacze, atakuje Asy wali i blokuje Lecz gdy kadry czas nadchodzi Oko same łzą zachodzi Nóżkę wszystkim pokazuje Każdy w bólu mu współczuje Skurcz go łapie w każdym secie Wiedzą o tym w całym świecie Każdy spieszy mu z pomocą Lecz trzeba się spytać - PO CO? W Barcelonie dali wkładki By nie sztywniał mięsień gładki `To pomoże tylko w klubie Bo ja w kadrze grać nie lubię' Mówi Mariusz rozzłoszczony Na Świderka obrażony `Póki z kadra jest Lozano Wolę Skrę mą ukochaną' I namówił jeszcze Gruszkę By i ten uszkodził nóżkę Niech se inni w kadrze grają Ci - co klubów nie kochają... Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie 04.10.11, 06:17 Autor wywiadu też dokonał rzadkiej sztuki, tak długo na kolanach... I jeszcze nagrywał albo robił notatki. Zuch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gościówa Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.lukman.pl 04.10.11, 09:25 Napisz coś o tym jak się nie zakwalifikujemy na IO ,tylko Wlazłego zostaw w spokoju ,jakby chłopak nie był najlepszy ,pies z kulawa nogą by się nie zainteresował .Powtarzasz się na wszystkich portalach.Mało wam było ŚWIENIEWICZ.Uczepiliście się gnoiki Bogu ducha winnego chłopaka i od wielu lat bla ,bla ,bla .I tak żle i tak niedobrze.Napisz coś o swoich osiągnięcjach.Przesadzasz chłopie. Odpowiedz Link Zgłoś
staq wspaniały wierszyk! Miodzio ! 04.10.11, 22:08 gratulacje dla tajemniczego autora - MCR . ! Każdy spieszy mu z pomocą ... Lecz trzeba się spytać - PO CO? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyczerwony Re: Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.10.11, 22:29 i po co (sorki ,za wyrażenie) FIUCIE produkujesz się pod różnymi nickami?! myślisz,że jesteś taki elokwentny i błyskotliwy? daj spokój i nie męcz nas swoimi wypocinami ! amen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sun kompromituje się z każdym natępnym słowem! IP: 217.12.186.* 04.10.11, 08:16 . Odpowiedz Link Zgłoś
bombadilwlocie Pan Gwiazdorwlazły nie mówi, że zagra, ale że może 04.10.11, 08:44 porozmawiać. Porozmawiać może też pani Gienia z warzywniaka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Pan Gwiazdorwlazły nie mówi, że zagra, ale że IP: *.lukman.pl 04.10.11, 09:37 I DOBRZE POWIEDZIAŁ TYM WSZYSTKIM MONDRALOM I CWANIACZKOM ,JAK DŁUGO JESZCZE BĘDĄ WYKORZYSTYWAĆ I SZARGAĆ JEGO NAZWISKO .Innych graczy nie ma .Ja to bym się pofatygował i wsadził do wiezienia co niektórych za pewne epitety,wzorem znanych ludzi.Przydałby wam się mokry i zimny prysznic .Nie przesadzam .Jaśnie państwo wymagający. Odpowiedz Link Zgłoś
bombadilwlocie Wystąp do Watykanu o kanonizację Wlazłego. 05.10.11, 17:08 zostanie "świętym Mariuszem opiekunem kadry siatkarzy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Wystąp do Watykanu o kanonizację Wlazłego. IP: *.lukman.pl 10.10.11, 19:19 Ta akurat ,on nie jest świrnięty jak co niektórzy tutaj.Zobaczymy co będą pisać po turnieju ,jak nie będzie sukcesu . Odpowiedz Link Zgłoś
armandoso To co zawsze 26.03.12, 20:44 Czyli to , że reprezentacja sie nie nadaje, potrzeba zmian i zmiany terera. Czy wy też zauważyliście , że w każdej dyscyplinie sportu Polski po nieudanych mistrzostwach jest natychmiastowa zmiana trenera ? --- fotograf Śląsk firma sprzątająca gdańsk sklep komputerowy Olsztyn Perfumeria Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janpol Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... IP: *.tktelekom.pl 04.10.11, 21:51 Jakiś lalus nazwał M.Wlazłego luusiem z Bełchatowa , Marjusz jest od kilku lat najlepszym atakującym nie tylko w Polsce,każdy kto oglądał na ME naszych atakujących to widział ,że to cieniasy .Żygadło niech się nie obraża ,tylko nauczy serwować i rozgrywać, Odpowiedz Link Zgłoś
kania.u Wlazły prześpi swoje życie w Bełchatowie... 04.10.11, 22:02 już watpię, ze się rozwinie... SZKODA. Cóż- to wszystko na wlasne życzenie Odpowiedz Link Zgłoś
modestep Re: Wlazły prześpi swoje życie w Bełchatowie... 06.04.12, 19:06 Już jest za stary, żeby się jeszcze rozwinąć. Nie oszukujmy się, do najmlodszych nie należy :) --- serwis narciarski ogrody zimowe śląsk seriale online napędy, alarmy, monitoring Odpowiedz Link Zgłoś
zaksiara Siatkówka. Mariusz Wlazły chce rozmawiać: Nie j... 10.04.12, 23:21 może to i lepiej że nie chce grać. przynosi reprezentacji pecha Odpowiedz Link Zgłoś