antiproton
08.10.16, 21:00
Uwielbiam Biedronia.
W następnych wyborach, także moimi rękoma (krzyżyk) możemy być bardziej europejscy niż tego UE wymaga.
Biedroń na prezydenta!!!
www.newsweek.pl/polska/politico-o-robercie-biedroniu-gej-ikona-polskiej-opozycji,artykuly,398230,1.html
Tak z spoza perspektywy Warszawy.