Dodaj do ulubionych

Waszczykowski

29.12.16, 08:04
Jako jeden z nielicznych posłów i ministrów PiS wygląda jak normalny człowiek, innymi słowy nie wygląda na członka PiS.
Niestety tylko tak wygląda, a wystarczy, ze da głos i od razu jesy zdemaskowany jako PiSior.
Obserwuj wątek
    • lumpior Re: Waszczykowski 29.12.16, 09:39
      Jeden osobisty kontakt z PrezesemPanem,uścisk dłoni,dotknięcie powoduje nieuleczalną chorobę zwaną kaczyzmem.Zarażeni zarażają następnych.To epidemia.
      • zapijaczony_ryj Re: Waszczykowski 29.12.16, 13:06
        O tym, że prezes zaraża, to pisałem tu już bardzo dawno. Nawet taki w miarę normalny czlowiek jak Gowin po zblizeniu si do prezesa też ię zaraził .
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Waszczykowski 29.12.16, 13:06
      Nie sądzę żeby on wyglądał jak normalny człowiek.
    • man_sapiens Re: Waszczykowski 29.12.16, 13:26
      > Jako jeden z nielicznych posłów i ministrów PiS wygląda jak normalny człowiek,

      Bo brodę zapuścił? Hm.
      • x2468 Re: Waszczykowski 29.12.16, 13:36
        Brodę zapuścił bo udaje Taliba.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka