Dodaj do ulubionych

70 proc. alimentów

IP: *.bater.net.pl / 80.50.189.* 16.07.04, 20:56
prawda czy fałsz, nawet nie chce sie wierzyć ze terazniejszy rząd mógł cos
takiego zrobic. Ciekawe jakie beda obwarowania.
Obserwuj wątek
    • Gość: rozwiedziona Re: 70 proc. alimentów IP: *.bater.net.pl / 80.50.189.* 16.07.04, 21:02
      Jezeli dziecko twoje otrzymywało 100 zł to teraz dostanie 70. śmiechu warte,
      ilu facetów jest w rządzie co ucieka od płacenia na swoje pociechy. Nadal
      bronia swoich.
      • jorn Skończyć z życiem na koszt podatników!!! 16.07.04, 21:22
        Zadaniem państwa nie jest wypłacanie alimentów za tych, którzy sie uchylają od
        tego obowiązku, tylko egzekwowanie tych płatności. Dlaczego ja jako podatnik
        mam finansować czyjś byt tylko dlatego, że ma on/ona nieodpowiedzialnego
        rodzica/-ów? Pieniądze zaoszczędzone na likwidacji funduszu alimentacyjnego
        powiiiny byc przeznaczone nie na zasiłki, tylko na usprawnienie sądownictwa.
        • Gość: kondorek Re: Skończyć z życiem na koszt podatników!!! IP: *.chomiczowka.waw.pl 16.07.04, 21:24
          Zgadzam się w 100% z jomem!
        • Gość: ghfh Re: Skończyć z życiem na koszt podatników!!! IP: *.bater.net.pl / 80.50.189.* 16.07.04, 21:26
          oby nie znalazla sie dla ciebie cela za nielozenie na dziecko
    • wielki_czarownik Załóżmy obozy pracy! 16.07.04, 21:25
      Nie płaci alimentów? To do kamieniołomu gnoja i niech zarabia by je spłacić! Czemu my mamy płacić za dzieci innych?
      • Gość: dziecko Re: Załóżmy obozy pracy! IP: *.bater.net.pl / 80.50.189.* 16.07.04, 21:35
        do kamieniolomow posla dobrego tatusia, a tym pijaczynom to jeszcze butelke
        postawia
    • Gość: Zorro Bardzo Śmieszne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.04, 19:31
      Za jedną PENSJĘ Eurodeputowanego z PL można alimentować 30 dzieci. Niech żyje
      chona ręka deputowanych (dla deputowanych)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka