retronick 27.07.11, 17:30 ... sondaży politycznych. Stan na 26-07-2011 r. godz 12:00 PO 31%, PiS - 24%, SLD - 8%, PSL - 3 %, PJN, 3%, RPalikota - 2% Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chateau Re: Średnia z 17 największych internetowaych 27.07.11, 18:07 Czyli jak zwykle zdecydują niezdecydowani. Odpowiedz Link Zgłoś
retronick Niestety, te prognozy nie są optymistyczne .... 28.07.11, 09:51 Niestety, te prognozy nie są optymistyczne dla żadnej opcji politycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
retronick Stan na 29-07-2011 godz 20:00 30.07.11, 09:32 PO 30%, PiS - 23%, SLD - 9%, PSL - 4 %, PJN, 3%, RPalikota - 2% Odpowiedz Link Zgłoś
retronick Stan na 2-08-2011 r. godz 12:00 03.08.11, 20:23 PO 33%, PiS - 21%, SLD - 10%, RPalikota - 5%, PSL - 3 %, PJN - 2%, Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Średnia z 17 największych internetowaych 03.08.11, 21:15 Jeden pozytyw,chłopy od Pawlaka za(pod_przed) progiem. Odpowiedz Link Zgłoś
freejasmin Re: Średnia z 17 największych internetowaych 03.08.11, 21:22 Jak to dobrze, że poparcie dla PiS-u spada... PO rośnie, ale czy to dobry znak? Odpowiedz Link Zgłoś
retronick Stan na 4.08.2011 godz. 12:00 05.08.11, 11:45 PO 31%, PiS - 23%, SLD - 9%, RPalikota - 4%, PSL - 4 %, PJN - 1%, Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick stan na 7-08-2011 07.08.11, 13:51 PO - 30,2%, PiS - 22,6%, SLD - 12,3%, PSL - 6,3 %, RPalikota - 5,7%, PJN - 0,8%, Odpowiedz Link Zgłoś
trzecikot Re: stan na 7-08-2011 07.08.11, 13:55 To oznacza permanentny impas, ale nie przewiduję belgijskiego scenariusza, tylko powtórne wybory i zaciskanie kciuków w nadziei - przez jednych na niską frekwencję, przez drugich na wysoką. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick Stan na 8-08-2011 godz 16:00 08.08.11, 21:16 PO - 30,3%, PiS - 21,7%, SLD - 11,3%, PSL - 6,1% RPalikota - 6,0% PjN - poniżej 0,5% Odpowiedz Link Zgłoś
gold.lachon Tajemnica sondaży wyjaśniona............. 08.08.11, 21:17 ajemnica sondazy wyjaniona Od dluzszego czasu analizowalem mechanizmy sondazy przedwyborczych serwowanych na witrynie Naszej Polski (gdzie juz nie pisuje, bo idea wciagania sie na czlonka listy dyskusyjnej mi nie opowiada). Wyniki moich badan (statystyki arytmetyczne) wskazuja ze po kazdym szwindlu, czy w skrajnych przypadkach po kazdej zbrodni (a bywaly takie materialy do analizowania) natychmiast „pojawiaja sie” w roznych mediach cytowanych na WP sondaze o 2 do 8 procent wyzsze (srednia wazone 5.5% wyzsze, na korzysc latwo domniemanych sprawcow – ktorych nie musze to imiennie wymieniac bo slupkow procentowych by pewnie im zabraklo dla zdezawuowania mojego nietaktu. Poniewaz wyniki „sondazy” sa ewidentnie niewiarygodne – nie mam watpliwodci ze ich zadaniem jest pozostawienie szeroko otwartej furtki dla sfalszowania wyborow lub popularnosci miedzywyborczej. Rezerwa szerokosci musi, jak obserwuje, byc dostatecznie szeroki aby rydwan z Panem Premierem, jego powozacym jamszczykiem i calym tlumem wlascicieli obecnej Polski w tym sie zmiescil. Nie wierzacym moim wynikom proponuje prowadzenie podobnych statystyk – to tylko kilka kolumn – data, poprzedzajacy szwindel lub zbrodnia, „popularnosc” przed nia i po nich. No i kilka operacji na kalulatorze coby sprawdzic moje wlasne dotychczasowe wyniki. Uciech statystyczno-naukowych zycze i zachecam do 100% udzialu w wyborach bo wtedy sfalszowanie ich wynikow bedzie wymagalo dowodu ze calosc to jest okolo 140% – na czym mozna sie Nagrody Nobla a’la Walesa dorobic. Miroslaw Krupinski Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Re: Tajemnica sondaży wyjaśniona............. 08.08.11, 23:00 Golda, tu za miała publika na takie rewelacje. Powinnaś opublikować je we wszystkich mediach zauważanych przez lemingi i całą resztę spoza towarzystwa Ojca Dyrektora. PiS otrzyma nie 5% (jak w soczewce Prezesa). Przyjrzymy się rezultatom buldog. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 KTO to jest Mirosław Krupiński? 08.08.11, 23:52 gold.lachon napisał: > ajemnica sondazy wyjaniona > > Od dluzszego czasu analizowalem mechanizmy sondazy przedwyborczych serwowanych > na witrynie Naszej Polski (gdzie juz nie pisuje, bo idea wciagania sie na czlon > ka listy dyskusyjnej mi nie opowiada). Wyniki moich badan (statystyki arytmetyc > zne) wskazuja ze po kazdym szwindlu, czy w skrajnych przypadkach po kazdej zbro > dni (a bywaly takie materialy do analizowania) natychmiast „pojawiaja sie > ” w roznych mediach cytowanych na WP sondaze o 2 do 8 procent wyzsze (sre > dnia wazone 5.5% wyzsze, na korzysc latwo domniemanych sprawcow – ktorych > nie musze to imiennie wymieniac bo slupkow procentowych by pewnie im zabraklo > dla zdezawuowania mojego nietaktu. > > Poniewaz wyniki „sondazy” sa ewidentnie niewiarygodne – nie m > am watpliwodci ze ich zadaniem jest pozostawienie szeroko otwartej furtki dla s > falszowania wyborow lub popularnosci miedzywyborczej. Rezerwa szerokosci musi, > jak obserwuje, byc dostatecznie szeroki aby rydwan z Panem Premierem, jego powo > zacym jamszczykiem i calym tlumem wlascicieli obecnej Polski w tym sie zmiescil. > Miroslaw Krupinski Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick Re: KTO to jest Mirosław Krupiński? 15.08.11, 13:38 gold.lachon sam/sama nie wie. Odpowiedz Link Zgłoś
gold.lachon Średnia z 17 największych internetowaych 08.08.11, 23:05 Polecam sondaż z www. interia. z dn. 06.08.2011 PIS-58% PO-38%. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick Ty polecasz jeden portal a to jest średnia z 17 08.08.11, 23:07 Te dane są dokładniejsze 17 razy od interii. Odpowiedz Link Zgłoś
gold.lachon jakiś link do tych rewelacyjnych wyliczeń?????? 08.08.11, 23:14 neoretronick napisał: > Te dane są dokładniejsze 17 razy od interii. ......czy tez te średnie z 17 POrtali sa "sobie a muzom" ??? co to są za portale???? jestem ciekawa jak się nazywają i gdzie mają swoje siedziby? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick A jakie Ty tu rewelacje widzisz ? 09.08.11, 00:02 Ja nie widzę żadnych. Na podstawie tych danych szykuje się, że wybory zmian nie przyniosą z czego wszyscy nie będą zadowoleni. PS. To jest średnia z 17 największych sondaży portalowych, które codziennnie publikują w sieci swoje wyniki. Wysil się troszeczkę pochodź po portalach zlicz wszystko i wyciągnij średnią, to wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Ale będziesz miała dobrze, pisiątko ty moje. 08.08.11, 23:54 gold.lachon napisał: > Polecam sondaż z www. interia. z dn. 06.08.2011 > > PIS-58% > > PO-38%. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick Re: Ale będziesz miała dobrze, pisiątko ty moje. 09.08.11, 00:08 Interia jako jedyny portal w wyniku sondażowym jak coś walnie, to aż głowa boli i zawyża średnią PiSowi. Gdyby nie interia.pl to PiSowi wychodzi niecałe 16%. Odpowiedz Link Zgłoś
freejasmin Re: Ale będziesz miała dobrze, pisiątko ty moje. 09.08.11, 00:09 Wybory mogłyby się odbywać przez internet :D Byłby niezły cyrk... Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick Wynika z tego że w sondażu interii.pl 09.08.11, 00:11 głosuje sztab wyborczy piS. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick Stan na 9-08-2011 godz 9:00 09.08.11, 09:50 PO - 31,7%, PiS - 20,9%, SLD - 12,1%, PSL - 5,9% RPalikota - 5,4% PjN - nadal poniżej 0,5% Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 10-08-2011 9:00 10.08.11, 10:24 PO - 31,7%, PiS - 20,3%, SLD - 11,8%, PSL - 5,7% RPalikota - 5,5% PjN - nadal poniżej 0,5% Odpowiedz Link Zgłoś
anmanika Re: 10-08-2011 9:00 11.08.11, 09:48 Pół PiSu siedzi w necie i klika, wystarczy wyczyścić i klikać dowolną ilość razy. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 11-08-2011 15:00 11.08.11, 16:13 PO - 32,1%, PiS - 19,4%, SLD - 9,3%, PSL - 6,8%, RPalikota - 5,1% Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 12-08-2011 15:00 12.08.11, 16:32 PO 31,8%, PiS - 21,6%, SLD - 9,1%, PSL - 6,3 %, RPalikota - 4,8%, reszta niezdecydowani Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Średnia z 17 największych internetowaych 12.08.11, 17:07 Sondażownie:Super Hiper Duper Media Markt tylko dla idiotów. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick Re: Średnia z 17 największych internetowaych 12.08.11, 17:12 Średnia z 17 portalowych sondaży jest o tyle reprezentatywna, o ile prawdziwe są podawane w analizowanych sondażach wyniki. Na ewentualne manipulacje obserwator zewnętrzny wpływu nie ma. Podejrzewam jednak, ze do wyborów te wyniki niewiele się zmienią, ponieważ od dawna utrzymują się mniej więcej na tym samym poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 14-08-2011 12:00 14.08.11, 12:51 PO 29,7%, PiS - 19,3%, SLD - 11,0%, RPalikota - 7,3%, PSL - 5,8% , reszta niezdecydowani. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 15-08-2011 10:00 15.08.11, 11:24 PO - 29,9%, PiS - 19,3%, SLD - 10,9%, RPalikota - 6,6%, PSL - 5,1% Odpowiedz Link Zgłoś
stangor Re: Średnia z 17 największych internetowaych 15.08.11, 11:31 Tzw sondaże to najskuteczniejsza metoda manipulowania (ogłupiania) społeczeństwem w myśl zasady " nie przekroczy progu wyborczego to szkoda na to głosu". Więc co kilka dni serwuje się sondaże na zamówienie gdzie klub czworga ma ustalone widełki notowań. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 16-08-2011 10:00 16.08.11, 10:48 PO - 30,0%, PiS - 19,2%, SLD - 11,1%, RPalikota - 6,1%, PSL - 5,4% Odpowiedz Link Zgłoś
richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 10:52 neoretronick napisał: > PO - 30,0%, PiS - 19,2%, SLD - 11,1%, RPalikota - 6,1%, PSL - 5,4% W takim układzie mamy koalicję PO+PSL +Palikot. Czyli mamy powtórkę z rozrywki. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick PiS przyjaciół w Sejmie miał nie będzie. 16.08.11, 10:59 neoretronick = retronick ( wyjaśnienia w moim profilu ) Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 11:19 richard51 napisał: > W takim układzie mamy koalicję PO+PSL +Palikot. Po co wtedy Palikot? Przy takim rozkładzie może okazać się, że PO rządzi samodzielnie lub brakuje mu kilku głosów, które weźmie od PSL. Odpowiedz Link Zgłoś
richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 11:21 wariant_b napisał: > Po co wtedy Palikot? > Przy takim rozkładzie może okazać się, że PO rządzi samodzielnie > lub brakuje mu kilku głosów, które weźmie od PSL. Ja sądzę,że Palikot w takim przypadku wejdzie do koalicji.Ale jest to moja ocenia,czy słuszna czy nie,to czas pokaże. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 11:35 richard51 napisał: > Ja sądzę,że Palikot w takim przypadku wejdzie do koalicji. Po co? Bycie w opozycji zapewni mu lepszy dostęp do mediów niż bycie w koalicji. Tusk zapowiedział, że po kolejnej kadencji wycofuje się z polityki. Na Kaczyńskiego po następnej porażce znajdzie się jakiś Brutus. Te wybory są dużo mniej interesujące, niż będą kolejne. Odpowiedz Link Zgłoś
richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 11:46 wariant_b napisał: > richard51 napisał: > > Ja sądzę,że Palikot w takim przypadku wejdzie do koalicji. > > Po co? > > Bycie w opozycji zapewni mu lepszy dostęp do mediów niż bycie w koalicji. > Tusk zapowiedział, że po kolejnej kadencji wycofuje się z polityki. > Na Kaczyńskiego po następnej porażce znajdzie się jakiś Brutus. > Te wybory są dużo mniej interesujące, niż będą kolejne. Będąc w opozycji nie będzie w stanie zrealizować ani jednego własnego postulatu. Nie wierz w słowa Tuska,że się wycofa z polityki.On tyle już obietnic złożył. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 12:03 richard51 napisał: > Będąc w opozycji nie będzie w stanie zrealizować ani jednego własnego postulatu Dla polityka to ogromny handicap nie móc zrealizować żadnej z obietnic i nie ponosić za to żadnej odpowiedzialności. Odpowiedz Link Zgłoś
richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 12:06 wariant_b napisał: > richard51 napisał: > > Będąc w opozycji nie będzie w stanie zrealizować ani jednego własnego pos > tulatu > > Dla polityka to ogromny handicap nie móc zrealizować żadnej z obietnic > i nie ponosić za to żadnej odpowiedzialności. Masz całkowitą rację w tym przypadku.Tak to niestety wygląda.Dlatego specjalnie się politykami nie ekscytuję jak i ich programami,hasłami itp. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 12:38 richard51 napisał: > Masz całkowitą rację w tym przypadku.Tak to niestety wygląda.Dlatego specjalnie > się politykami nie ekscytuję jak i ich programami,hasłami itp. I dlatego lepiej kierować się możliwościami polityków, niż ich deklaracjami. Lech Kaczyński mógł powołać RBN w składzie: Pan Szczygło, Pani Ania Fotyga, Mój Brat i Ja czy Prezesa Skrzypka do NBP. Jarosław Kaczyński mógł powołać pannę Krukówną na szefa KRRiTV, a sędzinę Bagińską do Trybunału Konstytucyjnego... Kiedy Palikot pokaże, co może naprawdę, będziemy wiedzieli, czy warto na niego głosować. Odpowiedz Link Zgłoś
richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 14:28 wariant_b napisał: Kiedy Palikot pokaże, co może naprawdę, będziemy wiedzieli, > czy warto na niego głosować Kiedy to pokaże? Wiesz co obecne jego deklaracje powinny mnie satysfakcjonować.Ale jakoś mu nie wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
green_feldkurat_katz Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 15:17 Ale jakoś mu nie wierzę. Przyłączam się. Wystarczy spojrzeć jak schrzanił Przyjazne Państwo. Ani jedna sensowna inicjatywa uproszczenia prawa nie wyszła z tej komisji. "Miałes chamie złoty róg..." Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 15:23 green_feldkurat_katz napisał: Wystarczy spojrzeć jak schrzanił Przyjazne Państwo. Ani jedna s > ensowna inicjatywa uproszczenia prawa nie wyszła z tej komisji. Naprawdę? Oświadczenia zamiast zaświadczeń, ustawa umożliwiająca samodzielną zmianę przeznaczenia posiadanego gruntu.... Przeszło 100 projektów Przyjaznego Państwa od przeszlo 2 lat tkwi w "zamrażarce" Marszałka... To też wina Palikota? Odpowiedz Link Zgłoś
richard51 Re: 16-08-2011 10:00 16.08.11, 15:28 kzet69 napisał: > green_feldkurat_katz napisał: > Wystarczy spojrzeć jak schrzanił Przyjazne Państwo. Ani jedna s > > ensowna inicjatywa uproszczenia prawa nie wyszła z tej komisji. > > Naprawdę? Oświadczenia zamiast zaświadczeń, ustawa umożliwiająca samodzielną zm > ianę przeznaczenia posiadanego gruntu.... > Przeszło 100 projektów Przyjaznego Państwa od przeszlo 2 lat tkwi w "zamrażarce > " Marszałka... To też wina Palikota? Aż tyle,tak go traktował nasz najlepszy premier,Komorowski i Schetyna?Był w tym czasie w rządzie PO,który jest "naszym marzeniem"? Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: 16-08-2011 10:00 17.08.11, 08:21 Palikot był w rządzie? Natomiast właśnie to uwalenie pomysłów przyjaznego państwa (a są tam projekty redukujące biurokrację i liczbę stanowisk "dla swoich") zadecydowało że Palikot odszedł z PO... Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: 16-08-2011 10:00 17.08.11, 08:32 Polityk jest jak samochód,im gorszej marki tym głośniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 17-08-2011 12:00 17.08.11, 13:34 PO - 30,4%, PiS - 18,7%, SLD - 11,3%, RPalikota - 7,3%, PSL - 5,2% Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 19-08-2011 15:00 19.08.11, 19:27 PO - 31,6%, PiS - 18,3%, SLD - 10,9%, RPalikota - 7,1%, PSL - 5,7% Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 23-08-2011 18:00 23.08.11, 22:20 PO - 29,3%, PiS - 22,7%, SLD - 13,4%, RPalikota - 5,2%, PSL - 4,1% Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 25-08-2011 12:00 25.08.11, 14:22 PO - 31,6%, PiS - 21,4%, SLD - 13,5%, RPalikota - 4,9%, PSL - 4,1% , pozostali niezdecydowani. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick Re: Średnia z 17 największych internetowaych 26.08.11, 17:46 PO - 32,1%, PiS - 18,7%, SLD - 12,9%, RPalikota - 5,1%, PSL - 4,4% , pozostali niezdecydowani. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick danie z dn. 26-08-2011 15:00 26.08.11, 17:47 neoretronick napisał: > PO - 32,1%, PiS - 18,7%, SLD - 12,9%, RPalikota - 5,1%, PSL - 4,4% , pozostali > niezdecydowani. Odpowiedz Link Zgłoś
neoretronick 27-08-2011 14:00 ( zaczyna robić się ciekawie ) 27.08.11, 15:22 PO - 32,7%, PiS - 17,2%, SLD - 12,1%, RPalikota - 4,7% PSL - 3,4 %, Samoobrona -2,3%, pozostali niezdecydowani. Sondaże nie odnotowują PjN natomiast pojawiła się jak widać Samoobrona. Ciągle spadają PiS i PSL. - Odpowiedz Link Zgłoś