pimpinair Zrobił wiele, ale jego czas nadszedł. 16.09.08, 19:41 Trzeba szukać nowych rozwiązań, bo świat nas dogonił(wiem, też już nie mogę słuchać tego jak to Kazachstan czy Cypr doszły nas w piłce nożnej). Niegdyś Finlandia czy Belgia to byli żadni rywale dla polskich siatkarzy. Siatkarzy przecież działacze nie wyrzucą, a zmiana trenera to praktyka w każdym sporcie, w każdym kraju. Niemniej wiele mu zawdzięczamy. V-ce mistrzostwo świata. Zmiana stylu gry. Trafne przewidywania losowań FIVB ;). Dzięki jego zabiegom wielu zawodników zaczęło grać lepiej (Kadziewicz, Pliński, Ignaczak czy Wlazły - choć to oczywiście większa zasługa trenerów klubowych i samych zawodników). Ale nade wszystko miliony Polaków na dobrą sprawę pokochało siatkówkę i stała się sportem nr 2. Thank You Coach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witt PZPS podobnie jak i PZPN to klika IP: *.katowice.n4a.pl 16.09.08, 19:47 klika nieudacznikow, ktorzy sami nic nie zrobili a nie znasz krytyki z ust madrego trenera. Zegnaj Lozano. byles super. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator dziekujemy.. byl Pan wspanialym trenerem. IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.08, 20:51 "Szef PZPS chciałby Polaka" bez komentarza.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic siatkówki Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 20:56 Wielka szkoda, że Lozano odchodzi. Ja się boję, że medalu to długo nie zdobędziemy. Poziom siatkówki naprawdę się podniósł a szczególnie w Europie.Jak Lozano będzie trenował Bułgarów to my z nimi nie będziemy już tak łatwo wygrywać. A jeśli chodzi o nowego trenera to zobaczymy kogo PZPS wybierze bo ja jakoś nie mam zaufania do polskich działaczy i obawiam się,że mino ich zapowiedzi o przemyślanym wyborze, może być wielka klapa. Do tego jesteśmy w Polsce już przyzwyczajeni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwk Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.aster.pl 16.09.08, 22:27 Co za idiotyczna decyzja. Popatrzcie na MU! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mcx Lozano odchodzi IP: *.tktel.tvk.wroc.pl 17.09.08, 06:58 tak to juz jest w naszej polsce: jak nie ma wyników wtedy jest źle i zazwyczaj trener odchodzi (wyjątek LEO) i jak wyniki były w miare jak na polskie możliwości to władzom nie podoba sie charakter trenera . . . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.08, 13:59 Nie mogę w to uwierzyć.....Żałuję tylko, że nie zdołałem w Kędzierzynie uścisnąć mu dłoni i podziękować za te wspaniałe emocje:(((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trepi Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: 212.122.223.* 17.09.08, 20:58 jeśli nie lozano to kto w polsce niema trenerów na tak wysokim poziomie trenuje siatkówkę od 17 lat, jesli zartudnia polaka za trenera nie wiem czy warto bedzie ogladac te mecze bo kazdy inny zepsuje cały kolektyw zespołu "szapo ba" panie trenerze lozano Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.08, 18:31 Dziekujemy bardzo za wszystko Panie Trenerze !!!,Szkoda wielka szkoda,ze nie bedzie juz juz Pana z nami. Odpowiedz Link Zgłoś