Dodaj do ulubionych

Automaty i politycy

IP: *.internode.on.net.au 20.01.04, 01:43
wyciac te gangrene i zgnilizne
Obserwuj wątek
    • Gość: edukator Re: Automaty i politycy IP: *.internode.on.net.au 20.01.04, 01:49
      dowodow nie ma ale i tak golym okiem widac co sie dzieje. Ci panowie nie
      rozmawiali przeciez o pogodzie i sporcie. Kiedy w tym kraju dotrze do
      wszystkich, ze w polityce "brak dowodow" to za malo. W polityce musi byc tak:
      udowodnij ze jestes niewinny, albo nie stwarrzaj okazji do podejrzen.
      • Gość: RATUNKU! MDŁOŚCI OD OBLEŚNYCH MORD "polityków", ŁUUEEA !!!! IP: *.chello.pl 20.01.04, 04:15
        > w polityce "brak dowodow" to za malo

        Zgadzam się z Tobą w całej pełni!
        Kiedy oglądam BBC albo Sky News czy CNN to po przełączeniu z powrotem na TVP
        dostaję AUTENTYCZNEGO bólu głowy i MDŁOŚCI !
    • Gość: czerwone to gówno Re: Automaty i politycy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.01.04, 01:53
      Wyrżnąć to czerwone gówno
      • Gość: ko mat [...] IP: *.proxy.aol.com 20.01.04, 05:08
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: druid Do odstrzalu IP: 217.153.97.* 20.01.04, 10:35
        z zasady jestem przeciwnikiem samosadow ale coraz czesciej zatanawiam sie, czy
        majac finansowe mozliwosci nie wynajalbym zawodowca zeby troche posprzatal na
        naszej scenie politycznej i tej czesci sceny gospodarczej, ktora jest powiazana
        mocno z polityka.

        Chyba jedynym sposobem na pozbycie sie tych zlodzieji bylaby ich calkowita
        eliminacja - moze nastepni by sie potem kila razy zastanowili, zanim zaczeliby
        krasc nasze pieniadze.
    • szoppracz1 Wykurzyć bezmózgowca Błochowiak!!! 20.01.04, 07:13
    • Gość: tomek 1 JASKIERNIA, SKÓRKA, KAUCZ I HUSZCZA IP: 5.5D* / 213.40.3.* 20.01.04, 07:23
      Jaskiernia kandydatem do parlamentu europejskiego? Niech sobie jeszcze
      dokooptuje do tego koryta Skórkę, Kaucza i Huszczę. Akurat w Europie czekają
      żeby Polska wprowadziła bandziorów do parlamentu. Tego rodzaju nadwiślańska
      egzotyka uczyni z Polski pośmiewisko pierwszej klasy.

      Można sądzić, że posłowie zachodni szybko się zorientują jaką moralną
      zgniliznę reprezentują posłowie z SLD. Kilka lat temu miała miejsce w Brukseli
      wielka afera korupcyjna. Zrobiono jako taki porządek. Jaskiernia ze swoimi
      bandyckimi powiązaniami nie pasuje tam.
    • bulk Re: Automaty i politycy 20.01.04, 07:27
      Wc kaczka nie mataczyła nic przy Ustawie o automatach!!! Jedyna ustawa przy
      której Wc kaczka mataczyła to Ustawa o równouprawnieniu pedałów w czerwonych
      skarpetkach, nekrofili we fioletowych i pedofilów w seledynowych skarpetkach.
      Jak można się czepiać gwiazdy polskiego parlamentaryzmu? Drugą gwiazdę Renatę
      też ciągają po sądach. Co to się qrwa wyprawia w tym kraju?!?!
    • Gość: Krzysztof Re: Automaty i politycy IP: *.oepd.com.pl / *.oepd.com.pl 20.01.04, 08:04
      Przewodnia rola towarzysza Jaskierni w SLD została przerwana a w zasadzie
      przestwiona. Podobno ten towarzysz ma teraz uczyć młodych SLD'owców jak być
      europejczykami. Pomogą mu w tym zapewne koledzy od jednorękich bandytów.
    • Gość: stary Re: Automaty i politycy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.04, 08:36
      Politycy nie kradną,nie biorą łapówek.ONI pdejmują"błędne decyzje".Dla
      normalnego człowieka łapówka lub kradież jest przestępstwem,dla NICH jest to
      pomówienie wrogich sił politycznych.Pluń świni w mordę to powie że deszcz
      pada.Kodeks karny jest dla Kowalskich,dla NICH jest zmiana stanowiska i
      rozmydlanie ich"błędnych"decyzji(czytaj:przestępstw)przez usłużne sądy i
      prokuratury.Kurwa!w jakim kraju my żyjemy!W 1980 przez podwyżki kiełbasy i
      pasztetowej naród zaczął obalać komunę.Gdzie dziś Polacy zgubili jaja!
    • Gość: LS Re: Automaty i politycy IP: *.nlh.no 20.01.04, 08:37
      Jaskiernia niewinny , winna Renata Beger
    • Gość: mig Re: Automaty i politycy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.04, 08:42
      Gratuluję posłowi Jaskierni szybkiego załatwienia tematu, dobrego kozła
      ofiarnego, teraz zostaje dobrze zainwestować kasę, której nie brał nikt w tej
      sprawie, wszystko wygląda cacy nikt nie brał, nikt nie łaził po spotkaniach,
      nie gadał z posłami i prokuratorami, nasze prawo jest fajne, korupcji nie ma bo
      nikt ne dawał i nikt niebrał, a ustawy jakoś tak same wychdzą. To jest jak z
      Przemykiem- w komisariacie milicjantów nie było on sam przyszedł i się
      śmiertelnie pobił. Łapówki też same chodzą, ustawy samie się piszą trzeba
      wszysktich pozwalniać.
    • Gość: kim-jon TO JASNE ZE TO JASKIERNIA I BLOCHOWIAK IP: *.gdynia.mm.pl 20.01.04, 10:03
      SLD rzadzi a jej czlonkowie napychaja sobie kieszenie kabza , awiec nie
      zalerzy im na wczesniejszych wyborach. Najwazniejsze aby jak najwiecej
      nachapac. Ale ludzie sami na to pzwolili i wybrali byla PZPR aby rzadzila tym
      krajem-mysleli naiwnie ze wroca czasy dawnej szczesliwosci. A tu dupa jaet
      kapitalizm i korupcja. Trzeba szukac ludzi z kregoslupem moralnym takich jak
      Walesa ..........
    • Gość: Harcerz Re: Automaty i politycy IP: *.bielsko.dialog.net.pl 20.01.04, 10:10
      Aż cuchnie zgnilizną moralną. Nabrać jaknawięcej i wybudować pałac koło
      Warszawy. To całe towarzystwo to same Rywiny.
    • Gość: yurek Re: Automaty i politycy IP: *.dsl.support.nl 20.01.04, 10:28
      I ten zetemesowski pomiot Jureczek Jaskiernia chce byc poslem do Strasburga.
      Slusznie bo prawdopodobnie czesc forsy w Lichtensteinie a czesc w Luksemburgu.
      Reszta pewnie na Karaibach.Ponadto stale dochody z e wschodu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka