Dodaj do ulubionych

OŚWIADCZENIE KIBICÓW WIDZEWA ŁÓDŹ

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.04, 22:00
Zaniepokojeni doniesieniami mediów o tym, że kibice Widzewa wywołali
zamieszki podczas Juwenaliów oświadczamy, że fani Widzewa nie mają nic
wspólnego z awanturami, które miały tam miejsce ostatniej nocy. Jesteśmy
wstrząśnięci tragedią jaka wydarzyła się na osiedlu studenckim. Łączymy się w
bólu z rodzinami ofiar.
Zapominacie Państwo, że imprezy na osiedlu studenckim przyciągnęły młodzież z
różnych środowisk z całej Łodzi, którzy niekoniecznie za sobą przepadają.
Ubolewamy, że pod wpływem emocji społeczeństwo wyciąga bardzo pochopne
wnioski i obwinia za to kibiców.
Żenujący jest też fakt, że media próbują obwinić za to właśnie nas, tylko
dlatego, że kilka godzin wcześniej odbył się w Łodzi mecz. Informujemy, że
spotkanie przebiegało w wyjątkowo spokojnej atmosferze. Fani łódzkiego klubu
kulturalnie dopingowali swój zespół i po meczu spokojnie opuścili stadion.
Pragniemy nadmienić, że wielu studentów przychodzi na nasz stadion i razem z
nami bawi się na meczach. Nie widzimy więc powodu by wszczynać z nimi bójki.
Od lat staramy się poprawić wizerunek społeczny kibiców i propagujemy ideę
kulturalnego dopingu na meczach naszego klubu. Nieprawdziwe są doniesienia,
że kibice Widzewa pojawili się na juwenaliach zorganizowaną grupą by
wszczynać awantury

KIBICE Widzewa
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomson Jasne że nie, podobnie jak KIBICE nie mają nic IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 10.05.04, 22:09
      wspólnego ze stadionowymi burdymi. Najwyższy czas oddzielić ziarno od plew,
      czyli prawdziwych kibiców, od pospolitych bandytów stadionowych, którzy często
      nawet nie znają wyniku meczu na który przyszli.
      • Gość: cibik Re: Jasne że nie, podobnie jak KIBICE nie mają ni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.04, 22:38
        A ja ci powiem, że najccętniej widziałbym wszystkie stadiony zamknięte i porośnięte mchem. Dlaczego? Proste - kilkunastu facetów kopie piłkę od niechcenia, za to za ogromny szmal w sposób odległy od profesjonalizmu.
        Na poziomie klubów afery, łapownictwo, matactwa, układziki i co tam chcesz.
        Jak selekcjoner z tej nędznej kupki coś wybierze, to żal dupę ściska.
        Po co to mi?
        Nadto miasta dofinansowują ( na szczęście rzadko) to dziadostwo.
        A na deser wychodzi grupa nie/zadolonych i rozpieprza witryny samochody autobusy - iludziom też potrafi dowalić.
        Po co to mi?
        Głeboko wierzę, że to nie wy, prawdziwi kibice. Ale to chyba nie najlepszy czas na wybielanie?
        • Gość: hik Re: Jasne że nie, podobnie jak KIBICE nie mają ni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.04, 22:41
          Nie porownuj piekna piłki nożnej do dresiarskiego bandytyzmu.

          Futbol ponad podziałami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka