taziuta 25.05.15, 05:59 Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. I co teraz z Wami będzie, biedne lemingi? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mariner4 Juz zaczynasz włazić 25.05.15, 06:35 w d.... PiSoowi? No tak. Opłaca się. M. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Gupiście, mariner! 25.05.15, 06:38 mariner4 napisał: Re: Juz zaczynasz włazić > w d.... PiSoowi? > No tak. Opłaca się. > M. PiS mi zwisa i powiewa. Ale cieszę się, gdy zadufki dostają po nosie, niezależnie od barw partyjnych zadufków. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Ten się cieszy dobrze, kto 25.05.15, 06:52 się cieszy ostatni. Jeszcze zapłaczesz. M. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Ten się cieszy dobrze, kto 25.05.15, 10:22 mariner4 napisał: > się cieszy ostatni. Jeszcze zapłaczesz. > M. Najwyraźniej nie wszystkie lemingi zrozumiały post założycielski... Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote Najwyraźniej... ;-) 25.05.15, 10:26 taziuta napisał: > Najwyraźniej nie wszystkie lemingi zrozumiały post założycielski... Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl.1 Re: Ten się cieszy dobrze, kto 25.05.15, 10:26 taziuta napisał: > mariner4 napisał: > > > się cieszy ostatni. Jeszcze zapłaczesz. > > M. > > Najwyraźniej nie wszystkie lemingi zrozumiały post założycielski... Leming Ci przekazał, że masz nienawidzić to całe pisowskie plemię.Bo leming myśli, że jest różnica między PO i PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Myślę, że sieroty po Millerze 26.05.15, 06:40 mają większy powód do zmartwień. M. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Myślę, że sieroty po Millerze 26.05.15, 07:28 mariner4 napisał: > mają większy powód do zmartwień. > M. A u was biją murzynów. Tia, jest to jakiś argument/pociecha dla zadufków... Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Nioe o to mi chodzi 27.05.15, 09:03 Trzeba być idiotą stawiając na tego trupa. Chciałbym aby w Polce była nowoczesna centro prawica i nowoczesna centrolewica. Ale ten były PZPRowski kacyk już powinien odejść na śmietnik historii. I niech mu ziemia (polityczna) lekką będzie. M. Odpowiedz Link Zgłoś
dobry-termin Re: Ten się cieszy dobrze, kto 26.05.15, 07:59 oni rozumieją (mariner?) albo przepisują podane teksty - na ten czas ktoś im odbiera rozum. Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl.1 Re: Gupiście, mariner! 25.05.15, 10:24 taziuta napisał: > mariner4 napisał: > Re: Juz zaczynasz włazić > > > w d.... PiSoowi? > > No tak. Opłaca się. > > M. > > PiS mi zwisa i powiewa. Ale cieszę się, gdy zadufki dostają po nosie, niezależn > ie od barw partyjnych zadufków. Mam tak samo...jak Ty. Odpowiedz Link Zgłoś
veglie Re: Fin de siècle 25.05.15, 13:58 Jak długo można było tych bredni słuchać? Odpowiedz Link Zgłoś
13kisiel Re: Fin de siècle 25.05.15, 14:08 łoł tera my będziemy straszyć złodziei z PO więzieniem a zwłaszcza eksmisją komuchów z Łączki Odpowiedz Link Zgłoś
lackzadek Re: Fin de siècle 25.05.15, 15:54 13kisiel napisał: > łoł tera my będziemy straszyć złodziei z PO więzieniem a zwłaszcza eksmisją kom > uchów z Łączki > > A wietrzenie Wawelu kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś
wagonetka jest coś więcej 25.05.15, 14:14 skończyła się epoka ludzi Solidarności i epoka SLD, potomka PRL dorosło nowe pokolenie wychowane w wolnej Polsce i przyszłość należy do nich i bardzo dobrze, o to przecież szło tym, którzy o wolność walczyli Odpowiedz Link Zgłoś
paragonik Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:19 wagonetka napisał(a): > skończyła się epoka ludzi Solidarności i epoka SLD, potomka PRL > > dorosło nowe pokolenie wychowane w wolnej Polsce i przyszłość należy do nich > > i bardzo dobrze, o to przecież szło tym, którzy o wolność walczyli Co znajdzie odzwierciedlenie w drużynie Dudy w postaci postkomuszków Łopińskiego i Wojciechowskiego, a także takich orłów jak Legutko, Szydło czy Szczerski. Odpowiedz Link Zgłoś
wagonetka Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:20 to całkiem inna sprawa :-) ale mam wrażenie, że to początek końca Polski postpeerelowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:25 ale mam wrażenie, że to początek końca Polski postsolidarnościowej. Odpowiedz Link Zgłoś
wagonetka Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:28 to jest to samo Polska solidarnościowa to jedna strona tego medalu, a Polska PRL-owska druga strona i ten medal odchodzi w przeszłość i bardzo dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl.1 Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:28 remez2 napisał: > > ale mam wrażenie, że to początek końca Polski postsolidarnościowej. "Ożeż"....dlaczego ja mam takie samo wrażenie? Odpowiedz Link Zgłoś
lackzadek Re: jest coś więcej 25.05.15, 15:51 paragonik napisał: > wagonetka napisał(a): > > > skończyła się epoka ludzi Solidarności i epoka SLD, potomka PRL > > > > dorosło nowe pokolenie wychowane w wolnej Polsce i przyszłość należy do n > ich > > > > i bardzo dobrze, o to przecież szło tym, którzy o wolność walczyli > > Co znajdzie odzwierciedlenie w drużynie Dudy w postaci postkomuszków Łopińskieg > o i Wojciechowskiego, a także takich orłów jak Legutko, Szydło czy Szczerski. Styropian bardzo powoli wietrzeje, ale skutecznie. "Warto było czekać" jak śpiewał klasyk. Odpowiedz Link Zgłoś
danillko No tak, epoka Kongresu Aferałów trwa jeszcze... 25.05.15, 14:36 ... w najlepsze... wagonetka napisał(a): > skończyła się epoka ludzi Solidarności i epoka SLD, potomka PRL > > dorosło nowe pokolenie wychowane w wolnej Polsce i przyszłość należy do nich > > i bardzo dobrze, o to przecież szło tym, którzy o wolność walczyli Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: No tak, epoka Kongresu Aferałów trwa jeszcze. 25.05.15, 15:56 danillko napisał(a): > ... w najlepsze... Byle do jesieni... Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: No tak, epoka Kongresu Aferałów trwa jeszcze. 25.05.15, 19:39 taziuta napisał: > Byle do jesieni... I zapanuje kraina wiecznej szczęśliwości Wolska... Odpowiedz Link Zgłoś
danillko Jeszcze jesteście w transie-Nie ma z kim przegrać? 25.05.15, 22:17 Na co liczycie Jaśnie Oświeceni? Na "bratnią pomoc" z Zachodu gdy przewalicie kolejne wybory? kotek.filemon napisał: > I zapanuje kraina wiecznej szczęśliwości Wolska... > Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Jeszcze jesteście w transie-Nie ma z kim prze 26.05.15, 07:35 A po co do mnie to pluralis maiestatis? Ja tam się wcale specjalnie nie ucieszę, jeśli wygra Platforma. Problem jest taki, że jeśli PiS może jeszcze jesienne wybory przerżnąć, to tylko z Platformą. A PiS przegrać musi, dla dobra Polski... Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe Re: Fin de siècle 25.05.15, 15:57 fajnie będzie, bycie w opozycji jest bardzo wygodne :) Odpowiedz Link Zgłoś
13kisiel Re: Fin de siècle 25.05.15, 15:59 polszewia to już niedługo będzie historia jak AWS :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Co widać na przykładzie SLD :) 25.05.15, 16:05 wujaszek_joe napisał: > fajnie będzie, bycie w opozycji jest bardzo wygodne :) Odpowiedz Link Zgłoś
antyprawak Oni dalej nic nie rozumieją 25.05.15, 16:00 Lemingi nadal nie rozumieją co się stało, z jakiego powodu Bronek przegrał - wystarczy poczytać gdziekolwiek. To samo sam delikwent i PO. No przecież jak to - Bronek miał 70% zaufania, miał dostać stołek z automatu, a tu bęc. Przecież zrobili takie fajne spoty, Gajowy wyszedł do ludzi itp. Oni dalej myślą, że to był błąd w PR, a nie sytuacja ludzi w kraju. Totalne odklejenie i oderwanie. Oni są zupełnie niereformowalni, jak PISowcy. Ale w sumie cieszy, że ta buta została ukarana. Pamiętam tę arogancję - "załatwmy to w I turze", "Bronek i tak wygra". Pamiętam najazdy na M. Ogórek, wyprowadzanie flagi SLD, bezczelną, nachalną agitkę za Komorowskim w mediach. Tą pewność i butę - serce rośnie, że to przegrało. Chociaż z wygranej Dudy się nie cieszę. Dobrze to opisał prawacki pismak Stanowski - to nie moja bajka, ale tutaj po prostu w punkt: twitter.com/K_Stanowski/status/602565330431549440 Odpowiedz Link Zgłoś
danillko Liczą na "bratnią" pomoc z Zachodu 25.05.15, 22:20 W razie kolejnej przegranej PO ściągnie tu z Unii i USA służby specjalne i inne szumowiny, aby zrobić porządek z tubylcami nad Wisłą. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Nawet chwilowe osłabienie zł nie pomogło. 25.05.15, 16:25 taziuta napisał: > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. I co teraz z Wami będzie, > biedne lemingi? :) Euro za miesiąc będzie poniżej 4 zł. No chyba, że Belka będzie tak samo sabotował, jak przed niedzielą, ale czy starczy mu kasy na skup walut :) Zł za PO była niedowartościowana. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Nawet chwilowe osłabienie zł nie pomogło. 25.05.15, 17:05 inocom napisał: > /.../ Zł za PO była niedowartościowana. Mocna złotówka ma plusy dodatnie ale i ujemne, pamiętaj... Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Re: Nawet chwilowe osłabienie zł nie pomogło. 25.05.15, 18:43 taziuta napisał: > inocom napisał: > > > /.../ Zł za PO była niedowartościowana. > > Mocna złotówka ma plusy dodatnie ale i ujemne, pamiętaj... Pamiętam. W ciągu 5 lat juan umocnił się o 50 procent. Chińczycy przestają produkować tandetę, kierując się tanią siłą roboczą. Liczy się know how. Z wizyty jestem zadowolony. Rozszerzyłem współpracę. Największym skarbem ludzkości jest wiedza. Nie jest nią tania siła robocza. Co ten styropian zrobił z Polską. Przecież styropiany do tej pory nie wiedzą o co chodzi. :) Naprawdę żal Ci krwiopijców? :) Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Fin de siècle 25.05.15, 18:44 taziuta napisał: > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. Cóż, trudno, Polacy widocznie zasługują na to, żeby dwa razy wkroczyć do tej samej rzeki i znów sparzyć sobie dudę. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Re: Fin de siècle 25.05.15, 18:45 kotek.filemon napisał: > taziuta napisał: > > > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. > > Cóż, trudno, Polacy widocznie zasługują na to, żeby dwa razy wkroczyć do tej sa > mej rzeki i znów sparzyć sobie dudę. > > To raczej PO spieprzyła sprawę. Polacy przerwali zwykłą korupcję. Jesteś w PO to masz stanowisko. Odpowiedz Link Zgłoś
paragonik Re: Fin de siècle 25.05.15, 18:50 inocom napisał: > kotek.filemon napisał: > > > taziuta napisał: > > > > > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. > > > > Cóż, trudno, Polacy widocznie zasługują na to, żeby dwa razy wkroczyć do > tej sa > > mej rzeki i znów sparzyć sobie dudę. > > > > > > To raczej PO spieprzyła sprawę. Polacy przerwali zwykłą korupcję. Jesteś w PO t > o masz stanowisko. No to będzie: "jesteś w PiS to masz stanowisko". Nie czuję szczególnego postępu. A że tak będzie to wie każdy, kto widział tę ekipę u władzy kilka lat temu. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Re: Fin de siècle 25.05.15, 18:52 Nie przyszło Ci do głowy, że można żyć bez partii? Całkiem dobrze, o ile nie jesteś członkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:14 Ja tam w tej strasznej POlsce znam całkiem sporo ludzi żyjących dobrze bez pieniędzy od Thuske i Kopatsch. Ale co ja tam wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Duda ma do spełnienia to 25.05.15, 19:19 czego nie spełnił Bul. Trzymać za ryj Sejm i Senat i patrzyć czy równo puchnie. Nie zrobi tego. Poleci jak Bul. Liczy się Polska, a nie ta czy inna partia. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Duda ma do spełnienia to 25.05.15, 19:21 inocom napisał: > Liczy się Polska Słusznie - i dlatego nie wolno dopuszczać Paranoików i Schizofreników do władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
paragonik Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:24 inocom napisał: > Nie przyszło Ci do głowy, że można żyć bez partii? Całkiem dobrze, o ile nie je > steś członkiem. Przyszło. Nawet jestem w takiej sytuacji. Ale jaki ma to związek z tym, że mamy w perspektywie zastąpienie jednej ekipy drugą, bardzo wyposzczoną i jak pokazała praktyka - jeszcze bardziej zachłanną. Polski to nie naprawi... Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:27 paragonik napisał: > inocom napisał: > > > Nie przyszło Ci do głowy, że można żyć bez partii? Całkiem dobrze, o ile > nie je > > steś członkiem. > > Przyszło. Nawet jestem w takiej sytuacji. > Ale jaki ma to związek z tym, że mamy w perspektywie zastąpienie jednej ekipy d > rugą, bardzo wyposzczoną i jak pokazała praktyka - jeszcze bardziej zachłanną. > Polski to nie naprawi... Tu gdzie teraz jestem, za korupcję "kula w łeb". Ludzie jakoś uśmiechnięci na ulicach. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:16 paragonik napisał: > No to będzie: "jesteś w PiS to masz stanowisko". Nie czuję szczególnego postępu > . > A że tak będzie to wie każdy, kto widział tę ekipę u władzy kilka lat temu. PO wymieniło w administracji wszystkich do wicedyrektorów departamentów włącznie. PiS wymieni nawet sprzątaczki... Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:23 kotek.filemon napisał: > paragonik napisał: > > > No to będzie: "jesteś w PiS to masz stanowisko". Nie czuję szczególnego p > ostępu > > . > > A że tak będzie to wie każdy, kto widział tę ekipę u władzy kilka lat tem > u. > > PO wymieniło w administracji wszystkich do wicedyrektorów departamentów włączni > e. PiS wymieni nawet sprzątaczki... > Zwisa mi to, choć musiałem zgodnie z ustawą uchwaloną również przez PO się lustrować. Nigdy nie byłem świnią. Nie mam czego się bać. Nie jest moim problemem, że PO zawiodła oczekiwania. Odspawa się ich od zydli. Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: Fin de siècle 25.05.15, 21:50 taziuta napisał: > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. I co teraz z Wami będzie, > biedne lemingi? :) część z nich płacze,inni wpadają w histerię,a inni odgrażają sie emigracją;) wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17982478,Meller__Duda_moze_okazac_sie_marionetka__ale_moze.html#MT Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Fin de siècle 25.05.15, 21:53 bikej5 napisała: > część z nich płacze,inni wpadają w histerię,a inni odgrażają sie emigracją;) Emigracja jest ok. Gdyby nie ona, to mielibyśmy 6 mln bezrobotnych... Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: Fin de siècle 25.05.15, 22:01 taziuta napisał: > bikej5 napisała: > > > część z nich płacze,inni wpadają w histerię,a inni odgrażają sie emigr > acją;) > > Emigracja jest ok. Gdyby nie ona, to mielibyśmy 6 mln bezrobotnych... gdyby nie emigracja,już dawno doszłoby do buntu. Zawsze jednak lepiej kupić bilet do Londynu ,niż barykady;) Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Przecież mogli wziąć kredyt :) 26.05.15, 06:31 taziuta napisał: > bikej5 napisała: > > > część z nich płacze,inni wpadają w histerię,a inni odgrażają sie emigr > acją;) > > Emigracja jest ok. Gdyby nie ona, to mielibyśmy 6 mln bezrobotnych... Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Albo poszukać innej pracy :) n/t 26.05.15, 06:33 inocom napisał: Re: Przecież mogli wziąć kredyt :) Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Re: Albo poszukać innej pracy :) n/t 26.05.15, 17:00 taziuta napisał: > inocom napisał: > Re: Przecież mogli wziąć kredyt :) Poszukali :) Na Wyspach lub gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Prezes postraszy osobiście 25.05.15, 21:52 taziuta napisał: > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. Odpowiedz Link Zgłoś
behemot17-13 Re: Fin de siècle 25.05.15, 22:09 Bo tak wejdę z buciorami na Twoje podwórko, co teraz będzie z SLD? Napisałeś - biedne lemingi, no masz, są jeszcze bardziej ubodzy. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Fin de siècle 25.05.15, 22:55 No jak to co? Przecież Miller powiedział: współpracować i rządzić. Odpowiedz Link Zgłoś
rozbawiony77 Re: Fin de siècle 26.05.15, 07:34 Bez nijakiego amoku? Bo coś pan Lis w agitce-Newsweeku sugerował....:))) Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Fin de siècle 26.05.15, 07:55 Po pierwsze: ? Po drugie: niektórzy tak mają, że na sugestie - niezleżnie czyje - są odporni. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Teraz bedzie epoka straszenia przez sam PIS :) 26.05.15, 17:15 taziuta napisał: > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. I co teraz z Wami będzie, > biedne lemingi? :) A Teraz bedzie (ponowni) epoka straszenia przez sam PIS :) zycze przyjemnej zabawy. - cale szczescie - beze mnie. PS. w wyborze miedzy dzuma a holera - wole jednak pospolite Miernoty od Oszolomow. Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: Fin de siècle 26.05.15, 23:19 taziuta napisał: "Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. [...] " A nadchodzi epoka, kiedy się okaże, że było czym straszyć... Odpowiedz Link Zgłoś
j-k teraz sam PIS-uar bedzie straszyc. 26.05.15, 23:26 indris napisał: > A nadchodzi epoka, kiedy się okaże, że było czym straszyć... To napisalem juz powyzej. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Fin de siècle 27.05.15, 06:13 indris napisał: > taziuta napisał: > "Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. [...] " > > A nadchodzi epoka, kiedy się okaże, że było czym straszyć... Powiedz proszę, w czym PiS może być gorszy od PO, wg Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Fin de siècle 27.05.15, 08:13 az43 napisał: > Moim zdaniem we wszystkim. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k W ekonomii nie bedzie gorszy 27.05.15, 08:46 gdyz nie da sie robic polityki "inaczej" oby tylko nie zaczal walczyc z UE - gdyz to droga donikad. J.K. ekonomista Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Fin de siècle 27.05.15, 08:13 Moim zdaniem PiS jest gorszy w korupcji i inwigilowaniu społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Fin de siècle 27.05.15, 08:14 religijnych.uczuc.obraza napisał: > Moim zdaniem PiS jest gorszy w korupcji i inwigilowaniu społeczeństwa. Fakt, PO nikt w korupcji nie prześcignie. Ale co do inwigilowania społeczeństwo to lepszy jednak był PiS. :) Odpowiedz Link Zgłoś
wagonetka spytaj męża pani Blidy 27.05.15, 08:16 taziuta napisał: > > Powiedz proszę, w czym PiS może być gorszy od PO, wg Ciebie. > on na pewno wie Odpowiedz Link Zgłoś