Dodaj do ulubionych

Podkarpacie Chinami Europy

01.07.18, 10:40
Polska jedną wielką strefą gospodarczą według PiSów?

Kilka danych.
Za:
tradingeconomics.com/china/wages
Od 2000 do 2007 średnie zarobki Chińczyków podwoiły się i wynosiły w ubiegłym roku ok. 74 300 juanów rocznie, czyli ok. 11 250 dolarów rocznie, czyli ok, 41 600 zł rocznie, czyli ok 3 500 zł miesięcznie.

I teraz:
www.resinet.pl/akt…karze-i-nauczyciele.html
Przeciętne wynagrodzenie brutto pracowników zatrudnionych na Podkarpaciu wynosi 3577,38 zł.
I przypominam: przeciętne wynagrodzenie w Chińskiej Republice Ludowej wynosi ok. 3 500 miesięcznie.

Czyli PiS sprowadzając miliony Ukraińców i sięgający po Bangladeszów i Hindusów i Bóg jeden wie jeszcze po kogo dąży do hamowania wzrostu płac Polaków i utrzymania statusu Polski jako europejskich Chin z chińskimi pensjami w otoczeniu europejskich państw.

Patriotyzm pełną "gembom".
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Podkarpacie Chinami Europy 01.07.18, 10:50
      Pisi zapewniają obcym inwestorom 10-15 lat bez podatku. Kto wie moze przy takich warunkach wszyscy przeniosą się z Chin na Podkarpacie :D
    • taniarada A jak tam Karapyta ? 01.07.18, 10:54
      Dobrze mu w tym więźniu?
      • yoma Re: A jak tam Karapyta ? 01.07.18, 11:57
        Co to jest karapyta?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka