Dodaj do ulubionych

Loj bedzie kwik.

18.01.11, 23:25
Jutro Rosjanie maja opublikowac w sieci rozmowe braci. Loj bedzie kwik.

;)
BRUSSEL - Het Russische rapport over de ramp met het Pools presidentieel vliegtuig vorig jaar negeert de bezwaren uit Warschau en legt de schuld volledig aan de Poolse kant. In Polen kan men er niet mee lachen.
Obserwuj wątek
    • cillian1 Re: Loj bedzie kwik. 18.01.11, 23:33
      Więc jednak mają :) Oj będzie płacz ale i tańce na Wawelu!
      Z drugiej strony to Rosjanie czekali na rozwój sytuacji (nieładne zagranie), mogli z miejsca opublikować. Ludziom sporo siwych włosów przybyło, a i decyzje gospodarcze odeszły na II tor.
    • boblebowsky Jasne.... 18.01.11, 23:34
      z pewnością opublikują.
    • volupte01 Re: Loj bedzie kwik. 18.01.11, 23:35
      Fantazjujesz:-)
      • cillian1 Re: Loj bedzie kwik. 18.01.11, 23:36
        Mogą to zrobić, po pisowska fantazja zatacza coraz większe kręgi :) A ceny gazet też spadywują!
        • volupte01 Re: Loj bedzie kwik. 19.01.11, 02:26
          Z katastrofą bedzie troche przepychanki , ale im sie i tak nie opłaci przyznać że maja mozliwisci podsłuchiwania takich zakodowanych rozmów ( jesli maja).
          • marta.von.zpalacu Re: Loj bedzie kwik. 19.01.11, 10:36
            volupte01 napisał:

            > Z katastrofą bedzie troche przepychanki , ale im sie i tak nie opłaci przyznać
            > że maja mozliwisci podsłuchiwania takich zakodowanych rozmów ( jesli maja).

            Nie musza sie przyznawac. Wszystkie sluzby doskonale znaja ich mozliwosci. No chyba, ze nie beda chcieli straszyc malych ludkow, ze jednak Big Brother istnieje.
          • trevik Wątpliwe 19.01.11, 10:50
            > maja mozliwisci podsłuchiwania takich zakodowanych rozmów ( jesli maja).

            Bardzo prawdopodobnym jest, że nie mają możliwości podsłuchiwania w czasie rzeczywistym, choć jeśli posiadają zapis komunikacji to w czasie kilku miesięcy mogli już tą rozmowę zdekodować - BTW z tego m.in. powodu używanie mocnych szyfrów w komunikacji elektronicznej jest formalnie w Rosji karalne,

            T.
    • trevik Nie w tym klimacie 18.01.11, 23:59
      Poza tym nie sądzę, że oddaliby tak wartościowy materiał "ot tak" w celu obrony wizerunku, skoro możnaby go przekuć w narzędzie sterowania, gdyby do jakiejś władzy miał szansę dojść PiS,

      T.
      • marta.von.zpalacu Re: Nie w tym klimacie 19.01.11, 00:11
        trevik napisał:

        > Poza tym nie sądzę, że oddaliby tak wartościowy materiał "ot tak" w celu obrony
        > wizerunku, skoro możnaby go przekuć w narzędzie sterowania, gdyby do jakiejś w
        > ładzy miał szansę dojść PiS,
        >
        > T.
        >

        Przeciez PiS u wladzy jest Rosjanom na reke. Az udami tra na sama mysl.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka