Dodaj do ulubionych

Lozano odchodzi

    • pimpinair Zrobił wiele, ale jego czas nadszedł. 16.09.08, 19:41
      Trzeba szukać nowych rozwiązań, bo świat nas dogonił(wiem, też już nie mogę słuchać tego jak to Kazachstan czy Cypr doszły nas w piłce nożnej). Niegdyś Finlandia czy Belgia to byli żadni rywale dla polskich siatkarzy. Siatkarzy przecież działacze nie wyrzucą, a zmiana trenera to praktyka w każdym sporcie, w każdym kraju. Niemniej wiele mu zawdzięczamy. V-ce mistrzostwo świata. Zmiana stylu gry. Trafne przewidywania losowań FIVB ;). Dzięki jego zabiegom wielu zawodników zaczęło grać lepiej (Kadziewicz, Pliński, Ignaczak czy Wlazły - choć to oczywiście większa zasługa trenerów klubowych i samych zawodników). Ale nade wszystko miliony Polaków na dobrą sprawę pokochało siatkówkę i stała się sportem nr 2. Thank You Coach!
    • Gość: witt PZPS podobnie jak i PZPN to klika IP: *.katowice.n4a.pl 16.09.08, 19:47
      klika nieudacznikow, ktorzy sami nic nie zrobili a nie znasz krytyki
      z ust madrego trenera. Zegnaj Lozano. byles super.
    • Gość: obserwator dziekujemy.. byl Pan wspanialym trenerem. IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.08, 20:51
      "Szef PZPS chciałby Polaka"

      bez komentarza..
    • Gość: kibic siatkówki Lozano odchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 20:56
      Wielka szkoda, że Lozano odchodzi. Ja się boję, że medalu to długo nie
      zdobędziemy. Poziom siatkówki naprawdę się podniósł a szczególnie w Europie.Jak
      Lozano będzie trenował Bułgarów to my z nimi nie będziemy już tak łatwo
      wygrywać. A jeśli chodzi o nowego trenera to zobaczymy kogo PZPS wybierze bo ja
      jakoś nie mam zaufania do polskich działaczy i obawiam się,że mino ich
      zapowiedzi o przemyślanym wyborze, może być wielka klapa. Do tego jesteśmy w
      Polsce już przyzwyczajeni.
    • Gość: wwk Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.aster.pl 16.09.08, 22:27
      Co za idiotyczna decyzja. Popatrzcie na MU!
    • Gość: mcx Lozano odchodzi IP: *.tktel.tvk.wroc.pl 17.09.08, 06:58
      tak to juz jest w naszej polsce: jak nie ma wyników wtedy jest źle i
      zazwyczaj trener odchodzi (wyjątek LEO) i jak wyniki były w miare
      jak na polskie możliwości to władzom nie podoba sie charakter
      trenera . . .
    • Gość: jo Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.08, 13:59
      Nie mogę w to uwierzyć.....Żałuję tylko, że nie zdołałem w Kędzierzynie
      uścisnąć mu dłoni i podziękować za te wspaniałe emocje:((((((
    • Gość: trepi Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: 212.122.223.* 17.09.08, 20:58
      jeśli nie lozano to kto w polsce niema trenerów na tak wysokim poziomie
      trenuje siatkówkę od 17 lat, jesli zartudnia polaka za trenera nie wiem czy
      warto bedzie ogladac te mecze bo kazdy inny zepsuje cały kolektyw zespołu
      "szapo ba" panie trenerze lozano
    • Gość: janusz Raul Lozano nie jest już trenerem siatkarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.08, 18:31
      Dziekujemy bardzo za wszystko Panie Trenerze !!!,Szkoda wielka szkoda,ze nie
      bedzie juz juz Pana z nami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka