Dodaj do ulubionych

LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA

28.11.03, 12:35
niech tam kto z aktualną książką adresową się ujawni, to mu prześlę, a on
reszcie
jezuuuuniuuuu
ależ jestem podekcytowany :)))
Obserwuj wątek
    • brezly Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:37
      rzucisz mi na gazetowa czy za mala?
      • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:39
        jak chcesz. Waży 1,7 mega. wejdzie na gazetę?
    • oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:38
      Żywy?
      Na budkie daj. W przedpokoju go połóż.
      ~~
      ox
      • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:40
        kiedy ja, drogi oxy, nie jestem tak przenikliwy, jak Ci się wydaje i o budce nic
        nie wiem, o przedpokoju nie wspominając :(
        • oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:43
          A czemu nie wiesz? Nie chciałeś wiedzieć?
          Aaaa, zaraz... Czy Ty może ten bez legitymacji jesteś?
          ~~
          ox
          • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:44
            niech pepe prześle do Oxy'ego i Oxy zabudkuje
            • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:45
              do mnie też możesz przesłać, miejsce powinnam mieć w gołębniku
            • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:47
              dobra, ślem oxu na gazetę
              ale jak on zabudkuje, to nie będę się z wami bawił, bo to jest słowo, które się
              przynależy ogółowi
              • pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:49
                no wlasnie!
                • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:51
                  ale powiedz, droga Pieranso, dlaczego nie korzystasz z budki?
                  • maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:55
                    a taka np. ja to chyba nawet wiem gdzie ta budka,
                    ale skorzystać nie umiem
                    czy to źle o mnie swiadczy???
                    • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:57
                      znaczy w pitolniku była kiedyś instrukcja, Oxy - a może warto zrobić powtórkę
                      przerobionego materiału?
                      • maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:58
                        o koniecznie
                        nie ma to jak stare dobre powtórki
                        • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:04
                          zrobiłam bryk powtórkowy w pitolniku
                          • oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:30
                            misiania napisała:

                            > zrobiłam bryk powtórkowy w pitolniku

                            Aha, widziałem :-D
                            ~~
                            ox
                  • pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:05
                    bo moj ciur nie pozwala
                    technicznie zabronil setupem kompa diabelskim,
                    bo jakby slownie zabranial, to wiesz co bym z tym zrobila ;-)
                    jak bede miec net u mie na wsi to bede budke odwiedzac pasjami
                    • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:09
                      o. patrz a mi się wydawało, że to taka sama internetowa strona jak i inne,
                      skoro wchodzisz na gazetę (fuj!) i na inne strony pewno też, to czemu tam nie
                      możesz? może próbowałaś w chwili, kiedy budka była zamknięta?
                      • pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:23
                        anene, siec nasza ciurska taka szczelna, ze eftepow obcych odwiedzac nie
                        pozwala. nie i juz.
                        ciurskie efetpy moge sobie odwiedzac ile chcac, ale tam nie ma zdjec plazakow :(
                        • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:25
                          aha. apropos zdjęć - należysz do kółka?
                          • pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:31
                            hę?
                            no pewnie, ze tak
                            wszelkie zdjecia mam
                            ino wyslane na golembnik

              • oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:50
                Dobra, to nie zabudkuję...
                ~~
                ox
                • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:52
                  aha. a jak już nie zabudkujesz, to daj znać ;)))))
    • anchan Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:43
      ustawiam się w żebrzącej kolejce
      • maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 12:53
        zaraz za anchan miejsce zajmuję
        i jeszcze się usmiechnąć ładnie (choc nie całkiem bezinteresownie) mogę
        o: :))))))))))))
    • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:00
      no więc sprawa wygląda beznadziejnie :(((

      ZAŁĄCZNIK MI SIĘ NIE CHCE WGRAĆ!!!!! (tu szereg bluzgów na ka, na cha i na dupa)

      co robić??????!!!!!!!!
      • basia Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:05
        na gazetę 1,7 nie przejdzie.Te bajty czy bity puchną w drodze i robi się ich
        więcej.

      • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:05
        no to może jednak spróbujesz w pitolniku zapoznać się z instrukcją wejścia do
        budki?
        • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:06
          aha. materiały do budki zanosi się metodą kopiuj i wklej albo metodą podnieść i
          upuść. obie działają.
        • anchan Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:10
          mogę poprosić najpierw o instrukcję wejścia do pitolnika?
      • pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:06
        napic sie
    • ignatz Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:10
      Dawaj
      • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:14
        a właśnie! w pitolniku jest kółko fotograficzne... może już czas założyć inny
        pitolnik, bez kółka tj. dostępny szerszemu gronu plażaków, którzy jeszcze nie
        mieli okazji poznać się w realu?
        • maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:17
          ale w innym miejscu?
          czy po prostu rozszerzenie zrobić
    • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:23
      Poszło do Basi na wp
      a teraz pocałujcie misia pod ogon idę zapalić
      kurde
      bez odbioru
      • maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:24
        pod ogon?
        a fuj
        może lepiej w czółko?
        • brezly Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:26
          P_P!
          Poslalem ci majla z adresem na fabryke. Jak nie wchodzi na gazete to ChWDG :-(
      • pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:24
        (sfrustrowal sie)
      • basia Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:36
        jest,jest doszlo :)



        • basia Ps 28.11.03, 13:51
          wyslałam Oxu pocztą.Można spodziewać się w budce anana kofana,za niedługo.Jak
          sądzę.

          Ps.okrężną drogą,acz do celu krążę,bo adres butki mam w domu.
    • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 13:58
      więc tak (a zacznynam zdanie od więc celowo, gdyż jestem mocno zdenerwowany i nie
      panuję nad sobą)
      więc tak
      kto nie ma dostępu do budki, niech przyśle mi adres fabryczny czy jakikolwiek
      inny, byle nie gazetowy, bo gazeta begiera nie wpuszcza.
      • basia Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 14:13
        bo anana kofana automatyczny cenzor wyrzuca.

        ps.abstrahuję tylko
        • baloo1 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 14:24
          Jakby mi ktos do fabrycznego golembnika wrzucil, to bym zadzwieczal wdziecznie.
          • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 14:25
            no to dawaj adres
            • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 14:55
              Baloo, jeszcze z 10 minut będę przy kompie. Jeśli chcesz dziś mieć begiera, to
              daj namiary.
              • baloo1 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:11
                No tak - nie dosc ze debilem bedac, to jeszcze mam refleks szachisty na
                urlopie. Zaraz Ci wysle, w przyszlym tygodniu najwyzej mi toto podeslesz. o.
                • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:12
                  anie. ciuram więc jestem :)
                  • baloo1 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:18
                    ano to Chwala Oxu ;o)
                  • baloo1 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:18
                    wyslalem na gazetnyj golembnik
                    • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:24
                      poszło na obydwa adresy. dzieś na pewno dojdzie :)
                      • pierans Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:26
                        o humorek pp ulegl polepszeniu
                        • postrzygacz_pudli Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:30
                          i to, bynajmniej, nie bez kozery ;)
      • anchan Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 14:57
        doszło! mjut :))))
        • Gość: maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.lodz-wschod.sdi.tpnet.pl 28.11.03, 15:01
          ip sobie sprawdzam
    • oxycort Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:34
      Aha, potwierdzam orzymanie Anana. Niemniej uważam, że to nieładnie nasmiewać
      się z kogoś (yhyhyhyhyh)
      ~~
      ox
      • misiania Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:36
        słuchajcie, ale przecież p. Beger za to płacą... znaczy my jej płacimy.
      • maga34 Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:36
        no a kto się nasmiewa??
        ta pani przeca taka KOFANA jest
      • basia Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 28.11.03, 15:38
        aha,masz rację .Ci dwaj za plecami berger rechotali nieprzyzwoicie.Kto ich tam
        do tej telewizji wpuścił!
    • Gość: gschab Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.gdynia.mm.pl 30.11.03, 12:28
      Baaaaaaaardzo bym chciał też go mieć, tylko nie wiem jak.
    • ziri Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 30.11.03, 12:47
      ja niewiem co to jest, ja dopiero wstałam w związkuz tym jeszcze półpłynna
      jestem i AK nieodparcie mi się z ONZ kojarzy i też go chcę ze zwykłej kobiecej
      ciekawości
      poproszę
      dziękuję bardzo
      Z.

      PS. dzień dobry :)
    • Gość: gschab Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.gdynia.mm.pl 30.11.03, 13:23
      Już mam, jest tu - adres podany przez Nathan na forum humorum (to jeżeli
      chodzi o prawa autorskie)

      www.eubie.neostrada.pl/begier.mpg
      • ro-bert Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA 30.11.03, 18:40
        eee, tam... takie "manie" :(
        Trefny ten adres czy takie zapotrzebowanie wielkie. Nic sie otworzyc nie chce.
        Moze ktos poda jakies lepsze zrodelko?
        • Gość: gschab Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.gdynia.mm.pl 30.11.03, 20:39
          Adres podałem bo mi się ściągnęło bez problemu. Może chętnych jest dużo i
          dlatego ciężko wejść.
    • Gość: mały Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 12:06
      widziałem i chcę podziwiać
      wiem też że jest piosnka jakaś stworzona pod słowa pani Begier :)
      rzuć to co masz
      • Gość: mały Re: LUDZIE!!! MAM ANANA KOFANA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 12:33
        to mój mail
        misiek-69@o2.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka