21.01.14, 12:45
Całe życie był pupilkiem władzy, każdej ! , popierał to , co było mu aktualnie wygodnie, obecnie zapragnął udać się do Parlamentu Europejskiego, bo na schyłek życia nalezy mu się trochę kasy, tylko chce tam pojechać jako Polak, Ślązak , czy Niemiec - kogo będzie reprezentował?
Obserwuj wątek
    • zapijaczony_ryj Tych co go wybiorą 21.01.14, 12:48
      maszmi napisała:

      > Całe życie był pupilkiem władzy, każdej ! , popierał to , co było mu aktualnie
      > wygodnie, obecnie zapragnął udać się do Parlamentu Europejskiego, bo na schyłek
      > życia nalezy mu się trochę kasy, tylko chce tam pojechać jako Polak, Ślązak ,
      > czy Niemiec - kogo będzie reprezentował?
    • pispisia Re: K.Kutz 21.01.14, 12:53
      Oczywiście,że dobrze podreperować emeryturę, a że z Palikotem mu teraz po drodze , no cóż w tym wieku już się w głowie kitwasi. Kiedyś Ślązacy walczyli o polskość, a teraz walczą o to , że by nie być Polakami.
      • kosel_maruwi Re: K.Kutz 21.01.14, 14:19
        pispisia napisała:

        > Kiedyś Ślązacy walczyli o polskość, a teraz walczą o to , że by nie być Polakami.

        Skad Ci to przyszlo do glowy ?
        Mozna byc Zydem i Polakiem to mozna byc rowniez Slazakiem i Polakiem.
        Slazakow laczy znacznie wiecej niz Zydow wiec trudno zrozumiec dlaczego Zydow uznaje sie za narod a Slazakow juz nie.
      • wiosnaludzikow Re: K.Kutz 21.01.14, 14:40
        Wystarczy, że ktoś odejdzie z PO i zaraz przestaje być Europejczykiem :) a zostaje pisoidem :)
        pispisia napisała:

        > Oczywiście,że dobrze podreperować emeryturę, a że z Palikotem mu teraz po drodz
        > e , no cóż w tym wieku już się w głowie kitwasi. Kiedyś Ślązacy walczyli o pols
        > kość, a teraz walczą o to , że by nie być Polakami.
    • szwampuch58 Re: Uwaga,skup sie teraz,kartofel .. 21.01.14, 12:55
      ..."jako Polak, Ślązak ,czy Niemiec" - Brakuje ukrytej opcji prezesaPana,nooooo jak mozesz?
    • savage_sid pupilkiem wladzy 21.01.14, 13:00
      byl Kaczynski (kazdy - i ojciec i synowie blizniacy) a Kutz byl internowany w stanie wojennym. Wy w tym pisie jestescie we wszystkim niekompetentni, nawet w opluwaniu.
    • cookies9 Re: K.Kutz 21.01.14, 13:20
      Pupilek ma 84 lata i powinien na Śląsku pykać fajeczkę i hodować gołębie...
      • gtxl Re: K.Kutz 21.01.14, 15:26
        cookies9 napisała:

        > Pupilek ma 84 lata i powinien na Śląsku pykać fajeczkę i hodować gołębie...


        Nie napisałabyś tego dwa lata temu. Głowę daję.
        Ja widzę,że Kutz rozszyfrował bezbłędnie Tuska i PO.
        No i "miglanca" Buzka.
        Za to ma duże brawa u mnie.
      • pispisia Re: K.Kutz 21.01.14, 22:30
        na jakim Śląsku??? Przecież ten czerstwy staruszek od 30 lat w Warszawce mieszka
    • haen2010 Duży niepokój 21.01.14, 14:53
      Solidaruchów i komuchów z Gierkiem na czele wywołała jego decyzja. Gierek podmiotowość śląską w czambuł potępia w Superekspresie. Jego elektorat to gomułkowskie Zagłębie. Buzek też zgaszony przez Tuska.

      Można sądzić, że stary Kutz spokojnie te wybory wygra.



      • wiosnaludzikow Re: Duży niepokój 21.01.14, 15:20
        haen2010 napisał:

        > Solidaruchów i komuchów z Gierkiem na czele wywołała jego decyzja. Gierek podmi
        > otowość śląską w czambuł potępia w Superekspresie. Jego elektorat to gomułkowsk
        > ie Zagłębie. Buzek też zgaszony przez Tuska.
        >
        > Można sądzić, że stary Kutz spokojnie te wybory wygra.
        Czego mu życzę chociaż osobiście nie popieram.
        Buzek to urzędnik-nieudacznik (OFE) a Gierek to sentyment do PRL.
        Kutz ma tu dużą szansę.
      • ewa9717 Re: Duży niepokój 21.01.14, 15:27
        haen2010 napisał:

        > Solidaruchów i komuchów z Gierkiem na czele wywołała jego decyzja. Gierek podmi
        > otowość śląską w czambuł potępia w Superekspresie. Jego elektorat to gomułkowsk
        > ie Zagłębie. Buzek też zgaszony przez Tuska.
        >
        > Można sądzić, że stary Kutz spokojnie te wybory wygra.
        I dobrze!
        >
        >
        >
      • pis_da_deby Re: Duży niepokój 21.01.14, 15:43
        haen2010 napisał:

        > Można sądzić, że stary Kutz spokojnie te wybory wygra.
        >
        >
        Ja mu zycze.
        To jest czlowiek, ktory bedzie potrafil dbac o interesy Slaska
      • l_zaraza_l Re: Duży niepokój 21.01.14, 16:21
        haen2010 napisał:

        > Buzek też zgaszony przez Tuska.

        Buzek może i zgaszony ale ma (mieć) 5 mld euro na technologie węglowe 5 mld euro na technologie węglowe. Takiej kasy Kutz nie może obiecać.


        > Można sądzić, że stary Kutz spokojnie te wybory wygra.

        Też tak uważam. Są rzeczy, które potrafią wygrać w starciu z obietnicą pieniędzy.

      • jan.urbaniak1 Re: Duży niepokój 27.01.14, 09:57
        haen2010 napisał:

        > Solidaruchów i komuchów z Gierkiem na czele wywołała jego decyzja. Gierek podmi
        > otowość śląską w czambuł potępia w Superekspresie. Jego elektorat to gomułkowsk
        > ie Zagłębie. Buzek też zgaszony przez Tuska.
        >
        > Można sądzić, że stary Kutz spokojnie te wybory wygra.
        >
        >
        >
        Kutz się unurzał wiążąc się z zaćpaną hołotą.
    • adalberto3 Może marzy mu się tylko chwila ciszy w PE. 21.01.14, 16:32
      I państwowy pogrzeb z salutem. PO potrafi to robić.
    • grba Re: K.Kutz 21.01.14, 20:24
      Kutz to stary wyga, który doskonale wie kiedy zmienić konie. Geniusz polityczny. Pamiętam, jak mieszkał w Katowicach przy ulicy Żwirki i Wigury pietnoście miszkania trzynoście...

      Internowany został na całe 8 dni, bo niejaki Andrzej Żabiński wpisał go na listę. Potem gienierał Kiszczak przeprosił i w ramach rekompensaty przydzielił mu mieszkanie w Warszawie. A potem Kutz wyprowadził się z "Zatoki Czerwonych Świń" przy ulicy Wiktorii Wiedeńskiej na warszawskim Wilanowie i zamieszkał... Nie w Szopienicach... W Katowicach też nie... Na Śląsku? Skąd! Wyprowadził się na podwarszawską wieś. Tam będzie prawił dzikim Mazowszanom o wyższości Śląska... Co stało się z Żabińskim? Sadził się facet mocno, przegrał w walkach frakcyjnych w PZPR, bo postawił nie na tych, co trzeba i został zesłany na któregoś tam sekretarza ambasady w Budapeszcie aż umarł młodo.
      • volupte Re: K.Kutz 21.01.14, 22:37
        Może i wyga , ale jąka się, mówi beznadziejnie na trybuna ludowego sie nie nadaje. Wiele głosów nie zdobędzie.
        • jan.urbaniak1 K.Kutz - szkoda, że na stare lata zawidł go węch . 27.01.14, 10:02
          maszmi napisała:

          > Całe życie był pupilkiem władzy, każdej ! , popierał to , co było mu aktualnie
          > wygodnie, obecnie zapragnął udać się do Parlamentu Europejskiego, bo na schyłek
          > życia nalezy mu się trochę kasy, tylko chce tam pojechać jako Polak, Ślązak ,
          > czy Niemiec - kogo będzie reprezentował?
          Ta zaćpana hołota pociągnie go w dół.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka