anwad
23.05.10, 13:24
O tym, że politycy PO to hipokryci każdy wie. Nigdy chyba jednak hipokryzja PO nie została obnażona jak w wywiadzie Mazurka z Kidawą-Błońską. Polecam relację z tego wywiadu: www.rosemann.salon24.pl/185541,mazurek-klekam-przed-panem-o-agresji