Dodaj do ulubionych

Łże-Duda

01.05.16, 08:57
... Jednym z najważniejszych zadań prezydenta jest budowanie wspólnoty i dbanie o nią ... itd., itp.:

... Polska jest państwem spójnym i jednolitym, nie ma w naszym kraju żadnych konfliktów na tle narodowym czy etnicznym ...

... Zawsze będę protestował przeciwko temu, by w Polsce pojawiał się szowinizm czy fobie na tle narodowym ...
Obserwuj wątek
    • zapijaczony_ryj A moze nie łże, tylko sodówa mu uderzyła 01.05.16, 09:16
      I tak uważa, tak samo jak i uważa, ze jest prezydentem i prawnikiem?
      • ave.duce Re: A moze nie łże, tylko sodówa mu uderzyła 01.05.16, 09:23
        Rzeczywiście uważa czy tylko mówi?
        • yoma Re: A moze nie łże, tylko sodówa mu uderzyła 01.05.16, 09:39
          No on bardzo uważa. Żeby nie urazić prezesa, na przykład.
          • ave.duce Re: A moze nie łże, tylko sodówa mu uderzyła 01.05.16, 22:24
            Prezesa czyli Narodu ;)
            • yoma Re: A moze nie łże, tylko sodówa mu uderzyła 02.05.16, 10:33
              Prezesa czyli Suwerena ;)
      • j-k zawsze mnie bawi trzepotanie nuszkami PeOvieczek.. 01.05.16, 22:31
        bezsilnych.

        ale mam dla ciebie majowo, ryjku, dzialeczke.
        to pomaga na bezsile:
        stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/06/wodka.jpg
    • buldog2 Re: Łże-Duda 01.05.16, 09:55
      Czy uważasz, że proces wyodrębnienia się narodu wolskiego dokonał się i stał źródłem konfliktów etnicznych?

      --
      To nieprawda, że Anwad ma czarne podniebienie i że patrzy na ciebie - © Prezes PiS.
      • ave.duce Re: Łże-Duda 01.05.16, 22:40
        Ależ skąd! Przecież "narodowcy" nie urodzili się wczoraj.

        www.youtube.com/watch?v=4Ts-slmzmDA

        Umknął mi głos protestu p/rezydenta Dudy ;)
    • czan-dra Re: Łże-Duda 01.05.16, 10:29
      Skoro zlikwidowali występy kabaretów w TVPiS, to Duda w ramach zajęć robi za dowcipnisia, tu rzuci żarcik, tam jakąś facecję, gdzie indziej krotochwilną uwagą ściągnie na siebie uwagę, i jakoś rok, bez mała, przeleciał.
      • buldog2 Ruchadełko PiS(b) 01.05.16, 10:47
        Takie nic.

        lh5.ggpht.com/_nhVzJvVmLEQ/TL5pR7Zf80I/AAAAAAAAB_A/B-7lbAevrOA/vidlixoi%5B6%5D.png?imgmax=800
    • bzdziagwa.a Re: Łże-Duda 01.05.16, 13:40
      nieboraczek, a o strzeżeniu Konstytucji bida zapomniała, mimo ślubowania
      • ave.duce Re: Łże-Duda 01.05.16, 22:41
        Duda strzeże swojej ... dudy.
    • dr.krisk Re: Łże-Duda 01.05.16, 22:42
      Człek ów bardzo mnie zastanawia. Jak można być takim infantylnym, pozbawionym woli i narcystycznym głuptaskiem? Jest tak żałosny, że mi go wcale nie żal :))
      • j-k ja tez wolalem Bronka K. 01.05.16, 22:49
        z niego mazna bylo sie chociaz naturalnie posmiac.

        Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
        dorzeczy.pl/id,5217/nr-2-Komorowski-znowu-poluje.html
        • x2468 Re: ja tez wolalem Bronka K. 01.05.16, 23:02
          Zakłamany artykuł dla załganych wieprzy z 2014 roku. Na fotografii jest pan prezydent Komorowski z wąsami które zgolił w grudniu 2011 roku. Cala prawda dla ciemnego ludu zaprzańcy.
          • mara571 Re: ja tez wolalem Bronka K. 01.05.16, 23:11
            bPBK zgolil wasa kilkakrotnie. Ostatecznie w roku 2013.
          • j-k a tu Bronek juz bez wasow. 01.05.16, 23:11
            mowi (w wywiadzie), ze polowal i bedzie polowal.
            - ja do niego nic nie mam - wolno mu.

            stwierdzam tylko - ze jest smieszniejszy od Dudy.
            www.youtube.com/watch?v=Cp9TuAA6LBM
            • taziuta Re: a tu Bronek juz bez wasow. 01.05.16, 23:16
              j-k napisał:

              > mowi (w wywiadzie), ze polowal i bedzie polowal.
              > - ja do niego nic nie mam - wolno mu.
              >
              > stwierdzam tylko - ze jest smieszniejszy od Dudy.

              Od Dudy? Chłoptasia, który zatrzymał się w rozwoju w wieku kilkunastu lat, i który teraz po nocach w internecie lubi sobie porozmawiać z 'rówieśnicami' - 'leśne ruchadełko' itp.?
              • dr.krisk Re: a tu Bronek juz bez wasow. 01.05.16, 23:47
                Komorowski jest dorosły - Duda ugrzązł rozwojowo gdzieś w gimnazjum. To po prostu dwie różne ligi (że użyje sportowego określenia).
                Cały czas wydaje mi się, że Duda naturalniej wyglądałby w krótkich spodenkach i marynarskim ubranku.
                • yoma Re: a tu Bronek juz bez wasow. 02.05.16, 10:32
                  Dlatego nosi z upodobaniem gajerek od I komunii.
                • tw_wielgus Re: a tu Bronek juz bez wasow. 02.05.16, 11:09
                  Dorośli ludzie, panie doktorze, nie biegają w obcym parlamencie po krzesłach i w tym niezwykle godnym miejscu nie drą japy do swojego shoguna.
                  • stanczyk-5 Re: a tu Bronek juz bez wasow. 02.05.16, 12:04
                    Masz na mysli Brytyjska Izbe Gmin ?
              • tw_wielgus Re: a tu Bronek juz bez wasow. 02.05.16, 11:07
                Was towarzyszu Taziuta przy życiu trzyma nienawiść do środowisk, które nie uważają seksu analnego ze wyższą formę kontaktów międzyludzkich. Jest to dla mnie tym bardziej niezrozumiałe, że wyciągacie Dudzie "ćwierkanie" z "leśnym ruchadełkiem". Czyn ten w rzeczy samej jest zaprzeczeniem niecnego kłamliwego twierdzenie, iż prezydent nie dąży do porozumienia z opozycją.
    • rirei Re: Łże-Duda 02.05.16, 01:53
      Chyba czytał cudze przemówienie
      • ave.duce Re: Łże-Duda 02.05.16, 08:04
        Chyba nie słyszał, np., o Białymstoku i Wrocławiu.
        • sverir Re: Łże-Duda 02.05.16, 11:00
          Albo słyszał o Wrocławiu i czerpie wiedzę z pewniejszych źródeł, niż GazWyb?
          • ave.duce Re: Łże-Duda 02.05.16, 17:45
            GW to nie moje źródło w tym przypadku.
            Pewniejsze źródło Dudy to Szczerski ;)
    • ave.duce broSzydło prawdę ci powie - 04.05.16, 08:08
      ... Znosi się Radę do spraw Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji, zwaną dalej "Radą" ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka