rigel 07.09.01, 12:07 niech sie pani doktor tylko mna opiekuje, coooo? ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hansi Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 12:11 rigel napisał(a): > niech sie pani doktor tylko mna opiekuje, coooo? ;-)))) rigel, uważaj, idą z lewatywą Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 12:12 hansi napisał(a): > rigel, uważaj, idą z lewatywą Ty sie boj, one ida do Ciebie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 19.150.112.* 07.09.01, 12:12 dzieki moj ulubiony pacjencie no R. juz jestem.... jak zdrowko??? opiekowac sie tylko Toba? a co ja innego robie od samego rana? tylko obawima sie ze niedlugo skoncza sie u Ciebie narzady do leczenia i co wtedy? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 12:13 wtedy zaczniemy wszystko od poczatku ;-))) ale na razie nie ma obawy. Organy tak szybko sie nie koncza! ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: kupię nerkę 07.09.01, 12:16 Gość portalu: aniela napisał(a): > tanio. tanio to u Mrecka, moje nie sa na sprzedaz, a jesli juz zajdzie taka potrzeba, to wole oddac nerki, watrobe, pluca i cala reszte pani dochturce. Oczywiscie oprocz serca, bo juz wydalem ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta do pacjenta IP: 19.150.112.* 07.09.01, 12:17 ok. pytanie zasadnicze, dlaczego pacjent zlaz z kozetki i nalozyl koszule??? natychmiast sie poprawic, ale juz!!! nerek pacjent juz nie ma, sama sprzedalam prosze sie nie wtraca. sio mi wszyscy zostaje doktor i pacjent o cholera, kto tu zamek w drzwiach wyrwal??? Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:19 cholera, to zadna klinika tylko jakas szopa! gdzie mnie pani doktor przytargala? ja chce do domu!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: o nerce mrecka IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 12:19 lufcikiem weszłam. nerki mrecka nie tknęłabym nawet pogrzebaczem. Odpowiedz Link Zgłoś
hansi Re: do pacjenta 07.09.01, 12:19 Gość portalu: nanta napisał(a): > ok. pytanie zasadnicze, > dlaczego pacjent zlaz z kozetki i nalozyl koszule??? > natychmiast sie poprawic, ale juz!!! > nerek pacjent juz nie ma, sama sprzedalam > prosze sie nie wtraca. sio mi wszyscy > zostaje doktor i pacjent > o cholera, kto tu zamek w drzwiach wyrwal??? przyszedłem naprawic zamek....... Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:20 a suchego chleba nie chcesz przypadkiem? dla konia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:19 Pani doktor a etyka zawodowa ? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:20 Gość portalu: anka napisał(a): > Pani doktor a etyka zawodowa ? :)) czy to ma byc atak na pania doktor, czy moze chec niesienia pomocy pacjentowi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:22 pacjentowi i tak już nikt i nic nie pomożz (to widać gołym okiem):)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:25 PANI DOKTOR !!!! LEWATYWA DLA RIGLA !!!:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:25 nie lewatywa tylko solidna terapia sercowa ... ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:26 terapia sercowa może tylko zaszkodzić :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do pacjenta IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:30 zgadzam się, choremu na pewno nie pomoże ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do pacjenta IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:27 to operacja serca nie pomogła??? uuuuu... pani doktor słabo się stara... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:30 niedość ,że słabo się stara to jeszcze nic nie mówi .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: do pacjenta IP: 19.150.112.* 07.09.01, 12:22 R. idziemy, tu za duzo tych "pacjentow", "naprawiaczy" i "podladaczy" a czy dla Ciebie to jakas roznica gdzie jestes BADANY wazne, ze fachowo...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:23 nigdzie nie ide. jestem rozebrany i moglbym sie przeziebic ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:23 i coś Ci dynda w dalszym ciągu :))) i nie wmówisz mi,że to żyradol :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:24 Gość portalu: anka napisał(a): > i coś Ci dynda w dalszym ciągu :))) > > i nie wmówisz mi,że to żyradol :)))) może to jest szeleczka????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: do pacjenta IP: 19.150.112.* 07.09.01, 12:26 pacjent sie opiera dalszemu leczeniu???? a co z tego ze goly??? chyba zaczne szukac innego, bardziej uleglego tzn. schorowanego pacjenta... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do pacjenta IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:25 Ty też to zauważyłaś? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:26 jasne :)) szeleczka :))))! nas nie oszukasz Rigel :)) Aldonka widzisz TO ??? Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:26 Gość portalu: aldonka napisał(a): > Ty też to zauważyłaś? ;))) no, jak już widzą dwie, to znaczy, że nie jest to takie male, ta szeleczka, znaczy sie .. ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do pacjenta IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:28 a może to wyrostek robaczkowy? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:29 Aldonka wyrostek przy TYM to mały pikuś :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do pacjenta IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:31 ja sie dopiero uczę... :((( co to w takim razie może być??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:32 Aldonka......... Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:29 Co to, qrka, konsylium jakie, czy co? ;-)))) Uczyć mi sie tu przyszły, cholerka! ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:31 Rigel, okazie mężczyzny daj nam trochę się "pouczyć" :)) gdzie my znajdziemy drugi taki okaz :))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:32 uczyć sie moze tylko pani dochturka, ale chyba wyszla na kawe, albo co? bo jej tu chyba nie ma ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:33 popatrz tam za parawan :)) oj, to chyba noga doktora ! ups! Rigel nie patrz tam lepiej :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do pacjenta IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:32 tak, tak... daj nam trochę, daj ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:34 czego wy chcecie? kawy czy tego ...? ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:35 tego.......?????? Aldonka czy ty wiesz o co temu Panu chodzi ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do pacjenta IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:37 nie wiem, ale brzmi to ciekawiej niż kawa ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do pacjenta IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:40 ja tam wolę kawę :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:42 Gość portalu: anka napisał(a): > ja tam wolę kawę :))))) tylko tak mówisz, bo Ci teraz głupio ;-))))) Aldonka, to jak będzie? zastąpisz pania doktor? ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do Aldonki IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:39 widziałaś mineralnej ! A ta pani doktor to pic na wodę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: Pani doktor!!! 07.09.01, 12:40 to pani jest PIC?????? dlaczego mi nie powiedziala pani tego przed operacją? ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: Pani doktor!!! IP: 19.150.112.* 07.09.01, 12:45 zaden PIC, cholery jestem tu caly czas tylko GW sie na mnie wypina nie moge nic otworzyc, nie mazadnego parawanu i doktora odczepic sie od mojego pacjenta R. caluje Cie mocno za pare ostatnich postow.:))) do zastukania, jak mnie wpuszcza PC dziewczyny, nie nasmiewac sie z pacjenta mnie nie ma to i nie daje rady;)) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: Pani doktor!!! 07.09.01, 12:47 dobrze ze pani juz jest, bo te akuszerki to mi chccialy lewatywe ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Pani doktor!!! IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:48 jak nie zauważyłaś to chciał Cię zastapić Aldonką :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: Pani doktor!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:54 ale ja nie chciałam ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: Pani doktor!!! IP: 19.150.112.* 07.09.01, 12:58 pacjencie, wiem, ze chcieliscie zmienic dochturke? i co teraz? Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: Pani doktor!!! 07.09.01, 13:01 Gość portalu: nanta napisał(a): > pacjencie, wiem, ze chcieliscie zmienic dochturke? > i co teraz? no, jak pani nie było, to myslalem, ze moze ktos w zastepstwie.... ale jak juz pani jest to moze tak we dwie .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: Pani doktor!!! IP: 19.150.112.* 07.09.01, 13:03 na dwie nie ma miejsca, musisz sie decydowac!!!;)) i to szybko, bo mnie znowu wywalaja. ale wiesz, na Twoim miejscu to ja bym sie nie zastanawiala Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: Pani doktor!!! 07.09.01, 13:06 Gość portalu: nanta napisał(a): > na dwie nie ma miejsca, musisz sie decydowac!!!;)) > i to szybko, bo mnie znowu wywalaja. > ale wiesz, na Twoim miejscu to ja bym sie nie zastanawiala jak to wywalają? zostawić mi tu panią dochturkę, bo... nie recze za siebie ;-))) a zastanowic sie musze, co bedzie jak pani znow sobie pojdzie? Aldonka ... hm ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: Pani doktor!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 13:04 w jakie dwie??? więcej!!! każda zajmie się jednym organem ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Pani doktor!!! IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 13:06 cha, cha... zróbmy listę z zapisami :))) Aldonka a Ty który ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: Pani doktor!!! IP: 19.150.112.* 07.09.01, 13:07 Aldonka, jest to mozliwe jesli rozbierzemy Rigla na czesci i kazda troche sobie zabierze ja wolalabym w jednym kawalku ale jesli on chce wiecej pan do badania to Ci go oddaje calego w kawalku zadnej on sie nie przyda ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: Pani doktor!!! 07.09.01, 13:09 Gość portalu: nanta napisał(a): > Aldonka, jest to mozliwe jesli > rozbierzemy Rigla na czesci i kazda troche sobie > zabierze > ja wolalabym w jednym kawalku > ale jesli on chce wiecej pan do badania > to Ci go oddaje calego > w kawalku zadnej on sie nie przyda ;))) to moze po kolei, i kazda bedzie miala mnie calego? ja tez wolalbym zostac w jednym kawalku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jmt Re: Pani doktor!!! IP: *.swietochlowice.sdi.tpnet.pl 07.09.01, 13:05 lekarki do strzykawek - zrobcie mu zastrzyk, albo nawet 2 he, he, ale bedzie fajnie... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do jmt 07.09.01, 13:07 zazdrosc Cie zzera, ze to mna sie tak opiekuja a nie Toba? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do Rigla IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 13:09 Rigel uważaj bo jak się dziewczyny dowiedzą, że jtm taki umięśniony ........ to wylecisz z kliniki jak z procy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do Rigla IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 13:13 ooo!!! to zaczyna brzmieć ciekawie ;))) kontynuuj proszę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do Rigla IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 13:15 Aldonka nie wiem nic na pewno, słyszałam tylko plotki, ale podobno ciało ma jak młody Bóg.........:))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do Rigla 07.09.01, 13:17 Gość portalu: anka napisał(a): > Aldonka nie wiem nic na pewno, słyszałam tylko plotki, > ale podobno ciało ma jak młody Bóg.........:))) plotki, tylko plotki i jaki on mlody ... ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do Rigla IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 13:18 zazdrosny? :)) lepiej zajmij się panią doktor :))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do Anki 07.09.01, 13:20 nie jestem zazdrosny, tylko stwierdzam fakty, no, ja jestem fakt naoczny, nie? a pani dochturki znowu nie ma, i co bedzie z moja rek... rekol ... no wiecie z czym! mam byc całkiem zdrowy a w takim tempie to mnie emerytura zlapie na tej kozetce ... ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta do Rigla IP: 19.150.112.* 07.09.01, 13:23 o prosze, jaki to fakt, naoczny przypomnij sobie te szeleczki i zyrandole..;))) ha ha, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: do Rigla IP: 19.150.112.* 07.09.01, 13:15 to nie lecznica, tylko szopa ja juz sie powoli zaczynam obrazac, R. robisz na dwa fronty, ja tego nie lubie....;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do Rigla IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 13:16 No, no Rigel masz przechlapane :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do Rigla 07.09.01, 13:17 Gość portalu: anka napisał(a): > No, no Rigel masz przechlapane :)))) czy jak już faktycznie bede mial pzrechlapane, to zajmniesz sie mna ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do Rigla IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 13:19 najpierw doktorka, potem Aldonka....... niezły z Ciebie Casanowa :)))))) chyba musisz poszukać sobie inną kandydatkę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do Rigla 07.09.01, 13:21 Gość portalu: anka napisał(a): > chyba musisz poszukać sobie inną kandydatkę :)) po co mam szukac jak juz jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do Rigla IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 13:23 taką ochotną a nie oporną :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do Aldonki IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:41 widziałam, nawet się wypowiedziałam... trudno, nie to nie... pic na wodę... mineralna ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: do Aldonki IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:42 Aldonka jakie trudno ! Pani doktor dała nogę :)) Sam zaraz przyjdzie do nas na kolanach :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do Aldonki IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:44 szukać pocieszenia??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do pacjenta IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:36 ja wybieram... "tego", kawy dziś były już dwie ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: do pacjenta 07.09.01, 12:37 Gość portalu: aldonka napisał(a): > ja wybieram... "tego", kawy dziś były już dwie ;))) Ha, TEGO jest dla pani doktor, a panie moga sie napic mineralnej ... ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: do pacjenta IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 12:39 w takim razie, ja poproszę mleczko, mineralna jest dla pierników :))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 13:42 WYWALIŁO MNIE razem z kozetką!!!! No i czemu nikt mnie podniesie z tej ..... kurka, tu nawet nie ma podłogi, tylko jakas glina, tfu... to sprawka Mrecka !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 19.150.112.* 07.09.01, 13:47 znaczy sie wracasz na dochturki lono ;))) czy znowu zeglujesz dalej???? a gdzie Cie wywalilo? z ta kozetka????? ja jestem laskawa ,dam sie udobruchac ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 13:57 wywalilo mnie jak .... i chyba nie tylko mnie, ale innych to wiem przynajmniej dlaczego??? ;-))) hm... pani doktor, czy moge wrocic na ... hm... pani... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 19.150.112.* 07.09.01, 14:02 Ciebie tez wywalilo za kare.;) ale dlaczego mnie wywalalo od rana i nie moglam dokonczyc procesu rekonwalescencji to ja juz wogole nie pojmuje przeciez to taki zbozny cel byl ale nic to, praktykantki dokonczyly dziela mam nadzieje ze u pacjenta wszystko dziala jak trzeba:)) zyrandol tez.... z tym moim ...... to byla przenosnia.;)) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 14:05 wyglada na to, ze zostalismy sami... hm. innych wywalilo za karę, moze pani doktor zajmnie sie mna troche dokladniej, bo ini zaraz wroca .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 19.150.112.* 07.09.01, 14:09 moge sie Toba zajac dokladniej tylko wiesz kobiety sa nieobliczalne, a ja to juz wogole nie lapie sie w te ramy i wtedy moglabym cos podwiazac albo cos zakrecic lub za mocno obandazowac ;))) moze to byc ciekawe przezycie ale nie wiem czy wystarczajaco nerwy masz mocne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tequila Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 195.205.13.* 07.09.01, 14:10 zebysci nie czuli sie tak swobodnie - zaznaczam swoja obecnosc ;) Czy w tej klinice przyjmuja na zapisy czy tylko po zanjomosci? Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 14:12 Gość portalu: tequila napisał(a): > zebysci nie czuli sie tak swobodnie - zaznaczam swoja obecnosc ;) Czy w tej > klinice przyjmuja na zapisy czy tylko po zanjomosci? w jakiej klinice? to tylko szopa! a obowiazuja tylko i wylacznie znajomosci! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 19.150.112.* 07.09.01, 14:12 to zalezy, piernik jestes, znaczy sie cistko czy pampers?? ;)) i jakie leczenie Cie najbardziej interesuje:)) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 14:12 przezylem operacje, to bede ryzykowal dalej, nerwy mam mocne jak stal! do dziela!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 19.150.112.* 07.09.01, 14:16 hola Rigel, wiesz, ze im wiecej pacjentow tym lepiej wiec sie tu nie rzucaj ;))chociaz dla Ciebie mam przygotowany specjalny DLUGOTERMINOWY progrma leczenia tequila, to nie szopa, tylko mila, przytulna klinika Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 14:20 aaa, jeżeli to program dlugoterminowy to ja sie zgadzam z niecierpliwoscia bede czekal na dalszy tok leczenia, a czy pani doktor przyjmuje rownie z weekendy? Odpowiedz Link Zgłoś
aldonka Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 14:20 uważaj Rigel, bycie królikiem doświadczalnym nie zawsze wychodzi na zdrowie ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tequila Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 195.205.13.* 07.09.01, 14:20 i myslisz, ze Ci uwierze po ty co tu zobaczylam? A poza tym nie pamietasz naszych wspolnych sukcesow w walce ze staroscia - bo jakos pytasz mnie czy jestem pampers czy to drugie..... Oficjalnie jestesmy na wyzszym poziomie, tylko, ze ty masz specjalizacje medyczna...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
aldonka Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 14:22 co tak skromnie tequilla? :) każdy może byc doktorem ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tequila Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 195.205.13.* 07.09.01, 14:23 czekam na gloszenia tylko, ze ja specjalizuje sie w weterynarii ..... Odpowiedz Link Zgłoś
aldonka Re: dla pani doktor ... wszystko 07.09.01, 14:25 żmija jadowita ;))) może być? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tequila Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 195.205.13.* 07.09.01, 14:27 zmije najlepsze sa jadowite wiec moje leczenie skupia sie na wywolaniu w pacjencie wiekszej zlosliwosci i jadowitosci - przyjemnie pozniej popatrzec jak moj pacjent wbija zabki w niewinnego kroliczka.... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta do Rigla IP: 19.150.112.* 07.09.01, 14:30 czy nas nie wywala gdzies razem??? cholera, zabije mnie to cholerstwo w weekendy przyjmuje prywatnie ;)) ale nie bedzie wtedy dwoch lub trzech dochturek tylko jedna: JAAAA!!! przezyjesz? jak nerwy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: szampan dla wszystkich IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 14:33 z okazji setnego listu nanta stawia wszystki szampana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tequila Re: szampan dla wszystkich IP: 195.205.13.* 07.09.01, 14:35 i duuuuuze bananowe lody ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: dla pani doktor ... wszystko IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 14:35 uff... ależ drapieżny opis... to chyba nie na moje skołatane nerwy... a co polecasz znerwicowanym, zastraszonym króliczom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: szampan dla wszystkich IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 14:37 i kanapki z kawiorem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tequila Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 195.205.13.* 07.09.01, 14:37 zeby poforumowaly w milym towarzystwie to zawsze pomaga na slabe nerwy. Ale musza sie wystrzegac watkow na ktorych grasuja jadowite zmije, ktorych nie bede wymieniac z ksywy bo sie wyda..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: dla pani doktor ... wszystko IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 14:36 uff... ależ drapieżny opis... to chyba nie na moje skołatane nerwy... a co polecasz znerwicowanym, zastraszonym króliczkom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldonka Re: dla pani doktor ... wszystko IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 14:37 uff... ależ drapieżny opis... to chyba nie na moje skołatane nerwy... a co polecasz znerwicowanym, zastraszonym króliczkom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tequila Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 195.205.13.* 07.09.01, 14:39 Aldonka moze sie myle ale czy ty nie masz czkawki dziecino? Poskacz na jednej nodze to Ci przejdzie... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rigel Re: dla pani doktor ... wszystko IP: 213.77.14.* 07.09.01, 14:47 pani doktor dziekuje bardzo za fachowa opieke ale musze sie wypisac na wlasne zyczenie do poniedzialku. wszystkim asystentkom i kibicom tez bardzo dziekuje caluski dla wszystkich pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tequila Re: Rigel-milego weekendu IP: 195.205.13.* 07.09.01, 14:53 Nanta co sie nie odzywasz - pacjent Ci zwial i wymiekasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta tequila-no wiesz? IP: 19.150.112.* 07.09.01, 14:58 jak to wymiekam!!!!!??? ja nigdy nie wymiekam!!!! :))) szukam nastepnego pacjenta, ale wszystko gdzies sie rozlazlo i nie ma co badac ;)) ale od poniedzialku rozpoczynam praktyke na szeroka skale i wylecze cale to towarzystwo ze wszystkich chorobsk...;)) pierniki sie pochowaly, smutek mnie ogarnia. ALE DLA POPRAWY NASTROJU WSZYSTKIM POSTAWIE TEGO SZAMPANA I LODY ;)) Odpowiedz Link Zgłoś