aniechto.only 09.07.16, 22:19 Jak Macierewicz uratował Warszawę przed dronem, którego sam wysłał nad Warszawę A kto obroni przed zdrowo PiSdniętym ministrem obrony? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniechto.only Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:33 No i PiSDupa. Rozgarnięty inaczej Macierewicz obroni cie przed Putinem. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:29 Przecież to czub,ale ma chyba coś na kurdupla.A w ogóle,to zaraz się dowiesz od pistrolli,jaki to wspaniały facet,a jego szaleństwo to dar boży. Odpowiedz Link Zgłoś
aniechto.only Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:39 Facet, któremu się drony popie...ły, obroni pisich wyznawców przed Putinem. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:41 Kiedy oni wcale tej obrony nie chcą,wręcz przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Czy to normalne panstwo ... 09.07.16, 22:29 ...jeszcze czy Polske zrobiono zakladem dla idiotow letko uposledzonych? Odpowiedz Link Zgłoś
aniechto.only Re: Czy to normalne panstwo ... 09.07.16, 22:36 PiSi suweren specjalnej troski. Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:40 Co tam się unosi w powietrzu? Głupota naszej opozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
aniechto.only Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:43 Macierewicz się nie unosi . PiSdnął w glebę pod ciężarem swojej głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:44 Może i się unosi,ale głupota Budynia,Szalonego Antoniego i Szczerskiego została im we łbach i tak już będzie.Trybunał Stanu na 100% wyśle ich na badania psychiatryczne. Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Macierewicz i dron 09.07.16, 22:49 Ociec,nie wstyd ci bronic gostka co to wlasnego drona sprawnie obezwladnia aby oglosic swoj sukces.......tak po prawdzie gdzie twoje ambicje racjonalnie myslacego zakonnika,miche za friko zarcia zapaci ci kazdy rzad tego panstwa, musisz stac za idiotami i sam byc idiota? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Romnozyly my sie jak kroliki 09.07.16, 22:51 Antoni Macierewicz ujawnił też, że w czasie szczytu NATO były 4 incydenty z dronami. - Były to próby wejścia dronów w przestrzeń chronioną. Zostały one unieszkodliwione przed wejściem w tę strefę. Nie poczyniły szkód - opisał. :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
aniechto.only Re: Romnozyly my sie jak kroliki 09.07.16, 22:55 pies_na_czarnych napisała: Były to próby wejścia dronów w przestrzeń chronioną. Zostały one > unieszkodliwione przed wejściem w tę strefę. Nie poczyniły szkód - opisał. :)) Drony nie poczyniły szkód w odróznieniu od Macierewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Romnozyly my sie jak kroliki 09.07.16, 22:59 Zniiszczyl mienie panstwowe. :) Odpowiedz Link Zgłoś