ta
27.04.10, 12:29
Proszę o zdjęcia Jarosława z uroczystości rodzinnych, serdecznych spotkań z
bratem i bratową, z bratanicą Martą na kolanach, później przytulającego
córeczki bratanicy w radosnej zabawie, wreszcie - pocieszającego bratanicę w
żałobie. Jakiś uścisk serdeczny, spojrzenie ciepłe, uśmiech pogodny, gest
współczujący, ludzka gębę po prostu...
Nie ma takowych ?
Doktorzy od spinu do fotoszopa!
Za kilka lat opowiecie, jak ciężka robotę trzeba było odwalić.