Gość: ole1979 IP: *.mofnet.gov.pl 16.09.08, 15:47 Dziękuję za lata emocji Panie Trenerze !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piotrek Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 15:49 Czas Lozano się skończył po prostu. Dziekujemy za wszystko i potrzeba nam świeżej krwi. Tyle ile dało się wycisnąc z niego, to zostało wyciśnięte. Kibice zbyt emocjonalnie podchodza do tego trenera, wogóle widze że kompleksy górują nad zdrowym rozsądkiem. Polakom wydaje się że jak coś jest z zagranicy, to jest lepsze. A ja mam na przykładzie Leo poważne wątpliwości czy jest lepsze, za to droższe na pewno. Czekamy na nowego trenera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gern Re: Lozano odchodzi IP: *.katowice.n4a.pl 16.09.08, 19:49 no to moze napisz co polskie jest lepsze, niewiele, a w dziedzinie trenerow to nic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zengo kielbase mamy lepsza IP: *.katowice.n4a.pl 16.09.08, 19:50 i to tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bu.... Re: Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 16:08 PZPS spieprzył sprawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mim Lozano odchodzi IP: 84.38.160.* 16.09.08, 16:11 Szkoda (dziękujemy trenerze) - jak to było w "rozmowy kontrolowane" "...są lepsi - bo są gorsi." zobaczymy (ale moim zdaniem pomyłka....) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CZESIO Re: Lozano odchodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.08, 16:21 Mimo wszystko...za wszystkie radości i smutki DZIĘ-KU-JE-MY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zbukov Lozano odchodzi 16.09.08, 16:33 Dzięki Trenerze za lata pracy, która czasem przynosiła fantastyczne efekty. Prawdziwi kibice będą o Panu pamiętać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Funky Dziekujemy ! Zrobil Pan duzo dobrego ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.08, 16:33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann [...] IP: *.pools.arcor-ip.net 16.09.08, 16:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujekzielarz A może by został szefem wydziału szkolenia? :) IP: *.77.classcom.pl 16.09.08, 16:51 Drogi ChiChi! Nie życzę ci tego, bo mogłoby się skończyć zawałem, ale fajnie by było gdybyś został szefem wydziału szkolenia PZPS... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaJAKja Lozano odchodzi IP: *.klc.vectranet.pl 16.09.08, 17:12 no ładnie. Tak się szanuje w Polsce ludzi, którzy tyle dobrego zrobili! Zdobył wicemistrzostwo potem troche nie wyszło i trzeba Go wywalić bo jest beznadziejny. To samo będzie z Leo i resztą polskich trenerów! PZPS, PZPN, ZPRP je*ać was wszystkich! Powinniście zacząć od siebie! Najpierw zwolnić wszystkich was! Odpowiedz Link Zgłoś
tojankowski Lozano odchodzi 16.09.08, 17:16 Dziękuję Panu, trenerze. Jestem dumny z dokonań Pana i całej drużyny. Dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
kanapka-0 Lozano odchodzi 16.09.08, 17:27 Zarząd PZPS do natychmiastowego zwolnienia za wydawanie idiotycznych decyzji.Lozano powinien nadal kierować drużyną.Bilans pojedynku Lozano - PZPS 5,10,15 a może więcej do zera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iza Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 17:30 Dziekujemy za wspaniałe chwile, powodzenia w dalszym życiu zawodowym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rabar Lozano odchodzi IP: *.range86-142.btcentralplus.com 16.09.08, 17:52 Dziekuje bardzo. Za te wszystkie chwile emocji. Bede za Panem tesknic. Az sie boje POLSKIEJ MYSLI SZKOLENIOWEJ. Powodzenia z nastepna druzyna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAN Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.szpital.gorzow.pl 16.09.08, 18:02 tO ZARZĄD TRZEBA ZWOLNIĆ A NIE TRENERA, KTÓRY ZE SŁABEJ DRUŻYNY STWORZYŁ TEAM, KTÓRY WALCZYŁ Z NAJLEPSZYMI JAK RÓWNY Z RÓWNYM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daniel Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 18:12 Co oni robią??!! To był jeden z najlepszych trenerów w historii . Powinien trenować siatkarzy tyle ile będzie chciał. Ile dobrego zrobił a oni nie przedłużają mu kontraktu. Polski sport schodzi na psy przez "działaczy i prezesów" . Zobaczymy jakiego teraz trenera wymyślą :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jest fatalnie "U większości środowiska budził niechęć" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 18:23 A ja uważam, że to bardzo dobrze, że u większości środowiska budził niechęć. Bo to oznacza, że porządnie pracował, a nie zajmował się pierdołami. A ci ze środowiska takich pracowitych i ambitnych nie lubią. Oni wolą kisić się we własnym gronie i poklepywać się po plecach. Wtedy wszyscy oni są równi, ale niestety to równanie do dołu, a ponieważ są miernotami, to ściągać też w dół próbują każdego kto próbuje się bardziej wychylić. Miernoty zawsze tak robią. I ponieważ panuje taki kult średniactwa i mierności, to polscy (ściśle polscy, czyli tacy którzy tu się "kształcili" i tu "pracują") szkoleniowcy prawie nie odnoszą sukcesów jako trenerzy w grach zespołowych. W grach zespołowych musi być bowiem szef z kwalifikacjami jak Lozano, a nie dobry wujek (setka na zdrowie) wymieniający enerdowskie pocałunki ze związkiem i środowiskiem. I teraz to widać jeszcze lepiej, Lozano udowodnił to dobitnie wyrastając na tle tej zgrai na giganta, mimo niskiego wzrostu. Pewnie jakiś funfel ma już przyobiecane stanowisko i tylko czekać jak zacznie się sypać rzecz. A wtedy oczywiście zwali się wszystko na Lozano. Tak to idzie ku "lepszemu". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: h. Re: "U większości środowiska budził niechęć" IP: 83.238.116.* 16.09.08, 19:28 z przykroscia musze sie zgodzic. znowu "dzialacze" okazali sie gora :(. ale takie sa prawa rynku - jak sie wychylisz a nie masz poparcia to cie skroca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Dziękuję i do zobaczenia. IP: *.19.165.34.osk.enformatic.pl 16.09.08, 18:31 Pracę Lozano mogę ocenić tylko dobrze. Zrobił wynik. Złamał schemat: reprezentacji podporządkowano niemal wszystko. Pozwolił przeżyć wiele wspaniałych chwil z polską drużyną narodową. Dziękuję Trenerze! Nikt Lozano nie wyrzucał. Po prostu skończył się mu kontrakt. Ani Polska nie ma powodów narzekać na Lozano, ani Lozano nie ma powodów narzekać na Polskę. Współpraca się wypaliła. Będzie ktoś inny i oby był lepszy od Lozano. A Lozano... kto wie? Życie jest długie. Może "zatęsknimy za sobą" szybciej niż nam się wydaje? Następca powinien mieć podobny komfort pracy. Tyle, że pewnie nikt się już nie zgodzi na bezwzględne dostosowanie ligi do potrzeb reprezentacji. W tym względzie będzie odrobinę trudniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zicco Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 18:47 Przecież Polska drużyna jest w piątce nalepszych drużyn świata. Jest w tym zasługa Lozano. Stelmach nie ma charyzmy i znów nic nie wyjdzie. Boję sie że teraz stoczymy sie po równi pochyłej. Lozano miał cos w sobie. Taki profesjonalizm, który trudno będzie zastąpić. Cały ten zarząd powinien przemysleć swoje "decyzje"...\ Dzięki Raul za emocje i za super drużynę!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viva Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.ptvk.pl 16.09.08, 18:49 Największa głupota "działaczy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bardu Re: Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 18:57 No to po reprezentacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plushowy Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.08, 19:00 Jak dzieci, macie coś dobrego, ale nie potraficie docenić. Panie Lozano Szacunek i Podziękowania! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m1gu3l Re: Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 19:04 "Przede wszystkim Lozano nie potrafił współpracować z innymi szkoleniowcami. Ma trudny charakter, u większości środowiska budził niechęć." a może zamiast Lozano lepiej by było podziękować tej większości środowiska? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tacz Re: Lozano odchodzi IP: *.promax.media.pl 16.09.08, 19:15 Cala banda tzw, szkoleniowcow , dzialaczy do zwolnienia.Siedza przy korycie,nie licza sie z kibicami.Prywata,samowolka..Lozano ma trudny charakter / bo nie chcial sie tym dupkom podporzdkowac.Zniszczyli polska sitkowke,ciekawe kto dalej tak pociagnie.Wszystko stracone.Panie Lozano ! wielki szacunek,dziekujemy za wspaniale mecze,wielkie emocje ,ktorych bez Pana by nie bylo. Ciekawe dokad Przedpelski zaprowadzi polska siatkowke...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 19:14 Mafia uznała, że nie ważne są wyniki tylko kasa i won! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.icpnet.pl 16.09.08, 19:28 i co On zrobił. Vice mistrzostwo świata przy wygranych tylko tak naprawde 2 meczach(Bułgaria i Rosja)w PŚ ŻADNYCH wyników.Na farme niech jedzie do swoich byków!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaJAKja Re: Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.klc.vectranet.pl 16.09.08, 19:29 a Ty do swoich krów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.xdsl.centertel.pl 16.09.08, 19:30 Szkoda bo naprawde zrobił duzo dobrego dla polskiej siatkówki. Dziękuję Panu za te wspólne lata spedzone w polskiej siatkówce. Odpowiedz Link Zgłoś