Dodaj do ulubionych

nie na temat

IP: *.pai.net.pl 27.05.04, 21:07
przepraszam, że nie na temat, ale może ktoś wie, gdzie w Łodzi można zjeść
naprawdę dobrą golonkę ?
Obserwuj wątek
    • Gość: edgar Re: nie na temat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.04, 21:50
      na piotrkowskiej 174.
      polecam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka