norma_jean 05.12.02, 15:17 Tralalalala.... Powyższy tekst jest jedynym na co stać zaciurkowaną NJ. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tiresias Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:28 pieski małe dwa, poszły tam gdzie rzeka i spotkały tam dwupłciowego mrecka mreck wesoły był, kochał je ze wszystkich sił si bą x3 Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:31 Jak coś zrymuje to mi mózg eksploduje. Powyższy tekst itd..... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:36 Witaj noremko:-)))) Mam rade poluźnij warkoczyk:-)))))))))) hyhyhyhyhyhyhhyy ale mam głupawę hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:38 Etap głupawki miałam ok. 12, teraz jest katatonia. Odpowiedz Link Zgłoś
westin Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:47 To Ty jesteś Śnieżynką po 10-ej tylko we środy? Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 15:54 Nene, pracujemy codziennie, 10-17, ale dziś byłam w delegacji :)) Odbierałam w niebie listę najgrzeczniejszych dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 16:10 nas ktorej widnialo: 1. viki1lav 2. viki2lav 3..... itd Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 16:27 Eee....ekhm..... tajemnica zawodowa :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 16:32 potwierdzilaby tylko prawde, mowie wam, Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 16:38 Zaprawdę powiadam, jutro odsłoni brutalną prawdę.... NJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 16:42 wiec szalejmy poki czas! Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 16:49 Pijemy, obżeramy się popcornem czy nałogowo podrywamy facetów? Odpowiedz Link Zgłoś
sw.mikolaj Re: Si bą si bą... 05.12.02, 16:56 Czy któraś z was widziała może śnieżynkę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:02 Tak, godzinę temu rozmawiała z Riglem. Coś jej przekazac? Odpowiedz Link Zgłoś
sw.mikolaj Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:17 Tak, powiedz jej, aby jakoś rozreklamowała Forum Świętego Mikołaja na innych forach. Bo ja już próbowałem, ale z mizernymi skutkami. Może widok roznegliżowanej Śnieżynki bardziej ściągnie ludzi. Zamówień jak na razie jest mało. Jak tak dalej pójdzie, to pójdę z torbami. Podaż mojej fabryki zabawek przewyższa popyt. Mam nadprodukcję. A trzeba jeszcze zdobyć fundusze na sylwestra na biegunie. Odpowiedz Link Zgłoś
szalawila Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:22 Zrobię małą zadymkę i ściągnę klientów. Odpowiedz Link Zgłoś
sw.mikolaj Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:25 szalawila napisał: > Zrobię małą zadymkę i ściągnę klientów. Dobra. Tylko, bez przesady z zadymą, bo niezadowolony klient jest gorszy od żadnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:27 Hmmm.... ja wiem, że po przepracowaniu 3 lat w mojej firmie, (której tajną nazwą powinno być Wielki Brat) cierpię na manię prześladowczą (spowiedź jaka tu ostatnio miała miejsce też nie pozostała bez wpływu na moje psyche) ale odnosze wrażenie że Szaławiła to Refor..... Odpowiedz Link Zgłoś
sw.mikolaj Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:29 Złe wrażenie, Normo. Na prawdę. Ciebie bym nie okłamał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:32 Auuuuć! No wiesz co, prosto w oko dostałam! Co z Twoim nosem, jeju???? Odpowiedz Link Zgłoś
vampi= Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:37 Gość portalu: norma_jean napisał(a): > Auuuuć! No wiesz co, prosto w oko dostałam! Co z Twoim nosem, jeju???? Ja już się wyspowiadałem. I powiedziałem prawie całą prawdę i prawie tylko prawdę. Szalawila, to nie Refor. Zaklinam się na metrowy kołek osikowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:30 refor nie refor, idziemy wiec nalogowo podrywac facetow, (to bede dzis wieczorem robic, bo wychodze z rodaczkami) pomarancza zapomniala mnie dzis przyszpilic w domu wieczorowo Odpowiedz Link Zgłoś
vampi= Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:32 Ale Normę zostaw. Ona nie idzie podrywać facetów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:35 idzie idzie, chodz norma, jakis brutal cie tu zaczepia, porysowal mi monitor zebamy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:39 Gość portalu: viki2lav napisał(a): > idzie idzie, chodz norma, jakis brutal cie tu zaczepia, porysowal mi monitor > zebamy.. Viki, ciiii, on mi się dzisiaj oświadczył!! I to jest mój sekretny plan w związku z Tobą - ja się hajtam, rzucam bukietem w Twoja stronę (pocwiczymy wcześniej) Ty łapiesz i pomarańcza nie ma wyjścia!!!! HA!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:44 usmiech ))))))))))))))))))))))))))))))))) pomarancza i tak niemawyjscia!! hyhyhy zawsze moge mu nawiac i gdzie drugi taki skarb znajdzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:35 No i widzisz Viki? Za późno. Teraz to już tylko popkorn. Vampi, Skarbie, ale ja tylko po świeże jedzonko chciałam wyjśc <uśmiechnęła się przymilnie swoim dwuzębnym uśmiechem> Odpowiedz Link Zgłoś
vampi= Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:39 Po jedzonko to ja już będę chodził. A pamiętasz, jak tydzień temu przyprowadziłem taką blondynowatą 18-stkę. Też miała być jedzonkiem, a ty potem nie odzywałas się do mnie przez 3 i pół godziny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:41 Eeee....bo łykowata była.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:40 zostaw tego starucha i chodz mowie ci, do zlego cie namawiam, ale ... Odpowiedz Link Zgłoś
vampi= Re: Si bą si bą... 05.12.02, 17:41 Starucha ?!?!?! Starucha !?!?!? Ale wyglądam najwyżej na 65. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norma_jean Re: Si bą si bą... IP: *.saint 05.12.02, 17:44 Vampi Kochanie, my tylko na godzinkę idziemy, po żarówki. Pa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Si bą si bą... IP: proxy / 213.255.126.* 05.12.02, 17:46 ja tez spadam, jak szalec to szalec... Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Si bą si bą... 05.12.02, 18:01 Złociutki, ja tylko oświetlenie choinkowe chciałam zakupić, ale jeśli to miałoby zaszkodzić przyrostowi naturalnemu - zostaję!!!! Odpowiedz Link Zgłoś