norma_jean 18.12.02, 13:15 Czy we Włoszech działa Gadu Gadu? Na mój mały chłopski rozumek powinno, ale...???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:03 -- Z nudów postanowił poeksperymentować i przytknął język do zmrożonego metalowego słupka... Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:28 Mam GG, Yahoo messenger i ICQ :))) Czy to aby nie chorobliwa potrzeba komunikacji??? Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:29 A można prosić numer? Jeśli nie tu, to do skrzynki...:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:30 a irca? irca nie masz? to masz dekomplet :) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:32 Numer za uno momento :) wyślę. IRCA powiadasz? No że też ja wcześniej nie pomyślałam :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 13:54 Dzięki! :-))) Jak będzie dostępny, na pewno sie odezwę. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:27 Może ja jednak podam na forum??? Nie, mogłoby być za dużo chętnych :) Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:43 podaj,jak nie tu, to choć na prywatnym ;) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:47 Poszło @@, tylko jest jeden problem - ja mam GG w pracy, a wiem, że u wielu osób jest firewall. Z kolei w domu rzadko do komputerka siadam, a chwilowo jest to niemożliwe kompletnie ze względu na jego odłączenie (choinka :) Więc wieczorami z nikim nie pogadam :((( Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:00 Z całym szacunkiem: odłączyć kompa dla choinki???????? :))) A moze dodać przedłużacz, co? Niepojęte to dla mnie ;) S.nadal nie uzależniona od kompa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:04 NocoTy! Musi byc duuuużo miejsca na prezenty! Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:27 Ty netowy podrywaczu! Masz ich już tyle, że miejsca brakuje! Odpowiedz Link Zgłoś
will_graham Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:39 Jak to kto? Gość, który złapał Hanniego Lectera! Odpowiedz Link Zgłoś
h.lecter Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 14:41 Ale tę buźkę to ci musieli potem długo składać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Pytanie do Viki IP: *.mst.gov.pl 18.12.02, 15:49 o, jak nowi to pewnie po zdjecia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:54 yhy za kare posrtanowmy ze nie dostanie zdjec Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Pytanie do Viki 18.12.02, 15:57 A zwłaszcza tego, na którym Ignatz ma zielone włosy...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Pytanie do Viki IP: proxy / 213.255.126.* 18.12.02, 17:23 o widze ze juz ci odpowiedziano, prawde mowiac nie znaju, bo ja do pracy przychodze pracowac a nie siedziec na gadu gadu...;))) a co z makaronami chcesz pogaworzyc, daj sobie norma spokoj! ja ci to mowie limoncello otwierajac! mam nadzieje ze w 2003 bede miala telefon, jak w stanie wojennym sie czuje! Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Pytanie do Viki 19.12.02, 10:00 Viki, nie z makaronami tylko z Polską :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vikina Re: Pytanie do Viki IP: proxy / 213.255.126.* 19.12.02, 15:44 no to pewnie ze jest gadu gadu! powiesz mi w koncu w jakim miwscie bedziesz odbywac wyrok i z jakiego powodu??...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norma_jean Re: Pytanie do Viki IP: *.saint 19.12.02, 15:47 No przecie pisałam! W Vasto, 300 km od Ciebie po drugiej stronie buta! Powód - podążam za przeznmaczeniem :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Pytanie do Viki IP: proxy / 213.255.126.* 19.12.02, 15:50 "szeroko" pojete! przeznaczenie.. ja sie tak w 1991 chyba wroboilam i pokutuje do dzis Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Pytanie do Viki 19.12.02, 15:54 Ale wiesz, ja się cieszę, bo mogło być gorzej. Przeznaczenie mogło mnie np: do Chin zaciągnąć, lub innego Bangladeszu. Ja się cieszę że w starej dobrej Europie zostaję :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: Pytanie do Viki IP: proxy / 213.255.126.* 19.12.02, 15:59 prosze blizej sprecyzowac pojecie "przeznaczenie" ta Viki to bardziej ciekawska od Marioki pomyslal Leon i zakryl dlonia kartke, z ktorej od godziny spisywal numery ekspresslotka.. Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: Pytanie do Viki 19.12.02, 16:09 :)))) Tak jak w Twoim przypadku przeznaczenie obcej narodowości, a z racji pracy po świecie jeździ :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: Pytanie do Viki 19.12.02, 10:25 aniela_ napisała: > a irca? irca nie masz? to masz dekomplet :) jest jeszcze Odigo :) Odpowiedz Link Zgłoś