Dodaj do ulubionych

Uczcijmy 67 Rocznicę Powstania Warszawskiego!

01.08.11, 14:16
Kto Ty jesteś? Polak Mały!
Nagle, gdzieś w oddali padły strzały!

Hej, chłopcy, bagnet na broń,
Historii Polski chroń!

Dziś Rocznica Powstania Warszawskiego
Ku pamięci Polaka każdego!

FanPage Polak Mały

Obserwuj wątek
    • lionold Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 14:19
      zginęli przez głupotę tych co je wywołali.
      • swarozyc Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 14:24
        w takim razie podniesmy naklady na wojsko i usunmy wszystkich z przeszloscia partyjna z zycia publicznego.
      • alistair-p Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 14:31
        Tak naprawdę,Powstanie wywołali niemcy.Warszawiacy którzy utracili w nim bliskich inaczej patrzą na to co nazywane jest czasem na tym forum np."awanturą".To bardzo skomplikowane,nie da się tego okreslic systemem zero-jedynkowym.
        • lionold Re: Nazywanie jednak tego 01.08.11, 14:50
          źródłem dzisiejszej wolności jest właśnie myśleniem zero-jedynkowym. Nie mylić z ZiobrOM. Dzisiejsza wolność jest skutkiem wniosków z nauki, że nie należy łapać za kłonicę i rzucać sie z motyką na słońce tylko stosować bierny opór i swoje myślenie - obśmiewać i robic sobie jaja. Dłużej trwa lecz nieporównanie mniej ofiar kosztuje. Dlatego pewnie niektórzy nie za bardzo chcą tę dzisiejsza wolność szanować. Ile osób zginęło w czasie bez mała 45 lat tzw. władzy ludowej z jej rąk? A ile w ciagu 60 dni z rąk hitlerowców przy biernej asyście bolszewików?
        • pan.sajgon Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 16:21
          alistair-p napisał:

          > Tak naprawdę,Powstanie wywołali niemcy.Warszawiacy którzy utracili w nim bliski
          > ch inaczej patrzą na to co nazywane jest czasem na tym forum np."awanturą".To
          > bardzo skomplikowane,nie da się tego okreslic systemem zero-jedynkowym.

          Pelna zgoda.
      • pan.sajgon Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 16:20
        lionold napisał:

        > zginęli przez głupotę tych co je wywołali.
        >


        Juz to bylo przerabiane ze madrzy stali po praskiej stronie i sie przygladali a glupcy walczyli z najezdzca.
    • krystian10 Re: Uczcijmy 67 Rocznicę Powstania Warszawskiego! 01.08.11, 16:14
      Co mamy czcić ? Wymordowanie ludności cywilnej czy głupotę dowódców, którzy wydali idiotyczny rozkaz ?
      • pan.sajgon Madrala 01.08.11, 16:19
        Czy Niemcy nie mordowali Polakow poza PW ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka