zapijaczony_ryj 29.12.16, 08:04 Jako jeden z nielicznych posłów i ministrów PiS wygląda jak normalny człowiek, innymi słowy nie wygląda na członka PiS. Niestety tylko tak wygląda, a wystarczy, ze da głos i od razu jesy zdemaskowany jako PiSior. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lumpior Re: Waszczykowski 29.12.16, 09:39 Jeden osobisty kontakt z PrezesemPanem,uścisk dłoni,dotknięcie powoduje nieuleczalną chorobę zwaną kaczyzmem.Zarażeni zarażają następnych.To epidemia. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Re: Waszczykowski 29.12.16, 13:06 O tym, że prezes zaraża, to pisałem tu już bardzo dawno. Nawet taki w miarę normalny czlowiek jak Gowin po zblizeniu si do prezesa też ię zaraził . Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Waszczykowski 29.12.16, 13:06 Nie sądzę żeby on wyglądał jak normalny człowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Waszczykowski 29.12.16, 13:26 > Jako jeden z nielicznych posłów i ministrów PiS wygląda jak normalny człowiek, Bo brodę zapuścił? Hm. Odpowiedz Link Zgłoś