Dodaj do ulubionych

Macierewicz

24.02.12, 09:35
- Ani ja, ani mój zespół badający przyczyny katastrofy smoleńskiej nigdy nie upieraliśmy się przy twierdzeniu, że w kwietniu 2010 doszło do zamachu - Macierewicz w Bydgoszczy w czwartek 23 lutego 2012

To, co wydarzyło się nad Smoleńskiem – bo los polskiej delegacji został przesądzony, zanim samolot spadł na ziemię – miało przyczynę zewnętrzną. Hipoteza o udziale osób trzecich, którą badała kiedyś prokuratura (niestety, w dalszym śledztwie nie podjęto tego wątku), jest w obliczu obecnej wiedzy naukowej najbardziej prawdopodobna. Lansowana przez Rosjan i komisję Millera teza o ułamaniu skrzydła jest nieprawdziwa i obowiązkiem prokuratury jest wszczęcie na nowo śledztwa nad odrzuconym podejrzeniem o sprawstwie osób trzecich. - Macierewicz w GiePe 13 wrzesnia 2011

nie było mgły, nie było helu, nie było zamachu
czy ta katastrofa w ogóle była panie M?
Obserwuj wątek
   • jot-es49 Re: Macierewicz 24.02.12, 09:57
    wariant_b napisał:

    > A skąd Antoni może to wiedzieć - przecież zwiał pierwszy.

    Zwiał bo już kiedyś zamachnęli się ruski na niego. Oponę w samochodzie mu przebili - cycuś w tym guście...
  • ayran Re: Macierewicz 24.02.12, 10:02
   Antek będzie potrafił udowodnić, że nie minął się z prawdą.
   Przecież dlatego powiedział "sprawstwo osób trzecich", żeby nie użyć słowa "zamach".
   A jakieś osoby trzecie uda się obciążyć: jak nie Tuska, to szefostwo BOR wraz z ich przełożonymi aż po Tuska, jak nie szefostwo BOR, to kontrolerów i ich zwierzchników az po Putina, a jak nie Putina, to chociaż meteorologów i ich zwierzchników aż po Tuska. W każdym razie Tuska i ewentualnie Putina, żeby go choć trochę wesprzeć przed wyborami.

   Wprawdzie możliwości wsparcia Putina przez PiS są ograniczone, ale formułowanie absurdalnych oskarżeń przez przedstawicieli obcego państwa jakąś część wyborców może do poparcia swojego przywódcy skłonić.
   • losiu4 Re: Macierewicz 24.02.12, 11:00
    spokojnie można i bez zamachu, Tuska i Putina. Wystarczy niedbałość mechanika(ów) przy remoncie która wylazła po którymś tam locie.

    Pozdrawiam

    Losiu
  • erte2 Re: Macierewicz 24.02.12, 10:36
   zimny-prysznic
   Czy musimy bez przerwy zajmować się tym paranoikiem i tą katastrofą ? Przecież im właśnie chodzi o to aby BEZ PRZERWY wałkować temat, nieważne - źle, dobrze, na zasadzie hollywodzkiej gwiazdy - ważne żeby się mówiło.
  • losiu4 Re: Macierewicz 24.02.12, 10:58
   zimny-prysznic napisała:

   > nie było mgły, nie było helu, nie było zamachu
   > czy ta katastrofa w ogóle była panie M?

   to sie wydarzyło (wg Macierewicza z Twojego cytatu):

   "To, co wydarzyło się nad Smoleńskiem – bo los polskiej delegacji został przesądzony, zanim samolot spadł na ziemię – miało przyczynę zewnętrzną. "

   Pozdrawiam

   Losiu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka