Dodaj do ulubionych

Si bą si bą...

05.12.02, 15:17
Tralalalala....

Powyższy tekst jest jedynym na co stać zaciurkowaną NJ.
Obserwuj wątek
    • tiresias Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:28
      pieski małe dwa, poszły tam gdzie rzeka
      i spotkały tam dwupłciowego mrecka
      mreck wesoły był, kochał je ze wszystkich sił
      si bą x3
      • norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:31
        Jak coś zrymuje to mi mózg eksploduje.

        Powyższy tekst itd.....
        :))))
        • szarywilk Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:36
          Witaj noremko:-)))) Mam rade poluźnij warkoczyk:-))))))))))
          hyhyhyhyhyhyhhyy ale mam głupawę hehehehehe
          • norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:38
            Etap głupawki miałam ok. 12, teraz jest katatonia.
            • westin Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:47
              To Ty jesteś Śnieżynką po 10-ej tylko we środy?
              • norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:54
                Nene, pracujemy codziennie, 10-17, ale dziś byłam w delegacji :))
                Odbierałam w niebie listę najgrzeczniejszych dzieci.
                • Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 16:10
                  nas ktorej widnialo:
                  1. viki1lav
                  2. viki2lav
                  3..... itd
                  • norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 16:27
                    Eee....ekhm..... tajemnica zawodowa :)))
                    • Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 16:32
                      potwierdzilaby tylko prawde, mowie wam,
                      • norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 16:38

                        Zaprawdę powiadam, jutro odsłoni brutalną prawdę....


                        NJ
                        • Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 16:42
                          wiec szalejmy poki czas!
                          • norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 16:49
                            Pijemy, obżeramy się popcornem czy nałogowo podrywamy facetów?
                            • sw.mikolaj Re: Si bą si bą... 05.12.02, 16:56
                              Czy któraś z was widziała może śnieżynkę?
                              • Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:02
                                Tak, godzinę temu rozmawiała z Riglem. Coś jej przekazac?
                                • sw.mikolaj Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:17
                                  Tak, powiedz jej, aby jakoś rozreklamowała Forum Świętego Mikołaja na innych
                                  forach.

                                  Bo ja już próbowałem, ale z mizernymi skutkami. Może widok roznegliżowanej
                                  Śnieżynki bardziej ściągnie ludzi.
                                  Zamówień jak na razie jest mało. Jak tak dalej pójdzie, to pójdę z torbami.
                                  Podaż mojej fabryki zabawek przewyższa popyt.
                                  Mam nadprodukcję.
                                  A trzeba jeszcze zdobyć fundusze na sylwestra na biegunie.
                                  • szalawila Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:22
                                    Zrobię małą zadymkę i ściągnę klientów.
                                    • sw.mikolaj Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:25
                                      szalawila napisał:

                                      > Zrobię małą zadymkę i ściągnę klientów.


                                      Dobra. Tylko, bez przesady z zadymą, bo niezadowolony klient jest gorszy od
                                      żadnego.
                                    • Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:27
                                      Hmmm.... ja wiem, że po przepracowaniu 3 lat w mojej firmie, (której tajną
                                      nazwą powinno być Wielki Brat) cierpię na manię prześladowczą (spowiedź jaka tu
                                      ostatnio miała miejsce też nie pozostała bez wpływu na moje psyche) ale odnosze
                                      wrażenie że Szaławiła to Refor.....
                                      • sw.mikolaj Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:29
                                        Złe wrażenie, Normo.
                                        Na prawdę. Ciebie bym nie okłamał.
                                        • Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:32
                                          Auuuuć! No wiesz co, prosto w oko dostałam! Co z Twoim nosem, jeju????
                                          • vampi= Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:37
                                            Gość portalu: norma_jean napisał(a):

                                            > Auuuuć! No wiesz co, prosto w oko dostałam! Co z Twoim nosem, jeju????


                                            Ja już się wyspowiadałem. I powiedziałem prawie całą prawdę i prawie tylko
                                            prawdę.
                                            Szalawila, to nie Refor.
                                            Zaklinam się na metrowy kołek osikowy.
                                      • Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:30
                                        refor nie refor, idziemy wiec nalogowo podrywac facetow, (to bede dzis
                                        wieczorem robic, bo wychodze z rodaczkami) pomarancza zapomniala mnie dzis
                                        przyszpilic w domu wieczorowo
                                        • vampi= Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:32
                                          Ale Normę zostaw.
                                          Ona nie idzie podrywać facetów.
                                          • Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:35
                                            idzie idzie, chodz norma, jakis brutal cie tu zaczepia, porysowal mi monitor
                                            zebamy..
                                            • Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:39
                                              Gość portalu: viki2lav napisał(a):

                                              > idzie idzie, chodz norma, jakis brutal cie tu zaczepia, porysowal mi monitor
                                              > zebamy..

                                              Viki, ciiii, on mi się dzisiaj oświadczył!! I to jest mój sekretny plan w
                                              związku z Tobą - ja się hajtam, rzucam bukietem w Twoja stronę (pocwiczymy
                                              wcześniej) Ty łapiesz i pomarańcza nie ma wyjścia!!!! HA!!!!
                                              • Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:44
                                                usmiech )))))))))))))))))))))))))))))))))
                                                pomarancza i tak niemawyjscia!! hyhyhy
                                                zawsze moge mu nawiac i gdzie drugi taki skarb znajdzie
                                          • Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:35
                                            No i widzisz Viki? Za późno. Teraz to już tylko popkorn.
                                            Vampi, Skarbie, ale ja tylko po świeże jedzonko chciałam wyjśc <uśmiechnęła się
                                            przymilnie swoim dwuzębnym uśmiechem>
                                            • vampi= Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:39
                                              Po jedzonko to ja już będę chodził.
                                              A pamiętasz, jak tydzień temu przyprowadziłem taką blondynowatą 18-stkę.
                                              Też miała być jedzonkiem, a ty potem nie odzywałas się do mnie przez 3 i pół
                                              godziny.
                                              • Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:41
                                                Eeee....bo łykowata była....
                                            • Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:40
                                              zostaw tego starucha i chodz mowie ci, do zlego cie namawiam, ale ...


                                              • vampi= Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:41
                                                Starucha ?!?!?! Starucha !?!?!?

                                                Ale wyglądam najwyżej na 65.
                                                • Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:44
                                                  Vampi Kochanie, my tylko na godzinkę idziemy, po żarówki. Pa!
                                                  • Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:46
                                                    ja tez spadam, jak szalec to szalec...
                                                  • vampi= Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:48
                                                    I ja chciałem mieć z nią dziecko.
                                                  • norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 18:01
                                                    Złociutki, ja tylko oświetlenie choinkowe chciałam zakupić, ale jeśli to
                                                    miałoby zaszkodzić przyrostowi naturalnemu - zostaję!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka