Dodaj do ulubionych

A co tam z Ziobrą i resztą?

02.11.11, 19:58
Zostali już wykopani brudnymi nogami paraprezesa? Tak po prawdzie, to wcale się nie dziwię reakcji paraprezesa, Ziobro go porzucił jak gorącego kartofla, jakieś małżeństwa mu w głowie, i to nawet po dwa razy zawierane, żeby Wybawiciela rozdrażnić, a teraz jego ulubione media ( Fakt, i Ich Dziennik) piszą, że urodził się Ziobrzy następca tronu, to mało, żeby paraprezes dostał bez mała palpitacji, mało?
Obserwuj wątek
    • ave.duce Re: A co tam z Ziobrą i resztą? 02.11.11, 21:21
      Czy Zi0br0 już posadził drzewo? Dąb jakiś np.?
      • czan-dra Re: A co tam z Ziobrą i resztą? 02.11.11, 21:35
        Przedtem by musiał spłodzić syna, o domu nie wspominając...
        • ave.duce Re: A co tam z Ziobrą i resztą? 02.11.11, 21:43
          czan-dra napisał:

          > Przedtem by musiał spłodzić syna...

          E, w końcu to nic trudnego, nawet dla Zi0bry.

          > o domu nie wspominając...

          Dom to sprawa umowna.
      • lionold Re: Czy Zi0br0 już posadził drzewo? 02.11.11, 21:41
        On z tych co codziennie stawiają kloca! Znam przyszłość. Zabraknie p;rezesa pana bedzie nam dobrze słuzył za worek treningowy. Ma (razem ze ferajną - qrefski, klempa, zamularczyk, cycmański, deradymał etc) takie same szanse na sukcesy w polityce jak prezespan. Wspomnicie moje słowa!
    • lump-1 Re: A co tam z Ziobrą i resztą? 02.11.11, 21:50
      Świętują narodziny syna.
    • sclavus póki co, 02.11.11, 23:02
      nie podoba mu się kompromis à la prezespan...
      Bo w tym kompromisie - jak to ktoś napisał - jest żądanie, żeby on, Ziobro, prezespanu się oddał :D
      A on, Ziobro, ojciec dziecku tera - notojakma zaakceptować?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka