Dodaj do ulubionych

Kurski publicznie głosił, że ma "staroświeckie pod

06.02.13, 11:23
Kurski publicznie głosił, że ma "staroświeckie podejście do małżeństwa" -

Bazując na historii i literaturze, np. XIX-wiecznej - to takie, gdzie żona i mąż żyją własnym, osobnym życiem, a łącza ich tylko sprawy majątkowe i prokreacja w imię utrzymania rodu; mąż zwykle miewa wiele kochanek na boku, a żona przymyka na to oko, w zamian za (szeroko pojęty) wikt i dach nad głową, które należą jej się za wniesiony posag lub/i nazwisko.

To o to mu chodziło?
A już ogłaszał się, że wyznawca chrześcijańskich wartości. (na pokaz?)
Koniecznie starał się uchodzić za świętszego od papieża.
Czar prysł?
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 11:28
      Czar prysł?
      raczej szambo znowu tryslo.
      • porannakawa01 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 11:32
        szwampuch58 napisał:

        > Czar prysł?
        > raczej szambo znowu tryslo.

        Te spisu to przyjęły, że one to Prawo i Sprawiedliwość.
        A gdy dotknie ich prawo i sprawiedliwość to się burzą.
        My i oni.
    • wanda43 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 11:32
      > A już ogłaszał się, że wyznawca chrześcijańskich wartości. (na pokaz?)

      To nie na pokaz, oni tak mają wzorem swoich pastuchów - im więcej w gębie wartości, tym mniej w uczynkach.
      • porannakawa01 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 11:37
        wanda43 napisała:

        > > A już ogłaszał się, że wyznawca chrześcijańskich wartości. (na pokaz?)
        >
        > To nie na pokaz, oni tak mają wzorem swoich pastuchów - im więcej w gębie warto
        > ści, tym mniej w uczynkach.

        Świętojebliwi uważają, że ich te nakazy, które głoszą - nie dotyczą.
        To ma dotyczyć motłochu, któremu wskazują drogę i wartości, którymi mają się kierować.
        Opowiadając i nakazując oraz oburzając się na tych z motłochu co te wartości mają w upie.
        • wanda43 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 11:43
          On niczym syn pewnego biskupa, glosil to samo do czasu rozwodu i ponownego ożenku. Ale tamten przynajmniej odszedl z polityki.
          • porannakawa01 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 11:49
            Teraz już wiem dlaczego patrząc na Kurskiego miałam wrażenie, że to wszystko co on mówi to poza obliczona na krycie prawdziwego jego wizerunku.
            Dla mnie nigdy nie był przekonywujący.
            Im więcej mówił o służeniu Polsce tym więcej widziałam u niego w oczach ojro.
            Że ci z PiSu tak mają, co?
    • bkn6 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 11:33
      na piątkowe wydanie tygodnika "NIE" kioskarki chyba prowadzą już zapisy na listy społeczne będzie o brukselskim świętoyebliwym żonkosiu
    • 99venus Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 11:46
      bądźmy szczerzy-Kurski to wyjątkowo odrażająca,zakłamana świnia.
    • hal9000 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 11:46
      A już ogłaszał się, że wyznawca chrześcijańskich wartości. (na pokaz?) Koniecznie starał się uchodzić za świętszego od papieża. Czar prysł?

      Co się go czepiasz? Facet ma katolicki romans, czyli stara się być dyskretny, zachowuje pozory i dba o trwałość małżeństwa. ;)
      • psychcio Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 07.02.13, 18:40
        hal9000 napisał
        > ... katolicki romans,,,

        Wspaniałe określenie!!! :O
        Zaraz walnę za Twe zdrowie i intelekt!
    • bkn6 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 12:03
      jutrzejsze i weekendowe wydanie Faktu i SE z kłamcą Jacusiem na okładce :)
      a ładna chociaż ta jego nowa miłość ? podobno to jakaś była aktywistka PiS z Elbląga ?
      • porannakawa01 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 12:08
        bkn6 napisała:

        > jutrzejsze i weekendowe wydanie Faktu i SE z kłamcą Jacusiem na okładce :)
        > a ładna chociaż ta jego nowa miłość ? podobno to jakaś była aktywistka PiS z El
        > bląga ?

        Kurski jak Lepper i Łyżwiński pseudo Stalowa Fujara?
        Tamci te swoje z Samoobrony a Kurski tą z PiSu od Kaczyńskiego?
        Lepper ponoć za włosy po podłodze ciągał.
        Niezadługo dowiemy się o Kurskim więcej.
        • bkn6 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 12:15
          porannakawa01 napisała:

          > bkn6 napisała:
          >
          > > jutrzejsze i weekendowe wydanie Faktu i SE z kłamcą Jacusiem na okładce :
          > )
          > > a ładna chociaż ta jego nowa miłość ? podobno to jakaś była aktywistka Pi
          > S z El
          > > bląga ?
          >
          > Kurski jak Lepper i Łyżwiński pseudo Stalowa Fujara?
          > Tamci te swoje z Samoobrony a Kurski tą z PiSu od Kaczyńskiego?
          > Lepper ponoć za włosy po podłodze ciągał.
          > Niezadługo dowiemy się o Kurskim więcej.

          właśnie media podają że Jacek z prawowitą małżonką z piskiem opon swojego ciężko zarobionego Merola wyjechali z Gdańska "na narty"
    • zapijaczony_ryj Znaczy tylko "po bozemu" uznaje? 06.02.13, 12:17
      Od zakrystii nie praktykuje?
      • porannakawa01 Re: Znaczy tylko "po bozemu" uznaje? 06.02.13, 12:20
        zapijaczony_ryj napisał:

        > Od zakrystii nie praktykuje?

        Czytałeś przecież - na nartach!
        Też tak można.
        Także z małżonkom.
        • zapijaczony_ryj Re: Znaczy tylko "po bozemu" uznaje? 06.02.13, 12:26
          porannakawa01 napisała:

          > zapijaczony_ryj napisał:
          >
          > > Od zakrystii nie praktykuje?
          >
          > Czytałeś przecież - na nartach!
          > Też tak można.
          > Także z małżonkom.

          To jak w tym kawale o ruskim sołdacie co pojechał na łyżwach na przepustke do zony i zapomiał łyzew zdjąć?
    • bkn6 :))) 06.02.13, 12:39
      natemat.pl/49737,jacek-kurski-grozi-natemat-i-innym-mediom-waszym-zdaniem
      • witek.bis Re: :))) 06.02.13, 13:00
        Postanowienia sądu trzeba szanować, więc od tej chwili przez 6 miesięcy ani mru-mru na temat "pozamałżeńskich związków" Jacka Kur..skiego. Poszanowanie orzeczeń sądowych wymaga jednak, by w ciągu tych 6 miesięcy nieustannie przypominać o tym, że o pozamałżeńskich związkach Jacka Kur..skiego mówić nie wolno. Inaczej może dojść do złamania prawa.

        A pełnomocnikowi Jacka Kur..skiego należą się podziękowania za uściślenie, że chodzi nie o
        "pozamałżeński związek", tylko o "pozamałżeńskie związki".
        • wanda43 Re: :))) 06.02.13, 13:09
          Postanowienie sądu dotyczy tygodnika NIE, wiec nas nie dotyczy ;)
          • m.c.hrabia Re: :))) 06.02.13, 13:19
            wanda43 napisała:

            > Postanowienie sądu dotyczy tygodnika NIE, wiec nas nie dotyczy ;)

            Ma pozywać każdego ;-)))

            a tak nawiasem to ma się z fachowca od mediów , a nie przewidział ,ze chcąc zamknąć gębę nie
            tylko rozbuchał sprawę ,to tak jak księżulkowie co to zablokowali filmik o swej szkole :-)

            a może o to chodzi .
        • witek.bis Re: :))) 06.02.13, 13:14
          Pełnomocki Jacka Kur..skiego zdaje się rozszerzać ten zakaz na wszystkie media, w tym i "Nasze Medium" ;-)

          Informuję Państwa w imieniu Pana Jacka Kurskiego, że:
          - nie wyrażam zgody na publikację w Państwa Medium (i jakimkolwiek innym) jakichkolwiek informacji dotyczących życia prywatnego, a tym bardziej intymnego, prawdziwych, czy nieprawdziwych, stanowiących informacje, względnie sugestie, czy spekulacje, w szczególności w zakresie: małżeństwa, rodziny, rzekomych relacji intymnych pozamałżeńskich, prywatnych spraw majątkowych, etc.


          natemat.pl/49737,jacek-kurski-grozi-natemat-i-innym-mediom-waszym-zdaniem
      • alistair-p Przynajmniej sie nie wypiera :-)) 06.02.13, 14:53
        Tak wynika z pisma pełnomocnika,zabrania tylko pisania o swoich swawolach.
    • tadeusz.4 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 12:43
      Święty Jacku Kur.ewski - módl się za nami! (z długimi nogami)

      www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RA43Fpd_GTE#t=31s
    • zgred-zisko Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 13:34
      A czy głosił nieprawdę? Historia uczy, że możnowładcy w dawnej Polsce i gdzie indziej, miewali kochanek na kopy. Gdzie tu widzicie sprzeniewierzenie się tradycji?
    • losiu4 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 13:49
      porannakawa01 napisała:

      > Kurski publicznie głosił, że ma "staroświeckie podejście do małżeństwa"

      bo niepotrzebnie przyjął lewacką nowomowę :) popełnia ten sam błąd co wielu: pogodził sie z tym ze lewusy zawłaszczyły i czesto redefiniowały mnóstwo pojęć

      Pozdrawiam

      losiu
      • porannakawa01 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 07.02.13, 17:00
        losiu4 napisał:
        > bo niepotrzebnie przyjął lewacką nowomowę :) popełnia ten sam błąd co wielu: po
        > godził sie z tym ze lewusy zawłaszczyły i czesto redefiniowały mnóstwo pojęć

        Chodzi o pojęcie - Praca za Sex?
        • losiu4 Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 07.02.13, 22:02
          nie. Chodzi o zawłaszczenie przez lewusów, postępaków i innych takich ładnych paru pojęc, jak np.: tolerancja, postęp, nowoczesność, staroswieckość, antysemityzm... można jeszcze długo wymieniać :) a ludzie dali się na to nabrać.

          Pozdrawiam

          Losiu
    • bkn6 Walendziak , Marcinkiewicz , Dorn , Kurski ... 06.02.13, 14:33


      --
      www.racjonalista.pl/ks.php/k,2236
      • witek.bis Re: Walendziak , Marcinkiewicz , Dorn , Kurski . 06.02.13, 14:38
        Chłopacy robiom, co mogom, a mimo to Pawłowiczówna z Krukównom nadal ugorujom :-(
      • alistair-p Gosiewski , Martusia Kaczyńska... 06.02.13, 14:50
        Ta Gosiewska z TV to właściwie konkubina chyba,a Martusia doczekała się bekarta.
        • porannakawa01 Re: Gosiewski , Martusia Kaczyńska... 07.02.13, 18:16
          alistair-p napisał:

          > Ta Gosiewska z TV to właściwie konkubina chyba,a Martusia doczekała się bekarta
          > .

          Która Gosieska, która?
          Facio maiał dwie Gosieskie.
          Teraz konkurują ze sobą?
          On też z tej pisowskiej mentalności.
          PiS to partyja. Ale także PiS to mentalność.
          Świętojebliwy na pokaz, rzuca na tacę, nosi baldachim a zaraz potem, prosto z procesji skok na bok zaru..ać sobie.
          A w międzyczasie gęba aż ślini się i ocieka jadem na to, że inni nie bardzo ochy mają wzniesione w chwałę wieczną, w którą podobnież taki sku...syn wierzy i głosi.
    • wariant_b Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 14:55
      porannakawa01 napisała:
      > Kurski publicznie głosił, że ma "staroświeckie podejście do małżeństwa"

      Staroświecki w tym przypadku oznaczało tyle, że z zarobkami posła
      nie stać go było na żonę i utrzymankę, a z zarobkami europosła już tak.
      • 99venus Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 15:00
        jeżeli zarobki posła nie wystarczały to oznacza,że obydwie panie mają duże potrzeby.
        • wariant_b Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 06.02.13, 15:31
          99venus napisał:
          > jeżeli zarobki posła nie wystarczały to oznacza,że obydwie panie mają duże potrzeby.

          Tradycja mówi, że utrzymankę ma się przy dochodach powyżej 10.000 $/miesiąc.
          Jako europoseł Jacuś przekroczył ten pułap, więc zgodnie z chrześcijańską tradycją
          powinien mieć kochankę, żeby utrzymać należny sobie status towarzyski.
          Ludzie źle patrzą na sknery, podobnie zresztą jak na nadmierną rozrzutność.
          A o reputację dbać trzeba.

          Tłumaczy to również dlaczego sprowadził żonę do Brukseli. Rodzina rzecz święta,
          a częste wyjazdy do domu powodują, że kochankę się zaniedbuje i może odejść.
    • l.george.l A Kaziu i Isabel? 06.02.13, 16:05
      Kaziu, też przecież świętojebliwy, to nawet na rekolekcjach nauczał chrześcijańskiej moralności.
      Widać wolacka moralność tym się charakteryzuje, że się bzyka na prawo i lewo.
      • fiu-bzdziu2010 Re: A Kaziu i Isabel? 06.02.13, 16:12
        nie, nie - nie z każdą, tylko młodsze się wybiera
      • zgred-zisko Re: A Kaziu i Isabel? 06.02.13, 16:24
        Z tym, że Kazio jest honorowy i "wziął na klatę" i nie chowa się za autorytetem sądu. Nie próbował nikomu zamykać gęby.
    • bkn6 który m-ąc ciąży ? 06.02.13, 20:29
      • witek.bis Re: który m-ąc ciąży ? 07.02.13, 17:05
        Pewnie trzeci, skoro sąd zarządził sześciomiesięczną ciszą nad tym brzuchem... Przyszłej matki nie wolno denerwować.
    • chateau Re: Kurski publicznie głosił, że ma "staroświecki 07.02.13, 17:46
      Jacek przypomina nieco takiego śmiesznego typa z Klatki dla Ptaków.
      Nie, nie geja, tylko faceta z jakiegoś Ruchu Odnowy Moralnej odbierającego telefon z wiadomością, że szef tego Ruchu stanął właśnie przed obliczem św. Piotra. szło to jakoś tak:
      "Mój Boże, niemożliwe... Gdzie? W motelu?!? Z prostytutką?!?!?! Czarną?!?!?!?!? Nieletnią?!?!?!?!?!"
    • savage_sid wcale nie jestem zaskoczony 07.02.13, 18:24
      Tak akurat sie sklada, ze rodzina mojej zony byla osobiscie zaangazowana w prawicowe partie polityczne i anegdoty o Kurskim slyszalem jeszcze w latach dziewiecdziesiatych (Kurski wtedy dzialal w Ruchu Odrodzenia Polski).
      Potrafil klamac zlosliwie i w zywe oczy. Przyklad: na zebranie ROP spoznia sie dzialacz ROP nielubiany przez Kurskiego. Jest to jego pierwsze spoznienie, ale prowadzacy zebranie Kurski mowi "X znowu sie spoznia".

      Po takim typie czlowieka mozna sie spodziewac dalszych lajdactw, no i w koncu zostal na lajdactwach przylapany.

      Rydzyk i Kaczynski tez potrafia bezczelnie klamac ... wnioski na temat podobienstw do Kurskiego wyciagnijcie sami...
    • mariner4 Bzykanie na boku to staroświecki już zwyczaj 07.02.13, 18:34
      Nihil novi.
      M.
      • porannakawa01 Re: Bzykanie na boku to staroświecki już zwyczaj 07.02.13, 18:39
        mariner4 napisał:

        > Nihil novi.
        > M.

        Tyle, że bzykają ci, którzy przeciw bzykaniu pospólstwa są.
        Oczy w niebo wznieść, na tacę hojnie rzucić i bogobojnie, po misjonarsku i po ciemku.
        Sami kombinując i zażywając.
        Hołota powinna prowadzić się religijnie i bogobojnie!
        To jak Kopacz i Boruszewski z tymi kompanami od podziału łupu.
        Zaciskajcie pasa!
        • chateau Re: Bzykanie na boku to staroświecki już zwyczaj 07.02.13, 18:44
          "Zapewne wielu was zginie, ale jest to poświęcenie, na które jestem gotów."

          Jakim cudem postacie z kreskówki zawitały do naszego życia?
          • kum.z.antalowki Re: Bzykanie na boku to staroświecki już zwyczaj 07.02.13, 22:41
            sie okazało, że teoria..

            4.bp.blogspot.com/-9E9eEQk3VSo/TXiIsikPbaI/AAAAAAAACl4/-Kv8MgoUzfw/s380/kura1.JPG
            nie zgadza się z praktyką

            ...ja jestem szparka, ja sekretarka, ooo...

            w kręgach zbliżonych do zainteresowanego postanowiono, że do jego wyborców z Elbląga informacja o tym, "że sie okazało" nie powinna dotrzeć...

            www.portel.pl/artykul.php3?i=63125
    • obraza.uczuc.religijnych A co go łączyło z Dana Olewnikową? 08.02.13, 09:52
      Tak sobie kiedyś pięknie z dzióbków spijali w TV...
      • obraza.uczuc.religijnych Miało być: co go łączyłą z Danką Olewnikową? 08.02.13, 09:53

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka