13.02.15, 16:08
Police
www.faktyimity.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=3031%3Apolice-z-plebanii-ukradziono-walizke-z-pieniedzmi
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: walizka 13.02.15, 17:29
      pkt4a napisał:

      > Police
      > www.faktyimity.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=3031%3Apolice-z-plebanii-ukradziono-walizke-z-pieniedzmi

      Pewnie proboszcz zbierał na górników. Na rolników? Oczywiście przekazałby je za pośrednictwem Rydzyka.

      S.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka