warmiak52
26.10.12, 14:55
Z tym oto chrześcijańskim przesłaniem zwróciła się do posła Marka Balta pasłanka Krystyna Pawłowicz .
A ten cham Balt nawet nie powiedział profesor Krsystynie
"Bóg zapłać za dobre słowo"
natemat.pl/36937,klotnia-w-sejmie-prof-krystyna-pawlowicz-do-marka-balta-z-sld-spier