Dodaj do ulubionych

Hipokryzja PO obnażona

23.05.10, 13:24
O tym, że politycy PO to hipokryci każdy wie. Nigdy chyba jednak hipokryzja PO nie została obnażona jak w wywiadzie Mazurka z Kidawą-Błońską. Polecam relację z tego wywiadu: www.rosemann.salon24.pl/185541,mazurek-klekam-przed-panem-o-agresji
Obserwuj wątek
    • anwad Fani PO 23.05.10, 13:46
      Wstydzicie się zabrać głos w tej sprawie?
      • elena4.2 Re: Fani PO 23.05.10, 13:48
        Nie dostali wskazówek od mistrzów manipulacji.
        Ale nie martw się. Za chwile będą próbowac odwracac kota ogonem.
        • anwad Re: Fani PO 23.05.10, 14:00
          Nie wiem, czy czytałaś cały. Rewelacyjnie obnaża cynizm i hipokryzję PO.
          • dramateusz Re: Fani PO 28.05.10, 09:30
            Jak kazdy pisowski "intigentny" zwolennik nie rozumiecie jednej rzeczy (wielu
            nie rozumiecie,alechodzio jedną):
            - gdy M.Schumacher powie Hołowczycowi: jestes przecietnym kierowcą, to Hołek
            przyjmie to z pokorą i nie uzna tego za agresywne.
            - Jesli ty to mu powiesz - uzna, i słusznie, ze jestes impertynencka i twoje
            zdanie fruwa mu koło rury wydechowej...

            Rozumiesz istote?...Pewnie nie.
        • x2468 Re: Fani PO 26.05.10, 22:29
          Nie przyglupie.Nie wchodzimy do saloonu.
    • boblebowsky Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 13:53
      anwad napisała:

      > O tym, że politycy PO to hipokryci każdy wie.

      Tak samo jak każdy wie, że jesteś tylko kaczym podnóżkiem pozbawionym możliwości
      samodzielnego myślenia.
      • sas125 Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 13:55
        boblebowsky-rowna sie niesiolowski -chcialbys holoto zeby tak bylo ,ale nie jest
        bos zu dumm
        • boblebowsky Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 13:58
          won.
          • sodoma4 Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 14:18
            boblebowsky napisał:

            > won.

            'nie bądź pan rura i nie pękaj pan',
            ‘Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem
            spływa do Bałtyku’
        • mak67 Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 14:00
          Gdyby na miejscu tow. Kidawa Błoński postawić I Sekretarza KPZR z
          lat 50 - 60 to odpowiedzi byłyby na takim samym poziomie. Pytanie -
          dlaczego u was nie ma wolnosci słowa, odpowiedź a u was biją
          murzynów.
      • anwad To był atak personalny 23.05.10, 13:58
        A teraz może merytorycznie na temat wywiadu?
        • boblebowsky Re: To był atak personalny 23.05.10, 14:02
          anwad napisała:

          > A teraz może merytorycznie na temat wywiadu?

          Nie rozśmieszaj mnie z tym merytorycznie. Treść posta, którym założyłaś ten
          wątek wskazuje tylko na to, że nie masz pojęcia co to słowo oznacza.
          • sas125 Re: To był atak personalny 23.05.10, 14:40
            Nie wiem, czy czytałaś cały.Wywiad mazurka rewelacyjnie obnaża cynizm i
            hipokryzję PO i zarozumialstwo Kidawy
            a wpisy na fk tego z holoty -glupote wyborcow PO.
            PO TO POMYLKA ? NIE TO -klęska ZYWIOłOWA
            • dramateusz Re: To był atak personalny 28.05.10, 09:34
              sas125 napisał:

              >...? NIE TO -klęska ZYWIOłOWA

              Jarosław Porażka Kaczynski juz wielokrotnie udowodnił co to jest klęska. Pokazał
              ilekroc jest jej ojcem(sic!)
              Wpuszczenie Leppera i faszystów na salony i do rządu - to była klęska dla całego
              kraju. Posmiewisko jakie zrobiłz naszego kraju - to była kleska. Negocjacje
              traktatu lizbonskiego i nie podpisywanie go - to była prestizowa porazka.
              Mały człowiek nie rozumie rzeczy wielkich.
              Tak jak ty.
              • normalnyczlowiek1 Lepper kierował się wyższymi od Tuska standardami 28.05.10, 10:30
                dramateusz napisał: Wpuszczenie Leppera i faszystów na salony i do rządu - to
                była klęska dla całego kraju.

                ---> Ty tutaj tylko powielasz wyssane z palca tezy a w wywiadzie mamy czarno na
                białym, jak blisko Platformie do faszystowskich, totalitarnych metod rządzenia.
                A już te, mylnie nazywane prze Kidawę - Błońską standardami, kryteria i zasady
                różne w zależności czy to swój czy wróg, mówią wszystko. I o czym chcesz mówić...???
                • dramateusz Re: Lepper kierował się wyższymi od Tuska standar 28.05.10, 10:39
                  normalnyczlowiek1 napisał:

                  > dramateusz napisał: Wpuszczenie Leppera i faszystów na salony i do rządu - to
                  > była klęska dla całego kraju.
                  >
                  > ---> Ty tutaj tylko powielasz wyssane z palca tezy

                  Tezy? Mylisz pojęcia - to są fakty.
                  Temu tez zaprzeczysz?
                  Zaraz jak u Orwela zaprzeczysz istnieniu brata blizniaka, a czarne nie jest
                  czarnym, a białe nie jest białym...

                  > a w wywiadzie mamy czarn
                  > o na
                  > białym, jak blisko Platformie do faszystowskich, totalitarnych metod rządzenia.
                  Co ty nie powiesz?
                  Zapomniałes juz widze jakie metody rządzenia stosował Kaczor.
                  Zamordyzm. Dorn, Ujazdowski, Zalewski, Jurek, Borusewicz, Sikorski, i wielu
                  innych. To byli wysoko sytuowani ludzie w PIS. Dlaczego wylecieli? Bo smieli byc
                  innego zdania ...
                  TY mi o faszyzmie i totaltarnych metodach rządzenia nie pisz bo słaby jestes w
                  te klocki.
                  Prezydent meldujący co chwile swemu bratu wszystko co robi.
                  Prokurator meldujący wszystko to co robi...a nawet zamierza zrobic-np. afera
                  gruntowa wyprodukowana przez PIS.
                  Nie bede premierem gdy mój brat bedzie prezuydentem. Pełna władza we wszystkich
                  isntytucjach.

                  O czym piszsesz?
                  Mało ci faktów? Mogę długą listę uzupełnic.

                  • normalnyczlowiek1 Masz rację.To nie tezy,to zwykłe konfabulacje. 28.05.10, 11:07
                    dramateusz napisał: Tezy? Mylisz pojęcia - to są fakty.
                    Zapomniałes juz widze jakie metody rządzenia stosował Kaczor.

                    ---> To ty kompletny brak standardów a właściwie oszustwa Platfusów,
                    usprawiedliwić usiłujesz, że ktoś zupełnie inny, w innym czasie i w innym
                    miejscu coś tam zrobił lub nie zrobił? Jesteś dokładnie tak samo zakłamanym
                    człowiekiem jak Tusk, Komorowski, Kidawa-Błońska ...

                    > Zamordyzm. Dorn, Ujazdowski, Zalewski, Jurek, Borusewicz, Sikorski, i wielu
                    innych.

                    ---> Niektórych osób nie powinieneś wymieniać jednym tchem razem. Borusewicz i
                    Sikorski słusznie wylecieli, bo kierują się takimi samymi "standardami", jak i
                    Kidawa-Błońska. Panowie okazali się zwolennikami tyPOwej bolszewii, ze
                    zwalczaniem wolności słowa, włącznie. Tak więc ci dwaj wylecieli, bo udawali
                    innych niż byli i są naprawdę - niejednokrotnie to przez te dwa i pół roku pokazali.
      • ukos Nie tak samo 23.05.10, 19:50
        boblebowsky napisał:

        > anwad napisała:
        >
        > > O tym, że politycy PO to hipokryci każdy wie.
        >
        > Tak samo jak każdy wie, że jesteś tylko kaczym podnóżkiem (...)

        Co do kaczego podnóżka to prawda.
    • sodoma4 Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 18:29
      cleaningwipes napisała:

      > dajcie nam jeszcze tylko pełnię władzy

      ABW, CBA, WSI co jeszcze do szcęścia PO potrzebuje.
      Nawet powódź sprzyjają tworzeniu dobrego wizerunku,
      Komorowski ma przyjemność wizytowania terenów powodziowych.
      • palnick Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 19:40

        Pogonimy Oszustów!
        • wos9 Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 21:36
          palnick napisał:

          >
          > Pogonimy Oszustów!
          >
          To jasne jak Księżyc. Dzisiaj połówkowy.
        • palnick Re: Hipokryzja PO obnażona 26.05.10, 08:49

          wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Naciskano-zebysmy-nie-jechali-do-Moskwy,wid,12302583,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1a3b8
    • etta2 Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 19:49
      Oczywista oczywistość i spisdziały Mazurek tę hipokryzję obnażył.
      Nobel się należy za nowatorski wkład w analizę hipokryzji.
      Traktowanie bździn z blogu świadczy o TWOJEJ HIPOKRYZJI. Nie ma się
      czym podeprzeć, to huzia na blogi sfrustrowanych hipokrytów, tam
      zawsze coś się znajdzie.
    • kecawa Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 20:55
      Smutno chyba byłym poplecznikom PO ?
      • wos9 Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 21:39
        kecawa napisał:

        > Smutno chyba byłym poplecznikom PO ?

        Aktualnym wyznawcom PiS powinno być wstyd. Tylko czy wiedzą, co to
        oznacza?
      • palnick Re: Hipokryzja PO obnażona 27.05.10, 22:30

        Chyba tak. Nieprzyjemnie jest mieć świadomość, że ktoś Cię
        wykorzystał przy urnie a potem okpił.
    • scorpioletta Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 21:08
      ... a wydawało mi się, że ta Błońska trochę inna.... a tu takie
      bagno...
      • przemek1975 Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 21:53
        > ... a wydawało mi się, że ta Błońska trochę inna.... a tu takie
        > bagno...

        Partie opanowaly (i to juz dawno) szambiaki z KLD. Wszyscy przyzwoici ludzie
        zostali zmarginalizowani.

        Ale jest dobra wiadomosc. Platforma juz plynie i tego nic nie powstrzyma.
      • primasort Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 21:57
        scorpioletta napisał:

        > ... a wydawało mi się, że ta Błońska trochę inna.... a tu takie
        > bagno...


        To samo miałam napisać. Taka się wydaje miła, na poziomie, a tu...
        jakby sama nie potrafiła myśleć.

        A jeśli to są jej poglądy? Nie wyuczone, nie nakazane, tylko jej własne?
        ...


      • normalnyczlowiek1 Hipokryzja PO obnażona 28.05.10, 00:08
        scorpioletta napisał: ... a wydawało mi się, że ta Błońska trochę inna.... a tu
        takie bagno...

        ---> Cóż więcej można dodać:

        "Oczywiście wśród swoich Matuzalemów.
        Schetyna mówi,że im wolno więcej.{więcej chamstwa na kilogram?}.
        W Lublinie wygrywa Palikot.
        W Warszawie przegrywa kandydat który występy Wajdy & co śmiał nazwać po imieniu.
        A ja widzę,że istnieje gen PO,który z każdego zarażonego nim "normalnego"
        człowieka,robi chama i świnię.


        {Pani Kidawie do sztambucha}."

        Tekst linka
        • liberation1 Re: Hipokryzja PO obnażona 28.05.10, 09:18
          > A ja widzę,że istnieje gen PO,który z każdego zarażonego nim
          > "normalnego"człowieka,robi chama i świnię.


          Gen PO, czy wirus?

          Klich
    • wariant_b Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 21:43
      Nazywanie kogoś psychopatą mi się nie podoba. Nie lubię takich
      dosadnych określeń, choć w debacie politycznej trzeba pewne rzeczy
      nazywać po imieniu.

      • palnick Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 21:54
        wariant_b napisał:

        > Nazywanie kogoś psychopatą mi się nie podoba. Nie lubię takich
        > dosadnych określeń, choć w debacie politycznej trzeba pewne rzeczy
        > nazywać po imieniu.
        >


        ----
        Kogoś spoza PO i familii można! :-)
        • wariant_b Re: Hipokryzja PO obnażona 23.05.10, 22:32
          palnick napisał:
          > Kogoś spoza PO i familii można! :-)

          ... trzeba pewne rzeczy nazywać po imieniu.
          • palnick Re: Hipokryzja PO obnażona 24.05.10, 13:47

            wariant_b napisał:

            > palnick napisał:
            > > Kogoś spoza PO i familii można! :-)
            >
            > ... trzeba pewne rzeczy nazywać po imieniu.


            ---
            Ok.
            Bartoszewski to pełen chamstwa, dotkniety demencją prymityw, któremu
            wydaje się, że ma prawo zachowywać się jak chce, bez żadnych dla
            siebie konsekwencji. Ponadto ten hipokryta i bufon jest jedynie
            abiturientem, nie zdał do tej pory matury ( to w końcu egzamin
            dojrzałości)a pozwala się tytułować profesorem.
            • wariant_b Re: Hipokryzja PO obnażona 24.05.10, 14:23
              palnick napisał:
              > Ok.
              > Bartoszewski...


              A najgorsze, że nic mu nie można zrobić...


              ---
              Warto być przyzwoitym
              • palnick Re: Hipokryzja PO obnażona 24.05.10, 21:32

                Sam sobie robi :-)
            • kafar.pl Re: Hipokryzja PO obnażona 26.05.10, 22:26

              wyborcza.pl/1,75248,7935243,Polityk_PO_o_aptekarzu_z_Mokotowa__Niech_wypier___.html?as=1&startsz=x
    • anwad Cały wywiad dostępny tutaj 24.05.10, 16:06
      www.facebook.com/note.php?note_id=442687966928&id=279230960724
      • piotr7777 Re: a co jest obraźliwego w muppetach 24.05.10, 21:56
        Przecież to bardzo sympatyczne ikony popkultury.
    • normalnyczlowiek1 Czyli Kidawa-Błońska albo nie jest pełno sprawna 27.05.10, 23:41
      anwad napisała: : Hipokryzja PO obnażona

      ---> ... umysłowo, albo bezczelnie ludzi oszukuje, kłamiąc w żywe oczy.
      Tekst linka

      Jej wypowiedzi są na poziomie dziecka z przedszkola (przepraszam dzieci, bo
      widziałem znacznie od niej mądrzejsze i więcej rozumiejące, co się do nich mówi).
    • witoldzbazin Re: Hipokryzja PO obnażona 28.05.10, 09:51
      wiadomosci.wp.pl/kat,1023301,title,Komorowski-zmienil-zdanie,wid,12313780,wiadomosc_prasa.html
      i Bronka też hehehehehe
    • normalnyczlowiek1 HiPOkryzja J.Żakowskiego również została obnażona 28.05.10, 10:23
      anwad napisała: Hipokryzja PO obnażona

      ---> a do tego współgra z zakłamaniem Kidawy - Błońskiej i reszty znaczących Platfusów - normalny Platfusyf. Jacek Żakowski zaklina rzeczywistość w tak prymitywny sposób, że tylko zaprezentowane przez Kidawę - Błońską "standardy" tłumaczą, dlaczego taki ktoś może pracować jako dziennikarz. Posługując się takimi samymi kryteriami, to Kaszpirowski lub jakiś szaman z afrykańskiego plemienia miałby pełne prawo podawać się w Polsce za specjalistę wysokiej klasy. Choć właściwie to do zawodu lekarza Żakowskiemu jest właśnie najbliżej, gdyż okazał się wybitnym specjalistą od lewatywy. Gdyby tak dać jego na stanowisko Naczelnego Lekarza Wojskowego, to patrząc również na poczynania ministra Klicha, można by powiedzieć, że lepszego duetu Wojsko Polskie nie mogłoby sobie wymarzyć.

      "Największą tajemnicą Bronisława Komorowskiego jest to, jakimi politykami będzie się otaczał jako prezydent. Bo nim będzie. Z kolei PiS musi poddać się intelektualnej lewatywie i porzucić ideę IV RP. Jacek Żakowski z "Polityki" zdradza, co zrobiłby na miejscu tej partii. I dlaczego ma wątpliwości, czy Jarosław Kaczyński odnajdzie się w roli księdza Robaka."
      Tekst linka
      • hehehehehehehe Re: HiPOkryzja J.Żakowskiego również została obna 28.05.10, 11:07
        Błońska Kidawa to jest baba z chorobliwą ambicją kontynuowania rodzinnych
        tradycji politycznych, nie mająca na krzty inteligencji osobistej zachowania jak
        to powiedział kiedyś jej pradziadowi Piłsudski :
        W sprawie honorowej postąpiłeś jak kacyk, który praw honoru nie szanuje i
        zapomina, że honor należy do ludzi personalnie, a nie urzędowo
    • wariant_b Re: Hipokryzja PO obnażona 28.05.10, 12:20
      Hipokryzje Pati Koti chyba były bardziej fotogeniczne.
      • palnick Dwaj nekrofile - Bronek i Palikot 29.05.10, 21:28


        Janusz Palikot:
        Czy jest prawdą, że Marta Kaczyńska otrzyma 3 mln zł odszkodowania z
        tytułu tragicznej śmierci Lecha i Marii Kaczyńskich? Czy jest
        prawdą, że polisa na życie śp. pary prezydenckiej została wykupiona
        przez Kancelarię Prezydenta na koszt podatników? Czy jest prawdą, że
        wszystkie inne ofiary katastrofy były ubezpieczone na sumy 100, 200
        i 300 razy mniejsze?


        Czy jest prawdą, że Janusz Palikot jest prominentnym politykiem
        Platformy, a partia ma decydujący wpływ na jego aktywność lub jej
        brak po 10 kwietnia?

        Czy jest prawdą, że Janusz Palikot jest przyjacielem Bronisława
        Komorowskiego, kandydata na prezydenta obecnie pełniącego obowiązki
        prezydenta?

        Czy jest prawdą, że Bronisław Komorowski z racji swojej tymczasowej
        funkcji ma obecnie dostęp do całej dokumentacji w Kancelarii
        Prezydenta?

        Czy jest prawdą, że najbardziej prawdopodobnym źródłem informacji na
        temat poufnych dokumentów z Kancelarii Prezydenta jest dla Palikota
        jego bliski przyjaciel, który po 10 kwietnia zyskał w nie pełny
        wgląd?

        Czy jest prawdą, że dzisiejszy atak Palikota na Martę Kaczyńską jest
        inspirowany przez Bronisława Komorowskiego, który korzystając z
        dostępu do poufnych dokumentów dostarczył Palikotowi niezbędnej
        amunicji?

        Czy jest prawdą, że jest to kolejna próba sprowokowania Jarosława
        Kaczyńskiego do ostrzejszej wypowiedzi, poprzez uderzenie w jego
        jedyny czuły punkt?

        Czy jest prawdą, że ten atak odbywa się za wiedzą i przyzwoleniem
        Komorowskiego bez którego Palikot nie znałby szczegółów polis
        wykupionych w Kancelarii Prezydenta?

        Czy jest prawdą, że dzisiejszy wpis Palikota jest elementem kampanii
        wyborczej Komorowskiego, który jednego dnia lansuje się ze swoją
        rodziną, a drugiego milcząco przygląda jak jego bliski przyjaciel w
        jego imieniu atakuje dopiero co osieroconą dziewczynę za to, że się
        za bardzo wzbogaci na śmierci rodziców?

        Mam nadzieję, że to wszystko nieprawda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka