polakmaly2011 01.08.11, 14:16 Kto Ty jesteś? Polak Mały! Nagle, gdzieś w oddali padły strzały! Hej, chłopcy, bagnet na broń, Historii Polski chroń! Dziś Rocznica Powstania Warszawskiego Ku pamięci Polaka każdego! FanPage Polak Mały Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lionold Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 14:19 zginęli przez głupotę tych co je wywołali. Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 14:24 w takim razie podniesmy naklady na wojsko i usunmy wszystkich z przeszloscia partyjna z zycia publicznego. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 14:31 Tak naprawdę,Powstanie wywołali niemcy.Warszawiacy którzy utracili w nim bliskich inaczej patrzą na to co nazywane jest czasem na tym forum np."awanturą".To bardzo skomplikowane,nie da się tego okreslic systemem zero-jedynkowym. Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Nazywanie jednak tego 01.08.11, 14:50 źródłem dzisiejszej wolności jest właśnie myśleniem zero-jedynkowym. Nie mylić z ZiobrOM. Dzisiejsza wolność jest skutkiem wniosków z nauki, że nie należy łapać za kłonicę i rzucać sie z motyką na słońce tylko stosować bierny opór i swoje myślenie - obśmiewać i robic sobie jaja. Dłużej trwa lecz nieporównanie mniej ofiar kosztuje. Dlatego pewnie niektórzy nie za bardzo chcą tę dzisiejsza wolność szanować. Ile osób zginęło w czasie bez mała 45 lat tzw. władzy ludowej z jej rąk? A ile w ciagu 60 dni z rąk hitlerowców przy biernej asyście bolszewików? Odpowiedz Link Zgłoś
pan.sajgon Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 16:21 alistair-p napisał: > Tak naprawdę,Powstanie wywołali niemcy.Warszawiacy którzy utracili w nim bliski > ch inaczej patrzą na to co nazywane jest czasem na tym forum np."awanturą".To > bardzo skomplikowane,nie da się tego okreslic systemem zero-jedynkowym. Pelna zgoda. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.sajgon Re: Uczczę chętnie i z zadumą tych, którzy 01.08.11, 16:20 lionold napisał: > zginęli przez głupotę tych co je wywołali. > Juz to bylo przerabiane ze madrzy stali po praskiej stronie i sie przygladali a glupcy walczyli z najezdzca. Odpowiedz Link Zgłoś
krystian10 Re: Uczcijmy 67 Rocznicę Powstania Warszawskiego! 01.08.11, 16:14 Co mamy czcić ? Wymordowanie ludności cywilnej czy głupotę dowódców, którzy wydali idiotyczny rozkaz ? Odpowiedz Link Zgłoś