Gość: Smutna
IP: 213.25.102.*
13.04.10, 19:05
To na prawde wielka tragedia.. nie wyobrazalna.. nie do pojecia..
kiedy uslyszalam po raz pierwszy o tym wydarzeniu bylam w ogromnym
szoku.. i jestem do dzis.. smutek ból i rozpacz.. na prawde strata
dla poslki.. dla rodzin zmarłych.. trudno jest pogodzic sie z tym co
sie stało.. los jest okrutny.. bardzo brakuje tych osób.. mam
nadzieje że są w niebie.. bo z pewnoscia na niebo zasluzyli .. niech
spoczywaja w pokoju [*]