kucyk_trojanski
20.04.10, 17:58
Politycy SLD mówią już głosem hierarchów kościoła.
Omdlały Napieralski i obolały Zemke nawołują uduchowionym głosem do
powszechnej zgody i pokoju wewnętrznego.
A kościoły w tych dniach są pełne religijnych gestów lewicowych
polityków.Niebawem oni zaczną głosić słowo.
Kościół w czasie żałoby zbierał obfite żniwo,zawłaszczając całą przestrzeń
publiczną.
Żałoba się skończy a apostołowie lewicy pozostaną.
Polski Zapatero będzie głosił miłość powszechną.
WYBORCY nie idżcie tą drogą!