Gość: niedowiarek IP: *.bater.net.pl / 80.50.189.* 16.07.04, 20:56 prawda czy fałsz, nawet nie chce sie wierzyć ze terazniejszy rząd mógł cos takiego zrobic. Ciekawe jakie beda obwarowania. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rozwiedziona Re: 70 proc. alimentów IP: *.bater.net.pl / 80.50.189.* 16.07.04, 21:02 Jezeli dziecko twoje otrzymywało 100 zł to teraz dostanie 70. śmiechu warte, ilu facetów jest w rządzie co ucieka od płacenia na swoje pociechy. Nadal bronia swoich. Odpowiedz Link Zgłoś
jorn Skończyć z życiem na koszt podatników!!! 16.07.04, 21:22 Zadaniem państwa nie jest wypłacanie alimentów za tych, którzy sie uchylają od tego obowiązku, tylko egzekwowanie tych płatności. Dlaczego ja jako podatnik mam finansować czyjś byt tylko dlatego, że ma on/ona nieodpowiedzialnego rodzica/-ów? Pieniądze zaoszczędzone na likwidacji funduszu alimentacyjnego powiiiny byc przeznaczone nie na zasiłki, tylko na usprawnienie sądownictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kondorek Re: Skończyć z życiem na koszt podatników!!! IP: *.chomiczowka.waw.pl 16.07.04, 21:24 Zgadzam się w 100% z jomem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghfh Re: Skończyć z życiem na koszt podatników!!! IP: *.bater.net.pl / 80.50.189.* 16.07.04, 21:26 oby nie znalazla sie dla ciebie cela za nielozenie na dziecko Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Załóżmy obozy pracy! 16.07.04, 21:25 Nie płaci alimentów? To do kamieniołomu gnoja i niech zarabia by je spłacić! Czemu my mamy płacić za dzieci innych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziecko Re: Załóżmy obozy pracy! IP: *.bater.net.pl / 80.50.189.* 16.07.04, 21:35 do kamieniolomow posla dobrego tatusia, a tym pijaczynom to jeszcze butelke postawia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zorro Bardzo Śmieszne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.04, 19:31 Za jedną PENSJĘ Eurodeputowanego z PL można alimentować 30 dzieci. Niech żyje chona ręka deputowanych (dla deputowanych) Odpowiedz Link Zgłoś