Dodaj do ulubionych

Średnia z 17 największych internetowaych

27.07.11, 17:30
... sondaży politycznych.
Stan na 26-07-2011 r. godz 12:00

PO 31%, PiS - 24%, SLD - 8%, PSL - 3 %, PJN, 3%, RPalikota - 2%
Obserwuj wątek
    • chateau Re: Średnia z 17 największych internetowaych 27.07.11, 18:07
      Czyli jak zwykle zdecydują niezdecydowani.
      • retronick Niestety, te prognozy nie są optymistyczne .... 28.07.11, 09:51
        Niestety, te prognozy nie są optymistyczne dla żadnej opcji politycznej.
    • retronick Stan na 29-07-2011 godz 20:00 30.07.11, 09:32
      PO 30%, PiS - 23%, SLD - 9%, PSL - 4 %, PJN, 3%, RPalikota - 2%
    • retronick Stan na 2-08-2011 r. godz 12:00 03.08.11, 20:23
      PO 33%, PiS - 21%, SLD - 10%, RPalikota - 5%, PSL - 3 %, PJN - 2%,
    • zoil44elwer Re: Średnia z 17 największych internetowaych 03.08.11, 21:15
      Jeden pozytyw,chłopy od Pawlaka za(pod_przed) progiem.
      • freejasmin Re: Średnia z 17 największych internetowaych 03.08.11, 21:22
        Jak to dobrze, że poparcie dla PiS-u spada... PO rośnie, ale czy to dobry znak?
    • retronick Stan na 4.08.2011 godz. 12:00 05.08.11, 11:45
      PO 31%, PiS - 23%, SLD - 9%, RPalikota - 4%, PSL - 4 %, PJN - 1%,
    • neoretronick stan na 7-08-2011 07.08.11, 13:51
      PO - 30,2%, PiS - 22,6%, SLD - 12,3%, PSL - 6,3 %, RPalikota - 5,7%, PJN - 0,8%,
      • trzecikot Re: stan na 7-08-2011 07.08.11, 13:55
        To oznacza permanentny impas, ale nie przewiduję belgijskiego scenariusza, tylko powtórne wybory i zaciskanie kciuków w nadziei - przez jednych na niską frekwencję, przez drugich na wysoką.
    • neoretronick Stan na 8-08-2011 godz 16:00 08.08.11, 21:16
      PO - 30,3%, PiS - 21,7%, SLD - 11,3%, PSL - 6,1% RPalikota - 6,0% PjN - poniżej 0,5%
    • gold.lachon Tajemnica sondaży wyjaśniona............. 08.08.11, 21:17
      ajemnica sondazy wyjaniona

      Od dluzszego czasu analizowalem mechanizmy sondazy przedwyborczych serwowanych na witrynie Naszej Polski (gdzie juz nie pisuje, bo idea wciagania sie na czlonka listy dyskusyjnej mi nie opowiada). Wyniki moich badan (statystyki arytmetyczne) wskazuja ze po kazdym szwindlu, czy w skrajnych przypadkach po kazdej zbrodni (a bywaly takie materialy do analizowania) natychmiast „pojawiaja sie” w roznych mediach cytowanych na WP sondaze o 2 do 8 procent wyzsze (srednia wazone 5.5% wyzsze, na korzysc latwo domniemanych sprawcow – ktorych nie musze to imiennie wymieniac bo slupkow procentowych by pewnie im zabraklo dla zdezawuowania mojego nietaktu.

      Poniewaz wyniki „sondazy” sa ewidentnie niewiarygodne – nie mam watpliwodci ze ich zadaniem jest pozostawienie szeroko otwartej furtki dla sfalszowania wyborow lub popularnosci miedzywyborczej. Rezerwa szerokosci musi, jak obserwuje, byc dostatecznie szeroki aby rydwan z Panem Premierem, jego powozacym jamszczykiem i calym tlumem wlascicieli obecnej Polski w tym sie zmiescil.

      Nie wierzacym moim wynikom proponuje prowadzenie podobnych statystyk – to tylko kilka kolumn – data, poprzedzajacy szwindel lub zbrodnia, „popularnosc” przed nia i po nich.

      No i kilka operacji na kalulatorze coby sprawdzic moje wlasne dotychczasowe wyniki. Uciech statystyczno-naukowych zycze i zachecam do 100% udzialu w wyborach bo wtedy sfalszowanie ich wynikow bedzie wymagalo dowodu ze calosc to jest okolo 140% – na czym mozna sie Nagrody Nobla a’la Walesa dorobic.

      Miroslaw Krupinski
      • dystans4 Re: Tajemnica sondaży wyjaśniona............. 08.08.11, 23:00
        Golda, tu za miała publika na takie rewelacje. Powinnaś opublikować je we wszystkich mediach zauważanych przez lemingi i całą resztę spoza towarzystwa Ojca Dyrektora. PiS otrzyma nie 5% (jak w soczewce Prezesa). Przyjrzymy się rezultatom
        buldog.
      • wos9 KTO to jest Mirosław Krupiński? 08.08.11, 23:52
        gold.lachon napisał:

        > ajemnica sondazy wyjaniona
        >
        > Od dluzszego czasu analizowalem mechanizmy sondazy przedwyborczych serwowanych
        > na witrynie Naszej Polski (gdzie juz nie pisuje, bo idea wciagania sie na czlon
        > ka listy dyskusyjnej mi nie opowiada). Wyniki moich badan (statystyki arytmetyc
        > zne) wskazuja ze po kazdym szwindlu, czy w skrajnych przypadkach po kazdej zbro
        > dni (a bywaly takie materialy do analizowania) natychmiast „pojawiaja sie
        > ” w roznych mediach cytowanych na WP sondaze o 2 do 8 procent wyzsze (sre
        > dnia wazone 5.5% wyzsze, na korzysc latwo domniemanych sprawcow – ktorych
        > nie musze to imiennie wymieniac bo slupkow procentowych by pewnie im zabraklo
        > dla zdezawuowania mojego nietaktu.
        >
        > Poniewaz wyniki „sondazy” sa ewidentnie niewiarygodne – nie m
        > am watpliwodci ze ich zadaniem jest pozostawienie szeroko otwartej furtki dla s
        > falszowania wyborow lub popularnosci miedzywyborczej. Rezerwa szerokosci musi,
        > jak obserwuje, byc dostatecznie szeroki aby rydwan z Panem Premierem, jego powo
        > zacym jamszczykiem i calym tlumem wlascicieli obecnej Polski w tym sie zmiescil.

        > Miroslaw Krupinski
        • neoretronick Re: KTO to jest Mirosław Krupiński? 15.08.11, 13:38
          gold.lachon sam/sama nie wie.
    • gold.lachon Średnia z 17 największych internetowaych 08.08.11, 23:05
      Polecam sondaż z www. interia. z dn. 06.08.2011

      PIS-58%

      PO-38%.
      • neoretronick Ty polecasz jeden portal a to jest średnia z 17 08.08.11, 23:07
        Te dane są dokładniejsze 17 razy od interii.
        • gold.lachon jakiś link do tych rewelacyjnych wyliczeń?????? 08.08.11, 23:14
          neoretronick napisał:

          > Te dane są dokładniejsze 17 razy od interii.

          ......czy tez te średnie z 17 POrtali sa "sobie a muzom" ??? co to są za portale???? jestem ciekawa jak się nazywają i gdzie mają swoje siedziby? ;)
          • gold.lachon siedziby czyli ...serwery :)))))))))))))))))) 08.08.11, 23:14

          • neoretronick A jakie Ty tu rewelacje widzisz ? 09.08.11, 00:02
            Ja nie widzę żadnych. Na podstawie tych danych szykuje się, że wybory zmian nie przyniosą z czego wszyscy nie będą zadowoleni.
            PS.
            To jest średnia z 17 największych sondaży portalowych, które codziennnie publikują w sieci swoje wyniki.
            Wysil się troszeczkę pochodź po portalach zlicz wszystko i wyciągnij średnią, to wszystko.
      • wos9 Ale będziesz miała dobrze, pisiątko ty moje. 08.08.11, 23:54
        gold.lachon napisał:

        > Polecam sondaż z www. interia. z dn. 06.08.2011
        >
        > PIS-58%
        >
        > PO-38%.
        • neoretronick Re: Ale będziesz miała dobrze, pisiątko ty moje. 09.08.11, 00:08
          Interia jako jedyny portal w wyniku sondażowym jak coś walnie, to aż głowa boli
          i zawyża średnią PiSowi.
          Gdyby nie interia.pl to PiSowi wychodzi niecałe 16%.
          • freejasmin Re: Ale będziesz miała dobrze, pisiątko ty moje. 09.08.11, 00:09
            Wybory mogłyby się odbywać przez internet :D Byłby niezły cyrk...
        • neoretronick Wynika z tego że w sondażu interii.pl 09.08.11, 00:11
          głosuje sztab wyborczy piS.
    • neoretronick Stan na 9-08-2011 godz 9:00 09.08.11, 09:50
      PO - 31,7%, PiS - 20,9%, SLD - 12,1%, PSL - 5,9% RPalikota - 5,4% PjN - nadal poniżej 0,5%
    • neoretronick 10-08-2011 9:00 10.08.11, 10:24
      PO - 31,7%, PiS - 20,3%, SLD - 11,8%, PSL - 5,7% RPalikota - 5,5% PjN - nadal poniżej 0,5%
      • anmanika Re: 10-08-2011 9:00 11.08.11, 09:48
        Pół PiSu siedzi w necie i klika, wystarczy wyczyścić i klikać dowolną ilość razy.
    • neoretronick 11-08-2011 15:00 11.08.11, 16:13
      PO - 32,1%, PiS - 19,4%, SLD - 9,3%, PSL - 6,8%, RPalikota - 5,1%
    • neoretronick 12-08-2011 15:00 12.08.11, 16:32
      PO 31,8%, PiS - 21,6%, SLD - 9,1%, PSL - 6,3 %, RPalikota - 4,8%, reszta niezdecydowani
    • zoil44elwer Re: Średnia z 17 największych internetowaych 12.08.11, 17:07
      Sondażownie:Super Hiper Duper Media Markt tylko dla idiotów.
      • neoretronick Re: Średnia z 17 największych internetowaych 12.08.11, 17:12
        Średnia z 17 portalowych sondaży jest o tyle reprezentatywna,
        o ile prawdziwe są podawane w analizowanych sondażach wyniki.
        Na ewentualne manipulacje obserwator zewnętrzny wpływu nie ma.
        Podejrzewam jednak, ze do wyborów te wyniki niewiele się zmienią,
        ponieważ od dawna utrzymują się mniej więcej na tym samym poziomie.
    • neoretronick 14-08-2011 12:00 14.08.11, 12:51
      PO 29,7%, PiS - 19,3%, SLD - 11,0%, RPalikota - 7,3%, PSL - 5,8% , reszta niezdecydowani.
    • neoretronick 15-08-2011 10:00 15.08.11, 11:24
      PO - 29,9%, PiS - 19,3%, SLD - 10,9%, RPalikota - 6,6%, PSL - 5,1%
    • stangor Re: Średnia z 17 największych internetowaych 15.08.11, 11:31
      Tzw sondaże to najskuteczniejsza metoda manipulowania (ogłupiania) społeczeństwem w myśl zasady " nie przekroczy progu wyborczego to szkoda na to głosu". Więc co kilka dni serwuje się sondaże na zamówienie gdzie klub czworga ma ustalone widełki notowań.
    • neoretronick 16-08-2011 10:00 16.08.11, 10:48
      PO - 30,0%, PiS - 19,2%, SLD - 11,1%, RPalikota - 6,1%, PSL - 5,4%
      • richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 10:52
        neoretronick napisał:

        > PO - 30,0%, PiS - 19,2%, SLD - 11,1%, RPalikota - 6,1%, PSL - 5,4%


        W takim układzie mamy koalicję PO+PSL +Palikot.
        Czyli mamy powtórkę z rozrywki.
        • neoretronick PiS przyjaciół w Sejmie miał nie będzie. 16.08.11, 10:59
          neoretronick = retronick ( wyjaśnienia w moim profilu )
        • wariant_b Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 11:19
          richard51 napisał:
          > W takim układzie mamy koalicję PO+PSL +Palikot.

          Po co wtedy Palikot?
          Przy takim rozkładzie może okazać się, że PO rządzi samodzielnie
          lub brakuje mu kilku głosów, które weźmie od PSL.
          • richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 11:21
            wariant_b napisał:

            > Po co wtedy Palikot?
            > Przy takim rozkładzie może okazać się, że PO rządzi samodzielnie
            > lub brakuje mu kilku głosów, które weźmie od PSL.


            Ja sądzę,że Palikot w takim przypadku wejdzie do koalicji.Ale jest to moja ocenia,czy słuszna czy nie,to czas pokaże.
            • wariant_b Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 11:35
              richard51 napisał:
              > Ja sądzę,że Palikot w takim przypadku wejdzie do koalicji.

              Po co?

              Bycie w opozycji zapewni mu lepszy dostęp do mediów niż bycie w koalicji.
              Tusk zapowiedział, że po kolejnej kadencji wycofuje się z polityki.
              Na Kaczyńskiego po następnej porażce znajdzie się jakiś Brutus.
              Te wybory są dużo mniej interesujące, niż będą kolejne.
              • richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 11:46
                wariant_b napisał:

                > richard51 napisał:
                > > Ja sądzę,że Palikot w takim przypadku wejdzie do koalicji.
                >
                > Po co?
                >
                > Bycie w opozycji zapewni mu lepszy dostęp do mediów niż bycie w koalicji.
                > Tusk zapowiedział, że po kolejnej kadencji wycofuje się z polityki.
                > Na Kaczyńskiego po następnej porażce znajdzie się jakiś Brutus.
                > Te wybory są dużo mniej interesujące, niż będą kolejne.


                Będąc w opozycji nie będzie w stanie zrealizować ani jednego własnego postulatu.
                Nie wierz w słowa Tuska,że się wycofa z polityki.On tyle już obietnic złożył.
                • wariant_b Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 12:03
                  richard51 napisał:
                  > Będąc w opozycji nie będzie w stanie zrealizować ani jednego własnego postulatu

                  Dla polityka to ogromny handicap nie móc zrealizować żadnej z obietnic
                  i nie ponosić za to żadnej odpowiedzialności.
                  • richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 12:06
                    wariant_b napisał:

                    > richard51 napisał:
                    > > Będąc w opozycji nie będzie w stanie zrealizować ani jednego własnego pos
                    > tulatu
                    >
                    > Dla polityka to ogromny handicap nie móc zrealizować żadnej z obietnic
                    > i nie ponosić za to żadnej odpowiedzialności.


                    Masz całkowitą rację w tym przypadku.Tak to niestety wygląda.Dlatego specjalnie się politykami nie ekscytuję jak i ich programami,hasłami itp.

                    • wariant_b Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 12:38
                      richard51 napisał:
                      > Masz całkowitą rację w tym przypadku.Tak to niestety wygląda.Dlatego specjalnie
                      > się politykami nie ekscytuję jak i ich programami,hasłami itp.

                      I dlatego lepiej kierować się możliwościami polityków, niż ich deklaracjami.
                      Lech Kaczyński mógł powołać RBN w składzie: Pan Szczygło, Pani Ania Fotyga,
                      Mój Brat i Ja czy Prezesa Skrzypka do NBP. Jarosław Kaczyński mógł powołać
                      pannę Krukówną na szefa KRRiTV, a sędzinę Bagińską do Trybunału Konstytucyjnego...

                      Kiedy Palikot pokaże, co może naprawdę, będziemy wiedzieli,
                      czy warto na niego głosować.
                      • richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 14:28
                        wariant_b napisał:

                        Kiedy Palikot pokaże, co może naprawdę, będziemy wiedzieli,
                        > czy warto na niego głosować


                        Kiedy to pokaże? Wiesz co obecne jego deklaracje powinny mnie satysfakcjonować.Ale jakoś mu nie wierzę.
                        • green_feldkurat_katz Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 15:17
                          Ale jakoś mu nie wierzę.

                          Przyłączam się. Wystarczy spojrzeć jak schrzanił Przyjazne Państwo. Ani jedna sensowna inicjatywa uproszczenia prawa nie wyszła z tej komisji. "Miałes chamie złoty róg..."
                          • kzet69 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 15:23
                            green_feldkurat_katz napisał:
                            Wystarczy spojrzeć jak schrzanił Przyjazne Państwo. Ani jedna s
                            > ensowna inicjatywa uproszczenia prawa nie wyszła z tej komisji.

                            Naprawdę? Oświadczenia zamiast zaświadczeń, ustawa umożliwiająca samodzielną zmianę przeznaczenia posiadanego gruntu....
                            Przeszło 100 projektów Przyjaznego Państwa od przeszlo 2 lat tkwi w "zamrażarce" Marszałka... To też wina Palikota?
                            • richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 15:28
                              kzet69 napisał:

                              > green_feldkurat_katz napisał:
                              > Wystarczy spojrzeć jak schrzanił Przyjazne Państwo. Ani jedna s
                              > > ensowna inicjatywa uproszczenia prawa nie wyszła z tej komisji.
                              >
                              > Naprawdę? Oświadczenia zamiast zaświadczeń, ustawa umożliwiająca samodzielną zm
                              > ianę przeznaczenia posiadanego gruntu....
                              > Przeszło 100 projektów Przyjaznego Państwa od przeszlo 2 lat tkwi w "zamrażarce
                              > " Marszałka... To też wina Palikota?


                              Aż tyle,tak go traktował nasz najlepszy premier,Komorowski i Schetyna?Był w tym czasie w rządzie PO,który jest "naszym marzeniem"?
                              • kzet69 Re: 16-08-2011 10:00 17.08.11, 08:21
                                Palikot był w rządzie? Natomiast właśnie to uwalenie pomysłów przyjaznego państwa (a są tam projekty redukujące biurokrację i liczbę stanowisk "dla swoich") zadecydowało że Palikot odszedł z PO...
                            • zoil44elwer Re: 16-08-2011 10:00 17.08.11, 08:32
                              Polityk jest jak samochód,im gorszej marki tym głośniejszy.
    • neoretronick 17-08-2011 12:00 17.08.11, 13:34
      PO - 30,4%, PiS - 18,7%, SLD - 11,3%, RPalikota - 7,3%, PSL - 5,2%
    • neoretronick 19-08-2011 15:00 19.08.11, 19:27
      PO - 31,6%, PiS - 18,3%, SLD - 10,9%, RPalikota - 7,1%, PSL - 5,7%
    • neoretronick 23-08-2011 18:00 23.08.11, 22:20
      PO - 29,3%, PiS - 22,7%, SLD - 13,4%, RPalikota - 5,2%, PSL - 4,1%
      • kzet69 Re: 23-08-2011 18:00 23.08.11, 22:22
        Gdzie jest pozostałe 26% wyborców?
        • neoretronick No właśnie, zapytaj ich :( 23.08.11, 22:32

    • neoretronick 25-08-2011 12:00 25.08.11, 14:22
      PO - 31,6%, PiS - 21,4%, SLD - 13,5%, RPalikota - 4,9%, PSL - 4,1% , pozostali niezdecydowani.
    • neoretronick Re: Średnia z 17 największych internetowaych 26.08.11, 17:46
      PO - 32,1%, PiS - 18,7%, SLD - 12,9%, RPalikota - 5,1%, PSL - 4,4% , pozostali niezdecydowani.
      • neoretronick danie z dn. 26-08-2011 15:00 26.08.11, 17:47
        neoretronick napisał:

        > PO - 32,1%, PiS - 18,7%, SLD - 12,9%, RPalikota - 5,1%, PSL - 4,4% , pozostali
        > niezdecydowani.
    • neoretronick 27-08-2011 14:00 ( zaczyna robić się ciekawie ) 27.08.11, 15:22
      PO - 32,7%, PiS - 17,2%, SLD - 12,1%, RPalikota - 4,7% PSL - 3,4 %, Samoobrona -2,3%,
      pozostali niezdecydowani.
      Sondaże nie odnotowują PjN natomiast pojawiła się jak widać Samoobrona.
      Ciągle spadają PiS i PSL.

      -

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka