Dodaj do ulubionych

Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja

19.01.17, 23:14
na Wawel? Ktoś wie?
Obserwuj wątek
    • porannakawa01 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 19.01.17, 23:23
      mao111 napisał:

      > na Wawel? Ktoś wie?

      Policja PiSu?
    • ultimate.strike Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 19.01.17, 23:25
      Policja czy milicja?
      • mao111 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 19.01.17, 23:45
        Błaszczakowy oddział specjalny.
        • ultimate.strike Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 19.01.17, 23:47
          Czyli milicja, policja mogłaby go, co najwyżej do aresztu doprowadzić.
    • iza.bella.iza Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 19.01.17, 23:52
      Bo to tow. I sekretarz!
    • matylda1001 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 00:13
      Muszą go pilnować bo jest niebezpieczny dla otoczenia.
      • horpyna4 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 07:24
        Raczej dla siebie. Muszą fajtłapę eskortować, żeby nie zabłądził i pilnować, żeby sobie krzywdy nie zrobił.

        Jak myślisz - czy facet, który nie potrafi zrobić normalnie zakupów w sklepie spożywczym, dojedzie lub dojdzie samodzielnie w jakieś miejsce? Bez prowadzenia za rączkę?
    • x2468 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 00:19
      Nie eskortowała tylko nocnik za nim wieźli.
    • pies_na_czarnych Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 00:50
      www.youtube.com/watch?v=hgDEjfx2JAI
      • lackzadek Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 13:53
        pies_na_czarnych napisała:

        > www.youtube.com/watch?v=hgDEjfx2JAI

        Czy ktoś mógłby wyliczyć z jaką prędkością w terenie zabudowanym jechali?
        bardzom ciekaw.
        • x2468 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 14:59
          Zwyczajowe 150-160 km/godz. aby utrudnić pracę zamachowcom.
    • mariner4 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 08:54
      Nie wiem. Ale mam nadzieję, że go kiedyś nie upilnują.....

      M.
      • taniarada Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 09:16
        mariner4 napisał:

        > Nie wiem. Ale mam nadzieję, że go kiedyś nie upilnują.....
        >Spokojnie na ciebie też przyjdzie czas i dobry Bóg cię powoła w szeregi diabła.Nie życz nikomu co tobie nie miłe.
        >
        • lumpior Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 09:24
          A miał to robić ..kot? Toć on tylko koty ma,obecnie podobno dwa.To tchórz,musi mieć obstawę.
        • mariner4 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 11:53
          Ja nie niszczę kraju i mój los nie jest obojętny tylko dla przyjaciół i rodziny. On zagraża wszystkim. Ale ja mu nie życzę śmierci. To spotka każdego. I nie wiadomo kogo najpierw. Ja mu życzę długiej samotnej i niedołężnej starości bez przyjaciół.
          I tak chyba będzie, kiedy straci znaczenie w polityce. I wtedy okaże się że pozostał sam.
          M.
          • x2468 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 15:03
            Jak ksiądz Jankowski z amputowanymi nogami któremu na starość nie miał kto podać szklanki wody.
    • taniarada Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 09:09
      Żeby nie porysowali lakieru i nie opluli Była dobra okazja by policja użyła środków przymusu ,czyli dwumetrowych pał na rozgrzanie motłochu.Pozdrawiam.
      • mao111 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 09:21
        Jakoś Schetyny policja nie broniła.

        PS. Och te wasze towarzyszko moskiewskie fantazje.
        • wsk175 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 09:32
          Jeszcze trochę , a cała ta pisdacka banda będzie jeździła transporterami opancerzonymi. W obawie przed miłującym ją suwerenem.
      • ultimate.strike Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 11:02
        "Żeby nie porysowali lakieru"

        A gdzie Kaczyński ma ten lakier?
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 11:04
          Na zębach.
          • x2468 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 15:06
            Na zębach, nigdy nie mytych to on ma kamień i próchnicę.
    • zapijaczony_ryj Bo wie, kto jest jej prawdziwym zwierzchnikiem 20.01.17, 09:35
      I jednocześnie głową państwa!
    • magdolot Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 14:10
      mao111 napisał:

      > na Wawel? Ktoś wie?

      Policja to małe miki, pogotowie i straż pożarna była.
      Obecność straży pożarnej sugeruje, że Wuc bardzo się przejął napisem, wyświetlonym miesiąc temu na wawelskim murze: MAMY SMOKA I NIE ZAWAHAMY SIĘ GO UŻYĆ!

      I tym razem grzeczniutko wjechał przez tylną bramę dla gawiedzi, nie tę dla królów [i gubernatora Franka]. :-)
      • m.marle Póki co bez kajdan. Policja longa, kaczyzm brevis 20.01.17, 14:55
        Kiedyś się ta jego uzurpacja skończy. I mam nadzieję, że następna ekipa nie będzie tak ciamajdowata jak PO i dopilnuje by dyktatorek odpowiedział za wyrządzone szkody i krzywdy.
    • x2468 Re: Dlaczego Kaczyńskiego eskortowała policja 20.01.17, 14:57
      Bo to jest skończony tchórz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka