Gość: chirurg IP: *.internode.on.net.au 20.01.04, 01:43 wyciac te gangrene i zgnilizne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: edukator Re: Automaty i politycy IP: *.internode.on.net.au 20.01.04, 01:49 dowodow nie ma ale i tak golym okiem widac co sie dzieje. Ci panowie nie rozmawiali przeciez o pogodzie i sporcie. Kiedy w tym kraju dotrze do wszystkich, ze w polityce "brak dowodow" to za malo. W polityce musi byc tak: udowodnij ze jestes niewinny, albo nie stwarrzaj okazji do podejrzen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RATUNKU! MDŁOŚCI OD OBLEŚNYCH MORD "polityków", ŁUUEEA !!!! IP: *.chello.pl 20.01.04, 04:15 > w polityce "brak dowodow" to za malo Zgadzam się z Tobą w całej pełni! Kiedy oglądam BBC albo Sky News czy CNN to po przełączeniu z powrotem na TVP dostaję AUTENTYCZNEGO bólu głowy i MDŁOŚCI ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czerwone to gówno Re: Automaty i politycy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.01.04, 01:53 Wyrżnąć to czerwone gówno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ko mat [...] IP: *.proxy.aol.com 20.01.04, 05:08 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: druid Do odstrzalu IP: 217.153.97.* 20.01.04, 10:35 z zasady jestem przeciwnikiem samosadow ale coraz czesciej zatanawiam sie, czy majac finansowe mozliwosci nie wynajalbym zawodowca zeby troche posprzatal na naszej scenie politycznej i tej czesci sceny gospodarczej, ktora jest powiazana mocno z polityka. Chyba jedynym sposobem na pozbycie sie tych zlodzieji bylaby ich calkowita eliminacja - moze nastepni by sie potem kila razy zastanowili, zanim zaczeliby krasc nasze pieniadze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 JASKIERNIA, SKÓRKA, KAUCZ I HUSZCZA IP: 5.5D* / 213.40.3.* 20.01.04, 07:23 Jaskiernia kandydatem do parlamentu europejskiego? Niech sobie jeszcze dokooptuje do tego koryta Skórkę, Kaucza i Huszczę. Akurat w Europie czekają żeby Polska wprowadziła bandziorów do parlamentu. Tego rodzaju nadwiślańska egzotyka uczyni z Polski pośmiewisko pierwszej klasy. Można sądzić, że posłowie zachodni szybko się zorientują jaką moralną zgniliznę reprezentują posłowie z SLD. Kilka lat temu miała miejsce w Brukseli wielka afera korupcyjna. Zrobiono jako taki porządek. Jaskiernia ze swoimi bandyckimi powiązaniami nie pasuje tam. Odpowiedz Link Zgłoś
bulk Re: Automaty i politycy 20.01.04, 07:27 Wc kaczka nie mataczyła nic przy Ustawie o automatach!!! Jedyna ustawa przy której Wc kaczka mataczyła to Ustawa o równouprawnieniu pedałów w czerwonych skarpetkach, nekrofili we fioletowych i pedofilów w seledynowych skarpetkach. Jak można się czepiać gwiazdy polskiego parlamentaryzmu? Drugą gwiazdę Renatę też ciągają po sądach. Co to się qrwa wyprawia w tym kraju?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Re: Automaty i politycy IP: *.oepd.com.pl / *.oepd.com.pl 20.01.04, 08:04 Przewodnia rola towarzysza Jaskierni w SLD została przerwana a w zasadzie przestwiona. Podobno ten towarzysz ma teraz uczyć młodych SLD'owców jak być europejczykami. Pomogą mu w tym zapewne koledzy od jednorękich bandytów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary Re: Automaty i politycy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.04, 08:36 Politycy nie kradną,nie biorą łapówek.ONI pdejmują"błędne decyzje".Dla normalnego człowieka łapówka lub kradież jest przestępstwem,dla NICH jest to pomówienie wrogich sił politycznych.Pluń świni w mordę to powie że deszcz pada.Kodeks karny jest dla Kowalskich,dla NICH jest zmiana stanowiska i rozmydlanie ich"błędnych"decyzji(czytaj:przestępstw)przez usłużne sądy i prokuratury.Kurwa!w jakim kraju my żyjemy!W 1980 przez podwyżki kiełbasy i pasztetowej naród zaczął obalać komunę.Gdzie dziś Polacy zgubili jaja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LS Re: Automaty i politycy IP: *.nlh.no 20.01.04, 08:37 Jaskiernia niewinny , winna Renata Beger Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mig Re: Automaty i politycy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.04, 08:42 Gratuluję posłowi Jaskierni szybkiego załatwienia tematu, dobrego kozła ofiarnego, teraz zostaje dobrze zainwestować kasę, której nie brał nikt w tej sprawie, wszystko wygląda cacy nikt nie brał, nikt nie łaził po spotkaniach, nie gadał z posłami i prokuratorami, nasze prawo jest fajne, korupcji nie ma bo nikt ne dawał i nikt niebrał, a ustawy jakoś tak same wychdzą. To jest jak z Przemykiem- w komisariacie milicjantów nie było on sam przyszedł i się śmiertelnie pobił. Łapówki też same chodzą, ustawy samie się piszą trzeba wszysktich pozwalniać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kim-jon TO JASNE ZE TO JASKIERNIA I BLOCHOWIAK IP: *.gdynia.mm.pl 20.01.04, 10:03 SLD rzadzi a jej czlonkowie napychaja sobie kieszenie kabza , awiec nie zalerzy im na wczesniejszych wyborach. Najwazniejsze aby jak najwiecej nachapac. Ale ludzie sami na to pzwolili i wybrali byla PZPR aby rzadzila tym krajem-mysleli naiwnie ze wroca czasy dawnej szczesliwosci. A tu dupa jaet kapitalizm i korupcja. Trzeba szukac ludzi z kregoslupem moralnym takich jak Walesa .......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Harcerz Re: Automaty i politycy IP: *.bielsko.dialog.net.pl 20.01.04, 10:10 Aż cuchnie zgnilizną moralną. Nabrać jaknawięcej i wybudować pałac koło Warszawy. To całe towarzystwo to same Rywiny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yurek Re: Automaty i politycy IP: *.dsl.support.nl 20.01.04, 10:28 I ten zetemesowski pomiot Jureczek Jaskiernia chce byc poslem do Strasburga. Slusznie bo prawdopodobnie czesc forsy w Lichtensteinie a czesc w Luksemburgu. Reszta pewnie na Karaibach.Ponadto stale dochody z e wschodu. Odpowiedz Link Zgłoś