Dodaj do ulubionych

"Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!!

26.10.12, 14:55
Z tym oto chrześcijańskim przesłaniem zwróciła się do posła Marka Balta pasłanka Krystyna Pawłowicz .
A ten cham Balt nawet nie powiedział profesor Krsystynie
"Bóg zapłać za dobre słowo"

natemat.pl/36937,klotnia-w-sejmie-prof-krystyna-pawlowicz-do-marka-balta-z-sld-spier

Obserwuj wątek
    • obraza.uczuc.religijnych To realizacja spuścizny po Lechu Kaczyńskim. 26.10.12, 15:00

      • lucky6666 Re: To realizacja spuścizny po Lechu Kaczyńskim. 26.10.12, 20:11
        ale religia w gębie
    • 8macek Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 16:46

      nic w jej zachowaniu nie jest zaskakujące. przecież to jest chora psychicznie kobieta.
      a że się nie leczy, leków nie bierze to skutki są takie jakie jakie są.
    • sclavus Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 16:54
      A to ona zna takie słowa???? :O:O:O
      Nie powinna, w swym miłosierdziu katolskim, znać... nawet brat (bliźniak - bądź, co bądź) jej ukochanego guru, powiedział tylko: spieprzaj...
      A rzecz dotyczyła tej samej rzeczy!
      :D:D:D:D:D
    • wanda43 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 16:56
      Mam nadzieje, ze wyborcy tej niewyzytej starej pannie powiedza to samo.
      • pan.nikt Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 17:03
        wg twojej idolki "bufetowej" Pani poseł jes wyżyta :):):):)
        • wanda43 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 17:07
          moja idolką mogla by byc np. Senyszyn, Sroda albo Szczuka, a nie jakas nawiedzona.
          • zoil44elwer Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 19:11
            wanda43 napisała:

            > moja idolką mogla by byc np. Senyszyn, Sroda albo Szczuka, a nie jakas nawiedzo
            > na.
            Posłanki(POLKI)/MINSTRA Pracy(PSL) do minIstra Sawickiego(PSL).......SPIERdalaj LAmo...
            ie
    • remez2 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 17:21
      Krystyna Pawłowicz (ur. 14 kwietnia 1952 w Wojcieszowie) – polska prawnik, nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk prawnych, sędzia Trybunału Stanu (2007–2011), posłanka na Sejm VII kadencji.
      I dobrze wychowana. Ale niezwykle starannie to ukrywa.
    • fiu-bzdziu2010 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 17:22
      ciekawe, czy Pani Profesor ma zajęcia dydaktyczne ze studentami
      • 8macek Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 17:41
        ma!
        i chyba studenci powinni zacząć się do niej zwracać w ten sam sposób, a władze uczelni niech wprowadzą (jako alternatywny) ten sposób komunikacji werbalnej do regulaminu i do roty ślubowania.
    • cookies9 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 17:40
      Wyjątkowo kulturalna posłanka,albo obrzuca inwektywami albo ostetacyjnie podczas wystapienia premiera czyta GaPo Sakiewicza. Prawdziwa Pisssówa:-)
      • 8macek Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 17:44
        to jest akademicki (nomen omen) przykład katolickiej postawy moralnej.
    • fiu-bzdziu2010 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 18:49
      gdyby inna posłanka (nie pisowska) użyła takich słów to już od rana aż po wieczór organizowałby Hoffmann z Płaszczykiem konferencje i Yaruś by grzmiał o zdziczeniu
      a tak.....cisza

      Ile było czepiania się do Stefana Niesiołowskiego za jego krótkie "won", nawet premier musiał się tłumaczyć, i nagonka w mediach trwała tydzień albo dwa

      i w obu przypadkach to PROFESORY użyły krótkich żołnierskich słow, a "won" to chyba jednak lżejszy kaliber
    • dr.krisk To ta kóltóra z wyrzszej pułki (org. wolski). 26.10.12, 18:54
      Salonowa znaczy się, a nie podwórkowa.
      Ale chyba chodzi o salon naprawy samochodów.......
      • zdybex Re: To ta kóltóra z wyrzszej pułki (org. wolski). 26.10.12, 18:59
        W tym kontekscie uzycie zwrotu głupia ku... ti Wersal
    • zzarda32 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 19:00
      Nie, to program dla lewicy kiedy prawdziwi dojdą do władzy ? Napieralski - słyszałeś ?
      • fiu-bzdziu2010 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 19:12
        no bo jakby była koalicja....no to Kłopotek uważaj, bo będziesz sp.....
    • gambit_smolenski muchołap platfuśny drogą i latarnią... 26.10.12, 19:34
      "Pan profesor" Stefan Niesiołowski dał przykład moherom, jak leminżyć mają... Ot, tyle na temat...
      • zzarda32 Re: muchołap platfuśny drogą i latarnią... 26.10.12, 19:40
        Stefan przynajmniej ma życiorys !
      • fiu-bzdziu2010 Re: muchołap platfuśny drogą i latarnią... 26.10.12, 19:41
        ale pan profesor użył jednak lżejszego kalibru, niż pani profesor

        i pana profesora to pisuarki przez tydzień grillowali przez tydzień albo dłużej
    • fiu-bzdziu2010 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 19:46
      no to idealna kandydatura na Ministra Kultury w pararządzie
      • fiu-bzdziu2010 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 20:07
        pardon, na Ministrę Kultury
        • ave.duce Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 20:09
          Nie zapominaj o dziedzictwie narodowym!
          • fiu-bzdziu2010 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 20:24
            no tak, słowo to w Narodzie nie zaginie, jak nawet z ławy poselskiej i z ust profesorskich....
            • ave.duce Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 27.10.12, 20:26
              Może zapatrzyła się na niejaką Sikorę (też wtedy z Pi$), która udzieliła równie krwistą polszczyzną światłej rady policjantom.

              www.se.pl/wydarzenia/kraj/poslanka-pis-anna-sikora-do-policjantow-jestem-pos_158218.html
    • bozon.higsa Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 20:20
      warmiak52 napisał:

      > Z tym oto chrześcijańskim przesłaniem zwróciła się do posła Marka Balta pasłank
      > a Krystyna Pawłowicz .
      > A ten cham Balt nawet nie powiedział profesor Krsystynie
      > "Bóg zapłać za dobre słowo"
      >
      > natemat.pl/36937,klotnia-w-sejmie-prof-krystyna-pawlowicz-do-marka-balta-z-sld-spier
      >


      Dobra uczennica innej posłanki z PSL.

      www.youtube.com/watch?v=CHN24mfDPHQ
      • fiu-bzdziu2010 Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 20:25
        ale posłanka z PSL to tytułu profesorskiego nie posiadała
        a przecież szlachectwo zobowiązuje
        • bozon.higsa Re: "Spier...aj " !!!!!!!!!!!!!!!!! 26.10.12, 20:31
          fiu-bzdziu2010 napisała:

          > ale posłanka z PSL to tytułu profesorskiego nie posiadała
          > a przecież szlachectwo zobowiązuje


          To prawda, widocznie nie każdy posiadacz tytułu profesorskiego jest "szlachcicem", stąd przestrzeganie zasady noblesse oblige jest fakultatywne.
    • mariner4 Re: "Spier...aj ", "Spieprzaj dziadu!" to język 26.10.12, 20:43
      PiS i tych 2 małych obrzydliwych kurdupli.
      M.
      • bozon.higsa Re: "Spier...aj ", "Spieprzaj dziadu!" to język 26.10.12, 20:48
        mariner4 napisał:

        > PiS i tych 2 małych obrzydliwych kurdupli.
        > M.


        Też, ale to mówił jeden z nich.

        • mariner4 Wszystko jedno 26.10.12, 20:52
          M.
          • zomozadwa to wszystko przez 26.10.12, 21:23
            tego żyda frojda.
            pewnie słyszy to często od studentów
            których usiłuje molestować seksualnie
            w zamian za wPiSdo indeksu.
        • bruno565 Re: "Spier...aj ", "Spieprzaj dziadu!" to język 27.10.12, 00:32
          a ty czasem cwaniaczku nie nazywales sie platformiarz przypadkiem/? Bo sposob argumentacji i mentalnosc wypisz ,wymaluj, a tego nicka od co najmniej dwoch lat nie napotykam.
          • sawawawa [...] 27.10.12, 23:53
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka