Dodaj do ulubionych

Pytanie do Viki

18.12.02, 13:15
Czy we Włoszech działa Gadu Gadu? Na mój mały chłopski rozumek powinno,
ale...????
Obserwuj wątek
    • tiresias Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:20
      noo
      nazywa się Parlo-Parlare:))))
      • norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:26

        • mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:03

          --
          Z nudów postanowił poeksperymentować i przytknął język do zmrożonego metalowego
          słupka...
    • mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:23
      O, to masz gg?
      • norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:28
        Mam GG, Yahoo messenger i ICQ :))) Czy to aby nie chorobliwa potrzeba
        komunikacji???
        • mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:29
          A można prosić numer? Jeśli nie tu, to do skrzynki...:-)))
        • aniela_ Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:30
          a irca? irca nie masz? to masz dekomplet :)
          • norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:32
            Numer za uno momento :) wyślę.
            IRCA powiadasz? No że też ja wcześniej nie pomyślałam :))
            • mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:54
              Dzięki! :-)))

              Jak będzie dostępny, na pewno sie odezwę. :-)
            • ignatz Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:25
              E, ja też chcę numer GG :-)
              • norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:27
                Może ja jednak podam na forum??? Nie, mogłoby być za dużo chętnych :)
                • e.silver Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:43
                  podaj,jak nie tu, to choć na prywatnym ;)
                  • norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:47
                    Poszło @@, tylko jest jeden problem - ja mam GG w pracy, a wiem, że u wielu
                    osób jest firewall. Z kolei w domu rzadko do komputerka siadam, a chwilowo jest
                    to niemożliwe kompletnie ze względu na jego odłączenie (choinka :)
                    Więc wieczorami z nikim nie pogadam :(((
                    • e.silver Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:00
                      Z całym szacunkiem: odłączyć kompa dla choinki???????? :)))
                      A moze dodać przedłużacz, co?
                      Niepojęte to dla mnie ;)

                      S.nadal nie uzależniona od kompa ;)
                      • norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:04
                        NocoTy! Musi byc duuuużo miejsca na prezenty!
              • mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:27
                Ty netowy podrywaczu! Masz ich już tyle, że miejsca brakuje!
                • will_graham Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:35
                  czego mam tyle?
                  • mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:37
                    A kto pyta? ;-)
                    • will_graham Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:39
                      Jak to kto? Gość, który złapał Hanniego Lectera!
                      • h.lecter Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:41
                        Ale tę buźkę to ci musieli potem długo składać.
                        • will_graham Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:42
                          Nie buźkę, tylko brzuszek.
                          • Gość: aniela Re: Pytanie do Viki IP: *.mst.gov.pl 18.12.02, 15:49
                            o, jak nowi to pewnie po zdjecia ;)
                            • mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:53
                              To chyba Ignatz trochę zaszalał... ;-)
                              • aniela_ Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:54
                                yhy za kare posrtanowmy ze nie dostanie zdjec
                                • mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:57
                                  A zwłaszcza tego, na którym Ignatz ma zielone włosy...;-)
                                  • Gość: viki2lav Re: Pytanie do Viki IP: proxy / 213.255.126.* 18.12.02, 17:23
                                    o widze ze juz ci odpowiedziano, prawde mowiac nie znaju, bo ja do pracy
                                    przychodze pracowac a nie siedziec na gadu gadu...;))) a co z makaronami chcesz
                                    pogaworzyc, daj sobie norma spokoj! ja ci to mowie limoncello otwierajac!
                                    mam nadzieje ze w 2003 bede miala telefon, jak w stanie wojennym sie czuje!
                                    • norma_jean Re: Pytanie do Viki 19.12.02, 10:00
                                      Viki, nie z makaronami tylko z Polską :)))
                                      • Gość: vikina Re: Pytanie do Viki IP: proxy / 213.255.126.* 19.12.02, 15:44
                                        no to pewnie ze jest gadu gadu! powiesz mi w koncu w jakim miwscie bedziesz
                                        odbywac wyrok i z jakiego powodu??......
                                        • Gość: norma_jean Re: Pytanie do Viki IP: *.saint 19.12.02, 15:47
                                          No przecie pisałam! W Vasto, 300 km od Ciebie po drugiej stronie buta! Powód -
                                          podążam za przeznmaczeniem :))
                                          • Gość: viki2lav Re: Pytanie do Viki IP: proxy / 213.255.126.* 19.12.02, 15:50
                                            "szeroko" pojete! przeznaczenie.. ja sie tak w 1991 chyba wroboilam i pokutuje
                                            do dzis
                                            • norma_jean Re: Pytanie do Viki 19.12.02, 15:54
                                              Ale wiesz, ja się cieszę, bo mogło być gorzej. Przeznaczenie mogło mnie np: do
                                              Chin zaciągnąć, lub innego Bangladeszu. Ja się cieszę że w starej dobrej
                                              Europie zostaję :))
                                              • Gość: viki2lav Re: Pytanie do Viki IP: proxy / 213.255.126.* 19.12.02, 15:59
                                                prosze blizej sprecyzowac pojecie "przeznaczenie"


                                                ta Viki to bardziej ciekawska od Marioki pomyslal Leon i zakryl dlonia kartke,
                                                z ktorej od godziny spisywal numery ekspresslotka..
                                                • norma_jean Re: Pytanie do Viki 19.12.02, 16:09
                                                  :))))
                                                  Tak jak w Twoim przypadku przeznaczenie obcej narodowości, a z racji pracy po
                                                  świecie jeździ :))
          • rigel Re: Pytanie do Viki 19.12.02, 10:25
            aniela_ napisała:

            > a irca? irca nie masz? to masz dekomplet :)

            jest jeszcze Odigo :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka