Dodaj do ulubionych

Rewolta w sondażach

27.07.11, 21:10
www.rp.pl/artykul/693666-PiS-ma-inicjatywe--PO-traci-niewiele.html
Gfk Polonia daje Palikotowi całe 2%. Patrzcie, co znaczy nowy własciciel! Przedtem brakowało ujemnej półosi.
Obserwuj wątek
    • hordol twój pupil henryczku 27.07.11, 21:16
      ten wyjatkowo ohydny moralnie typ jest juz skonczony.

    • haen2010 Re: Rewolta w sondażach 27.07.11, 21:29
      W tekście znajdziesz. Ale KNP nadal pełne zero.
    • hordol cierpliwosc 27.07.11, 21:44
      co dopiero zakonczyła sie, nb wielkim sukcesem ,akcja platformy " kOmP dla kazdego ucznia"
    • ruski99 Re: Rewolta w sondażach 27.07.11, 21:44
      A NA jakich miastach robili te sondaże?
    • haen2010 Re: Rewolta w sondażach 27.07.11, 22:02
      Ja się tym nie przejmuję. Patrzę sobie na lokalne media i widzę, co się dzieje podczas jego spotkań. Pół Wadowic na niego zagłosuje, tak tam ludzie mają dość władzy proboszczów i ich dewotów.
      Odnotowuję, że sondażownie i media zaczynają czuć mores przed totalnym obciachem. Będą się powoli aproksymować do realu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka