capaz
27.09.12, 17:32
że mu nie wyszło: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12567181,Tusk__Ta_debata_w_sprawie_katastrofy_smolenskiej_powinna.html?lokale=lublin
Jednak trzeba przyznać, że w przepraszaniu za włąsną nieudolność Tusk jest całkiem dobry. Jego nieudacznictwo jest całkiem szczere. Nawet jakby ktoś chciał, to nie może mu zarzucić, że nie zdaje sobie sprawy, że jako szef rządu jest zerem. Jednym słowem, nieudacznik doskonały.