Dodaj do ulubionych

SLD rzymsko-katolicka

20.04.10, 17:58
Politycy SLD mówią już głosem hierarchów kościoła.
Omdlały Napieralski i obolały Zemke nawołują uduchowionym głosem do
powszechnej zgody i pokoju wewnętrznego.
A kościoły w tych dniach są pełne religijnych gestów lewicowych
polityków.Niebawem oni zaczną głosić słowo.
Kościół w czasie żałoby zbierał obfite żniwo,zawłaszczając całą przestrzeń
publiczną.
Żałoba się skończy a apostołowie lewicy pozostaną.
Polski Zapatero będzie głosił miłość powszechną.
WYBORCY nie idżcie tą drogą!
Obserwuj wątek
    • konspirant.0 Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 18:07
      Napieralski ministrantem ?
    • remez2 Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 18:14
      Polski Zapatero będzie głosił miłość powszechną.
      A powinien głosić nienawiść?
      • kucyk_trojanski Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 21:39
        remez2 napisał:

        > Polski Zapatero będzie głosił miłość powszechną.
        > A powinien głosić nienawiść?

        Adolf i Dżugaszwili też kierowali sie miłością i wiemy jak to się skończyło.Może
        lepiej kierowć się rozumem?
        • remez2 Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 21:50
          Może lepiej kierowć się rozumem?
          Czy ktoś Ci broni?
          • kucyk_trojanski Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 21:58
            remez2 napisał:

            > Może lepiej kierowć się rozumem?
            > Czy ktoś Ci broni?
            Nikt.Miłość mnie powstrzymuje,jestem ułomny.
      • strikemaster Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 22:46
        > Mam nadzieje, że jutro mnie nie zawiedziecie. Ma mi być 1,5 mln !

        Powinien ogłosić program partii lewicowej.
    • simera16 Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 18:14
      kucyk_trojanski napisał:

      > Politycy SLD mówią już głosem hierarchów kościoła.
      > Omdlały Napieralski i obolały Zemke nawołują uduchowionym głosem do
      > powszechnej zgody i pokoju wewnętrznego.
      > A kościoły w tych dniach są pełne religijnych gestów lewicowych
      > polityków.Niebawem oni zaczną głosić słowo.
      > Kościół w czasie żałoby zbierał obfite żniwo,zawłaszczając całą przestrzeń
      > publiczną.
      > Żałoba się skończy a apostołowie lewicy pozostaną.
      > Polski Zapatero będzie głosił miłość powszechną.
      > WYBORCY nie idżcie tą drogą!

      Czyżbyś nie wiedział, że pierwsze "komuny" tworzyli pierwsi chrześcijanie, a
      nauki Chrystusa podobne są do ideologii marksistowskiej...?
    • picmaker Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 18:19
      Zgoda i pokój to piękne, ludzkie odruchy. Szkoda, że politycy PO i
      PISu nie wzięli sobie tego do serca.
      • kucyk_trojanski Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 18:28
        picmaker napisał:

        > Zgoda i pokój to piękne, ludzkie odruchy. Szkoda, że politycy PO i
        > PISu nie wzięli sobie tego do serca.

        A Walesa opiewał pluralizm.
        Demokracja też nie jest entuzjastką jedności i jedyności.
    • zupelnie_nowy_nick Pojednanie ciągle jeszcze jest mozliwe 20.04.10, 21:46

      Panie Prezesie Kaczyński, proszę nie zmarnować tej szansy!

      zatroskany.salon24.pl/
      • bodo.2 pacany z peło 20.04.10, 21:49
        aż tak wiele punktów wam nie zabiorą,żeby aż tak panikować,ale co się
        odwlecze,to nie uciecze
        • zupelnie_nowy_nick Chamstwo w szeregach PiSu mozna wyeliminować 20.04.10, 21:54

          a potem pojednanie będzie ciagle możliwe.

          zatroskany.salon24.pl/
          bodo.2 napisał:

          > aż tak wiele punktów wam nie zabiorą,żeby aż tak panikować,ale co
          się
          > odwlecze,to nie uciecze
          • bodo.2 Re: Chamstwo w szeregach PO 20.04.10, 22:01
            można usunąć i dojdzie do pojednania
          • kucyk_trojanski Re: Chamstwo w szeregach PiSu mozna wyeliminować 20.04.10, 22:02
            zupelnie_nowy_nick napisał:

            >> a potem pojednanie będzie ciagle możliwe.

            z pis?niemożliwe.
            pis mu mordę lizał
            • bodo.2 nawet ostatnia 20.04.10, 22:12
              ciura z obozu Donka zrozumie,że kto mieczem wojuje od miecza ginie,ale
              przeszacowałem,ciura to dla was zaszczyt
    • pulkownik.mietkowski Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 22:36
      Twardy trzon Aparatu Partii oraz bezpieczenstwa bazujac na zdrowej czesc KC SLD
      nie pozwoli na taka zdrade ideei ruchu walki o prawa Partii i klasy robotniczej

      Ci towarzysze ktorzy nie wytrzymali napiecia po utracie towarzysza
      Szmajdzinskiego zostana poddani probie przez Aparat i jezeli nie podolaja tej
      probie to odpadna jak zeschle liscie na jesiennym wietrze.

      Partia przejdzie i przez ten trudny okres i da sobie rade z rozlamowcami i
      reakcja jak wtedy kiedy dwojkarze przenikneli w nasze szeregi w 1937 roku
    • normalnyczlowiek1 To nie gesty!Jak wypadł Kalisz czytając w kościele 20.04.10, 22:43
      kucyk_trojanski napisał: A kościoły w tych dniach są pełne religijnych gestów
      lewicowych

      ---> ... Pismo Święte? Zupełnie naturalnie, przekonująco ... Nie widzę w tym nic
      złego a wprost przeciwnie, cieszą mnie takie zdarzenia. Może to wpłynie dobrze
      na Kościół i równie dobrze na Lewicę ... Kościół pozostanie Kościołem, Lewica
      pozostanie Lewicą a ... prawda nas wyzwoli ...
      • strikemaster Re: To nie gesty!Jak wypadł Kalisz czytając w koś 20.04.10, 22:49
        Lewica od dawna nie jest lewicą. Za to Kościół od dawna jest kościołem, czyli organizacją żerującą na tragediach.
    • strikemaster Re: SLD rzymsko-katolicka 20.04.10, 22:45
      Wyborcy najwyraźniej od dawna tą drogą nie chcą iść. Nie zmienia to jednak faktu, że w Polsce nie ma żadnej partii lewicowej i w przewidywalnej przyszłości nie będzie.
    • gandalf70 Dlaczego mój Kościół grzebie czerwonych? 20.04.10, 22:50
      Dlaczego Głódź odprawia Mszę Świętą za Szmajdzińskiego - człowieka
      antychrześcijańskiej lewicy? Czyżby był na głodzie?
      • remez2 Re: Dlaczego mój Kościół grzebie czerwonych? 20.04.10, 22:55
        gandalf70 napisał:

        > Dlaczego Głódź odprawia Mszę Świętą za Szmajdzińskiego - człowieka
        > antychrześcijańskiej lewicy? Czyżby był na głodzie?
        Czy pisanie takich tekstów to nie profanacja religii?
        • gandalf70 Re: Dlaczego mój Kościół grzebie czerwonych? 20.04.10, 22:59
          remez2 napisał:

          > gandalf70 napisał:
          >
          > > Dlaczego Głódź odprawia Mszę Świętą za Szmajdzińskiego -
          człowieka
          > > antychrześcijańskiej lewicy? Czyżby był na głodzie?
          > Czy pisanie takich tekstów to nie profanacja religii?
          >
          Zadawanie takich pytań, to profanacja rozumu. A grzebanie w kościele
          czerwonych to profanacja religii, owszem.
          • remez2 Re: Dlaczego mój Kościół grzebie czerwonych? 20.04.10, 23:10
            gandalf70 napisał:

            > remez2 napisał:
            >
            > > gandalf70 napisał:
            > >
            > > > Dlaczego Głódź odprawia Mszę Świętą za Szmajdzińskiego -
            > człowieka
            > > > antychrześcijańskiej lewicy? Czyżby był na głodzie?
            > > Czy pisanie takich tekstów to nie profanacja religii?
            > >
            > Zadawanie takich pytań, to profanacja rozumu. A grzebanie w kościele
            > czerwonych to profanacja religii, owszem.
            Mistrz z Nazaretu nauczał: "Nie zwalczaj nienawiści, nienawiścią." Ale Ty wiesz
            lepiej.
            BTW - dobrze wychowany jesteś nad podziw. Prawdziwy katolik?
      • full_kit_monster bo podobno twój Głódź był najzwyczajniej 20.04.10, 22:57
        w świecie zaprzyjaźniony ze Szmajdzińskim od czasu jego ministrowania w MON
        • gandalf70 Re: bo podobno twój Głódź był najzwyczajniej 20.04.10, 23:00
          full_kit_monster napisał:

          > w świecie zaprzyjaźniony ze Szmajdzińskim od czasu jego
          ministrowania w MON
          Głódź nie jest mój, czytaj uważnie. Głódź, niestety, jest. Pewnie
          razem popijali.
          • kucyk_trojanski Re: bo podobno twój Głódź był najzwyczajniej 21.04.10, 13:23
            gandalf70 napisał:
            > Głódź nie jest mój, czytaj uważnie. Głódź, niestety, jest. Pewnie
            > razem popijali.

            Chlać to oni razem mogli,ale klęczeć i klepać różaniec przystoi?
      • kucyk_trojanski Re: Dlaczego mój Kościół grzebie czerwonych? 21.04.10, 14:09
        "Młody" młody Arłukowicz w sposób przduchowiony jęczy w boleściach.
        Tylko Pani Szmajdzińska w tvn24 dała godny przykład.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka