Dodaj do ulubionych

FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY

    • Gość: asosnierz Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.04, 01:33
      a)Inicjatywa dla Polski
      b)Inicjatywa dla Polski
      • Gość: felek Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.acn.pl 08.02.04, 17:42
        Coś mi tu nieładnie pachnie, chyba młodzi aktywiści kanapy pt. IdP robią
        frekwencję nieudanemu eksmarszałkowi P. Czołem młodzi przodownicy pracy!!!
    • Gość: malykack Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.04, 02:49
    • malykack Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY 08.02.04, 02:58
      Pomysł świetny, mój głos ad./a PO ad.b/PO
      Jestem bardzo ciekaw czy tym razem wynik sondażu pokaże że mój głos mieści się
      w znaczącej grupie. Do tej pory jakoś trudno znaleźć mi się w różnych
      statystykach poparcia dla opcji politycznych. Zarówno w sondażach jak i przy
      okazji wyborów parlamentarnych nie mieszczę się ze swoimi opiniami w
      zwycięśkich opcjach.
      Może umówmy sięjako forumowicze gazety na kogo napewno nie będziemy głosowali.
      Być może wreszcie uda się w tym kraju stworzyć typ polityka spełniającego normy
      etyczne, intelektualne pasujące bardziej do UE niż do RWPG.
    • major.major.major A GŁOSUJCIE, JAK CHCECIE 08.02.04, 07:45
      I TAK NASI GŁOSY LICZĄ.
      ROZEJŚĆ SIĘ.
      • robisc Paragraf 22 dla każdego 08.02.04, 09:58
        major.major.major napisał:

        > I TAK NASI GŁOSY LICZĄ.
        > ROZEJŚĆ SIĘ.

        "Odsyłamy was do kraju.
        Oczywiście był w tym jakiś kruczek.
        - Paragraf dwudziesty drugi? - spytał się Yossarian."

        W każdym wypadku godne polecenia.
    • Gość: wyborca Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 08.02.04, 11:47
      a)SLD
      b)UW
      • lamancza Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY 08.02.04, 12:51
        UPR
    • Gość: STAŚ Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: 81.15.254.* 08.02.04, 12:59
      SLD-UP
      SLD-UP
      Rządy obecnej koalicji są gwarancją rozwoju Polski!
      • Gość: Camile~Pissarro Jaki rozwój Polski??? IP: *.idea.pl 08.02.04, 16:19
        To ,ze głosujesz na SLD-UP, akurat mnie obchodzi "jak zeszłoroczny śnieg".
        Natomiast przy Twojej argumentacji tego wyboru trudno przejść do porządku
        dziennego.PRL się dawno skończył a Ty jakbys obudził się w skansenie z
        poprzedniej epoki. SLD-UP zapewnia rozwój li tylko szarej strefy ( ze względu
        na powdwyższanie non stop podatków i zaglądanie cały czas do kieszeni
        podatników ) i strefy kryminogennej ( dla przypomnienia skoro Cie tu nie było
        przez te kilkanaście lat - wszelkiego rodzaju afer i przenikanie polityki w
        najgorszym tego wydaniu do biznesu ). To tyle w skrócie ale co z
        tzw. "zealot'em " i hunbejwinem partyjnym można dyskutować.Pocieszające ,ze ten
        żelazny elektorat tej formacji "odchodzi" w niebyt......
    • mahoney tylko PO i PO 08.02.04, 17:31

    • Gość: Mr Cin Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.04, 17:32
      PO nie jest idealne, UW chyba nie ma szans, więc PO. Przecież cała reszta to
      populiści
    • Gość: Camille~Pissaro Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.chello.pl 08.02.04, 18:02
      Poczekam do czasu co się "wykluje" po konsultacjach PO - SLD w sprawie
      PH .Jesli PO się zdecyduje na poparcie "rozmydlonego" PH ( ma u mnie
      przechlapane bo uwiarygodni SLD ).Zdecydowany sprzeciw i nowe wybory w tym roku
      to jedyna raozsadna alternatywa.A wtedy zakasac rękawy i do roboty. 5 mięsiecy
      mozna poczekać.SLD do tej pory przez 2,5 roku nie podjęło żadnych działań w tym
      zakresie to i pól roku mozna jeszcze wytrzymać.W ogóle to będę głosował na
      ludzi a nie na partie - zatem muszę miec konkretne listy ( oczywiście poza
      SLD,PSL,LPR,UP,SAMOOBRONY i innych "orientalnych" maści ).

      "Genialność ma granice, głupota jest bezgraniczna"/Hubbard/
      • Gość: Gość Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.chello.pl 08.02.04, 18:11
        Gość portalu: Camille~Pissaro napisał(a):

        > W ogóle to będę głosował na
        > ludzi a nie na partie - zatem muszę miec konkretne listy

        Czyli faktycznie będziesz głosował nie na tych, na których oddasz swój głos,
        ale na ludzi umieszczonych na czele list partii, do jakich należą Twoi
        wybrańcy. Trochę to skomplikowane, ale taką ordynację wyborczą wymusza
        konstytucja.
        • Gość: Camille~Pissarro Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.chello.pl 08.02.04, 18:57
          No przecież nawet Ci niestowarzyszeni musza figurować na listach wyborczych.
          A jeśli jakaś rozsądna osoba nawet trafi sie w ramach PO, PiS czy UPR nic nie
          stoi na przeszkodzie. To ,że ten chory wymysł "tzw listy krajowej " ( chyba
          jeszcze obowiązuje??) niestety nic nie moge poradzic .Powinno się dążyc jednak
          do jednomandatowych okregów , wówczas nie miałbym zadnych rozterek....
    • Gość: Seraf Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: 5.2.* / *.chello.pl 08.02.04, 21:41
      c) LSD
    • homosovieticus A wyniki aktualne można zobaczyc? 08.02.04, 22:03
    • agraniszewski Inicjatywa dla Polski 08.02.04, 22:18
      a ) IDP
      b ) IDP
      • punch.judy Re: Inicjatywa dla Polski 08.02.04, 22:22
        agraniszewski napisał:

        > a ) IDP
        > b ) IDP

        Dobre:)
        Juz nawet nie ukrywaja zalogowanych nickow, ktore glosuja po kilka razy!
        Panie Rewerski! Czy to z tego pokoju, gdzie 4 osoby siedza przy jednym kompie
        i jednym nicku?:)
        • wieslaw.rewerski Do Puncha i Judy 08.02.04, 22:56
          Odczepcie się ode mnie! Macie tu autora, to napiszcie do niego maila lub
          pytajcie go publicznie. Ja wiem tyle samo, co Wy.

          No i najlepiej to bawcie się sami w swoim teatrzyku lalek...
          • punch.judy Re: Do Puncha i Judy 08.02.04, 23:04

            wieslaw.rewerski napisał:

            > Odczepcie się ode mnie! Macie tu autora, to napiszcie do niego maila lub
            > pytajcie go publicznie. Ja wiem tyle samo, co Wy.
            >
            > No i najlepiej to bawcie się sami w swoim teatrzyku lalek...
            >
            No widze, ze chociaz jedno dotarlo..., ale to pewnie cala noc spedzona z
            Aldona i Kamela i Sowinska w jednym pokoju!
            Ps. Jakie forum taki nick, ale to forum i tak najlepsze...
            Mimo wszystko pozdrawiam,
            P&J







            • wieslaw.rewerski Re: Do Puncha i Judy 08.02.04, 23:16
              punch.judy napisała:

              > Mimo wszystko pozdrawiam,

              Mimo powyższego nie życzę sobie kontaktów - o ile nie zamierzasz zachowywać się
              wobec mnie przyzwoicie.
              • homosovieticus Re: Prośba 08.02.04, 23:20
                Dobrywieczór! :)
                Może Pan zna ostatnie wyniki/
                Ciekawym bardzo.
                • punch.judy Re: Prośba 08.02.04, 23:22
                  homosovieticus napisał:

                  > Dobrywieczór! :)
                  > Może Pan zna ostatnie wyniki/
                  > Ciekawym bardzo.


                  Tak, w czteroosobowym pokoju sa na biezaco:)
                  dlatego czasami z neostrady czy z chello leca serie:)
                • wieslaw.rewerski Re: Prośba 08.02.04, 23:30
                  homosovieticus napisał:

                  > Dobrywieczór! :)
                  > Może Pan zna ostatnie wyniki/
                  > Ciekawym bardzo.

                  Dobry wieczór!
                  Nie znam wyników liczbowych. Martwi mnie natomiast to, co niewymierne...
                  Pozdrawiam!
                  • homosovieticus Re: Prośba + podziekowanie 08.02.04, 23:35
                    wieslaw.rewerski napisał:

                    > homosovieticus napisał:
                    >
                    > > Dobrywieczór! :)
                    > > Może Pan zna ostatnie wyniki/
                    > > Ciekawym bardzo.
                    >
                    > Dobry wieczór!
                    > Nie znam wyników liczbowych. Martwi mnie natomiast to, co niewymierne...
                    > Pozdrawiam!
                    >
                    Szkoda.
                    Nie tylko Pana!
                    Miło mi .
                    Najlepszego!
                    • wieslaw.rewerski Re: Prośba + podziekowanie 08.02.04, 23:39
                      homosovieticus napisał:

                      > Szkoda.
                      > Nie tylko Pana!

                      Fakt, doczekaliśmy się rynsztoka i tu.
                      Trzeba zmienić adres. Ja zresztą i tak już idę spać...

                      Dobranoc!
                      • homosovieticus Re: Prośba + podziekowanie 09.02.04, 00:00
                        Dobranoc!
            • punch.judy Ps. 08.02.04, 23:17
              To jest dlon wyciagnieta juz w innym watku Panie Rewerski!
              Ale ta dlon nie jest tak naiwna jak dlon "kabotyna" ktora wisi w powietrzu, a
              byla wyciagnieta do "jednojajowych kurdupli".
              Teatr kukielek trwa...
              • wieslaw.rewerski Re: Ps. 08.02.04, 23:35
                Wiesz... jesteś po prostu podłym tchórzem.
                I to wszystko.
                • punch.judy Re: Ps. 09.02.04, 00:16
                  wieslaw.rewerski napisał:

                  > Wiesz... jesteś po prostu podłym tchórzem.
                  > I to wszystko.
                  >
                  To, to jest teatr tchorzy???
                  Prosze o blizsze dane!
                  Bo P&J chca wystepowac w Teatrze odwaznych i myslacych osobnikow!
                  Ale tu stada barankow idacych na rzez...
            • wieslaw.rewerski Za daleko... 08.02.04, 23:28
              punch.judy napisała:

              > to pewnie cala noc spedzona z
              > Aldona i Kamela i Sowinska w jednym pokoju!

              Radzę uważać, bo tego rodzaju insynuacja w wykonaniu anonima wobec
              konkretnych osób nawet w teatrzyku lalek jest niedopuszczalna.
              • punch.judy Re: Za daleko... 08.02.04, 23:34
                wieslaw.rewerski napisał:

                > punch.judy napisała:
                >
                > > to pewnie cala noc spedzona z
                > > Aldona i Kamela i Sowinska w jednym pokoju!
                >
                > Radzę uważać, bo tego rodzaju insynuacja w wykonaniu anonima wobec
                > konkretnych osób nawet w teatrzyku lalek jest niedopuszczalna.
                >


                Jak teatrzyk to teatrzyk,
                Ale w tym przypadku odebral to pan za bardzo osobiscie:)
                Czyzby uderzyc w stol...
                Chodzilo o te 4 osoby zaplecza IDP:)
                Ps. Wczoraj jeden oszolek tez straszyl, czyzby pan tez...
    • homosovieticus Re:Do GP 08.02.04, 22:38
      Można zobaczyc wyniki aktualne?
      Jesli masz to badź uprzejmym.
      :)
      • rolotomasi do o.HomoCośTamma vel alias etc << ju łelkam 08.02.04, 23:35
        Żniwo
        *
        Siałeś i masz
        Dalej TRWASZ ?
        Nie przekonasz
        Tace oddasz

        /RT/
    • goniacy.pielegniarz UWAGA!! AKTUALNE WYNIKI!! 08.02.04, 23:38
      Na początek kilka wyjaśnień. Nie jest to oczywiście sondaż profesjonalny, więc
      i wyniki będą liczone w nieco inny sposób. Tak więc, gdy na przykład pojawiały
      się głosy, gdzie padały dwie partie, bo dana osoba nie była zdecydowana, to
      podliczłem oba głosy. Było kilka wpisów, które nie wiedziałem, jak odbierać,
      czy jako żart, czy nie, więc je też podliczyłem (oczywiście poza ewidentnymi
      żartami, czy też prowokacjami). Pomimo że kwestia kilku wpisów na IdP wzbudziła
      kontrowersje na forum, zaliczyłem wszystkie głosy, bo nie ma żadnych dowodów,
      które jednoznacznie wskazywałyby na powielanie wpisu przez jedną osobę
      (oczywiście poza jednym osobnikiem, który nawet się nie krył, bo pisał pod
      jednym loginem). Mogłem się też pomylić w obliczeniach, ale zaznaczam, że nie
      zrobiłem tego celowo. Zresztą nie miałbym powodu, bo i tak każdy może
      zweryfikować to osobiście.

      Z przykrością stwierdzam też na koniec, że jeden osobnik otrzymuje żółtą kartkę
      za wpisanie się zarówno jako osoba zalogowana, jak i niezalogowana. Ten osobnik
      wie, że o nim mówię :) To było na początku :)

      A więc wyniki na (data i godzina w poście):

      Do europarlamentu:
      PO - 24
      UW - 15
      IdP - 16
      PiS - 9
      LPR - 4
      UPR - 6
      SLD - 5
      Samoobrona - 1
      Zieloni - 1
      komitety obywatelskie - 2 lub 3

      Parlament krajowy:
      PO - 26
      UW - 18
      IdP - 18
      PiS - 9
      LPR - 3
      UPR - 5
      SLD - 4
      Samoobrona - 3
      Nowa Lewica - 1


      Liczymy dalej!

      • homosovieticus Re: Próba wyjasnienia 08.02.04, 23:48
        Myślałem, że jako poważny dwunickowiec (wystepuje pod wieloma nickami ale
        mniej poważnie)nie naruszam regulaminu.
        Żółta kartke przyjmuję z pokorą.
        Mea culpa.
        • goniacy.pielegniarz Re: Próba wyjasnienia 08.02.04, 23:56
          homosovieticus napisał:


          > Żółta kartke przyjmuję z pokorą.

          Niech więc będzie wybaczone
          lecz raz jeden podliczone


      • punch.judy Re: UWAGA!! AKTUALNE WYNIKI!! 08.02.04, 23:53
        Zarowno Punch jak i Judy chcieliby aby tak bylo naprawde realnie:)
        Ps. A gdzie komitet Pana Anana Kofana?
        Renia K. chyba tak tego nie odpusci:)
        • goniacy.pielegniarz Re: UWAGA!! AKTUALNE WYNIKI!! 08.02.04, 23:57
          Anan Kofan nie wyraził zgody na uczestnictwo w wyborach, co więcej nie
          przedstawił nawet dowodu osobistego, więc głos nie będzie uwzględniony.
          • punch.judy Re: UWAGA!! AKTUALNE WYNIKI!! 09.02.04, 00:01
            goniacy.pielegniarz napisał:

            > Anan Kofan nie wyraził zgody na uczestnictwo w wyborach, co więcej nie
            > przedstawił nawet dowodu osobistego, więc głos nie będzie uwzględniony.


            No nie wiem, chyba rozmawiamy o dwoch innych osobach: Reni chodzilo o Ananasa
            Kofanasa, a ty GP tak przyziemnie:)
            Chociaz kto wie co za owies jej tam udezyl...
    • Gość: Jołu Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: 80.51.254.* 09.02.04, 01:02
      Hmm... No cóż - jest to ciekawe, ale lepsza byłaby inna - lepsza graficznie
      forma.

      a) Narodowe Odrodzenie Polski
      b) Europejski Front Narodowy
      • punch.judy Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY 09.02.04, 01:06
        Gość portalu: Jołu napisał(a):

        > Hmm... No cóż - jest to ciekawe, ale lepsza byłaby inna - lepsza graficznie
        > forma.
        >
        > a) Narodowe Odrodzenie Polski
        > b) Europejski Front Narodowy

        GP odrzuciles glos Reni jako malo powazny!
        A co zrobisz z tym?
    • Gość: kasiacha Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.04, 10:36
      a) PO, UW
      b) PO, UW
    • teofilo Odwołajmy się do fachowców 09.02.04, 11:02
      a/St.A. Poniatowski
      b/Piast Kołodziej
    • Gość: viper Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: 62.233.150.* 09.02.04, 11:54
      Ja zamierzam zagłosować na Inicjatywę Dla Polski, partię którą założyła
      prof. Aldona Kamela-Sowińska.
    • Gość: dm Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 09.02.04, 15:58
      Tylko Prawo i Sprawiedliwość - moja jedyna nadzieja na polskiej scenie
      politycznej.

      a) PiS
      b) PiS
    • Gość: wf Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.04, 17:26
      na Inicjatywę dla Polski
    • hutmen Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY 09.02.04, 22:16
      Na Ogólnopolski Komitet Obywatelski-OKO.
    • Gość: Kamila Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.04, 23:55
      a) Z penością UW
      b) UW z taką samą pewnościa
      • Gość: kotas Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.tele2.pl 10.02.04, 12:06
        SLD
        • Gość: niebieska Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.acn.pl 10.02.04, 12:09
          a) Zieloni 2004
          b) Zieloni 2004
    • Gość: glon Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.mg.gov.pl / *.mg.gov.pl 10.02.04, 13:33
      sld
      sld
    • boczek2001 tylko i wyłącznie SLD /nt/ 10.02.04, 14:17

    • Gość: jul.s Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.czajen.pl 10.02.04, 14:55
      a.unia wolności
      b.unia wolnosci

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka