Dodaj do ulubionych

Inwestycja w społeczeństwo

08.10.16, 21:00
Uwielbiam Biedronia.
W następnych wyborach, także moimi rękoma (krzyżyk) możemy być bardziej europejscy niż tego UE wymaga.
Biedroń na prezydenta!!!

www.newsweek.pl/polska/politico-o-robercie-biedroniu-gej-ikona-polskiej-opozycji,artykuly,398230,1.html
Tak z spoza perspektywy Warszawy.

Obserwuj wątek
    • belphegor-pisu Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 21:03
      Inocom jest innego zdania i Biedronia nie lubi.
      • inocom Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 21:05
        belphegor-pisu napisał:

        > Inocom jest innego zdania i Biedronia nie lubi.

        Inocom Idioto jest antiprotonem. :)
        • belphegor-pisu Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 21:07
          Dlatego napisałem, gdyż ciebie nieobowiązuje zasada jeden wątek - jeden nick. W poniedziałek także w tej sprawie piszę do centrali rybnej.
          • inocom Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 21:08
            belphegor-pisu napisał:

            > Dlatego napisałem, gdyż ciebie nieobowiązuje zasada jeden wątek - jeden nick. W
            > poniedziałek także w tej sprawie piszę do centrali rybnej.

            Nie obowiązuje, gdyż nie gadam sam ze sobą.
            • belphegor-pisu Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 21:17
              A co to ma wspólnego z zasadą jeden wątek - jeden nick? I to twoje obrażanie interlokutorów.
              • inocom Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 21:26
                belphegor-pisu napisał:

                > A co to ma wspólnego z zasadą jeden wątek - jeden nick? I to twoje obrażanie in
                > terlokutorów.

                Zapytaj na Czerskiej.
                Może tobie odpowiedzą.
                Mi też byłoby łatwiej zakładać wątki pod inocomem. A nie kombinowanie z antiprotonem.
                • belphegor-pisu Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 21:33
                  Skoro forum opiekuje się sea_monster, to jakaś centrala rybna go zatrudnia i tam należy napisać.
                  • inocom Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 22:08
                    belphegor-pisu napisał:

                    > Skoro forum opiekuje się sea_monster, to jakaś centrala rybna go zatrudnia i ta
                    > m należy napisać.

                    Ale po co?
    • m.c.hrabia Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 21:04
      Uwielbiam Biedronia.

      jeszcze jeden tw,
      te hormony
      • inocom Re: Inwestycja w społeczeństwo 09.10.16, 11:13
        m.c.hrabia napisał:

        > Uwielbiam Biedronia.
        >
        > jeszcze jeden tw,
        > te hormony

        Dziadku, możesz sobie pomarzyć :)

        W przeciwieństwie do Ciebie nie patrzę na ludzi, jako na potencjalne ciastka do łóżka. Bierdoń mi imponuje swoim spokojem, poczuciem humoru, pracowitością. Ot jest facet kompetentnym.
    • j-k bzdety i bzdury. Polska juz byla bardziej papieska 08.10.16, 21:14
      niz Papiez i Watykan tego wymagal.

      - raczej srednio na tym skorzystalismy.
      • inocom Re: bzdety i bzdury. Polska juz byla bardziej pap 09.10.16, 21:53
        j-k napisał:

        > niz Papiez i Watykan tego wymagal.
        >
        > - raczej srednio na tym skorzystalismy.

        Społeczeństwo to Papież?
    • gelati Polska - Dania 08.10.16, 21:18

      Czy wy geje nie oglądacie sportu?
      • belphegor-pisu Re: Polska - Dania 08.10.16, 21:21
        Szukasz swoich ?
      • x2468 Re: Polska - Dania 08.10.16, 21:44
        Sport to mord.
      • inocom Re: Polska - Dania 09.10.16, 10:53
        gelati napisał(a):

        >
        > Czy wy geje nie oglądacie sportu?

        Danie to chciał wprowadzić Solarz w Polsce ale go kibole wydały gestapo.
    • pies_na_czarnych Re: Inwestycja w społeczeństwo 08.10.16, 21:43
      Madrze mowi. Takich ludzi potrzebuje Polska.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka