Dodaj do ulubionych

Ocieplony Jarosław z fotoszopa

27.04.10, 12:29
Proszę o zdjęcia Jarosława z uroczystości rodzinnych, serdecznych spotkań z
bratem i bratową, z bratanicą Martą na kolanach, później przytulającego
córeczki bratanicy w radosnej zabawie, wreszcie - pocieszającego bratanicę w
żałobie. Jakiś uścisk serdeczny, spojrzenie ciepłe, uśmiech pogodny, gest
współczujący, ludzka gębę po prostu...

Nie ma takowych ?
Doktorzy od spinu do fotoszopa!
Za kilka lat opowiecie, jak ciężka robotę trzeba było odwalić.
Obserwuj wątek
    • luna1964 Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 12:31
      > współczujący, ludzka gębę po prostu

      Zapomniales dodat ze lekcje z j.polskiego - dykcja - tez bylyby
      wskazane !
      • prawieemeryt Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 12:35
        i tak wyjdzie na ocipionego.
      • pijepies Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 12:36
        Proszę! Zdjęcie oryginalne, bez żadnych fotomontaży! Ten czowiek ma jednak
        jakieś uczucia!
        img156.imageshack.us/img156/4787/pom3933740.jpg
        • inna57 Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 12:38
          Szkoda że wzrok mętnawy. Czyżby miłość do małpek też odziedziczył po bracie ?
        • prawieemeryt Re: ma jednak jakieś uczucia! 27.04.10, 12:40
          Sadząc po czasie w którym zdjęcie zrobiono to MIAŁ. Do kotów.
        • ta Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 12:43
          No proszę ! Można kota przytulić, a bratanicy i jej córeczki nie bardzo... Koty
          miłością pana J. ,wiemy, nic nowego.
          Głosy Związku Hodowców Kotów to przymało.
          • ta Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 13:02
            Paczpan, z takiego przystojniaka z kotem wyrósł taki charyzmatyczny
            prezes

            www.skubi.net/IV-RP-6.jpg
            • woda_woda Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 13:07
              Omatkoboska.
              • koperczak5 Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 13:09
                Gwałci kota???
        • agnes-05 Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 13:19
          pijepies napisał:

          > Proszę! Zdjęcie oryginalne, bez żadnych fotomontaży! Ten czowiek ma jednak
          > jakieś uczucia!
          >
          rel="nofollow">img156.imageshack.us/img156/4787/pom3933740.jpg

          A dlaczego on wyrywa łapkę TEMU KOTKU????
        • porannakawa22 Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 18:59
          pijepies napisał:

          > Proszę! Zdjęcie oryginalne, bez żadnych fotomontaży! Ten czowiek ma jednak
          > jakieś uczucia!
          >
          rel="nofollow">img156.imageshack.us/img156/4787/pom3933740.jpg

          Eeeeee tam! Napity i kotu nóżkę wyłamuje.
        • pisicile Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 19:01
          ten kot nie jest zadowolony z tego co on mu robi...
        • e.beata Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 20:15
          jezusicku, wyrywa łapkę kotu ;-)
    • allspice Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 13:10
      A nie chodzi sobie po świecie jakiś sobowtór,który ociepli wizerunek?
      Jeśli tak,to prosimy...Bo oryginał jest egoistą i raczej chłodnym
      facetem:)
    • donek_z_bagien Tego fotoszopa to już dawno Komorowski 27.04.10, 13:19
      ustrzelił.
    • six_a Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 13:24
      styropianem niech go ocieplą. to się nazywa termomodernizacja i państwo zwraca
      część kosztów.
    • pis_do_grochowa Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 13:29
      ta napisała:

      > Proszę o zdjęcia Jarosława z uroczystości rodzinnych, serdecznych
      spotkań z
      ludzka gębę po prostu...
      >
      > Nie ma takowych ?
      > Doktorzy od spinu do fotoszopa!
      > Za kilka lat opowiecie, jak ciężka robotę trzeba było odwalić.

      Nie wiem czy to akurat jest najwazniejsze, czego nalezy oczekiwac od
      kandydata na prezydenta.
      Gdyby to bylo wszystko czego tak trudno sie u niego doszukac nie
      byloby tak zle.
      • ta Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 18:57
        pis_do_grochowa napisał:

        > Nie wiem czy to akurat jest najwazniejsze, czego nalezy oczekiwac od
        > kandydata na prezydenta.

        Nie ;)? Przez ostatnie dni tak oddano się ocieplaniu wizerunku LK, że można by
        sądzić, iż to właśnie jest najważniejsze u prezydenta.
        Większość mediów zajęła się ocieplaniem i mówieniem o ocieplaniu, oraz o tym, że
        ocieplenie przyszło za późno.

        Tak więc czekam na cud ocieplenia Jarosława, choć np zaręczyny z panią
        Szczypińską wydają mi się zbyt wielkim dla Jarosława cierpieniem.



    • zapijaczony_ryj Jarku dieta 27.04.10, 13:52
      paradowska.blog.polityka.pl/wp-content/uploads/kaczynskiTort450ost.jpg
      • agnes-05 Re: Jarku dieta 27.04.10, 13:54
        zapijaczony_ryj napisał:

        >
        rel="nofollow">paradowska.blog.polityka.pl/wp-content/uploads/kaczynskiTort450ost.jpg

        O k....To jaki on musi mieć cholesterol....!!
      • pis_do_grochowa Re: Jarku dieta 27.04.10, 13:56
        zapijaczony_ryj napisał:

        > paradowska.blog.polityka.pl/wp-content/uploads/kaczynskiTort450ost.jpg

        Chyba mu smakuje

        a ze umie byc tez sympatycznie usmiechniety pokazuje to zdjecie

        www.welt.de/multimedia/archive/1205334325000/00526/mkl_kacy_BM_Bayern__526966g.jpg
        • wujaszek_joe Re: Jarku dieta 27.04.10, 14:02
          nie nie
          Chodzi raczej o zdjęcie gdzie wygląda na normalnego
          • pis_do_grochowa Re: Jarku dieta 27.04.10, 14:16
            wujaszek_joe napisał:

            > nie nie
            > Chodzi raczej o zdjęcie gdzie wygląda na normalnego

            Ludzie "normalni" nie zostaja genialnymi strategami i nie kandyduja
            na prezydentow
          • zapijaczony_ryj Re: Jarku dieta 27.04.10, 16:06
            wujaszek_joe napisał:

            > nie nie
            > Chodzi raczej o zdjęcie gdzie wygląda na normalnego

            Tak?
            www.kapitalizm.org/images/359.jpg
            czy bardziej:

            img.interia.pl/wiadomosci/nimg/wyglada_psychopatyczny_1816503.jpg
    • l.o.r.t.e.a Prostując twoje kłamstwa. 27.04.10, 20:08
      www.fakt.pl/Marta-Kaczynska-szuka-mieszkania-w-stolicy,artykuly,70423,1.html
      • e.beata Re: Prostując twoje kłamstwa. 27.04.10, 20:21
        a po wyborach też ją będzie traktował jak córkę?
      • ta Re: Prostując twoje kłamstwa. 27.04.10, 20:48
        l.o.r.t.e.a napisał:

        >Prostując twoje kłamstwa.

        Jakie kłamstwa?
        Info z "Faktu", że pani Marta K. szuka mieszkania w Wawie mają mnie przekonać do
        szczególnych zalet jej wuja? Ble ble pisemka dla cioć na użytek kampanii ? Za
        chwilę Jarosław zaręczy się ze Szczypińską, mam również uwierzyć, że Amor go
        strzelił?
    • makova_panenka Re: Ocieplony Jarosław z fotoszopa 27.04.10, 20:09
      Przyprawili mu gębę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka