Dodaj do ulubionych

Lozano odchodzi

IP: *.mofnet.gov.pl 16.09.08, 15:47
Dziękuję za lata emocji Panie Trenerze !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotrek Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 15:49
      Czas Lozano się skończył po prostu. Dziekujemy za wszystko i
      potrzeba nam świeżej krwi. Tyle ile dało się wycisnąc z niego, to
      zostało wyciśnięte. Kibice zbyt emocjonalnie podchodza do tego
      trenera, wogóle widze że kompleksy górują nad zdrowym rozsądkiem.
      Polakom wydaje się że jak coś jest z zagranicy, to jest lepsze. A ja
      mam na przykładzie Leo poważne wątpliwości czy jest lepsze, za to
      droższe na pewno. Czekamy na nowego trenera.
      • Gość: gern Re: Lozano odchodzi IP: *.katowice.n4a.pl 16.09.08, 19:49
        no to moze napisz co polskie jest lepsze, niewiele, a w dziedzinie
        trenerow to nic
      • Gość: zengo kielbase mamy lepsza IP: *.katowice.n4a.pl 16.09.08, 19:50
        i to tyle
    • Gość: PR Lozano odchodzi IP: 91.202.100.* 16.09.08, 15:49
      :(
    • Gość: bu.... Re: Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 16:08
      PZPS spieprzył sprawę.
    • Gość: mim Lozano odchodzi IP: 84.38.160.* 16.09.08, 16:11
      Szkoda (dziękujemy trenerze) - jak to było w "rozmowy kontrolowane"

      "...są lepsi - bo są gorsi."


      zobaczymy (ale moim zdaniem pomyłka....)
      • Gość: CZESIO Re: Lozano odchodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.08, 16:21
        Mimo wszystko...za wszystkie radości i smutki DZIĘ-KU-JE-MY!!!
    • zbukov Lozano odchodzi 16.09.08, 16:33
      Dzięki Trenerze za lata pracy, która czasem przynosiła fantastyczne efekty.
      Prawdziwi kibice będą o Panu pamiętać.
    • Gość: Funky Dziekujemy ! Zrobil Pan duzo dobrego ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.08, 16:33
      • Gość: Johann [...] IP: *.pools.arcor-ip.net 16.09.08, 16:54
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: wujekzielarz A może by został szefem wydziału szkolenia? :) IP: *.77.classcom.pl 16.09.08, 16:51
      Drogi ChiChi! Nie życzę ci tego, bo mogłoby się skończyć zawałem, ale
      fajnie by było gdybyś został szefem wydziału szkolenia PZPS...
    • Gość: jaJAKja Lozano odchodzi IP: *.klc.vectranet.pl 16.09.08, 17:12
      no ładnie. Tak się szanuje w Polsce ludzi, którzy tyle dobrego zrobili! Zdobył
      wicemistrzostwo potem troche nie wyszło i trzeba Go wywalić bo jest
      beznadziejny. To samo będzie z Leo i resztą polskich trenerów! PZPS, PZPN, ZPRP
      je*ać was wszystkich! Powinniście zacząć od siebie! Najpierw zwolnić wszystkich was!
    • tojankowski Lozano odchodzi 16.09.08, 17:16
      Dziękuję Panu, trenerze. Jestem dumny z dokonań Pana i całej drużyny. Dziękuję.
    • kanapka-0 Lozano odchodzi 16.09.08, 17:27
      Zarząd PZPS do natychmiastowego zwolnienia za wydawanie idiotycznych
      decyzji.Lozano powinien nadal kierować drużyną.Bilans pojedynku
      Lozano - PZPS 5,10,15 a może więcej do zera.
    • Gość: iza Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 17:30
      Dziekujemy za wspaniałe chwile, powodzenia w dalszym życiu zawodowym
    • Gość: rabar Lozano odchodzi IP: *.range86-142.btcentralplus.com 16.09.08, 17:52
      Dziekuje bardzo. Za te wszystkie chwile emocji. Bede za Panem
      tesknic. Az sie boje POLSKIEJ MYSLI SZKOLENIOWEJ. Powodzenia z
      nastepna druzyna!
    • Gość: JAN Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.szpital.gorzow.pl 16.09.08, 18:02
      tO ZARZĄD TRZEBA ZWOLNIĆ A NIE TRENERA, KTÓRY ZE SŁABEJ DRUŻYNY
      STWORZYŁ TEAM, KTÓRY WALCZYŁ Z NAJLEPSZYMI JAK RÓWNY Z RÓWNYM.
    • Gość: Daniel Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 18:12
      Co oni robią??!!
      To był jeden z najlepszych trenerów w historii . Powinien trenować siatkarzy
      tyle ile będzie chciał. Ile dobrego zrobił a oni nie przedłużają mu kontraktu.
      Polski sport schodzi na psy przez "działaczy i prezesów" . Zobaczymy jakiego
      teraz trenera wymyślą :/
    • Gość: jest fatalnie "U większości środowiska budził niechęć" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 18:23
      A ja uważam, że to bardzo dobrze, że u większości środowiska budził
      niechęć. Bo to oznacza, że porządnie pracował, a nie zajmował się
      pierdołami. A ci ze środowiska takich pracowitych i ambitnych nie
      lubią. Oni wolą kisić się we własnym gronie i poklepywać się po
      plecach. Wtedy wszyscy oni są równi, ale niestety to równanie do
      dołu, a ponieważ są miernotami, to ściągać też w dół próbują każdego
      kto próbuje się bardziej wychylić. Miernoty zawsze tak robią. I
      ponieważ panuje taki kult średniactwa i mierności, to polscy (ściśle
      polscy, czyli tacy którzy tu się "kształcili" i tu "pracują")
      szkoleniowcy prawie nie odnoszą sukcesów jako trenerzy w grach
      zespołowych. W grach zespołowych musi być bowiem szef z
      kwalifikacjami jak Lozano, a nie dobry wujek (setka na zdrowie)
      wymieniający enerdowskie pocałunki ze związkiem i środowiskiem. I
      teraz to widać jeszcze lepiej, Lozano udowodnił to dobitnie
      wyrastając na tle tej zgrai na giganta, mimo niskiego wzrostu.
      Pewnie jakiś funfel ma już przyobiecane stanowisko i tylko czekać
      jak zacznie się sypać rzecz. A wtedy oczywiście zwali się wszystko
      na Lozano. Tak to idzie ku "lepszemu".
      • Gość: h. Re: "U większości środowiska budził niechęć" IP: 83.238.116.* 16.09.08, 19:28
        z przykroscia musze sie zgodzic. znowu "dzialacze" okazali sie gora :(. ale
        takie sa prawa rynku - jak sie wychylisz a nie masz poparcia to cie skroca.
    • Gość: cyg@nek Dziękuję i do zobaczenia. IP: *.19.165.34.osk.enformatic.pl 16.09.08, 18:31
      Pracę Lozano mogę ocenić tylko dobrze. Zrobił wynik. Złamał schemat:
      reprezentacji podporządkowano niemal wszystko. Pozwolił przeżyć wiele
      wspaniałych chwil z polską drużyną narodową.
      Dziękuję Trenerze!
      Nikt Lozano nie wyrzucał. Po prostu skończył się mu kontrakt. Ani Polska nie
      ma powodów narzekać na Lozano, ani Lozano nie ma powodów narzekać na Polskę.
      Współpraca się wypaliła. Będzie ktoś inny i oby był lepszy od Lozano.
      A Lozano... kto wie? Życie jest długie. Może "zatęsknimy za sobą" szybciej niż
      nam się wydaje?
      Następca powinien mieć podobny komfort pracy. Tyle, że pewnie nikt się już nie
      zgodzi na bezwzględne dostosowanie ligi do potrzeb reprezentacji. W tym
      względzie będzie odrobinę trudniej.
    • Gość: Zicco Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 18:47
      Przecież Polska drużyna jest w piątce nalepszych drużyn świata. Jest
      w tym zasługa Lozano. Stelmach nie ma charyzmy i znów nic nie
      wyjdzie. Boję sie że teraz stoczymy sie po równi pochyłej. Lozano
      miał cos w sobie. Taki profesjonalizm, który trudno będzie zastąpić.
      Cały ten zarząd powinien przemysleć swoje "decyzje"...\

      Dzięki Raul za emocje i za super drużynę!!!!!
    • Gość: viva Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.ptvk.pl 16.09.08, 18:49
      Największa głupota "działaczy"
    • Gość: bardu Re: Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 18:57
      No to po reprezentacji.
    • Gość: plushowy Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.08, 19:00
      Jak dzieci, macie coś dobrego, ale nie potraficie docenić. Panie Lozano
      Szacunek i Podziękowania!
    • Gość: m1gu3l Re: Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 19:04
      "Przede wszystkim Lozano nie potrafił współpracować z innymi szkoleniowcami. Ma
      trudny charakter, u większości środowiska budził niechęć."

      a może zamiast Lozano lepiej by było podziękować tej większości środowiska?
      • Gość: tacz Re: Lozano odchodzi IP: *.promax.media.pl 16.09.08, 19:15
        Cala banda tzw, szkoleniowcow , dzialaczy do zwolnienia.Siedza przy
        korycie,nie licza sie z kibicami.Prywata,samowolka..Lozano ma trudny
        charakter / bo nie chcial sie tym dupkom podporzdkowac.Zniszczyli
        polska sitkowke,ciekawe kto dalej tak pociagnie.Wszystko
        stracone.Panie Lozano ! wielki szacunek,dziekujemy za wspaniale
        mecze,wielkie emocje ,ktorych bez Pana by nie bylo. Ciekawe dokad
        Przedpelski zaprowadzi polska siatkowke...?
    • Gość: gość Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 19:14
      Mafia uznała, że nie ważne są wyniki tylko kasa i won!
    • Gość: j Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.icpnet.pl 16.09.08, 19:28
      i co On zrobił. Vice mistrzostwo świata przy wygranych tylko tak
      naprawde 2 meczach(Bułgaria i Rosja)w PŚ ŻADNYCH wyników.Na farme
      niech jedzie do swoich byków!!!
      • Gość: jaJAKja Re: Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.klc.vectranet.pl 16.09.08, 19:29
        a Ty do swoich krów
    • Gość: kibic Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.xdsl.centertel.pl 16.09.08, 19:30
      Szkoda bo naprawde zrobił duzo dobrego dla polskiej siatkówki. Dziękuję Panu
      za te wspólne lata spedzone w polskiej siatkówce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka