chris_45 Re: bedzie burza 22.09.03, 15:26 nie zauważyłem w tym hałasie... naprawdę ? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:27 A po burzy przyjdzie spokoj. Ergo przed spokojem jest cisza. A Zwirko na zawsze z Wigura. Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: bedzie burza 22.09.03, 15:33 Żwirce z Wigurą do figury jest najwyraźniej. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:34 A ladowi z porzadkiem. Mglom z zamgleniami. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: bedzie burza 22.09.03, 15:35 Zwirko z Muchomorkiem wystepuje w sezonie grzybowym (cholerano, raz to juz pisalam. ktos podkrada moje posty) Odpowiedz Link Zgłoś
ekscytujacemaleliterki Re: bedzie burza 22.09.03, 15:36 aniela, nie kracz...prosze Cie :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: bedzie burza 22.09.03, 15:37 zmnaczy obawiasz sie zebym Ci oka nie wykoliła czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
ekscytujacemaleliterki Re: bedzie burza 22.09.03, 15:44 albo skrzydłem słonca nie zasłoniła :-) Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: bedzie burza 22.09.03, 15:38 Żwirko i Żwirek. chłopaki pracują w kamieniołomach. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: bedzie burza 22.09.03, 15:38 aha dzwoni w uszach. ale ni wiadomo w ktorym kosciele Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: bedzie burza 22.09.03, 15:39 nie gadajcie tyle bo mialam robiz zadanie a mnie rozpraszacie. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:40 Elastycznie czy nielastycznie to rozprazsanie ze spytam z ciekawosci zawodowej. Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: bedzie burza 22.09.03, 15:41 o. na biopaliwo to nie miała rzepa być? Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: bedzie burza 22.09.03, 15:44 rzepa czy wyborcza, jeden pies. wszystkie o tym pisaly Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:48 aniela napisała: > rzepa czy wyborcza, jeden pies. wszystkie o tym pisaly Tak tak. Niemcy to Zydzi. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: bedzie burza 22.09.03, 15:42 taa... siała baba mak, dostała 5 lat... Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: bedzie burza 22.09.03, 15:43 A inna dostala 2 w zawieszeniu a teraz nie siedzi cicho tylko przemawia w Sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: bedzie burza 22.09.03, 15:46 podróbę widać maiła, a nie mak prawdziwy... Odpowiedz Link Zgłoś