alistair-p
20.07.12, 14:10
Nie popadajmy w paranoję.Gdyby ludzie od Pawlaka,Tuska czy Kaczorów pracowali ,nazwijmy to normalnie,nie bawili się w te wszystkie układy i układziki,oraz za przewidziane taryfikatorem wynagrodzenia,nic by się nie działo.Chciałbym poznać człowieka,który nie ułatwi "dziecku" znalezienia dobrej pracy.Zawsze tak było,jest i będzie.