Dodaj do ulubionych

Pożegnanie z bronią, ale...

30.04.15, 07:10
eks-minister nadal jest wice-szefem Platformy...


--
www.tvn24.pl/jak-wyjasniano-sprawe-grabarczyka-nagrane-rozmowy-politykow-po-i-pis,537958,s.html
wpolityce.pl/smolensk/242724-sledczy-probowali-zatuszowac-sprawe-grabarczyka-znikajace-dowody-i-specjalny-nadzor-nad-sledztwem
Obserwuj wątek
    • w_v_w Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 07:12
      ...nie dziw sie, przeciez, to "najwyzsze standardy" tej grupy przestepczej. :D
      • beliar6 Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 08:30
        Spokojnie, Polska się uspokoi, ale dopiero wtedy, gdy upora się z kaczym ścierwem na Wawelu. Póki co na to się nie zanosi. Dlatego kacza klątwa trwa.
        • w_v_w Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 08:34
          w pierwszej kolejnosci trzeba zagrzebac swieze scierwo :D
          • nachlany_wolak Re: Bluzgasz to jesteś 30.04.15, 08:37
            nie bluzgasz to cię nie ma
      • nachlany_wolak Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 08:33
        Tak rano na to wpadłeś wPiSywaczu? A może centrala rybna cię obudziła.
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 08:18
      A Mariusz Kamiński nadal jest w zarządzie PiSu. Przypominam, że Kamiński ma już na koncie wyrok skazujący, a Grabarczyk takiego nie ma.
      • beliar6 Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 08:32
        Na tym, polega problem. Kacze sku...ele wyrokami się nie przejmują, a PO jest zbyt leniwe, by wziąć to towarzystwo za pysk i utopić w Wiśle.
      • prawdawaszaboli Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 08:37
        A Mariusz Kamiński nadal jest w zarządzie PiSu. Przypominam, że Kamiński ma już na koncie wyrok skazujący,


        To był wyrok polityczny. Natomiast prezes "Spółdzielni" doznał bilokacji... :))
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 09:00
          To był normalny wyrok, emdżik.
        • w_v_w Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 09:25
          ...ciekawe, ile jeszcze podobnych przypadkow bilokacji u platfonsow?

          Moze sie kazac, ze na Bahamach mozna zdawc egzaminy wszelakie, moze korespondencyjnie, albo bilokacja :D:D:D
          • prawdawaszaboli Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 13:18
            > ciekawe, ile jeszcze podobnych przypadkow bilokacji u platfonsow?

            Ten doznawał częstej tri-lokacji :
            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17834512.html#MTstream
            Był jednocześnie :
            1. w prywatnym samochodzie
            2. w limuzynie rządowej z obstawą BOR
            3. urzędował w gabinecie ministra

            :)))
            • religijnych.uczuc.obraza Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 13:20
              Konkretnie w jakim dniu, emdżik?
    • veglie Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 08:30
      PO standard.
      • w_v_w Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 08:37
        najbardziej mnie smiesza jeki platfonsowych kundli, porownujac dzialaczy PiS do swoich rzadowych afer. Moze cos mnie ominelo mamy wladze trojpartyjna koalicje POPSL +PiS?
        • nachlany_wolak Re: My Kundle z internatu 30.04.15, 08:42
          a ty bohatyrze, którego zapomniano internować...
          • w_v_w Re: My Kundle z internatu 30.04.15, 08:44
            ...czacha ci dymi, znowu samozaplon trocin?
            • nachlany_wolak Re: My Kundle z internatu 30.04.15, 08:45
              ..czacha ci dymi, znowu samozaplon trocin z raportu wsi maciorewicza?
              • w_v_w Re: My Kundle z internatu 30.04.15, 09:27
                macierewicz, to twoj ziomal? bo nie moj :)

                Nie, to nie trociny, pomylilam sie, nie dym ci czachai, bo pusteki nie dymia:P
    • haen2010 Ale jaja... 30.04.15, 08:40
      Tylko za to, że chciał mieć spluwę na wszelki wypadek - wyleciał. Facet, dawno temu, w Wojsku Polskim był szkolony na strzelca wyborowego. Znał się na broni.

      Nieukom politycznym info, że Kopaczowa czyści platfusów, którzy jej zagrażają w jesiennych wyborach partyjnych. Następny będzie Grzesiek Schetyna.
      • w_v_w Re: Ale jaja... 30.04.15, 08:45
        ...Grzeska nie odstrzeli, raczej Grzesiek odstrzeli jej przydupasow :D
        • nachlany_wolak Re: Ale jaja... 30.04.15, 08:46
          sam na to wpadłeś, czy centrala rybna instruktaż przysłała?
          • w_v_w Re: Ale jaja... 30.04.15, 08:49
            dostalam "platfonsowego smsa z instrukcja " :D

            ty nie dostales?, znaczy jestes odstrzelony :D
            • nachlany_wolak Re: wPiSujesz się 30.04.15, 08:52
              to jesteś
            • prawdawaszaboli Re: Ale jaja... 30.04.15, 13:12
              > dostalam "platfonsowego smsa z instrukcja " :D
              ty nie dostales?, znaczy jestes odstrzelony :D


              :)))
        • profil_anonima Re: Ale jaja... 30.04.15, 08:50
          wszystkich nie

          musi zostać trojka żeby być bandą
      • prawdawaszaboli Re: Ale jaja... 30.04.15, 13:24
        > Tylko za to, że chciał mieć spluwę na wszelki wypadek

        To po co obiecywał komendantowi lepszą posadkę za stempelek ?... :)

        www.tvn24.pl/jak-wyjasniano-sprawe-grabarczyka-nagrane-rozmowy-politykow-po-i-pis,537958,s.html
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Ale jaja... 30.04.15, 13:32
          Temat zastępczy przed wyborami. Ma przykryć mizerię dr Du.y.
    • prawdawaszaboli Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 13:25
      > eks-minister nadal jest wice-szefem Platformy...

      Jaka partia , taki szef... :)
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 13:27
        Cóż, upolityczniona prokuratura prowadzi upolitycznione postępowanie.
    • 13kisiel Re: Pożegnanie z bronią, ale... 30.04.15, 15:14
      zabrać mu tą broń ....inaczej ją nieumiejętnie użyje i zabije przypadkowych przechodniów :-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka