Dodaj do ulubionych

bedzie burza

22.09.03, 15:23
bo cisza juz jest.
Obserwuj wątek
    • chris_45 Re: bedzie burza 22.09.03, 15:26
      nie zauważyłem w tym hałasie...
      naprawdę ?
      • brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:27
        A po burzy przyjdzie spokoj. Ergo przed spokojem jest cisza.
        A Zwirko na zawsze z Wigura.
        • misiania Re: bedzie burza 22.09.03, 15:33
          Żwirce z Wigurą do figury jest najwyraźniej.
          • brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:34
            A ladowi z porzadkiem. Mglom z zamgleniami.
            • aniela Re: bedzie burza 22.09.03, 15:35
              Zwirko z Muchomorkiem wystepuje w sezonie grzybowym
              (cholerano, raz to juz pisalam. ktos podkrada moje posty)
              • ekscytujacemaleliterki Re: bedzie burza 22.09.03, 15:36
                aniela, nie kracz...prosze Cie :-))))
                • aniela Re: bedzie burza 22.09.03, 15:37
                  zmnaczy obawiasz sie zebym Ci oka nie wykoliła czy co?
                  • ekscytujacemaleliterki Re: bedzie burza 22.09.03, 15:44
                    albo skrzydłem słonca nie zasłoniła :-)
              • misiania Re: bedzie burza 22.09.03, 15:38
                Żwirko i Żwirek. chłopaki pracują w kamieniołomach.
    • pierans Re: bedzie burza 22.09.03, 15:37
      cisza, rzeklabym podwojna
      nadcisza
      • brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:38
        Z nadcisznieniem?
      • aniela Re: bedzie burza 22.09.03, 15:38
        aha dzwoni w uszach. ale ni wiadomo w ktorym kosciele
        • emusia Re: bedzie burza 22.09.03, 15:39
          nie gadajcie tyle bo mialam robiz zadanie a mnie rozpraszacie.
          • brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:40
            Elastycznie czy nielastycznie to rozprazsanie ze spytam z
            ciekawosci zawodowej.
            • emusia Re: bedzie burza 22.09.03, 15:41
              dnerwujące.
        • brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:39
          Tam gdzie makiem siali na biopaliwo.
          • misiania Re: bedzie burza 22.09.03, 15:41
            o. na biopaliwo to nie miała rzepa być?
            • aniela Re: bedzie burza 22.09.03, 15:44
              rzepa czy wyborcza, jeden pies. wszystkie o tym pisaly
              • brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:48
                aniela napisała:

                > rzepa czy wyborcza, jeden pies. wszystkie o tym pisaly

                Tak tak. Niemcy to Zydzi.
                • aniela Re: bedzie burza 22.09.03, 15:50
                  aha i cyklisci. w jednym
                  • brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:51
                    A na poludniowej polkuli antycyklisci.
          • czarnajagoda Re: bedzie burza 22.09.03, 15:42
            taa... siała baba mak, dostała 5 lat...
            • brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:43
              A inna dostala 2 w zawieszeniu a teraz nie siedzi cicho
              tylko przemawia w Sejmie.
              • czarnajagoda Re: bedzie burza 22.09.03, 15:46
                podróbę widać maiła, a nie mak prawdziwy...
                • brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:52
                  Zniesmaczona taka znaczy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka