Gość: asosnierz Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.04, 01:33 a)Inicjatywa dla Polski b)Inicjatywa dla Polski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: felek Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.acn.pl 08.02.04, 17:42 Coś mi tu nieładnie pachnie, chyba młodzi aktywiści kanapy pt. IdP robią frekwencję nieudanemu eksmarszałkowi P. Czołem młodzi przodownicy pracy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malykack Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.04, 02:49 Odpowiedz Link Zgłoś
malykack Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY 08.02.04, 02:58 Pomysł świetny, mój głos ad./a PO ad.b/PO Jestem bardzo ciekaw czy tym razem wynik sondażu pokaże że mój głos mieści się w znaczącej grupie. Do tej pory jakoś trudno znaleźć mi się w różnych statystykach poparcia dla opcji politycznych. Zarówno w sondażach jak i przy okazji wyborów parlamentarnych nie mieszczę się ze swoimi opiniami w zwycięśkich opcjach. Może umówmy sięjako forumowicze gazety na kogo napewno nie będziemy głosowali. Być może wreszcie uda się w tym kraju stworzyć typ polityka spełniającego normy etyczne, intelektualne pasujące bardziej do UE niż do RWPG. Odpowiedz Link Zgłoś
major.major.major A GŁOSUJCIE, JAK CHCECIE 08.02.04, 07:45 I TAK NASI GŁOSY LICZĄ. ROZEJŚĆ SIĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
robisc Paragraf 22 dla każdego 08.02.04, 09:58 major.major.major napisał: > I TAK NASI GŁOSY LICZĄ. > ROZEJŚĆ SIĘ. "Odsyłamy was do kraju. Oczywiście był w tym jakiś kruczek. - Paragraf dwudziesty drugi? - spytał się Yossarian." W każdym wypadku godne polecenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 08.02.04, 11:47 a)SLD b)UW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STAŚ Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: 81.15.254.* 08.02.04, 12:59 SLD-UP SLD-UP Rządy obecnej koalicji są gwarancją rozwoju Polski! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Camile~Pissarro Jaki rozwój Polski??? IP: *.idea.pl 08.02.04, 16:19 To ,ze głosujesz na SLD-UP, akurat mnie obchodzi "jak zeszłoroczny śnieg". Natomiast przy Twojej argumentacji tego wyboru trudno przejść do porządku dziennego.PRL się dawno skończył a Ty jakbys obudził się w skansenie z poprzedniej epoki. SLD-UP zapewnia rozwój li tylko szarej strefy ( ze względu na powdwyższanie non stop podatków i zaglądanie cały czas do kieszeni podatników ) i strefy kryminogennej ( dla przypomnienia skoro Cie tu nie było przez te kilkanaście lat - wszelkiego rodzaju afer i przenikanie polityki w najgorszym tego wydaniu do biznesu ). To tyle w skrócie ale co z tzw. "zealot'em " i hunbejwinem partyjnym można dyskutować.Pocieszające ,ze ten żelazny elektorat tej formacji "odchodzi" w niebyt...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr Cin Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.04, 17:32 PO nie jest idealne, UW chyba nie ma szans, więc PO. Przecież cała reszta to populiści Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Camille~Pissaro Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.chello.pl 08.02.04, 18:02 Poczekam do czasu co się "wykluje" po konsultacjach PO - SLD w sprawie PH .Jesli PO się zdecyduje na poparcie "rozmydlonego" PH ( ma u mnie przechlapane bo uwiarygodni SLD ).Zdecydowany sprzeciw i nowe wybory w tym roku to jedyna raozsadna alternatywa.A wtedy zakasac rękawy i do roboty. 5 mięsiecy mozna poczekać.SLD do tej pory przez 2,5 roku nie podjęło żadnych działań w tym zakresie to i pól roku mozna jeszcze wytrzymać.W ogóle to będę głosował na ludzi a nie na partie - zatem muszę miec konkretne listy ( oczywiście poza SLD,PSL,LPR,UP,SAMOOBRONY i innych "orientalnych" maści ). "Genialność ma granice, głupota jest bezgraniczna"/Hubbard/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.chello.pl 08.02.04, 18:11 Gość portalu: Camille~Pissaro napisał(a): > W ogóle to będę głosował na > ludzi a nie na partie - zatem muszę miec konkretne listy Czyli faktycznie będziesz głosował nie na tych, na których oddasz swój głos, ale na ludzi umieszczonych na czele list partii, do jakich należą Twoi wybrańcy. Trochę to skomplikowane, ale taką ordynację wyborczą wymusza konstytucja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Camille~Pissarro Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.chello.pl 08.02.04, 18:57 No przecież nawet Ci niestowarzyszeni musza figurować na listach wyborczych. A jeśli jakaś rozsądna osoba nawet trafi sie w ramach PO, PiS czy UPR nic nie stoi na przeszkodzie. To ,że ten chory wymysł "tzw listy krajowej " ( chyba jeszcze obowiązuje??) niestety nic nie moge poradzic .Powinno się dążyc jednak do jednomandatowych okregów , wówczas nie miałbym zadnych rozterek.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Seraf Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: 5.2.* / *.chello.pl 08.02.04, 21:41 c) LSD Odpowiedz Link Zgłoś
punch.judy Re: Inicjatywa dla Polski 08.02.04, 22:22 agraniszewski napisał: > a ) IDP > b ) IDP Dobre:) Juz nawet nie ukrywaja zalogowanych nickow, ktore glosuja po kilka razy! Panie Rewerski! Czy to z tego pokoju, gdzie 4 osoby siedza przy jednym kompie i jednym nicku?:) Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.rewerski Do Puncha i Judy 08.02.04, 22:56 Odczepcie się ode mnie! Macie tu autora, to napiszcie do niego maila lub pytajcie go publicznie. Ja wiem tyle samo, co Wy. No i najlepiej to bawcie się sami w swoim teatrzyku lalek... Odpowiedz Link Zgłoś
punch.judy Re: Do Puncha i Judy 08.02.04, 23:04 wieslaw.rewerski napisał: > Odczepcie się ode mnie! Macie tu autora, to napiszcie do niego maila lub > pytajcie go publicznie. Ja wiem tyle samo, co Wy. > > No i najlepiej to bawcie się sami w swoim teatrzyku lalek... > No widze, ze chociaz jedno dotarlo..., ale to pewnie cala noc spedzona z Aldona i Kamela i Sowinska w jednym pokoju! Ps. Jakie forum taki nick, ale to forum i tak najlepsze... Mimo wszystko pozdrawiam, P&J Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.rewerski Re: Do Puncha i Judy 08.02.04, 23:16 punch.judy napisała: > Mimo wszystko pozdrawiam, Mimo powyższego nie życzę sobie kontaktów - o ile nie zamierzasz zachowywać się wobec mnie przyzwoicie. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Prośba 08.02.04, 23:20 Dobrywieczór! :) Może Pan zna ostatnie wyniki/ Ciekawym bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
punch.judy Re: Prośba 08.02.04, 23:22 homosovieticus napisał: > Dobrywieczór! :) > Może Pan zna ostatnie wyniki/ > Ciekawym bardzo. Tak, w czteroosobowym pokoju sa na biezaco:) dlatego czasami z neostrady czy z chello leca serie:) Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.rewerski Re: Prośba 08.02.04, 23:30 homosovieticus napisał: > Dobrywieczór! :) > Może Pan zna ostatnie wyniki/ > Ciekawym bardzo. Dobry wieczór! Nie znam wyników liczbowych. Martwi mnie natomiast to, co niewymierne... Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Prośba + podziekowanie 08.02.04, 23:35 wieslaw.rewerski napisał: > homosovieticus napisał: > > > Dobrywieczór! :) > > Może Pan zna ostatnie wyniki/ > > Ciekawym bardzo. > > Dobry wieczór! > Nie znam wyników liczbowych. Martwi mnie natomiast to, co niewymierne... > Pozdrawiam! > Szkoda. Nie tylko Pana! Miło mi . Najlepszego! Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.rewerski Re: Prośba + podziekowanie 08.02.04, 23:39 homosovieticus napisał: > Szkoda. > Nie tylko Pana! Fakt, doczekaliśmy się rynsztoka i tu. Trzeba zmienić adres. Ja zresztą i tak już idę spać... Dobranoc! Odpowiedz Link Zgłoś
punch.judy Ps. 08.02.04, 23:17 To jest dlon wyciagnieta juz w innym watku Panie Rewerski! Ale ta dlon nie jest tak naiwna jak dlon "kabotyna" ktora wisi w powietrzu, a byla wyciagnieta do "jednojajowych kurdupli". Teatr kukielek trwa... Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.rewerski Re: Ps. 08.02.04, 23:35 Wiesz... jesteś po prostu podłym tchórzem. I to wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
punch.judy Re: Ps. 09.02.04, 00:16 wieslaw.rewerski napisał: > Wiesz... jesteś po prostu podłym tchórzem. > I to wszystko. > To, to jest teatr tchorzy??? Prosze o blizsze dane! Bo P&J chca wystepowac w Teatrze odwaznych i myslacych osobnikow! Ale tu stada barankow idacych na rzez... Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.rewerski Za daleko... 08.02.04, 23:28 punch.judy napisała: > to pewnie cala noc spedzona z > Aldona i Kamela i Sowinska w jednym pokoju! Radzę uważać, bo tego rodzaju insynuacja w wykonaniu anonima wobec konkretnych osób nawet w teatrzyku lalek jest niedopuszczalna. Odpowiedz Link Zgłoś
punch.judy Re: Za daleko... 08.02.04, 23:34 wieslaw.rewerski napisał: > punch.judy napisała: > > > to pewnie cala noc spedzona z > > Aldona i Kamela i Sowinska w jednym pokoju! > > Radzę uważać, bo tego rodzaju insynuacja w wykonaniu anonima wobec > konkretnych osób nawet w teatrzyku lalek jest niedopuszczalna. > Jak teatrzyk to teatrzyk, Ale w tym przypadku odebral to pan za bardzo osobiscie:) Czyzby uderzyc w stol... Chodzilo o te 4 osoby zaplecza IDP:) Ps. Wczoraj jeden oszolek tez straszyl, czyzby pan tez... Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re:Do GP 08.02.04, 22:38 Można zobaczyc wyniki aktualne? Jesli masz to badź uprzejmym. :) Odpowiedz Link Zgłoś
rolotomasi do o.HomoCośTamma vel alias etc << ju łelkam 08.02.04, 23:35 Żniwo * Siałeś i masz Dalej TRWASZ ? Nie przekonasz Tace oddasz /RT/ Odpowiedz Link Zgłoś
goniacy.pielegniarz UWAGA!! AKTUALNE WYNIKI!! 08.02.04, 23:38 Na początek kilka wyjaśnień. Nie jest to oczywiście sondaż profesjonalny, więc i wyniki będą liczone w nieco inny sposób. Tak więc, gdy na przykład pojawiały się głosy, gdzie padały dwie partie, bo dana osoba nie była zdecydowana, to podliczłem oba głosy. Było kilka wpisów, które nie wiedziałem, jak odbierać, czy jako żart, czy nie, więc je też podliczyłem (oczywiście poza ewidentnymi żartami, czy też prowokacjami). Pomimo że kwestia kilku wpisów na IdP wzbudziła kontrowersje na forum, zaliczyłem wszystkie głosy, bo nie ma żadnych dowodów, które jednoznacznie wskazywałyby na powielanie wpisu przez jedną osobę (oczywiście poza jednym osobnikiem, który nawet się nie krył, bo pisał pod jednym loginem). Mogłem się też pomylić w obliczeniach, ale zaznaczam, że nie zrobiłem tego celowo. Zresztą nie miałbym powodu, bo i tak każdy może zweryfikować to osobiście. Z przykrością stwierdzam też na koniec, że jeden osobnik otrzymuje żółtą kartkę za wpisanie się zarówno jako osoba zalogowana, jak i niezalogowana. Ten osobnik wie, że o nim mówię :) To było na początku :) A więc wyniki na (data i godzina w poście): Do europarlamentu: PO - 24 UW - 15 IdP - 16 PiS - 9 LPR - 4 UPR - 6 SLD - 5 Samoobrona - 1 Zieloni - 1 komitety obywatelskie - 2 lub 3 Parlament krajowy: PO - 26 UW - 18 IdP - 18 PiS - 9 LPR - 3 UPR - 5 SLD - 4 Samoobrona - 3 Nowa Lewica - 1 Liczymy dalej! Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Próba wyjasnienia 08.02.04, 23:48 Myślałem, że jako poważny dwunickowiec (wystepuje pod wieloma nickami ale mniej poważnie)nie naruszam regulaminu. Żółta kartke przyjmuję z pokorą. Mea culpa. Odpowiedz Link Zgłoś
goniacy.pielegniarz Re: Próba wyjasnienia 08.02.04, 23:56 homosovieticus napisał: > Żółta kartke przyjmuję z pokorą. Niech więc będzie wybaczone lecz raz jeden podliczone Odpowiedz Link Zgłoś
punch.judy Re: UWAGA!! AKTUALNE WYNIKI!! 08.02.04, 23:53 Zarowno Punch jak i Judy chcieliby aby tak bylo naprawde realnie:) Ps. A gdzie komitet Pana Anana Kofana? Renia K. chyba tak tego nie odpusci:) Odpowiedz Link Zgłoś
goniacy.pielegniarz Re: UWAGA!! AKTUALNE WYNIKI!! 08.02.04, 23:57 Anan Kofan nie wyraził zgody na uczestnictwo w wyborach, co więcej nie przedstawił nawet dowodu osobistego, więc głos nie będzie uwzględniony. Odpowiedz Link Zgłoś
punch.judy Re: UWAGA!! AKTUALNE WYNIKI!! 09.02.04, 00:01 goniacy.pielegniarz napisał: > Anan Kofan nie wyraził zgody na uczestnictwo w wyborach, co więcej nie > przedstawił nawet dowodu osobistego, więc głos nie będzie uwzględniony. No nie wiem, chyba rozmawiamy o dwoch innych osobach: Reni chodzilo o Ananasa Kofanasa, a ty GP tak przyziemnie:) Chociaz kto wie co za owies jej tam udezyl... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jołu Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: 80.51.254.* 09.02.04, 01:02 Hmm... No cóż - jest to ciekawe, ale lepsza byłaby inna - lepsza graficznie forma. a) Narodowe Odrodzenie Polski b) Europejski Front Narodowy Odpowiedz Link Zgłoś
punch.judy Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY 09.02.04, 01:06 Gość portalu: Jołu napisał(a): > Hmm... No cóż - jest to ciekawe, ale lepsza byłaby inna - lepsza graficznie > forma. > > a) Narodowe Odrodzenie Polski > b) Europejski Front Narodowy GP odrzuciles glos Reni jako malo powazny! A co zrobisz z tym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiacha Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.04, 10:36 a) PO, UW b) PO, UW Odpowiedz Link Zgłoś
teofilo Odwołajmy się do fachowców 09.02.04, 11:02 a/St.A. Poniatowski b/Piast Kołodziej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viper Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: 62.233.150.* 09.02.04, 11:54 Ja zamierzam zagłosować na Inicjatywę Dla Polski, partię którą założyła prof. Aldona Kamela-Sowińska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dm Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 09.02.04, 15:58 Tylko Prawo i Sprawiedliwość - moja jedyna nadzieja na polskiej scenie politycznej. a) PiS b) PiS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wf Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.04, 17:26 na Inicjatywę dla Polski Odpowiedz Link Zgłoś
hutmen Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY 09.02.04, 22:16 Na Ogólnopolski Komitet Obywatelski-OKO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamila Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.04, 23:55 a) Z penością UW b) UW z taką samą pewnościa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niebieska Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.acn.pl 10.02.04, 12:09 a) Zieloni 2004 b) Zieloni 2004 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glon Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.mg.gov.pl / *.mg.gov.pl 10.02.04, 13:33 sld sld Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jul.s Re: FORUMOWY SONDAŻ WYBORCZY IP: *.czajen.pl 10.02.04, 14:55 a.unia wolności b.unia wolnosci Odpowiedz Link Zgłoś