Dodaj do ulubionych

Konstanty Miodowicz

23.07.12, 19:39
Poseł PO, "tfurca" afery czy inaczej autor prowokacji z Anną Jarucką jest dalej czynnym posłem PO?
Jest? No i co z tego?
Tak sobie tylko głośno rozmyślam o aferze z taśmami PSL.
Obserwuj wątek
    • kzet69 Re: Konstanty Miodowicz 23.07.12, 19:41
      Ale teraz zasiada w 6 czy 7 rzędzie w sejmie, sprawiedliwość dziejowa go dopadła...
      • talle.yrand Re: Konstanty Miodowicz 23.07.12, 19:43
        kzet69 napisał:

        > Ale teraz zasiada w 6 czy 7 rzędzie w sejmie, sprawiedliwość dziejowa go dopadł
        > a...

        "Szpiony" i prowokatorzy nigdy nie siedzą w pierwszym rzędzie.
        www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/pulkownik-miodowicz-autor-prowokacji
        • off_nick Re: Konstanty Miodowicz 23.07.12, 19:51
          Myszkiewicz siedzi w pierwszym rzędzie...i się udziela też.



          talle.yrand napisał:
          > "Szpiony" i prowokatorzy nigdy nie siedzą w pierwszym rzędzie.
    • etta2 Re: Konstanty Miodowicz 23.07.12, 21:02
      A TY dostał takiej manii, że chce tylko od....Miodowicza? Opanuj się i nie pleć bez sensu. Było, minęło, cimoszko częściowo się przyznał do machlojek i dosyć tego biadolenia.
      • talle.yrand Re: Konstanty Miodowicz 23.07.12, 21:04
        etta2 napisała:

        > A TY dostał takiej manii, że chce tylko od....Miodowicza? Opanuj się i nie pleć
        > bez sensu. Było, minęło, cimoszko częściowo się przyznał do machlojek i dosyć
        > tego biadolenia.


        Do czego się przyznał Cimoszko?
      • hrabiawyluzowanybronek Re: Konstanty Miodowicz 24.07.12, 06:50
        Rozwiń temat o machlojkach Cimoszewicza
      • jas123456789 Re: Konstanty Miodowicz 24.07.12, 06:52
        Rozwiń temat o machlojkach Cimoszewicza
    • honeyr Solidubek powinien od dawna siedzieć 23.07.12, 21:04
      za najbrudniejsze przestępstwo wyborcze. Oczywiscie, jest bezkarny.
    • humbak Re: Konstanty Miodowicz 24.07.12, 07:17
      No ba... z pierwszego miejsca w okręgu na liście rozstawiony:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka