pan_ryj_zapijaczony_banow_26
07.07.11, 08:02
Takie pytanie zadała swoim telewidzom Super Stacja. Otrzymała taki wynik.
TAK-98%
NIE-2%.
Zadziwiajace w tym wyniku jest owe 2 % bo to oznacza , ze tylko 2% z 20 procentowego moherowego elektoratu się nie wstydzi, a aż 18 % wstydzi!
Zazwyczaj po tej niżej stronie, znaczy w mniejszości jest pod koniec sondażu ~ 20%.
Swiadczy to tez o tym, ze PiSi europosłowie strzelili sobie znów w stopę i ich naczelny będzie musiał szukać czegoś nowego. Kto wie co kryją piwnice połowy słynnego bliźniaka na Żoliborzu?