kontestatorbg
26.03.12, 12:47
""Trzysta tysięcy za wielką hucpę z Arłukowiczem" - tak "Fakt" tytułuje informację o tym, że hucznie utworzony przez premiera Urząd ds. wykluczonych został po cichu zlikwidowany.
Przypomnijmy: premier powołał pełnomocnika ds. wykluczonych gdy na fali transferów przedwyborczych przyciągnął do swojego obozu Bartosza Arłukowicza, wówczas posła SLD i ostrego krytyka obozu władzy."
Ale co tam śmieszne trzysta tysięcy jak taką gwiazdę do PO sprowadzili. Szkoda tylko że na przykład takich 300 tysięcy nie ma na dożywianie dzieci w szkołach albo na uratowanie jakiejś szkoły przed likwidacją