Dodaj do ulubionych

Macierewicz i dron

09.07.16, 22:19
Jak Macierewicz uratował Warszawę przed dronem, którego sam wysłał nad Warszawę

A kto obroni przed zdrowo PiSdniętym ministrem obrony?
Obserwuj wątek
    • twardziel.mocny Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:24
      No i?
      • aniechto.only Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:33
        No i PiSDupa. Rozgarnięty inaczej Macierewicz obroni cie przed Putinem.
    • alistair-p Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:29
      Przecież to czub,ale ma chyba coś na kurdupla.A w ogóle,to zaraz się dowiesz od pistrolli,jaki to wspaniały facet,a jego szaleństwo to dar boży.
      • aniechto.only Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:39
        Facet, któremu się drony popie...ły, obroni pisich wyznawców przed Putinem.
        • alistair-p Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:41
          Kiedy oni wcale tej obrony nie chcą,wręcz przeciwnie.
    • szwampuch58 Re: Czy to normalne panstwo ... 09.07.16, 22:29
      ...jeszcze czy Polske zrobiono zakladem dla idiotow letko uposledzonych?
      • aniechto.only Re: Czy to normalne panstwo ... 09.07.16, 22:36
        PiSi suweren specjalnej troski.
    • taniarada Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:40
      Co tam się unosi w powietrzu? Głupota naszej opozycji.
      • aniechto.only Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:43
        Macierewicz się nie unosi . PiSdnął w glebę pod ciężarem swojej głupoty.
      • alistair-p Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:44
        Może i się unosi,ale głupota Budynia,Szalonego Antoniego i Szczerskiego została im we łbach i tak już będzie.Trybunał Stanu na 100% wyśle ich na badania psychiatryczne.
      • szwampuch58 Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:49
        Ociec,nie wstyd ci bronic gostka co to wlasnego drona sprawnie obezwladnia aby oglosic swoj sukces.......tak po prawdzie gdzie twoje ambicje racjonalnie myslacego zakonnika,miche za friko zarcia zapaci ci kazdy rzad tego panstwa, musisz stac za idiotami i sam byc idiota?
    • pies_na_czarnych Romnozyly my sie jak kroliki 09.07.16, 22:51
      Antoni Macierewicz ujawnił też, że w czasie szczytu NATO były 4 incydenty z dronami. - Były to próby wejścia dronów w przestrzeń chronioną. Zostały one unieszkodliwione przed wejściem w tę strefę. Nie poczyniły szkód - opisał. :))))
      • aniechto.only Re: Romnozyly my sie jak kroliki 09.07.16, 22:55
        pies_na_czarnych napisała:
        Były to próby wejścia dronów w przestrzeń chronioną. Zostały one
        > unieszkodliwione przed wejściem w tę strefę. Nie poczyniły szkód - opisał. :))

        Drony nie poczyniły szkód w odróznieniu od Macierewicza.
        • pies_na_czarnych Re: Romnozyly my sie jak kroliki 09.07.16, 22:59
          Zniiszczyl mienie panstwowe. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka