Dodaj do ulubionych

Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKrainie

26.02.14, 11:54
nie dziwi .
Zawsze ich ciągnęło ..
Obserwuj wątek
    • des4 Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 26.02.14, 11:56
      zawsze ich ciągnąło
      • gtxl Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 26.02.14, 11:58
        des4 napisał:

        > zawsze ich ciągnąło

        Boszsz, skąd się te głupki biorą?
        • ukos Z ambaCCady 26.02.14, 13:24
          gtxl napisał:

          > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
          • antymajdan Re: Z ambaCCady 26.02.14, 16:04
            przed II wojną światową Polska faszyzowała w najlepsze
            • x2468 Re: Z ambaCCady 27.02.14, 16:06
              Przed druga wojna to byliśmy jak twój idol Mołotow powiedział wersalskim bękartem. Czy taka wykładnia nadal u was obowiązuje?
              • lech.junosza Re: Z ambaCCady 27.02.14, 16:26
                x2468 napisał:

                > Przed druga wojna to byliśmy jak twój idol Mołotow powiedział wersalskim bękart
                > em. Czy taka wykładnia nadal u was obowiązuje?
                Czytam te Twoje obraźliwe i obrażające wielu forumowiczów bzdety i zastanawiam się nad tym, czy chociaż czasem masz chwile refleksji nad tym co wypisujesz?
                • x2468 Re: Z ambaCCady 12.03.14, 19:54
                  Pisze prawdę. Przed wojna wasz minister spraw zagranicznych Wiaczeslaw Skriabin(Mołotow) powiedział;" razem z naszym niemieckimi przyjaciółmi zniszczymy tego bękarta wersalskiego-Polske". Zaprzeczysz?
                  • lech.junosza Re: Z ambaCCady 15.03.14, 18:43
                    x2468 napisał:

                    > Pisze prawdę. Przed wojna wasz minister spraw zagranicznych Wiaczeslaw Skriabin
                    > (Mołotow) powiedział;" razem z naszym niemieckimi przyjaciółmi zniszczymy tego
                    > bękarta wersalskiego-Polske". Zaprzeczysz?
                    Ty jako solidaruch jesteś tylko gnidą a więc nie masz zdolności honorowej.
                    • x2468 Re: Z ambaCCady 15.03.14, 21:10
                      W Kodeksie Boziewicza socjaliści są z natury pozbawieni zdolności honorowej. Komuniści tym bardziej. Nie zapominaj o tej zasadzie.
                      • lech.junosza Re: Z ambaCCady 06.04.14, 17:26
                        x2468 napisał:

                        > W Kodeksie Boziewicza socjaliści są z natury pozbawieni zdolności honorowej. Ko
                        > muniści tym bardziej. Nie zapominaj o tej zasadzie.
                        Ja bym się brzydzi l wyrzygać na ciebie, tchórzaczku ...ebany w oko.
                    • x2468 Re: Z ambaCCady 15.03.14, 21:15
                      Możesz być dumny:
                      "Odnosząc się do kwestii Polski Mołotow stwierdził m.in.: "Rządzące koła Polski niemało się pyszniły 'trwałością' swego państwa i 'potęgą' swej armii. Jednakże wystarczające się okazało krótkie uderzenie w Polskę ze strony naprzód armii niemieckiej, a potem Armii Czerwonej, aby nic nie zostało z owego poczwarnego bękarta Traktatu Wersalskiego, który żył kosztem niepolskich narodowości. 'Tradycyjna polityka' bezdogmatycznego lawirowania i gry pomiędzy Niemcami i ZSRS okazała się niewypłacalną i całkowicie zbankrutowała". Sojusz Hitlera i Stalina przetrwał niespełna dwa lata, bowiem jak pisał prof. Andrzej Garlicki: "Obaj partnerzy podpisujący pakt na Kremlu traktowali go jako rozwiązanie doraźne. Obaj mieli cele o wiele bardziej ambitne niż rozbiór Polski czy podporządkowanie republik nadbałtyckich. Były to cele sprzeczne, dlatego wojna pomiędzy III Rzeszą i Związkiem Radzieckim była nieunikniona". (A. Garlicki "Historia 1815-1939. Polska i świat")."
                      • lech.junosza Re: Z ambaCCady 19.05.14, 22:27
                        x2468 napisał:

                        > Możesz być dumny:
                        > "Odnosząc się do kwestii Polski Mołotow stwierdził m.in.: "Rządzące koła Polski
                        > niemało się pyszniły 'trwałością' swego państwa i 'potęgą' swej armii. Jednakż
                        > e wystarczające się okazało krótkie uderzenie w Polskę ze strony naprzód armii
                        > niemieckiej, a potem Armii Czerwonej, aby nic nie zostało z owego poczwarnego b
                        > ękarta Traktatu Wersalskiego, który żył kosztem niepolskich narodowości. 'Trady
                        > cyjna polityka' bezdogmatycznego lawirowania i gry pomiędzy Niemcami i ZSRS oka
                        > zała się niewypłacalną i całkowicie zbankrutowała". Sojusz Hitlera i Stalina pr
                        > zetrwał niespełna dwa lata, bowiem jak pisał prof. Andrzej Garlicki: "Obaj part
                        > nerzy podpisujący pakt na Kremlu traktowali go jako rozwiązanie doraźne. Obaj m
                        > ieli cele o wiele bardziej ambitne niż rozbiór Polski czy podporządkowanie repu
                        > blik nadbałtyckich. Były to cele sprzeczne, dlatego wojna pomiędzy III Rzeszą i
                        > Związkiem Radzieckim była nieunikniona". (A. Garlicki "Historia 1815-1939. Pol
                        > ska i świat")."
                        Jesteś idiotą, bierny geju.
                    • thisisrussia2014 Re: Z ambaCCady 23.05.14, 20:23
                      a na Ukrainie faszyści z Kijowa strzelają do własnego narodu
                      • lech.junosza Re: Z ambaCCady 29.05.14, 15:50
                        thisisrussia2014 napisała:

                        > a na Ukrainie faszyści z Kijowa strzelają do własnego narodu
                        !
                      • mayaca Re: Z ambaCCady 28.07.14, 06:30
                        thisisrussia2014 napisała:

                        > a na Ukrainie faszyści z Kijowa strzelają do własnego narodu


                        Kolejny dureń z wypranym mózgiem . Strzelają do bandytów popieranych przez sowiecka zarazę .

                        Strzelają za mało . Szkoda ,że nie maj atomu .
                        • lech.junosza Re: Z ambaCCady 04.08.14, 10:30
                          mayaca napisał:

                          > thisisrussia2014 napisała:
                          >
                          > > a na Ukrainie faszyści z Kijowa strzelają do własnego narodu
                          >
                          >
                          > Kolejny dureń z wypranym mózgiem . Strzelają do bandytów popieranych przez sowi
                          > ecka zarazę .
                          >
                          > Strzelają za mało . Szkoda ,że nie maj atomu .
                          ChCWR! Tylko mi się nie krztuś, gnoju!!!
                        • humoreska1 Re: Z ambaCCady 05.08.14, 11:23
                          już nigdy POPIS tej hańby nie zmyje
                          • p.grochowski Re: Z ambaCCady 06.08.14, 19:25
                            Przed środowiskiem Gazety Wyborczej ciągle lektura książek "Kościół, lewica, dialog" i "Z dziejów honoru w Polsce" Adama Michnika i "Rodowody niepokornych" Bohdana Cywińskiego. Piotr.

                            humoreska1 napisała:

                            > już nigdy POPIS tej hańby nie zmyje
                          • lech.junosza Re: Z ambaCCady 10.08.14, 14:43
                            humoreska1 napisała:

                            > już nigdy POPIS tej hańby nie zmyje
                            Nigdy
                          • lech.junosza Re: Z ambaCCady 23.08.14, 21:40
                            humoreska1 napisała:

                            > już nigdy POPIS tej hańby nie zmyje
                            Fakt.
            • lech.junosza Re: Z ambaCCady 15.03.14, 19:57
              antymajdan napisał:

              > przed II wojną światową Polska faszyzowała w najlepsze
              Układ z Hitlerem w 1934 roku.
          • lech.junosza Re: Z ambaCCady 09.04.14, 20:54
            ukos napisał:

            > gtxl napisał:
            >
            > > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
            Nic nie puniaj. Chirurgia plastyczna czyni cuda i ten Twój żałośnie i bezproduktywnie skrzywiony na ukos da radę Ci wyprostować. Wtedy wścieklizna odpłynie Ci z płatów czołowych. Nie dziękuj.
          • lech.junosza Re: Z ambaCCady 04.06.14, 19:25
            ukos napisał:

            > gtxl napisał:
            >
            > > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
            ukos, cipo gdzie się schowałeś?
          • lech.junosza Re: Z ambaCCady 22.06.14, 08:11
            ukos napisał:

            > gtxl napisał:
            >
            > > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
            Ależ ty durnowaty jesteś. Może dlatego, że masz na ukos i żona się z ciebie śmieje?
          • lech.junosza Re: Z ambaCCady 10.07.14, 22:43
            ukos napisał:

            > gtxl napisał:
            >
            > > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
            Z kk.
          • lech.junosza Re: Z ambaCCady 17.10.14, 13:39
            ukos napisał:

            > gtxl napisał:
            >
            > > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
            Pytonga ... .
        • lech.junosza Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 31.03.14, 17:41
          gtxl napisał:

          > des4 napisał:
          >
          > > zawsze ich ciągnąło
          >
          > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
          >
          >
          Skąd biorą się kaprawe solidaruchy?
          • mayaca Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 28.07.14, 06:32
            lech.junosza napisał:

            > gtxl napisał:
            >
            > > des4 napisał:
            > >
            > > > zawsze ich ciągnąło
            > >
            > > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
            > >
            > >
            > Skąd biorą się kaprawe solidaruchy?


            Spłodziły ich zasyfione komuchy przy okrągłym jak brzuch Wałęsy stole .
            • humoreska1 Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 13.08.14, 07:58
              szczyty zezwierzęcenia popis przechodzi obecnie gdy Rosja chce wspomóc ludności na wsch.Ukrainy
              • sipleg Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 08.02.15, 18:07
                szkoda gadać
            • swiatjestjuzinny Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 31.10.14, 20:52
              a tymczasem na Ukrainie bez zmian
              • p.grochowski Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 09.11.14, 17:02
                Dzisiaj Ukraina wróciła do 1918 roku i czasów Semena Petlury. Ukraińcy muszą czuć pomoc i sympatię społeczeństwa polskiego, w etapie kształtowania się ukraińskiej świadomości narodowej.

                swiatjestjuzinny napisała:

                > a tymczasem na Ukrainie bez zmian
            • swiatjestjuzinny Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 09.11.14, 19:22
              świat milczy na mordy Kijowa
            • sipleg Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 10.02.15, 07:19
              POPIS już kompletnie oszalał i prze do wojny
        • p.grochowski Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 20.05.14, 14:14

          Z portalu gazeta.pl "- Rosja jest wciągana do nowej zimnej wojny z USA i ich sojusznikami, którzy stosują wojnę gospodarczą w sposób przypominający czasy ZSRR i Leonida Breżniewa - mówi w wywiadzie z Bloombergiem premier Rosji Dmitrij Miedwiediew".

          Zgadzam się z premierem Rosji. Podobnie jak w 2004 roku Ukraina ma prawo bawić się i przeżywać wiosnę narodu. Piotrek z Warszawy.


          gtxl napisał:

          > des4 napisał:
          >
          > > zawsze ich ciągnąło
          >
          > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
          >
          >
        • lech.junosza Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 09.07.14, 21:56
          gtxl napisał:

          > des4 napisał:
          >
          > > zawsze ich ciągnąło
          >
          > Boszsz, skąd się te głupki biorą?
          >
          >
          Jak to skąd? Z dupy.
      • lech.junosza Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 07.05.14, 21:21
        des4 napisał:

        > zawsze ich ciągnąło
        Ty ciągniesz za kasę. Tylko się nie zachłyśnij bo "dziiobak" ci nie zapłaci.
        • mayaca Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 28.07.14, 06:33
          lech.junosza napisał:

          > des4 napisał:
          >
          > > zawsze ich ciągnąło
          > Ty ciągniesz za kasę. Tylko się nie zachłyśnij bo "dziiobak" ci nie zapłaci.


          Mądrze czyni .Wy dajecie dupy za darmo .Jak stare ku... .
      • lech.junosza Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 14.06.14, 14:21
        des4 napisał:

        > zawsze ich ciągnąło
        Ciągnąć to twoja mamusia ... .
        • mayaca Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 28.07.14, 06:34
          lech.junosza napisał:

          > des4 napisał:
          >
          > > zawsze ich ciągnąło
          > Ciągnąć to twoja mamusia ... .

          Nie sądź wszystkich podług własnych obserwacji .
      • lech.junosza Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 27.06.14, 10:30
        des4 napisał:

        > zawsze ich ciągnąło
        O!!!
      • lech.junosza Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 28.07.14, 14:39
        des4 napisał:

        > zawsze ich ciągnąło
        Co, ciągniesz? Zbok!
      • swiatjestjuzinny Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 02.10.14, 19:19
        a teraz faszyści zbombardowali Donieck
        • p.grochowski Re: Polska pezeetpeeria popiera Moskwę 03.10.14, 10:31
          Szereg artykułów Gazeta poświęciła właśnie stosunkom polsko- ukraińskim. W 2001 roku ukazała się książka "Polowanie na rezuna".
    • gtxl Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 26.02.14, 11:58
      antymajdan napisał:

      > nie dziwi .
      > Zawsze ich ciągnęło ..

      Przestań już ruska nędzo siać tu propagandę putinowską.
      Poszedł precz na ruskie fora.
      • tornson Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 27.02.14, 16:16
        po Tobie nie spodziewałem się tego typu retoryki rusofoba i obrońcy faszystów. :(
        • lech.junosza Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 27.02.14, 21:53
          tornson napisał:

          > po Tobie nie spodziewałem się tego typu retoryki rusofoba i obrońcy faszystów.
          > :(
          On ma chwilowy napad. Jutro po prochach mu przejdzie.
          • antymajdan Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 28.02.14, 07:11
            potwierdza się to co wielokrotnie podnosiłem - jeśli kiedykolwiek wybuchnie III wojna światowa to przez Polskę POPISu .
            O mały włos nie doszło do niej przy okazji Gruzji .
            Tam na szczęście wielcy / Rosja i USA / dogadały się nad głowami maluczkich .
            Miejmy nadzieję ,że tak będzie i tym razem .
            • lech.junosza Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 28.02.14, 18:37
              antymajdan napisał:

              > potwierdza się to co wielokrotnie podnosiłem - jeśli kiedykolwiek wybuchnie III
              > wojna światowa to przez Polskę POPISu .
              > O mały włos nie doszło do niej przy okazji Gruzji .
              > Tam na szczęście wielcy / Rosja i USA / dogadały się nad głowami maluczkich .
              > Miejmy nadzieję ,że tak będzie i tym razem .
              Hm. Bo ja wiem.
        • neverpopis2014 Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 03.07.14, 19:14
          taka katolicka Polska wrażliwa na wszelkie niegodziwości ,a pochwala mordy junty Poroszenki na wchodzie Ukrainy
          • lech.junosza Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 27.07.14, 21:45
            neverpopis2014 napisała:

            > taka katolicka Polska wrażliwa na wszelkie niegodziwości ,a pochwala mordy junt
            > y Poroszenki na wchodzie Ukrainy
            Bo to są curwy.
          • mayaca Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 28.07.14, 06:36
            neverpopis2014 napisała:

            > taka katolicka Polska wrażliwa na wszelkie niegodziwości ,a pochwala mordy junt
            > y Poroszenki na wchodzie Ukrainy

            Jakie mordy głupcze? Mordują to sowieckie bandziory. Ukraińcy bronią własnej niepodległości . Ale co ty możesz o tym wiedzieć ,zastraszony idioto .
            • lech.junosza Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 04.08.14, 08:32
              mayaca napisał:

              > neverpopis2014 napisała:
              >
              > > taka katolicka Polska wrażliwa na wszelkie niegodziwości ,a pochwala mord
              > y junt
              > > y Poroszenki na wchodzie Ukrainy
              >
              > Jakie mordy głupcze? Mordują to sowieckie bandziory. Ukraińcy bronią własnej ni
              > epodległości . Ale co ty możesz o tym wiedzieć ,zastraszony idioto .
              Ty nie jesteś tylko idiotą, ty jesteś tylko banderowską gnidą.
        • lech.junosza Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 13.08.14, 09:32
          tornson napisał:

          > po Tobie nie spodziewałem się tego typu retoryki rusofoba i obrońcy faszystów.
          > :(
          Przejdzie mu jak dorośnie.
          • p.grochowski Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 14.08.14, 00:00
            Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK) poinformował, że otrzymał "ogólną listę" ładunków przewożonych przez konwój humanitarny z Rosji, ale potrzebna jest mu szczegółowa lista wiezionych artykułów.

            - Wiele ważnych kwestii musi jeszcze zostać wyjaśnionych przez obie strony, włącznie z procedurami dotyczącymi przekraczania granicy, odprawą celną i innymi sprawami - powiedziała rzeczniczka MKCK Anastasija Isiuk.

            280 pomalowanych na biało ciężarówek z pomocą humanitarną Rosji zmierza w kierunku granicy z Ukrainą, gdzie mają dotrzeć w środę wieczorem.

            Ciężarówki Kamaz wiozą 2 tys. ton pomocy dla mieszkańców obwodów donieckiego i ługańskiego na wschodzie Ukrainy. Jest to m.in. 69 agregatów prądotwórczych różnej mocy, a także 400 ton różnych odmian kaszy, 340 ton konserw mięsnych, 30 ton soli, 100 ton cukru, 60 ton konserw mlecznych, 0,8 tony herbaty, 679,5 tys. butelek wody, 62,4 ton odżywek dla dzieci, 54 tony sprzętu medycznego i lekarstw, 12,3 tys. śpiworów.

            lech.junosza napisał:

            > tornson napisał:
            >
            > > po Tobie nie spodziewałem się tego typu retoryki rusofoba i obrońcy faszy
            > stów.
            > > :(
            > Przejdzie mu jak dorośnie.
        • humoreska1 Re: Rozumiem tutejsze lemingi i mohery, ale 15.08.14, 14:09
          ani UE ani Ukraina / junta faszystowska/ nie wzywają do pokoju na wsch .Ukrainy .
          Nic dziwnego- chcą wybić ludzi do nogi.
    • adamusb Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 26.02.14, 13:02
      Czy rosyjska władza, która tak miłuje pokój na świecie już odpaliła silniki czołgów i kieruje się w stronę Kijowa, w celu obrony ludności cywilnej?
      • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 26.02.14, 17:56
        popieranie nacjonalistów i neobanderowców pokazuje prawdziwą gębę POPIS
        • adamusb Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 26.02.14, 19:22
          Zmień płytę, ta już jest nudna i świadczy o zupełnej nieznajomości kraju w którym rezydujesz.

          Nie ma czegoś takiego jak POPiS.

          Jak na razie bandyckie zapędy to ma Rosja i rosyjskojęzyczna ludność na Krymie.

          Popieranie bandyckich żądań rosyjskojęzycznej ludności na Krymie pokazuje twoją prawdziwą gębę
          • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 28.02.14, 20:20
            bandytyzm to widzieliśmy na Majdanie .
            Hańbą jest dla popisowych polityków i mediów popieranie neofaszystów i banderowców .
            Rosyjskie media mają rację - na Ukrainie obecna władza to gang ,który samozwańczo przejął władzę
            • adamusb Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 28.02.14, 21:46
              masz rację to faktycznie bandyci.
              Największy z nich zwiał do Rostowa, pod opiekuńcze skrzydła cara Putina.
              • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 09.04.14, 17:28
                adamusb napisał:

                > masz rację to faktycznie bandyci.
                > Największy z nich zwiał do Rostowa, pod opiekuńcze skrzydła cara Putina.
                Tak się zastanawiam, czy Ty jesteś genetycznie obciążony matołactwem czy Twój upadek z sanek w sanatorium w Drewnicy spowodował Twoje zidiocenie ? Chyba, że jesteś wyborcą POPiSu.
            • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.05.14, 17:46
              antymajdan napisał:

              > bandytyzm to widzieliśmy na Majdanie .
              > Hańbą jest dla popisowych polityków i mediów popieranie neofaszystów i banderow
              > ców .
              > Rosyjskie media mają rację - na Ukrainie obecna władza to gang ,który samozwańc
              > zo przejął władzę
              To fakt.
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 18.04.14, 13:18
            adamusb napisał:

            > Zmień płytę, ta już jest nudna i świadczy o zupełnej nieznajomości kraju w któr
            > ym rezydujesz.
            >
            > Nie ma czegoś takiego jak POPiS.
            >
            > Jak na razie bandyckie zapędy to ma Rosja i rosyjskojęzyczna ludność na Krymie.
            >
            > Popieranie bandyckich żądań rosyjskojęzycznej ludności na Krymie pokazuje twoją
            > prawdziwą gębę
            POPiS istnieje tak samo jak zawartość szamb.
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 01.07.14, 09:36
            adamusb napisał:

            > Zmień płytę, ta już jest nudna i świadczy o zupełnej nieznajomości kraju w któr
            > ym rezydujesz.
            >
            > Nie ma czegoś takiego jak POPiS.
            >
            > Jak na razie bandyckie zapędy to ma Rosja i rosyjskojęzyczna ludność na Krymie.
            >
            > Popieranie bandyckich żądań rosyjskojęzycznej ludności na Krymie pokazuje twoją
            > prawdziwą gębę
            Dobrze wiesz, że istniej solidarusza patologia pn. POPiS.
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 18.04.14, 17:52
          antymajdan napisał:

          > popieranie nacjonalistów i neobanderowców pokazuje prawdziwą gębę POPIS
          Oni nawet nie ukrywają swojego sqrwysyństwa.
          • joa-66 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 20.04.14, 11:53
            a rezuni biegają samopas w terenie ..
            • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.06.14, 15:02
              joa-66 napisał(a):

              > a rezuni biegają samopas w terenie ..
              Do czasu, do czasu ... .
              • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 15.06.14, 16:48
                Rezuni powinni popierać niepodległą Ukrainę. Piotr Grochowski z Warszawy.

                lech.junosza napisał:

                > joa-66 napisał(a):
                >
                > > a rezuni biegają samopas w terenie ..
                > Do czasu, do czasu ... .
                • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 23.06.14, 18:11
                  p.grochowski napisał:

                  > Rezuni powinni popierać niepodległą Ukrainę. Piotr Grochowski z Warszawy.
                  >
                  > lech.junosza napisał:
                  >
                  > > joa-66 napisał(a):
                  > >
                  > > > a rezuni biegają samopas w terenie ..
                  > > Do czasu, do czasu ... .
                  gfr443
                  • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 24.06.14, 09:44
                    Słuchajcie a zorganizujmy wycieczkę do Lwowa. Piotrek.

                    lech.junosza napisał:

                    > p.grochowski napisał:
                    >
                    > > Rezuni powinni popierać niepodległą Ukrainę. Piotr Grochowski z Warszawy.
                    > >
                    > > lech.junosza napisał:
                    > >
                    > > > joa-66 napisał(a):
                    > > >
                    > > > > a rezuni biegają samopas w terenie ..
                    > > > Do czasu, do czasu ... .
                    > gfr443
                    • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.07.14, 14:31
                      p.grochowski napisał:

                      > Słuchajcie a zorganizujmy wycieczkę do Lwowa. Piotrek.
                      >
                      > lech.junosza napisał:
                      >
                      > > p.grochowski napisał:
                      > >
                      > > > Rezuni powinni popierać niepodległą Ukrainę. Piotr Grochowski z War
                      > szawy.
                      > > >
                      > > > lech.junosza napisał:
                      > > >
                      > > > > joa-66 napisał(a):
                      > > > >
                      > > > > > a rezuni biegają samopas w terenie ..
                      > > > > Do czasu, do czasu ... .
                      > > gfr443
                      He?
                • humoreska1 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 11.08.14, 08:45
                  faszyści z Kijowa chcą wybić mieszkańców wschodniej Ukrainy do nogi .
                  Poparcia i tak już nigdy by nie mieli .EUROPA patrzy i nie protestuje.
                  Zezwierzęcenie .
            • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 10.07.14, 08:38
              joa-66 napisał(a):

              > a rezuni biegają samopas w terenie ..
              chzn.
              • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 10.07.14, 10:47
                A czy pamiętacie książkę z 2001 roku "Polowanie na rezuna"? Piotr.

                lech.junosza napisał:

                > joa-66 napisał(a):
                >
                > > a rezuni biegają samopas w terenie ..
                > chzn.
          • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.06.14, 11:15
            i to jest szok
        • humoreska1 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 11.08.14, 11:37
          świat już będzie ten sam.
          popis już nigdy nie zmyje z siebie krwi tych co giną na wschodzie Ukrainy .
          Paradowska czy Passent ,Lis czy Kraśko wydawałoby się w miarę normalni publicyści popierając juntę z Kijowa wykluczyli się z listy osób honorowych .
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 28.02.14, 14:34
        adamusb napisał:

        > Czy rosyjska władza, która tak miłuje pokój na świecie już odpaliła silniki czo
        > łgów i kieruje się w stronę Kijowa, w celu obrony ludności cywilnej?
        Mam nadzieję, że w kierunku Krymu. W Kijowie większość stanowią Ukraińcy.
        • humoreska1 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 10.08.14, 14:10
          teraz już nikt nie ma wątpliwości co się stało z 60 tys radzieckich żołnierzy ,którzy dostali się do niewoli w 1920 r.
      • man_sapiens Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 13.03.14, 15:36
        Zniewalanie krajów i narodów to ulubione zajęcie ruskich imperialistów.
        • humoreska1 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 02.08.14, 18:50
          a amerykanie to miłośnicy pokoju ? żarty na bok
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 18.04.14, 13:40
        adamusb napisał:

        > Czy rosyjska władza, która tak miłuje pokój na świecie już odpaliła silniki czo
        > łgów i kieruje się w stronę Kijowa, w celu obrony ludności cywilnej?
        Ech Wy rezuny ... .
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 29.06.14, 15:32
        adamusb napisał:

        > Czy rosyjska władza, która tak miłuje pokój na świecie już odpaliła silniki czo
        > łgów i kieruje się w stronę Kijowa, w celu obrony ludności cywilnej?
        Jeszcze nie, ale mam nadzieję, że nie dopuści do rzezi ludności cywilnej.
        • neverpopis2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 03.07.14, 20:11
          Kijów czołgami i artylerią przekonuje do swoich racji resztę narodu
          • swiatjestjuzinny Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 16.08.14, 07:16
            to co wyprawiają popisowe media ze swoją ordynarną retoryką obraża inteligencje nawet średnio rozgarniętego człowieka
            • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 16.08.14, 07:46
              Ukraiński transport humanitarny jedzie w stronę Ługańska. - Przygotowaliśmy 80 dużych ciężarówek z artykułami spożywczymi, które trafią do ludzi, którym bandyci zabrali żywność i normalne życie. Cywile nie są niczemu winni. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ten transport humanitarny - poinformował prezydent Ukrainy Petro Poroszenko.

              Prezydent Ukrainy zapewnił, że ukraińska pomoc humanitarna została zorganizowania w porozumieniu z Międzynarodowym Czerwonym Krzyżem. - Chcemy mieć pewność, że mieszkańcy Ługańska i okolicznych miejscowości otrzymali żywność, generatory prądotwórcze. Że na miejscu są brygady remontowe, które odnowią dostawy czystej wody -powiedział Poroszenko.

              - Chcemy przywrócić normalne życie ludziom, którzy dzisiaj cierpią z powodu terrorystycznej działalności tak zwanych Donieckiej i Ługańskiej Republik Ludowej - oświadczył Poroszenko.

              swiatjestjuzinny napisała:

              > to co wyprawiają popisowe media ze swoją ordynarną retoryką obraża inteligencje
              > nawet średnio rozgarniętego człowieka
        • mayaca Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 30.07.14, 05:48
          lech.junosza napisał:

          > adamusb napisał:
          >
          > > Czy rosyjska władza, która tak miłuje pokój na świecie już odpaliła silni
          > ki czo
          > > łgów i kieruje się w stronę Kijowa, w celu obrony ludności cywilnej?
          > Jeszcze nie, ale mam nadzieję, że nie dopuści do rzezi ludności cywilnej.

          Nie dopuści ,nie dopuści .Sama wyrznie co niektórych . Te ruskie sku...syny słyną ze strzałów w głowę . A car Putin drży ze strachu przed własnymi kolesiami. Musi biedaczysko iść do przodu bo inaczej kulka w łeb. 60 tysięcy ruskich okupantów już trwa przy granicy z Ukraina . Oczywiście z misja pokojowa .
          Durne komuchy myślą dalej, ze wolny i niepodległy kraj nie może sobie zmienić władzy .

    • x2468 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 26.02.14, 22:59
      Ukraińscy rezuni i hajdamacka dzicz byli dobrymi obywatelami ZSRR.
      • tornson Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 16:17
        x2468 napisał:

        > Ukraińscy rezuni i hajdamacka dzicz byli dobrymi obywatelami ZSRR.
        W ZSRR wszystkie narody miały równe prawa.
        • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 16:20
          popis poprze każdego kto tylko może zaszkodzić Rosji .
          Tak było z terrorystami z Kaukazu .
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 19:59
          tornson napisał:

          > x2468 napisał:
          >
          > > Ukraińscy rezuni i hajdamacka dzicz byli dobrymi obywatelami ZSRR.
          > W ZSRR wszystkie narody miały równe prawa.
          To było różnie w różnych okresach czasu.
        • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 04.03.14, 13:58
          tylu tam Polaków - polityków ,dziennikarzy , bojówkarzy , prawników czy artystów i nikt nie widział banderowca ? Ślepi na jedno oko ?
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 03.10.14, 12:31
            antymajdan napisał:

            > tylu tam Polaków - polityków ,dziennikarzy , bojówkarzy , prawników czy artystó
            > w i nikt nie widział banderowca ? Ślepi na jedno oko ?
            Chyba tak.
        • x2468 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 09.07.14, 22:36
          Mieli rowne prawa do smierci od strzalu z naganta w potylice.
        • humoreska1 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 09.08.14, 18:47
          Polska już sie nie wygrzebie
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.05.14, 18:00
        x2468 napisał:

        > Ukraińscy rezuni i hajdamacka dzicz byli dobrymi obywatelami ZSRR.
        Morda gnoju.
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 14.06.14, 15:44
        x2468 napisał:

        > Ukraińscy rezuni i hajdamacka dzicz byli dobrymi obywatelami ZSRR.
        Pytonga błaszczysz.
        • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 14.06.14, 15:57
          Dzisiaj ta ludność powinna utworzyć solidarny front boju o niepodległą Ukrainę. Piotr Grochowski z Warszawy.

          lech.junosza napisał:

          > x2468 napisał:
          >
          > > Ukraińscy rezuni i hajdamacka dzicz byli dobrymi obywatelami ZSRR.
          > Pytonga błaszczysz.
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 21.06.14, 21:03
        x2468 napisał:

        > Ukraińscy rezuni i hajdamacka dzicz byli dobrymi obywatelami ZSRR.
        Nie byli, żłobie.
    • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 15:59
      antymajdan napisał:

      > naziści u władzy
      Polska prawica szczytuje, doznając niezliczonych orgazmów i wypisując wszędzie, że na Ukrainie komuniści strzelają do ich ukochanych braci z faszystowskiego Prawego Sektora, z UPA i Swobody. Mogą być z siebie dumni, bo stało się to do czego przez wiele tygodni podżegali naród ukraiński. Ogromny entuzjazm z jakim polska prawica przyjmuje próbę zainstalowania się faszystów tuż za naszą wschodnią to kolejny przejaw zbrodniczej głupoty naszych malutkich Hitlerków.
      • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 16:10
        popisową racją stanu jest szkodzenie Rosji -wszędzie i w każdej dziedzinie życia .
        Można odnotować zmasowany atak propagandowy - Rosja przedstawiana jest tylko albo źle albo szyderczo . Putina już próbuje się porównywać do Hitlera .
        Olimpiada w Soczi też była przedmiotem niewybrednych ataków .
        W Soczi najwięcej złotych medali zdobyli Rosjanie ,zatem już oczernia się sportowców Rosji o stosowanie środków dopingujących .
        Sianie nienawiści do Rosji i Rosjan idzie pełną parą .
        Nie da się tego ani oglądać ani słuchać .
        Dlatego z odrazą traktuję zarówno popisowe media jak i popisowych polityków .
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 11.06.14, 22:47
          antymajdan napisał:

          > popisową racją stanu jest szkodzenie Rosji -wszędzie i w każdej dziedzinie życ
          > ia .
          > Można odnotować zmasowany atak propagandowy - Rosja przedstawiana jest tylko al
          > bo źle albo szyderczo . Putina już próbuje się porównywać do Hitlera .
          > Olimpiada w Soczi też była przedmiotem niewybrednych ataków .
          > W Soczi najwięcej złotych medali zdobyli Rosjanie ,zatem już oczernia się sport
          > owców Rosji o stosowanie środków dopingujących .
          > Sianie nienawiści do Rosji i Rosjan idzie pełną parą .
          > Nie da się tego ani oglądać ani słuchać .
          > Dlatego z odrazą traktuję zarówno popisowe media jak i popisowych polityków .
          Biznes is biznes.
        • sipleg Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 08.02.15, 10:12
          pomoc finansowa i militarna dla Ukrainy to współudział w ludobojstwie
      • mayaca Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 30.07.14, 05:56
        lech.junosza napisał:

        > antymajdan napisał:
        >
        > > naziści u władzy
        > Polska prawica szczytuje, doznając niezliczonych orgazmów i wypisując wszędzie,
        > że na Ukrainie komuniści strzelają do ich ukochanych braci z faszystowskiego P
        > rawego Sektora, z UPA i Swobody. Mogą być z siebie dumni, bo stało się to do cz
        > ego przez wiele tygodni podżegali naród ukraiński. Ogromny entuzjazm z jakim po
        > lska prawica przyjmuje próbę zainstalowania się faszystów tuż za naszą wschodni
        > ą to kolejny przejaw zbrodniczej głupoty naszych malutkich Hitlerków.

        Prawidłowy odruch jakim jest wspieranie wolnej Ukrainy komuchy nazywają faszyzmem . zapomniały gnoje ,że są przedstawicielami najbardziej zbrodniczego ustroju w historii świata -komunizmu ? Jak już przejrzysz na kaprawe oczka ,to bądź łaskaw zauważyć , ze na Ukrainie odbyły się legalne wybory i wybrane zostały władze takie , jakich zechcieli Ukraincy.
        Nie widzę tam faszystów, widzę ludzi kochających swój kraj, walczących z tępą hołota kierowana z ruskiej strefy . Uważasz, ze dla takich bandziorów powinno obowiązywać jakiekolwiek prawo? Kula w nogi by daleko nie uciekli -oto jedyne przywileje dla morderców i zdrajców..
    • x2468 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 16:03
      Powinni poprzeć faszystów z Moskwy?
      • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 16:11
        ktoś się powołuje z Rosjan na faszystów ? Na Majdanie takich nie brakuje
        • x2468 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 16:15
          Mi wystarczy Zyrynowski popierający Putina,tituszki itd.
          • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 03.03.14, 20:31
            zapamiętajmy
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 25.06.14, 09:12
            x2468 napisał:

            > Mi wystarczy Zyrynowski popierający Putina,tituszki itd.
            Hau ab!
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 16:24
        Podobno rusofobia jak i ukrainofilia są uleczalne. Podobno bo niektóre przypadki są beznadziejne.
        • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 03.03.14, 05:52
          i jeszcze podżega teraz do działań zbrojnych.
          To jeszcze jeden dowód na to,że POPIS trzeba od władzy odsunąć w wyborach .
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 31.03.14, 18:21
            antymajdan napisał:

            > i jeszcze podżega teraz do działań zbrojnych.
            > To jeszcze jeden dowód na to,że POPIS trzeba od władzy odsunąć w wyborach .
            Zdecydowanie!
            • mayaca Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 30.07.14, 05:59
              lech.junosza napisał:

              > antymajdan napisał:
              >
              > > i jeszcze podżega teraz do działań zbrojnych.
              > > To jeszcze jeden dowód na to,że POPIS trzeba od władzy odsunąć w wyborach
              > .
              > Zdecydowanie!

              A teraz chłopaczki zejdźcie na ziemie . Jesteście cieniasy .Odsunąć to sobie możecie ....
              Dawno się tak nie uśmiałem . Ruska swołoczy .
              • humoreska1 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 11.08.14, 16:44
                ludobójstwo na Ukrainie nikogo nie rusza ?
                • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 11.08.14, 17:22
                  Moja opinia o Ukrainie podobna jest do opinii o Czeczenii. Ukraińcy to młody naród gotowy na "pomarańczową rewolucję" i niepodległość. Rosjanie po wschodniej stronie Dniepru powinni w referendum zadecydować po czyjej stronie chcą stać. Radziłbym wybrać niepodległą Ukrainę. Piotr.

                  humoreska1 napisała:

                  > ludobójstwo na Ukrainie nikogo nie rusza ?
                • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 13.08.14, 21:44
                  humoreska1 napisała:

                  > ludobójstwo na Ukrainie nikogo nie rusza ?
                  Wuj Sam ma to w dupie.
      • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 04.03.14, 06:15
        faszystów masz na Majdanie
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 18.04.14, 18:19
          antymajdan napisał:

          > faszystów masz na Majdanie
          Niestety nie tylko.
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 15.06.14, 10:51
        x2468 napisał:

        > Powinni poprzeć faszystów z Moskwy?
        Gdzie ty zboczeńcu widzisz faszystów w Moskwie, cioto.
        • mayaca Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 30.07.14, 06:01
          lech.junosza napisał:

          > x2468 napisał:
          >
          > > Powinni poprzeć faszystów z Moskwy?
          > Gdzie ty zboczeńcu widzisz faszystów w Moskwie, cioto.

          Tam nie ma faszystów ,tam są mordercy . Nie ma niczego gorszego od komunizmu . przy komuchach faszyści to grzeczni chłopcy. A zapoczątkował to rudy [!] gnój lenin .
          • humoreska1 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.08.14, 11:19
            to prawda lotnictwo na własny naród - zbrodnia
            • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 09.08.14, 10:00
              humoreska1 napisała:

              > to prawda lotnictwo na własny naród - zbrodnia
              He he.
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 28.08.14, 17:36
            mayaca napisał:

            > lech.junosza napisał:
            >
            > > x2468 napisał:
            > >
            > > > Powinni poprzeć faszystów z Moskwy?
            > > Gdzie ty zboczeńcu widzisz faszystów w Moskwie, cioto.
            >
            > Tam nie ma faszystów ,tam są mordercy . Nie ma niczego gorszego od komunizmu .
            > przy komuchach faszyści to grzeczni chłopcy. A zapoczątkował to rudy [!] gnój l
            > enin .
            Nie branzluj się bo to grzech.
      • swiatjestjuzinny Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.10.14, 19:55
        wybory pod lufami
        • wiosnaludzikow faszyści i komuniści przegrali wybory 27.10.14, 20:05
          Totumfaccy dwóch najbardziej zbrodniczych w XX wieku systemów społecznych , mających na sumieniu dziesiątki milionów istnień ludzkich, przegrali te wybory.
          Wiwat Ukraina. Czekamy w Europie !
          • p.grochowski Re: faszyści i komuniści przegrali wybory 28.10.14, 13:39
            A co sądzicie o idei porozumienia państw Europy Środkowo- Wschodniej. Chodzi mi o koncepcję z czasów II RP stworzenia sojuszniczego Międzymorza od Bałtyku po Morze Czarne.

            wiosnaludzikow napisał:

            > Totumfaccy dwóch najbardziej zbrodniczych w XX wieku systemów społecznych , maj
            > ących na sumieniu dziesiątki milionów istnień ludzkich, przegrali te wybory.
            > Wiwat Ukraina. Czekamy w Europie !
    • x2468 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 16:13
      Tacy jak Zyrynowski? Mówią ze drugiego takiego jak ten współpracownik Putina nie ma.
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 27.02.14, 19:48
        Żirynowski to debil. Zupełnie jak Jarek K.
        • antymajdan Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 28.02.14, 04:59
          Co nie zmienia faktu ,że POPIS faszyzuje i jeszcze się w tym kierunku rozwija
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 25.06.14, 12:12
            antymajdan napisał:

            > Co nie zmienia faktu ,że POPIS faszyzuje i jeszcze się w tym kierunku rozwija
            Zdecydowanie.
            • humoreska1 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 03.08.14, 16:29
              POPIS nie widzi zbrodni junty na ludności cywilnej .
      • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 09.08.14, 21:34
        Przyszłość Rosji należy do Rosjan. Takich jak pan Lebiedź i Żyrynowski. Piotr.
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 12.08.14, 07:48
          p.grochowski napisał:

          > Przyszłość Rosji należy do Rosjan. Takich jak pan Lebiedź i Żyrynowski. Piotr.
          Przyszłość San Marino należy o Sanmarińczyków takich jak Dzidziula Cinquetti i Fred Buscllione.
          • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 12.08.14, 12:56
            Były prezydent Ukrainy Leonid Kuczma, cytowany przez agencję Interfax-Ukraina, powiedział, że konwojowi pomocy humanitarnej dla Ługańska, wysłanej przez Rosję pod egidą Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża, będą towarzyszyć przedstawiciele OBWE.

            Grupa kontaktowa, złożona z przedstawicieli OBWE, Rosji, Ukrainy i prorosyjskich separatystów we wschodniej Ukrainie, ma za zadanie wypracować stałe zawieszenie broni na tym obszarze, gdzie od kwietnia trwają starcia między rebeliantami i ukraińskimi siłami rządowymi.

            Wcześniej we wtorek rosyjskie media poinformowały, że z Naro-Fominska w obwodzie moskiewskim wyruszył konwój z pomocą humanitarną. W administracji obwodu moskiewskiego podano, że konwój "dostarczy mieszkańcom wschodniej Ukrainy ok. 200 tys. ton darów zebranych przez moskwian i mieszkańców obwodu".

            Pomoc transportowana jest przez 280 ciężarówek marki Kamaz. Obejmuje m.in. 400 ton kaszy, 100 ton cukru, 62 tony odżywek dla dzieci, 54 tony sprzętu medycznego i lekarstw, 12 tys. śpiworów, 69 agregatów prądotwórczych różnej mocy.

            lech.junosza napisał:

            > p.grochowski napisał:
            >
            > > Przyszłość Rosji należy do Rosjan. Takich jak pan Lebiedź i Żyrynowski. P
            > iotr.
            > Przyszłość San Marino należy o Sanmarińczyków takich jak Dzidziula Cinquetti i
            > Fred Buscllione.
    • zbysio45 Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 04.03.14, 15:44
      stale agresorzy oraz antypolacy aby zniszczyc Polske.Moze odpowiesz ile jest polskich wiekszych przedsiebiorstw na 100 zagranicznych działajacych w Polsce ?odpowiadam ze tylko 17 a ile tych polskich przedsiebiorstw zbankrutowało tylko w ostatnim roku w całej Polsce -jest ich 1000. Ile obce firmy zarobiły w ciagu roku w Polsce 75mild.zł.a ile zarobiły wciagu roku obce banki 15mild.zł czystego zysku. Tak wyglada polski nacjonalizm faszystowski ze z własnego kraju musi co roku wyjezdzac do pracy w innych panstwach po 500.000 młodych bezrobotnych Polek i Polakow.
      • lech.junosza Re: Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 13.03.14, 07:30
        zbysio45 napisał:

        > stale agresorzy oraz antypolacy aby zniszczyc Polske.Moze odpowiesz ile jest po
        > lskich wiekszych przedsiebiorstw na 100 zagranicznych działajacych w Polsce ?od
        > powiadam ze tylko 17 a ile tych polskich przedsiebiorstw zbankrutowało tylko w
        > ostatnim roku w całej Polsce -jest ich 1000. Ile obce firmy zarobiły w ciagu r
        > oku w Polsce 75mild.zł.a ile zarobiły wciagu roku obce banki 15mild.zł czysteg
        > o zysku. Tak wyglada polski nacjonalizm faszystowski ze z własnego kraju musi c
        > o roku wyjezdzac do pracy w innych panstwach po 500.000 młodych bezrobotnych
        > Polek i Polakow.
        Zbysio jako Ukrainiec ma pełne prawo pierd....lić co mu ślina (zatruta) dyktuje.
        • wiosnaludzikow Re: Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 13.03.14, 07:32
          lech.junosza napisał:

          > zbysio45 napisał:
          >
          > > stale agresorzy oraz antypolacy aby zniszczyc Polske.Moze odpowiesz ile j
          > est po
          > > lskich wiekszych przedsiebiorstw na 100 zagranicznych działajacych w Pols
          > ce ?od
          > > powiadam ze tylko 17 a ile tych polskich przedsiebiorstw zbankrutowało t
          > ylko w
          > > ostatnim roku w całej Polsce -jest ich 1000. Ile obce firmy zarobiły w c
          > iagu r
          To załóż Zbyszku własne przedsiębiorstwo :) Rywalizuj na wolnym rynku !
          • lech.junosza Re: Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 11.07.14, 23:33
            wiosnaludzikow napisał:

            > lech.junosza napisał:
            >
            > > zbysio45 napisał:
            > >
            > > > stale agresorzy oraz antypolacy aby zniszczyc Polske.Moze odpowiesz
            > ile j
            > > est po
            > > > lskich wiekszych przedsiebiorstw na 100 zagranicznych działajacych
            > w Pols
            > > ce ?od
            > > > powiadam ze tylko 17 a ile tych polskich przedsiebiorstw zbankruto
            > wało t
            > > ylko w
            > > > ostatnim roku w całej Polsce -jest ich 1000. Ile obce firmy zarobi
            > ły w c
            > > iagu r
            > To załóż Zbyszku własne przedsiębiorstwo :) Rywalizuj na wolnym rynku !
            He he ... .
        • mayaca Re: Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 30.07.14, 06:03
          lech.junosza napisał:

          >
          > Zbysio jako Ukrainiec ma pełne prawo pierd....lić co mu ślina (zatruta) dyktuje
          > .
          Racja . ale tylko dlatego ,że byli w strefie wpływów ruskiego satrapy .Czas się uwolnić z czerwonych pęt .Komuchy to mordercy.
          • lech.junosza Re: Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 31.07.14, 14:07
            mayaca napisał:

            > lech.junosza napisał:
            >
            > >
            > > Zbysio jako Ukrainiec ma pełne prawo pierd....lić co mu ślina (zatruta) d
            > yktuje
            > > .
            > Racja . ale tylko dlatego ,że byli w strefie wpływów ruskiego satrapy .Czas się
            > uwolnić z czerwonych pęt .Komuchy to mordercy.
            Onanizm cię zabójco plemników umysłowo osłabia. Walcz z tym ohydnym zboczniem!!!
            • p.grochowski Re: Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 31.07.14, 18:52
              A kresowa stepowa atmosfera ukraińskich kozackich rezunów? Czy Rosja uszanuje ich prawo do niezależności? Piotr.

              lech.junosza napisał:

              > mayaca napisał:
              >
              > > lech.junosza napisał:
              > >
              > > >
              > > > Zbysio jako Ukrainiec ma pełne prawo pierd....lić co mu ślina (zatr
              > uta) d
              > > yktuje
              > > > .
              > > Racja . ale tylko dlatego ,że byli w strefie wpływów ruskiego satrapy .Cz
              > as się
              > > uwolnić z czerwonych pęt .Komuchy to mordercy.
              > Onanizm cię zabójco plemników umysłowo osłabia. Walcz z tym ohydnym zboczniem!!
              > !
              • lech.junosza Re: Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 05.08.14, 16:26
                p.grochowski napisał:

                > A kresowa stepowa atmosfera ukraińskich kozackich rezunów? Czy Rosja uszanuje i
                > ch prawo do niezależności? Piotr.
                >
                Acha.
          • humoreska1 Re: Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 01.08.14, 11:20
            jak można tych faszoli popierać ?
          • lech.junosza Re: Stara spiewka o ncjonalizmie,faszystach mowia 01.08.14, 16:18
            mayaca napisał:

            > lech.junosza napisał:
            >
            > >
            > > Zbysio jako Ukrainiec ma pełne prawo pierd....lić co mu ślina (zatruta) d
            > yktuje
            > > .
            > Racja . ale tylko dlatego ,że byli w strefie wpływów ruskiego satrapy .Czas się
            > uwolnić z czerwonych pęt .Komuchy to mordercy.
            Ależ super argumentacja. Teraz dopiero rozumime dlaczego miałeś takie problemy w zawodówce. I dlaczego jej nie ukończyłeś.
    • wiosnaludzikow Re: Polska nie popiera faszyzmu jak Putin 10.03.14, 04:31
      antymajdan napisał:

      > nie dziwi .
      > Zawsze ich ciągnęło ..
      Polska nie popiera faszystów. Poniosła zbyt duże ofiary i doświadczyła zbrodni zarówno od faszystów jak i sowietów.
      Jednak jak widać aparat KGB Rosji stawia na faszystów :
      www.tvn24.pl/gubernator-doniecka-nalezal-do-paramilitarnej-organizacji-rosyjskich-nacjonalistow,406049,s.html
      Zawsze współpracowali jak nie walczyli ze sobą.
      • zgred-zisko Re: Polska nie popiera faszyzmu jak Putin 10.03.14, 07:39
        No to czym różni się okres przedmajdanowy od pomajdanowego.
        • antymajdan Re: Polska nie popiera faszyzmu jak Putin 10.03.14, 09:00
          Jaceniuka z faszystowskim pozdrowieniem nikt oczywiście nie widział
        • lech.junosza Re: Polska nie popiera faszyzmu jak Putin 31.03.14, 17:33
          zgred-zisko napisał:

          > No to czym różni się okres przedmajdanowy od pomajdanowego.
          Tym, że przed tym Polska nie miała tego syfu za swoją granicą.
      • lech.junosza Re: Polska nie popiera faszyzmu jak Putin 08.06.14, 21:17
        wiosnaludzikow napisał:

        > antymajdan napisał:
        >
        > > nie dziwi .
        > > Zawsze ich ciągnęło ..
        > Polska nie popiera faszystów. Poniosła zbyt duże ofiary i doświadczyła zbrodni
        > zarówno od faszystów jak i sowietów.
        > Jednak jak widać aparat KGB Rosji stawia na faszystów :
        > www.tvn24.pl/gubernator-doniecka-nalezal-do-paramilitarnej-organizacji-rosyjskich-nacjonalistow,406049,s.html
        > Zawsze współpracowali jak nie walczyli ze sobą.
        Kto pozwolił opuścić Ci izolatkę? Marsz do łóżka, bo jak się Pan Pielęgniarz dowie ... !!!
      • lech.junosza Re: Polska nie popiera faszyzmu jak Putin 30.08.14, 23:37
        wiosnaludzikow napisał:

        > antymajdan napisał:
        >
        > > nie dziwi .
        > > Zawsze ich ciągnęło ..
        > Polska nie popiera faszystów. Poniosła zbyt duże ofiary i doświadczyła zbrodni
        > zarówno od faszystów jak i sowietów.
        > Jednak jak widać aparat KGB Rosji stawia na faszystów :
        > www.tvn24.pl/gubernator-doniecka-nalezal-do-paramilitarnej-organizacji-rosyjskich-nacjonalistow,406049,s.html
        > Zawsze współpracowali jak nie walczyli ze sobą.
        Pytonga błaszczysz.
    • oldmeryt Facet produkujesz na FK głupawe fematy! 10.03.14, 20:18
      Won!
      • lech.junosza Re: Facet produkujesz na FK głupawe fematy! 14.03.14, 16:15
        oldmeryt napisał:

        > Won!
        Ty Ukrainiec czy Łemek.
        • antymajdan Re: Facet produkujesz na FK głupawe fematy! 15.03.14, 18:44
          żal mi tych aktywistów profaszystowskiej Ukrainy
          • lech.junosza Re: Facet produkujesz na FK głupawe fematy! 15.03.14, 19:17
            antymajdan napisał:

            > żal mi tych aktywistów profaszystowskiej Ukrainy
            To są Ukraińcy mieszkający w Polsce.
          • thisisrussia2014 Re: Facet produkujesz na FK głupawe fematy! 05.06.14, 12:10
            myślałem ,że są naiwni -to jeszcze jakaś okoliczność łagodząca .
            To jest jednak idea - a za to już są skreśleni z ludzi honorowych
            • lech.junosza Re: Facet produkujesz na FK głupawe fematy! 11.06.14, 12:19
              thisisrussia2014 napisała:

              > myślałem ,że są naiwni -to jeszcze jakaś okoliczność łagodząca .
              > To jest jednak idea - a za to już są skreśleni z ludzi honorowych
              Jak każdy faszysta.
      • lech.junosza Re: Facet produkujesz na FK głupawe fematy! 20.06.14, 21:25
        oldmeryt napisał:

        > Won!
        ChCWRPSJ!!!!
      • humoreska1 Re: Facet produkujesz na FK głupawe fematy! 27.07.14, 18:02
        za poetą ...
        ...nie można kłaniać się okolicznościom a prawdzie kazać by za drzwiami stała
        • lech.junosza Re: Facet produkujesz na FK głupawe fematy! 28.07.14, 19:07
          humoreska1 napisała:

          > za poetą ...
          > ...nie można kłaniać się okolicznościom a prawdzie kazać by za drzwiami stała
          Fakt.
    • mila2712 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 10.03.14, 20:26
      No mądralo teraz udowodnij wszystkim na FK, że rząd na Ukrainie jest faszystowski........
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 31.03.14, 14:34
        mila2712 napisała:

        > No mądralo teraz udowodnij wszystkim na FK, że rząd na Ukrainie jest faszystows
        > ki........
        Ależ skąd? Jak tak w ogóle można pomyśleć. Natchymiast złóż donos tam gdzie "trzeba" ...
      • joa-66 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.04.14, 07:09
        wszyscy wiedzą
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 26.04.14, 15:17
          joa-66 napisał(a):

          > wszyscy wiedzą
          Fakt!
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 11.07.14, 07:31
        mila2712 napisała:

        > No mądralo teraz udowodnij wszystkim na FK, że rząd na Ukrainie jest faszystows
        > ki........
        Tego jełopie nie trzeba udowadniać. Nie dziękuj.
    • oldmeryt Przydałoby Ci się trochę autorefeleksji. 10.03.14, 20:29
      -
      • lech.junosza Re: Przydałoby Ci się trochę autorefeleksji. 06.04.14, 17:37
        oldmeryt napisał:

        > -
        No.
      • joa-66 Re: Przydałoby Ci się trochę autorefeleksji. 27.04.14, 14:24
        zapapmiętJMY zaprzańców
        • lech.junosza Re: Przydałoby Ci się trochę autorefeleksji. 29.04.14, 19:40
          joa-66 napisał(a):

          > zapapmiętJMY zaprzańców
          Zapamiętamy.
    • losiu4 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 11.03.14, 16:43
      jaki niby faszystowski? Znaczy tak się panu Putinowi coś chlapło a Ty powtarasz za nim jak za panią matką?

      Pozdrawiam

      Losiu
      • ladymadonna2 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 11.03.14, 19:34
        popieranie bezkrytycznie bandytów z Majdana jest dowodem jakiego typu rząd mamy w Polsce
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 12.03.14, 19:15
          ladymadonna2 napisał(a):

          > popieranie bezkrytycznie bandytów z Majdana jest dowodem jakiego typu rząd mamy
          > w Polsce
          Fakt.
          • x2468 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 12.03.14, 19:59
            Niepodważalny fakt. Podpalacz:
            magazin.spiegel.de/EpubDelivery/image/title/SP/2014/11/300.html
            • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 01.09.14, 15:31
              x2468 napisał:

              > Niepodważalny fakt. Podpalacz:
              > magazin.spiegel.de/EpubDelivery/image/title/SP/2014/11/300.html
              Ale jaja!!!
        • losiu4 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 12.03.14, 20:21
          a popieranie proputinowskich bandytów czym jest?

          Pozdrawiam

          Losiu
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 12.03.14, 20:25
            Durnota z podłością zapanowała w III/IV RP.
            • losiu4 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 13.03.14, 13:33
              znaczy ludzie myślą i nie daja sie juz tak latwo nabierać na kremlowską propagandę?

              Pozdrawiam

              Losiu
              • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 13.03.14, 17:03
                Znaczy ludzie myślą i nie dają się już tak łatwo nabierać na banderowską propagandę?

                Pozdrawiam

                Lesiu
                • losiu4 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 13.03.14, 18:49
                  jaka niby banderowska propaganda?

                  Pozdrawiam

                  Losiu
                  • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 13.03.14, 20:30
                    losiu4 napisał:

                    > jaka niby banderowska propaganda?
                    >
                    > Pozdrawiam
                    >
                    > Losiu
                    głupa rżniesz czy pytonga błaszczysz, zuchu?
                    • losiu4 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 13.03.14, 23:51
                      wam placą w ojro, czy w rublach? :)

                      Pozdrawiam

                      Losiu
                      • kolter-mr Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 13.03.14, 23:54
                        losiu4 napisał:

                        > wam placą w ojro, czy w rublach? :)

                        Tobie zapewne w watykańskiej walucie 'bóg zapłać " ??
                        • losiu4 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 14.03.14, 12:29
                          jedne dobre Bóg zapłać czy słowo wdzięczności warte miliony :)

                          Pozdrawiam

                          Losiu
                          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 18.04.14, 18:59
                            losiu4 napisał:

                            > jedne dobre Bóg zapłać czy słowo wdzięczności warte miliony :)
                            >
                            > Pozdrawiam
                            >
                            > Losiu
                            Wesołych Świąt.
                        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 16.04.14, 19:39
                          kolter-mr napisał:

                          > losiu4 napisał:
                          >
                          > > wam placą w ojro, czy w rublach? :)
                          >
                          > Tobie zapewne w watykańskiej walucie 'bóg zapłać " ??
                          >
                          Ta "waluta" jest niewymienialna.
                        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.07.14, 22:32
                          kolter-mr napisał:

                          > losiu4 napisał:
                          >
                          > > wam placą w ojro, czy w rublach? :)
                          >
                          > Tobie zapewne w watykańskiej walucie 'bóg zapłać " ??
                          >
                          Łoś w gwarze gejów to "lala z hemoroidami".
                      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 18.04.14, 21:03
                        losiu4 napisał:

                        > wam placą w ojro, czy w rublach? :)
                        >
                        > Pozdrawiam
                        >
                        > Losiu
                        A Tobie?
                • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 23.05.14, 20:59
                  czasem mam wrażenie ,że Polska POPIS to tuba propagandowa banderowców z Kijowa
                  • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.06.14, 16:18
                    thisisrussia2014 napisała:

                    > czasem mam wrażenie ,że Polska POPIS to tuba propagandowa banderowców z Kijowa
                    Bo tak to jest w istocie.
              • swiatjestjuzinny Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.08.14, 20:52
                kremlowską ? nikt nie przebije popisowej
            • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 21.05.14, 20:48
              wstyd
              • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 10.06.14, 21:57
                thisisrussia2014 napisała:

                > wstyd
                zdecydowanie.
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 29.06.14, 15:36
          ladymadonna2 napisał(a):

          > popieranie bezkrytycznie bandytów z Majdana jest dowodem jakiego typu rząd mamy
          > w Polsce
          To fakt bezsporny.
      • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 09.06.14, 19:28
        robi się coraz ciekawiej -
      • antypis2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 21.06.14, 12:25
        czolgi i artyleria na własne społeczeństwo- faszyści
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 21.06.14, 20:39
          antypis2014 napisała:

          > czolgi i artyleria na własne społeczeństwo- faszyści
          Fakt.
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 03.07.14, 15:24
        losiu4 napisał:

        > jaki niby faszystowski? Znaczy tak się panu Putinowi coś chlapło a Ty powtarasz
        > za nim jak za panią matką?
        >
        > Pozdrawiam
        >
        > Losiu
        PSJWRP.
    • grba Razom nas bohato 13.03.14, 18:51
      Nasze prawie 40 milionów + ukraińskie 46... tylko zadać cios podłej historii i wreszcie zawrzeć sojusz... wolni z wolnymi, równi z równymi... uruchomić pasjonarność...
      • lech.junosza Re: Razom nas bohato 13.03.14, 20:33
        grba napisał:

        > Nasze prawie 40 milionów + ukraińskie 46... tylko zadać cios podłej historii i
        > wreszcie zawrzeć sojusz... wolni z wolnymi, równi z równymi... uruchomić pasjon
        > arność...
        Och, ach wszyscy omdlewają z rozkoszy na samą wyrażoną przez Ciebie myśl. To od razu oddajmy im Krosno i Birczę. Dorzućmy Lesko i Uherce. Sława Jarosławu ! (Jarosław też im oddajmy bo tak sobie wezmą.)
        • grba Re: Razom nas bohato 13.03.14, 23:02
          Szkoda... Od kwestii ukraińskiej zaczęła się katastrofa Rzeczypospolitej... gdyby udało się teraz z Ukraińcami dojść do porozumienia... A tak Moskale dalej będą z nami grać w kulki...
          • magdolot Re: Razom nas bohato 14.03.14, 00:06
            Grają, ale my się ciągle uczymy.
            • grba Re: Razom nas bohato 14.03.14, 08:54
              Czas kiedy można było w Polsce być geopolitycznym idiotą właśnie sie skończył. Albo z Ukraińcami przełamiemy fatum naszej historii, albo znowu matuszka Rassija i papa Deutschland nas skłóci...
              • thisisrussia2014 Re: Razom nas bohato 30.05.14, 20:54
                ciekawi mnie jedno - jak ci z popis mogę przejść do porządku dziennego nad faktem,że junta na Ukrainie morduje własny naród?
                • lech.junosza Re: Razom nas bohato 04.06.14, 18:40
                  thisisrussia2014 napisała:

                  > ciekawi mnie jedno - jak ci z popis mogę przejść do porządku dziennego nad fakt
                  > em,że junta na Ukrainie morduje własny naród?
                  Widocznie tak ma.
                  • mayaca Re: Razom nas bohato 30.07.14, 06:13
                    lech.junosza napisał:

                    > thisisrussia2014 napisała:
                    >
                    > > ciekawi mnie jedno - jak ci z popis mogę przejść do porządku dziennego na
                    > d fakt
                    > > em,że junta na Ukrainie morduje własny naród?
                    > Widocznie tak ma.

                    Otarłeś już usta po lodziku zrobionym Putinowi? Nie ? To otrzyj i ślepka przemyj czerwony baranie . Na Ukrainie jedynymi mordercami są hordy ruskie . Tzw. separatyści to nie obywatele Ukrainy , tyko przywleczona tam lata temu ruska hołota .I to do niej strzelają wojska ukraińskie . Ciągle za mało .
                • sipleg Re: Razom nas bohato 08.02.15, 08:00
                  widocznie są tacy sami
          • lech.junosza Re: Razom nas bohato 08.07.14, 07:46
            grba napisał:

            > Szkoda... Od kwestii ukraińskiej zaczęła się katastrofa Rzeczypospolitej... gdy
            > by udało się teraz z Ukraińcami dojść do porozumienia... A tak Moskale dalej b
            > ędą z nami grać w kulki...
            Z rezunami do porozumienia? Ty hajdamak?
            • p.grochowski Re: Razom nas bohato 08.07.14, 10:01
              A pamiętacie książkę "Polowanie na rezuna" z 2001 roku? Piotr.

              lech.junosza napisał:

              > grba napisał:
              >
              > > Szkoda... Od kwestii ukraińskiej zaczęła się katastrofa Rzeczypospolitej.
              > .. gdy
              > > by udało się teraz z Ukraińcami dojść do porozumienia... A tak Moskale d
              > alej b
              > > ędą z nami grać w kulki...
              > Z rezunami do porozumienia? Ty hajdamak?
            • p.grochowski Re: Razom nas bohato 10.07.14, 17:03
              Czy wśród czytelników Gazety Wyborczej są miłośnicy samostijnej Ukrainy? Piotr.

              lech.junosza napisał:

              > grba napisał:
              >
              > > Szkoda... Od kwestii ukraińskiej zaczęła się katastrofa Rzeczypospolitej.
              > .. gdy
              > > by udało się teraz z Ukraińcami dojść do porozumienia... A tak Moskale d
              > alej b
              > > ędą z nami grać w kulki...
              > Z rezunami do porozumienia? Ty hajdamak?
      • thisisrussia2014 Re: Razom nas bohato 05.06.14, 20:02
        baju baju
      • lech.junosza Re: Razom nas bohato 12.07.14, 10:09
        grba napisał:

        > Nasze prawie 40 milionów + ukraińskie 46... tylko zadać cios podłej historii i
        > wreszcie zawrzeć sojusz... wolni z wolnymi, równi z równymi... uruchomić pasjon
        > arność...
        ...dolisz.
        • p.grochowski Re: Razom nas bohato 12.07.14, 16:02
          Tak, wolni z wolnymi równi z równymi. Szlachta podlaska zwornikiem porozumienia polsko- ukraińskiego. Piotr.

          lech.junosza napisał:

          > grba napisał:
          >
          > > Nasze prawie 40 milionów + ukraińskie 46... tylko zadać cios podłej histo
          > rii i
          > > wreszcie zawrzeć sojusz... wolni z wolnymi, równi z równymi... uruchomić
          > pasjon
          > > arność...
          > ...dolisz.
    • solaqua.333 bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 14.03.14, 00:14
      Inaczej beda spiewac kiedy im jadrowe bomby ukrainskie zaczna spadanc na durne czerepy, ale wtedy bedzie za pozno.
      • kolter-mr Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 14.03.14, 07:13
        solaqua.333 napisał:

        > Inaczej beda spiewac kiedy im jadrowe bomby ukrainskie zaczna spadanc na durne
        > czerepy, ale wtedy bedzie za pozno.

        Może debilu nie istniejącymi bombami ukraińskim straszyć takich jak ty jełopów u siebie w zasranym sojuzie
        • joa-66 Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 20.04.14, 10:24
          podleczyli dozbroili dali kasę
          • antymajdan Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 08.06.14, 13:20
            i udają ,że sprawy nie ma
        • lech.junosza Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 22.04.14, 15:44
          kolter-mr napisał:

          > solaqua.333 napisał:
          >
          > > Inaczej beda spiewac kiedy im jadrowe bomby ukrainskie zaczna spadanc na
          > durne
          > > czerepy, ale wtedy bedzie za pozno.
          >
          > Może debilu taki jak ja
          >
          ?!!!!!!!!!!!!!!
      • x2468 Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 15.03.14, 21:51
        "Odnosząc się do kwestii Polski Mołotow stwierdził m.in.: "Rządzące koła Polski niemało się pyszniły 'trwałością' swego państwa i 'potęgą' swej armii. Jednakże wystarczające się okazało krótkie uderzenie w Polskę ze strony naprzód armii niemieckiej, a potem Armii Czerwonej, aby nic nie zostało z owego poczwarnego bękarta Traktatu Wersalskiego, który żył kosztem niepolskich narodowości. 'Tradycyjna polityka' bezdogmatycznego lawirowania i gry pomiędzy Niemcami i ZSRS okazała się niewypłacalną i całkowicie zbankrutowała". Sojusz Hitlera i Stalina przetrwał niespełna dwa lata, bowiem jak pisał prof. Andrzej Garlicki: "Obaj partnerzy podpisujący pakt na Kremlu traktowali go jako rozwiązanie doraźne. Obaj mieli cele o wiele bardziej ambitne niż rozbiór Polski czy podporządkowanie republik nadbałtyckich. Były to cele sprzeczne, dlatego wojna pomiędzy III Rzeszą i Związkiem Radzieckim była nieunikniona". (A. Garlicki "Historia 1815-1939. Polska i świat").
        • antymajdan Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 23.03.14, 12:44
          nie można udawać ,że czegoś nie ma
          • joa-66 Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 27.04.14, 19:41
            nie wierzę ani jednemu słowu tej zgraji z Kijowa
            • lech.junosza Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 19.05.14, 16:59
              joa-66 napisał(a):

              > nie wierzę ani jednemu słowu tej zgraji z Kijowa
              Popieram w 100 % !!!!!
          • lech.junosza Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 07.05.14, 18:01
            antymajdan napisał:

            > nie można udawać ,że czegoś nie ma
            Niestety, Jak się okazało - można.
        • joa-66 Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 01.05.14, 13:21
          wszyscy wiedzą ,że to był banderomajdan
      • lech.junosza Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 29.03.14, 23:21
        solaqua.333 napisał:

        > Inaczej beda spiewac kiedy im jadrowe bomby ukrainskie zaczna spadanc na durne
        > czerepy, ale wtedy bedzie za pozno.
        To fakt.
        • joa-66 Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 19.04.14, 06:40
          bojkotuję popisowe media-nie słucham tej propagandy
          • lech.junosza Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 22.04.14, 14:04
            joa-66 napisał(a):

            > bojkotuję popisowe media-nie słucham tej propagandy
            Dlaczego? Czasem są śmieszni.
        • joa-66 Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 03.05.14, 19:59
          BARBARZYNCY
      • lech.junosza Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 29.05.14, 10:09
        solaqua.333 napisał:

        > Inaczej beda spiewac kiedy im jadrowe bomby ukrainskie zaczna spadanc na durne
        > czerepy, ale wtedy bedzie za pozno.
        To wszystko dla kasy, panie dla kasy.
      • mayaca Re: bo sa odmozdzeni zachodnia propaganda 30.07.14, 06:15
        solaqua.333 napisał:

        > Inaczej beda spiewac kiedy im jadrowe bomby ukrainskie zaczna spadanc na durne
        > czerepy, ale wtedy bedzie za pozno.

        Kretynie . Dawno już twój wujek Wołodia zlikwidował wraz z niemieckimi i francuskimi braćmi jądrowy arsenał na Ukrainie . I szkoda bardzo,bo dzisiaj ta ruska swołocz siedziałaby cicho w swoich jaskiniach .
    • zayka_nr11 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 31.03.14, 18:34
      przez co najmniej 50 lat Ukraińcy nie podniosą się od tego co im Tusk z Sikorskim zadał
      • joa-66 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 17.04.14, 20:15
        nie tylko Ukraina .
        Jak sobie Polska wyobraża sąsiadowanie z Rosją po tym jakie świństwa robi Rosji dzisiaj ?
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 26.04.14, 15:35
        zayka_nr11 napisała:

        > przez co najmniej 50 lat Ukraińcy nie podniosą się od tego co im Tusk z Sikorsk
        > im zadał
        Hahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 03.10.14, 11:42
        zayka_nr11 napisała:

        > przez co najmniej 50 lat Ukraińcy nie podniosą się od tego co im Tusk z Sikorsk
        > im zadał
        Wujaszek Sam.
        • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 03.10.14, 14:04
          Wierzę w przyjaźń narodów Polski i Ukrainy.
    • kaczeziobro kolejna putana putina reaktywowana? 06.04.14, 23:44
      putinka w powietzre kiedys wypuscimy. bez portek!
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 09.04.14, 15:14
        Ach te uściski, macanki i ślinionko z języczkiem waszego Jareczka z kolesiami z Prawego Sektora i Swobody.
        • joa-66 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 18.04.14, 13:17
          a teraz jeszcze dojadą tam terroryści z Kaukazu
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 18.04.14, 19:37
            joa-66 napisał(a):

            > a teraz jeszcze dojadą tam terroryści z Kaukazu
            To więcej niż pewne !
        • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 15.05.14, 21:47
          Oni już się z tego nie wybronią .
          POPISowym mediom /innych nie ma / to nie przeszkadza .
          Uklad.
        • mayaca Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 30.07.14, 06:18
          lech.junosza napisał:

          > Ach te uściski, macanki i ślinionko z języczkiem waszego Jareczka z kolesiami z
          > Prawego Sektora i Swobody.

          Żal dupę ściska . Rasia,buźka goździk ,klapa -oto czerwone pozdrowienia . Zdaje się Breżniew pierwszy w ślinkę leciał z niejakim Gierkiem .
          Żal wam ,że nikt was nie całuje? Pocałujcie się w dupę .
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 24.08.14, 10:08
            mayaca napisał:

            > lech.junosza napisał:
            >
            > > Ach te uściski, macanki i ślinionko z języczkiem waszego Jareczka z koles
            > iami z
            > > Prawego Sektora i Swobody.
            >
            > Żal dupę ściska . Rasia,buźka goździk ,klapa -oto czerwone pozdrowienia . Zdaje
            > się Breżniew pierwszy w ślinkę leciał z niejakim Gierkiem .
            > Żal wam ,że nikt was nie całuje? Pocałujcie się w dupę .
            Kładę ci lachę na czoło i przeciągle pierdzę ci w ryj. Zadowolony?
      • joa-66 Re: kolejna putana putina reaktywowana? 19.04.14, 11:23
        pozostaje bezrozumne wpisywanie takich idiotyzmów przeciw Putinowi i Rosji
        • lech.junosza Re: kolejna putana putina reaktywowana? 17.10.14, 08:09
          joa-66 napisał(a):

          > pozostaje bezrozumne wpisywanie takich idiotyzmów przeciw Putinowi i Rosji
          To niestety fakt.
          • p.grochowski Re: kolejna putana putina reaktywowana? 17.10.14, 13:31
            Wiktor Janukowycz winien obecnej sytuacji na Ukrainie - uważa Aleksander Łukaszenka.

            Prezydent Łukaszenka - nawiązując do aneksji Krymu - powiedział, że jest niedopuszczalne, by jedno państwo zabrało część terytorium innego. Przypomniał, że w 1994 roku Rosja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone gwarantowały Białorusi, Kazachstanowi i Ukrainie nienaruszalność granic w zamian za pozbycie się broni jądrowej.

            lech.junosza napisał:

            > joa-66 napisał(a):
            >
            > > pozostaje bezrozumne wpisywanie takich idiotyzmów przeciw Putinowi i Rosj
            > i
            > To niestety fakt.
    • man_sapiens Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 17.04.14, 14:00
      A może wytłumaczysz nam co dla ciebie znaczy "faszyzm"?
      Tylko nie po rosyjsku, proszę.
      Przy okazji: wybierasz się na "ruski marsz" do Moskwy?
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 17.04.14, 14:08
        Niestety, ale popiera. Faktem jest jednak to, że pan kazał, a parobas musi.
        • man_sapiens Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 17.04.14, 14:09
          Jeszcze nie przetłumaczyłeś tej definicji z rosyjskiego na polski?
          • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 04.06.14, 20:14
            mordercy
            • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 08.06.14, 13:55
              thisisrussia2014 napisała:

              > mordercy
              Fakt.
            • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 06.07.14, 19:14
              thisisrussia2014 napisała:

              > mordercy
              Fakt.
              • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 06.07.14, 19:53
                Czy we Lwowie żyją Polacy? Czy są ze środowiskiem Gazety Wyborczej?

                lech.junosza napisał:

                > thisisrussia2014 napisała:
                >
                > > mordercy
                > Fakt.
                • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 15.08.14, 14:15
                  p.grochowski napisał:

                  > Czy we Lwowie żyją Polacy? Czy są ze środowiskiem Gazety Wyborczej?
                  >
                  > lech.junosza napisał:
                  >
                  > > thisisrussia2014 napisała:
                  > >
                  > > > mordercy
                  > > Fakt.
                  Zdecydowanie tak!
                  • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 15.08.14, 17:42
                    Cieszy fakt, że w tych trudnych chwilach Ukraina ma w Polsce sprzymierzeńca. Piotr.

                    lech.junosza napisał:

                    > p.grochowski napisał:
                    >
                    > > Czy we Lwowie żyją Polacy? Czy są ze środowiskiem Gazety Wyborczej?
                    > >
                    > > lech.junosza napisał:
                    > >
                    > > > thisisrussia2014 napisała:
                    > > >
                    > > > > mordercy
                    > > > Fakt.
                    > Zdecydowanie tak!
              • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.07.14, 11:58
                A czy pamiętacie Gruzję 2003 rok "rewolucję róż" i nadzieje z nią związane? Piotr.
                lech.junosza napisał:

                > thisisrussia2014 napisała:
                >
                > > mordercy
                > Fakt.
        • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 25.05.14, 18:39
          wybory pod lufami karabinów
      • magdolot Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 17.04.14, 14:13
        Osobnik o mylącym imieniu Lech od dawna podbija ten nieszczęsny wątek i rozmawia w nim sam ze sobą udając, że z kimś...
        Fakt, mógłby wreszcie wytłumaczyć co rozumie pod słowem "faszyzm".
        • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 16.05.14, 11:35
          Sikorski jedzie na UKRAINĘ .
          Może w nozdrzach poczuje swąd spalonych ludzi przez euromajdanowców
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.05.14, 17:17
            thisisrussia2014 napisała:

            > Sikorski jedzie na UKRAINĘ .
            > Może w nozdrzach poczuje swąd spalonych ludzi przez euromajdanowców
            To go bardziej podnieca nie Apelbaumowa?!!!!
      • joa-66 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 17.04.14, 17:25
        szkoda że PUTIN nie jest Polakiem
    • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 18.04.14, 12:59
      antymajdan napisał:

      > nie dziwi .
      > Zawsze ich ciągnęło ..
      Na to wygląda.
      • joa-66 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.04.14, 05:48
        za narażenie Polski i Polaków na pożogę wojny Tusk Komorowski i Sikorski pod Trybunał Stanu
    • zapijaczony_ryj Zdefiniuj ten POPiS 22.04.14, 07:53
      bom ciekaw
      • lech.junosza POPiS to egzemplifikacja fałszu, obłudy i zdrady. 22.04.14, 14:08
        Wystarczy?
        • x2468 Re: POPiS to egzemplifikacja fałszu, obłudy i zdr 27.04.14, 19:46
          Obejrzałeś?
          ciekawostkihistoryczne.pl/2014/01/19/miliony-zdziczalych-dzieci-przemilczany-problem-zwiazku-radzieckiego/
          • lech.junosza Re: POPiS to egzemplifikacja fałszu, obłudy i zdr 19.05.14, 19:32
            x2468 napisał:

            > Obejrzałeś? Bo ja palant jestem.
            Fakt.
        • p.grochowski Re: POPiS to egzemplifikacja fałszu, obłudy i zdr 03.08.14, 16:02
          Na swojego historyka czeka opis losów Polaków, Rosjan i Żydów w XIX-wiecznej Rosji. Piotr.

          lech.junosza napisał:

          > Wystarczy?
    • 99venus Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 03.05.14, 20:13
      a prawda jest taka:
      www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/prawdziwe-oblicze-banderowcow
      • joa-66 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 05.05.14, 14:04
        po Odessie nic już nie będzie tak jak dawniej
        • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.05.14, 17:36
          joa-66 napisał(a):

          > po Odessie nic już nie będzie tak jak dawniej
          Masz 100 % racji.
    • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 04.05.14, 23:09
      Słusznie powiedziane antymajdan. Byłem za Pomarańczową Rewolucją na Ukrainie ale to w 2004 roku. Wiktor Janukowycz i jego otoczenie powinni być włączeni w proces budowy niepodległej Ukrainy. Piotrek z Warszawy.
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 07.05.14, 22:39
        p.grochowski napisał:

        > Słusznie powiedziane antymajdan. Byłem za Pomarańczową Rewolucją na Ukrainie al
        > e to w 2004 roku. Wiktor Janukowycz i jego otoczenie powinni być włączeni w pro
        > ces budowy niepodległej Ukrainy. Piotrek z Warszawy.
        Uważaj co piszesz bo hajdamacka dzicz Ci nie daruje.
        • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 15.05.14, 21:18
          wiadomo . Tyle służb śledzi Polaków.
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.05.14, 16:48
            thisisrussia2014 napisała:

            > wiadomo . Tyle służb śledzi Polaków.
            Dokładnie 10. Jeżeli straż miejska i SOK dostaną uprawnienia do pracy operacyjnej to będzie 12 ... .
    • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.05.14, 17:23
      Trudno powiedzieć żebym był przeciwnikiem Majdanu. Podobnie jak w 2004 roku mamy do czynienia z wiosną narodu ukraińskiego. Ukraina to teren kilku grup narodowych. Spajać ich powinien język ukraiński i pozytywny stosunek do państwa. Piotrek z Warszawy.
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.05.14, 17:30
        p.grochowski napisał:

        > Trudno powiedzieć żebym był przeciwnikiem Majdanu. Podobnie jak w 2004 roku mam
        > y do czynienia z wiosną narodu ukraińskiego. Ukraina to teren kilku grup narodo
        > wych. Spajać ich powinien język ukraiński i pozytywny stosunek do państwa. Piot
        > rek z Warszawy.
        To wiosna ukraińskiego zbrodniczego nacjonalizmu.
        • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.05.14, 20:49
          a tymczasem w ramach narodzina' wiosny "Ukrainy okazuje się ,że spaleni w Odessie spalili sie sami .
          • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.05.14, 21:54
            thisisrussia2014 napisała:

            > a tymczasem w ramach narodzina' wiosny "Ukrainy okazuje się ,że spaleni w Odes
            > sie spalili sie sami .
            Wuj Sam nie takie zbrodnie potrafił zabełtać ... .
          • mayaca Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 30.07.14, 06:23
            thisisrussia2014 napisała:

            > a tymczasem w ramach narodzina' wiosny "Ukrainy okazuje się ,że spaleni w Odes
            > sie spalili sie sami .


            No to możliwe,tak jak Polaków w Rosji wymordowali Niemcy. Tak właśnie piorą mózgi ruskie służby . UUUUURRRRRRAAAAAAAAAAAA.
    • p.grochowski Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 19.05.14, 23:09
      Rosja musi zrozumieć że Ukraina jest całkowicie osobną kulturą. Na zachodzie kraju żyją grekokatolicy. Na Krymie Tatarzy wyznający islam. Astrachań to Kozacy. Całość kraju scala prawosławie. Porozumienie polsko-rosyjskie nie może się odbywać ponad głową Ukrainy. Piotrek z Warszawy.
      • lech.junosza Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 29.05.14, 10:28
        p.grochowski napisał:

        > Rosja musi zrozumieć że Ukraina jest całkowicie osobną kulturą. Na zachodzie kr
        > aju żyją grekokatolicy. Na Krymie Tatarzy wyznający islam. Astrachań to Kozacy.
        > Całość kraju scala prawosławie. Porozumienie polsko-rosyjskie nie może się odb
        > ywać ponad głową Ukrainy. Piotrek z Warszawy.
        Z to "kulturą Ukrainy" to pooooooojechałeś ... .
      • thisisrussia2014 Re: Polska POPIS popiera faszystowski rząd na UKr 04.06.14, 19:41
        faktycznie inna kultura - wydłubywanie oczu, palenie żywcem ..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka