Dodaj do ulubionych

Katastrofa ..

IP: 213.25.102.* 13.04.10, 19:05
To na prawde wielka tragedia.. nie wyobrazalna.. nie do pojecia..
kiedy uslyszalam po raz pierwszy o tym wydarzeniu bylam w ogromnym
szoku.. i jestem do dzis.. smutek ból i rozpacz.. na prawde strata
dla poslki.. dla rodzin zmarłych.. trudno jest pogodzic sie z tym co
sie stało.. los jest okrutny.. bardzo brakuje tych osób.. mam
nadzieje że są w niebie.. bo z pewnoscia na niebo zasluzyli .. niech
spoczywaja w pokoju [*]
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka