Dodaj do ulubionych

Fin de siècle

25.05.15, 05:59
Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. I co teraz z Wami będzie, biedne lemingi? :)
Obserwuj wątek
    • mariner4 Juz zaczynasz włazić 25.05.15, 06:35
      w d.... PiSoowi?
      No tak. Opłaca się.
      M.
      • taziuta Gupiście, mariner! 25.05.15, 06:38
        mariner4 napisał:
        Re: Juz zaczynasz włazić

        > w d.... PiSoowi?
        > No tak. Opłaca się.
        > M.

        PiS mi zwisa i powiewa. Ale cieszę się, gdy zadufki dostają po nosie, niezależnie od barw partyjnych zadufków.
        • mariner4 Ten się cieszy dobrze, kto 25.05.15, 06:52
          się cieszy ostatni. Jeszcze zapłaczesz.
          M.
          • taziuta Re: Ten się cieszy dobrze, kto 25.05.15, 10:22
            mariner4 napisał:

            > się cieszy ostatni. Jeszcze zapłaczesz.
            > M.

            Najwyraźniej nie wszystkie lemingi zrozumiały post założycielski...
            • don.kichote Najwyraźniej... ;-) 25.05.15, 10:26
              taziuta napisał:

              > Najwyraźniej nie wszystkie lemingi zrozumiały post założycielski...
            • gtxl.1 Re: Ten się cieszy dobrze, kto 25.05.15, 10:26
              taziuta napisał:

              > mariner4 napisał:
              >
              > > się cieszy ostatni. Jeszcze zapłaczesz.
              > > M.
              >
              > Najwyraźniej nie wszystkie lemingi zrozumiały post założycielski...

              Leming Ci przekazał, że masz nienawidzić to całe pisowskie plemię.Bo leming myśli, że jest różnica między PO i PiS.
            • mariner4 Myślę, że sieroty po Millerze 26.05.15, 06:40
              mają większy powód do zmartwień.
              M.
              • taziuta Re: Myślę, że sieroty po Millerze 26.05.15, 07:28
                mariner4 napisał:

                > mają większy powód do zmartwień.
                > M.

                A u was biją murzynów. Tia, jest to jakiś argument/pociecha dla zadufków...
                • mariner4 Nioe o to mi chodzi 27.05.15, 09:03
                  Trzeba być idiotą stawiając na tego trupa.
                  Chciałbym aby w Polce była nowoczesna centro prawica i nowoczesna centrolewica. Ale ten były PZPRowski kacyk już powinien odejść na śmietnik historii. I niech mu ziemia (polityczna) lekką będzie.
                  M.
            • dobry-termin Re: Ten się cieszy dobrze, kto 26.05.15, 07:59
              oni rozumieją (mariner?) albo przepisują podane teksty - na ten czas ktoś im odbiera rozum.
        • gtxl.1 Re: Gupiście, mariner! 25.05.15, 10:24
          taziuta napisał:

          > mariner4 napisał:
          > Re: Juz zaczynasz włazić
          >
          > > w d.... PiSoowi?
          > > No tak. Opłaca się.
          > > M.
          >
          > PiS mi zwisa i powiewa. Ale cieszę się, gdy zadufki dostają po nosie, niezależn
          > ie od barw partyjnych zadufków.


          Mam tak samo...jak Ty.
    • veglie Re: Fin de siècle 25.05.15, 13:58
      Jak długo można było tych bredni słuchać?
    • 13kisiel Re: Fin de siècle 25.05.15, 14:08
      łoł tera my będziemy straszyć złodziei z PO więzieniem a zwłaszcza eksmisją komuchów z Łączki
      • lackzadek Re: Fin de siècle 25.05.15, 15:54
        13kisiel napisał:

        > łoł tera my będziemy straszyć złodziei z PO więzieniem a zwłaszcza eksmisją kom
        > uchów z Łączki
        >
        > A wietrzenie Wawelu kiedy?
    • wagonetka jest coś więcej 25.05.15, 14:14
      skończyła się epoka ludzi Solidarności i epoka SLD, potomka PRL

      dorosło nowe pokolenie wychowane w wolnej Polsce i przyszłość należy do nich

      i bardzo dobrze, o to przecież szło tym, którzy o wolność walczyli
      • paragonik Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:19
        wagonetka napisał(a):

        > skończyła się epoka ludzi Solidarności i epoka SLD, potomka PRL
        >
        > dorosło nowe pokolenie wychowane w wolnej Polsce i przyszłość należy do nich
        >
        > i bardzo dobrze, o to przecież szło tym, którzy o wolność walczyli

        Co znajdzie odzwierciedlenie w drużynie Dudy w postaci postkomuszków Łopińskiego i Wojciechowskiego, a także takich orłów jak Legutko, Szydło czy Szczerski.
        • wagonetka Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:20
          to całkiem inna sprawa :-)

          ale mam wrażenie, że to początek końca Polski postpeerelowskiej
          • remez2 Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:25

            ale mam wrażenie, że to początek końca Polski postsolidarnościowej.
            • wagonetka Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:28
              to jest to samo

              Polska solidarnościowa to jedna strona tego medalu, a Polska PRL-owska druga strona

              i ten medal odchodzi w przeszłość
              i bardzo dobrze
            • gtxl.1 Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:28
              remez2 napisał:

              >
              > ale mam wrażenie, że to początek końca Polski postsolidarnościowej.


              "Ożeż"....dlaczego ja mam takie samo wrażenie?
            • veglie Re: jest coś więcej 25.05.15, 14:32
              Swoim głosem w tym pomogłem.
        • lackzadek Re: jest coś więcej 25.05.15, 15:51
          paragonik napisał:

          > wagonetka napisał(a):
          >
          > > skończyła się epoka ludzi Solidarności i epoka SLD, potomka PRL
          > >
          > > dorosło nowe pokolenie wychowane w wolnej Polsce i przyszłość należy do n
          > ich
          > >
          > > i bardzo dobrze, o to przecież szło tym, którzy o wolność walczyli
          >
          > Co znajdzie odzwierciedlenie w drużynie Dudy w postaci postkomuszków Łopińskieg
          > o i Wojciechowskiego, a także takich orłów jak Legutko, Szydło czy Szczerski.

          Styropian bardzo powoli wietrzeje, ale skutecznie.
          "Warto było czekać" jak śpiewał klasyk.
      • danillko No tak, epoka Kongresu Aferałów trwa jeszcze... 25.05.15, 14:36
        ... w najlepsze...

        wagonetka napisał(a):

        > skończyła się epoka ludzi Solidarności i epoka SLD, potomka PRL
        >
        > dorosło nowe pokolenie wychowane w wolnej Polsce i przyszłość należy do nich
        >
        > i bardzo dobrze, o to przecież szło tym, którzy o wolność walczyli
        • taziuta Re: No tak, epoka Kongresu Aferałów trwa jeszcze. 25.05.15, 15:56
          danillko napisał(a):

          > ... w najlepsze...

          Byle do jesieni...
          • kotek.filemon Re: No tak, epoka Kongresu Aferałów trwa jeszcze. 25.05.15, 19:39
            taziuta napisał:

            > Byle do jesieni...

            I zapanuje kraina wiecznej szczęśliwości Wolska...
            • danillko Jeszcze jesteście w transie-Nie ma z kim przegrać? 25.05.15, 22:17
              Na co liczycie Jaśnie Oświeceni? Na "bratnią pomoc" z Zachodu gdy przewalicie kolejne wybory?

              kotek.filemon napisał:

              > I zapanuje kraina wiecznej szczęśliwości Wolska...
              >
              • kotek.filemon Re: Jeszcze jesteście w transie-Nie ma z kim prze 26.05.15, 07:35
                A po co do mnie to pluralis maiestatis? Ja tam się wcale specjalnie nie ucieszę, jeśli wygra Platforma. Problem jest taki, że jeśli PiS może jeszcze jesienne wybory przerżnąć, to tylko z Platformą. A PiS przegrać musi, dla dobra Polski...
    • wujaszek_joe Re: Fin de siècle 25.05.15, 15:57
      fajnie będzie, bycie w opozycji jest bardzo wygodne :)
      • 13kisiel Re: Fin de siècle 25.05.15, 15:59
        polszewia to już niedługo będzie historia jak AWS :-)))
      • inocom Co widać na przykładzie SLD :) 25.05.15, 16:05
        wujaszek_joe napisał:

        > fajnie będzie, bycie w opozycji jest bardzo wygodne :)
    • antyprawak Oni dalej nic nie rozumieją 25.05.15, 16:00
      Lemingi nadal nie rozumieją co się stało, z jakiego powodu Bronek przegrał - wystarczy poczytać gdziekolwiek. To samo sam delikwent i PO. No przecież jak to - Bronek miał 70% zaufania, miał dostać stołek z automatu, a tu bęc. Przecież zrobili takie fajne spoty, Gajowy wyszedł do ludzi itp. Oni dalej myślą, że to był błąd w PR, a nie sytuacja ludzi w kraju. Totalne odklejenie i oderwanie. Oni są zupełnie niereformowalni, jak PISowcy.

      Ale w sumie cieszy, że ta buta została ukarana. Pamiętam tę arogancję - "załatwmy to w I turze", "Bronek i tak wygra". Pamiętam najazdy na M. Ogórek, wyprowadzanie flagi SLD, bezczelną, nachalną agitkę za Komorowskim w mediach. Tą pewność i butę - serce rośnie, że to przegrało. Chociaż z wygranej Dudy się nie cieszę.

      Dobrze to opisał prawacki pismak Stanowski - to nie moja bajka, ale tutaj po prostu w punkt:

      twitter.com/K_Stanowski/status/602565330431549440
      • danillko Liczą na "bratnią" pomoc z Zachodu 25.05.15, 22:20
        W razie kolejnej przegranej PO ściągnie tu z Unii i USA służby specjalne i inne szumowiny, aby zrobić porządek z tubylcami nad Wisłą.
        • nachlany_wolak Masz licencję na idiotyzm? 26.05.15, 23:29
    • inocom Nawet chwilowe osłabienie zł nie pomogło. 25.05.15, 16:25
      taziuta napisał:

      > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. I co teraz z Wami będzie,
      > biedne lemingi? :)

      Euro za miesiąc będzie poniżej 4 zł. No chyba, że Belka będzie tak samo sabotował, jak przed niedzielą, ale czy starczy mu kasy na skup walut :) Zł za PO była niedowartościowana.
      • taziuta Re: Nawet chwilowe osłabienie zł nie pomogło. 25.05.15, 17:05
        inocom napisał:

        > /.../ Zł za PO była niedowartościowana.

        Mocna złotówka ma plusy dodatnie ale i ujemne, pamiętaj...
        • inocom Re: Nawet chwilowe osłabienie zł nie pomogło. 25.05.15, 18:43
          taziuta napisał:

          > inocom napisał:
          >
          > > /.../ Zł za PO była niedowartościowana.
          >
          > Mocna złotówka ma plusy dodatnie ale i ujemne, pamiętaj...

          Pamiętam. W ciągu 5 lat juan umocnił się o 50 procent.
          Chińczycy przestają produkować tandetę, kierując się tanią siłą roboczą. Liczy się know how. Z wizyty jestem zadowolony. Rozszerzyłem współpracę.

          Największym skarbem ludzkości jest wiedza. Nie jest nią tania siła robocza.

          Co ten styropian zrobił z Polską. Przecież styropiany do tej pory nie wiedzą o co chodzi. :)

          Naprawdę żal Ci krwiopijców? :)
    • kotek.filemon Re: Fin de siècle 25.05.15, 18:44
      taziuta napisał:

      > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em.

      Cóż, trudno, Polacy widocznie zasługują na to, żeby dwa razy wkroczyć do tej samej rzeki i znów sparzyć sobie dudę.
      • inocom Re: Fin de siècle 25.05.15, 18:45
        kotek.filemon napisał:

        > taziuta napisał:
        >
        > > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em.
        >
        > Cóż, trudno, Polacy widocznie zasługują na to, żeby dwa razy wkroczyć do tej sa
        > mej rzeki i znów sparzyć sobie dudę.
        >
        >

        To raczej PO spieprzyła sprawę. Polacy przerwali zwykłą korupcję. Jesteś w PO to masz stanowisko.
        • paragonik Re: Fin de siècle 25.05.15, 18:50
          inocom napisał:

          > kotek.filemon napisał:
          >
          > > taziuta napisał:
          > >
          > > > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em.
          > >
          > > Cóż, trudno, Polacy widocznie zasługują na to, żeby dwa razy wkroczyć do
          > tej sa
          > > mej rzeki i znów sparzyć sobie dudę.
          > >
          > >
          >
          > To raczej PO spieprzyła sprawę. Polacy przerwali zwykłą korupcję. Jesteś w PO t
          > o masz stanowisko.

          No to będzie: "jesteś w PiS to masz stanowisko". Nie czuję szczególnego postępu.
          A że tak będzie to wie każdy, kto widział tę ekipę u władzy kilka lat temu.
          • inocom Re: Fin de siècle 25.05.15, 18:52
            Nie przyszło Ci do głowy, że można żyć bez partii? Całkiem dobrze, o ile nie jesteś członkiem.
            • kotek.filemon Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:14
              Ja tam w tej strasznej POlsce znam całkiem sporo ludzi żyjących dobrze bez pieniędzy od Thuske i Kopatsch. Ale co ja tam wiem...
              • inocom Duda ma do spełnienia to 25.05.15, 19:19
                czego nie spełnił Bul. Trzymać za ryj Sejm i Senat i patrzyć czy równo puchnie.

                Nie zrobi tego. Poleci jak Bul.

                Liczy się Polska, a nie ta czy inna partia.
                • kotek.filemon Re: Duda ma do spełnienia to 25.05.15, 19:21
                  inocom napisał:

                  > Liczy się Polska

                  Słusznie - i dlatego nie wolno dopuszczać Paranoików i Schizofreników do władzy.
            • paragonik Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:24
              inocom napisał:

              > Nie przyszło Ci do głowy, że można żyć bez partii? Całkiem dobrze, o ile nie je
              > steś członkiem.

              Przyszło. Nawet jestem w takiej sytuacji.
              Ale jaki ma to związek z tym, że mamy w perspektywie zastąpienie jednej ekipy drugą, bardzo wyposzczoną i jak pokazała praktyka - jeszcze bardziej zachłanną. Polski to nie naprawi...
              • inocom Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:27
                paragonik napisał:

                > inocom napisał:
                >
                > > Nie przyszło Ci do głowy, że można żyć bez partii? Całkiem dobrze, o ile
                > nie je
                > > steś członkiem.
                >
                > Przyszło. Nawet jestem w takiej sytuacji.
                > Ale jaki ma to związek z tym, że mamy w perspektywie zastąpienie jednej ekipy d
                > rugą, bardzo wyposzczoną i jak pokazała praktyka - jeszcze bardziej zachłanną.
                > Polski to nie naprawi...

                Tu gdzie teraz jestem, za korupcję "kula w łeb". Ludzie jakoś uśmiechnięci na ulicach.
          • kotek.filemon Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:16
            paragonik napisał:

            > No to będzie: "jesteś w PiS to masz stanowisko". Nie czuję szczególnego postępu
            > .
            > A że tak będzie to wie każdy, kto widział tę ekipę u władzy kilka lat temu.

            PO wymieniło w administracji wszystkich do wicedyrektorów departamentów włącznie. PiS wymieni nawet sprzątaczki...
            • inocom Re: Fin de siècle 25.05.15, 19:23
              kotek.filemon napisał:

              > paragonik napisał:
              >
              > > No to będzie: "jesteś w PiS to masz stanowisko". Nie czuję szczególnego p
              > ostępu
              > > .
              > > A że tak będzie to wie każdy, kto widział tę ekipę u władzy kilka lat tem
              > u.
              >
              > PO wymieniło w administracji wszystkich do wicedyrektorów departamentów włączni
              > e. PiS wymieni nawet sprzątaczki...
              >


              Zwisa mi to, choć musiałem zgodnie z ustawą uchwaloną również przez PO się lustrować.

              Nigdy nie byłem świnią. Nie mam czego się bać. Nie jest moim problemem, że PO zawiodła oczekiwania. Odspawa się ich od zydli.
    • bikej5 Re: Fin de siècle 25.05.15, 21:50
      taziuta napisał:

      > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. I co teraz z Wami będzie,
      > biedne lemingi? :)

      część z nich płacze,inni wpadają w histerię,a inni odgrażają sie emigracją;)

      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17982478,Meller__Duda_moze_okazac_sie_marionetka__ale_moze.html#MT
      • taziuta Re: Fin de siècle 25.05.15, 21:53
        bikej5 napisała:

        > część z nich płacze,inni wpadają w histerię,a inni odgrażają sie emigracją;)

        Emigracja jest ok. Gdyby nie ona, to mielibyśmy 6 mln bezrobotnych...
        • bikej5 Re: Fin de siècle 25.05.15, 22:01
          taziuta napisał:

          > bikej5 napisała:
          >
          > > część z nich płacze,inni wpadają w histerię,a inni odgrażają sie emigr
          > acją;)
          >
          > Emigracja jest ok. Gdyby nie ona, to mielibyśmy 6 mln bezrobotnych...

          gdyby nie emigracja,już dawno doszłoby do buntu. Zawsze jednak lepiej kupić bilet do Londynu ,niż barykady;)
        • inocom Przecież mogli wziąć kredyt :) 26.05.15, 06:31
          taziuta napisał:

          > bikej5 napisała:
          >
          > > część z nich płacze,inni wpadają w histerię,a inni odgrażają sie emigr
          > acją;)
          >
          > Emigracja jest ok. Gdyby nie ona, to mielibyśmy 6 mln bezrobotnych...
          • taziuta Albo poszukać innej pracy :) n/t 26.05.15, 06:33
            inocom napisał:
            Re: Przecież mogli wziąć kredyt :)
            • inocom Re: Albo poszukać innej pracy :) n/t 26.05.15, 17:00
              taziuta napisał:

              > inocom napisał:
              > Re: Przecież mogli wziąć kredyt :)

              Poszukali :)
              Na Wyspach lub gdzie indziej.
    • ukos Prezes postraszy osobiście 25.05.15, 21:52
      taziuta napisał:

      > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em.
    • behemot17-13 Re: Fin de siècle 25.05.15, 22:09
      Bo tak wejdę z buciorami na Twoje podwórko, co teraz będzie z SLD? Napisałeś - biedne lemingi, no masz, są jeszcze bardziej ubodzy.
      • ave.duce Re: Fin de siècle 25.05.15, 22:55
        No jak to co? Przecież Miller powiedział: współpracować i rządzić.
        • rozbawiony77 Re: Fin de siècle 26.05.15, 07:34
          Bez nijakiego amoku?
          Bo coś pan Lis w agitce-Newsweeku sugerował....:)))
          • ave.duce Re: Fin de siècle 26.05.15, 07:55
            Po pierwsze: ?
            Po drugie: niektórzy tak mają, że na sugestie - niezleżnie czyje - są odporni.
            • rozbawiony77 Re: Fin de siècle 26.05.15, 07:58
              Na wnioski z przegranej też.:)))
              • ave.duce Re: Fin de siècle 26.05.15, 17:11
                Pewnie tak.
    • j-k Teraz bedzie epoka straszenia przez sam PIS :) 26.05.15, 17:15
      taziuta napisał:
      > Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. I co teraz z Wami będzie,
      > biedne lemingi? :)

      A Teraz bedzie (ponowni) epoka straszenia przez sam PIS :)
      zycze przyjemnej zabawy.
      - cale szczescie - beze mnie.

      PS. w wyborze miedzy dzuma a holera - wole jednak pospolite Miernoty od Oszolomow.
    • indris Re: Fin de siècle 26.05.15, 23:19
      taziuta napisał:
      "Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. [...] "

      A nadchodzi epoka, kiedy się okaże, że było czym straszyć...
      • j-k teraz sam PIS-uar bedzie straszyc. 26.05.15, 23:26
        indris napisał:
        > A nadchodzi epoka, kiedy się okaże, że było czym straszyć...

        To napisalem juz powyzej.
      • taziuta Re: Fin de siècle 27.05.15, 06:13
        indris napisał:

        > taziuta napisał:
        > "Skończyła się epoka (skutecznego) straszenia PiS-em. [...] "
        >
        > A nadchodzi epoka, kiedy się okaże, że było czym straszyć...

        Powiedz proszę, w czym PiS może być gorszy od PO, wg Ciebie.
        • az43 Re: Fin de siècle 27.05.15, 08:01
          Moim zdaniem we wszystkim.
          • taziuta Re: Fin de siècle 27.05.15, 08:13
            az43 napisał:

            > Moim zdaniem we wszystkim.

            Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
            • j-k W ekonomii nie bedzie gorszy 27.05.15, 08:46
              gdyz nie da sie robic polityki "inaczej"

              oby tylko nie zaczal walczyc z UE
              - gdyz to droga donikad.

              J.K.
              ekonomista
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Fin de siècle 27.05.15, 08:13
          Moim zdaniem PiS jest gorszy w korupcji i inwigilowaniu społeczeństwa.
          • taziuta Re: Fin de siècle 27.05.15, 08:14
            religijnych.uczuc.obraza napisał:

            > Moim zdaniem PiS jest gorszy w korupcji i inwigilowaniu społeczeństwa.

            Fakt, PO nikt w korupcji nie prześcignie. Ale co do inwigilowania społeczeństwo to lepszy jednak był PiS. :)
            • religijnych.uczuc.obraza Re: Fin de siècle 27.05.15, 08:49
              Gorszy czyli lepszy.
        • wagonetka spytaj męża pani Blidy 27.05.15, 08:16
          taziuta napisał:

          >
          > Powiedz proszę, w czym PiS może być gorszy od PO, wg Ciebie.
          >

          on na pewno wie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka