haen2010 27.07.11, 21:10 www.rp.pl/artykul/693666-PiS-ma-inicjatywe--PO-traci-niewiele.html Gfk Polonia daje Palikotowi całe 2%. Patrzcie, co znaczy nowy własciciel! Przedtem brakowało ujemnej półosi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hordol twój pupil henryczku 27.07.11, 21:16 ten wyjatkowo ohydny moralnie typ jest juz skonczony. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Rewolta w sondażach 27.07.11, 21:29 W tekście znajdziesz. Ale KNP nadal pełne zero. Odpowiedz Link Zgłoś
hordol cierpliwosc 27.07.11, 21:44 co dopiero zakonczyła sie, nb wielkim sukcesem ,akcja platformy " kOmP dla kazdego ucznia" Odpowiedz Link Zgłoś
ruski99 Re: Rewolta w sondażach 27.07.11, 21:44 A NA jakich miastach robili te sondaże? Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Rewolta w sondażach 27.07.11, 22:02 Ja się tym nie przejmuję. Patrzę sobie na lokalne media i widzę, co się dzieje podczas jego spotkań. Pół Wadowic na niego zagłosuje, tak tam ludzie mają dość władzy proboszczów i ich dewotów. Odnotowuję, że sondażownie i media zaczynają czuć mores przed totalnym obciachem. Będą się powoli aproksymować do realu. Odpowiedz Link Zgłoś