Dodaj do ulubionych

Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskorz

04.09.18, 08:07
i w końcu nic konkretnego nie powiedział poza tym, że wybranie do SN kogoś kto ma postępwanie dyscyplinarne jest tylko wpdką, a nie błędem.
Typowy PiSior.
Obserwuj wątek
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 08:19
      To ten 79-letni starzec, który ocenia że ci co mają 65 lat są za starzy żeby orzekać w SN?
      • panmacant Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 08:23
        religijnych.uczuc.obraza napisał:

        > To ten 79-letni starzec, który ocenia że ci co mają 65 lat są za starzy żeby or
        > zekać w SN?
        >
        Dokładnie ten sam!
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 08:35
          Cóż, pracował w pzprowskich mediach więc nie dziwi ta jego antypolskość.
      • prostactwo.obywatelskie Ponoć ta sędzina o której mowa mała postępowanie 04.09.18, 17:38
        Ponoć ta sędzina o której mowa miała postępowanie dyscyplinarne za POstawienie się Zupełnie Nadzwyczajnej Kaście Ludzi co być może być uznane przez Prezydenta za super właściwość Polskiego Prawdziwego sędziego. I trudno się Prezydentowi dziwić. Ile przecież odwagi i samozaparcia musiała ona mieć aby oprzeć się i wytrzymać do końca zmasowany terror ZNKL aż do samego końca jej wpływów w Polsce.
        A mam nadzieję, że ma ona bardzo dobrą pamięć. :D:D:D:D
        W związku z tym, że trochę się orientuję jak wyglądają stosunki społeczne w Wymiarze Sprawiedliwości, które wcale nie są inne niż w wielkich przedsiębiorstwach to wiemy co się dzieje z człowiekiem, który podpadnie szafom formalnym i nieformalnym w każdym przedsiębiorstwie. Nagana za naganą do zwolnienia włącznie chociaż podpadnięty wcale nie opuścił się w wykonywaniu obowiązków.
        • prostactwo.obywatelskie Proszę zwrócić też uwagę na fakt, że nie podaje 04.09.18, 17:41
          Proszę zwrócić też uwagę na fakt, że nie podaje co było przyczyną tej prawomocnej jak mówią PLP, kary dyscyplinarnej tej kary dyscyplinarnej i to wcale nie jest przypadkiem. :D
        • spokojny.zenek Re: Ponoć ta sędzina o której mowa mała postępowa 04.09.18, 18:14
          I czemu tak ordynarnie łżesz, skoro łatwo sprawdzić, że nie "sędzina" (tak nazywa się żonę sędziego) lecz radczyni prawna i za co konkretnie została skazana dyscyplinarnie?
          Nie było na szkoleniu, że trollowanie musi stwarzać przynajmniej pozory prawdziwości i że za co innego nie będziesz dostać tych srebrników?
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Ponoć ta sędzina o której mowa mała postępowa 04.09.18, 21:01
          Ale jak się podtawiła, Anka? Chciała przyjąć łapówkę a Kasta jej nie pozwoliła? No to jak każda łapówkara nadaje się do pisu.
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Ponoć ta sędzina o której mowa mała postępowa 05.09.18, 08:41
          O, patrz Anka, ten też p[ostawił się Nadzwyczajnej Kaście i dlatego miał dyscyplinarkę:
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23863234,sedzia-z-wroclawia-i-jego-zona-oskarzeni-o-kradziez-mieli-ukrasc.html#Z_Czolka3Img
          Nadaje się do Sądu Najwyższego.
    • ta Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 10:32
      Miał szansę dobrze zapisać się w pamięci rodaków, ale biorąc udział w napaści PIS na państwo polskie, napluł na własny źyciorys. Jego wybory, jego odpowiedzialność, jego wstyd.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 10:35
        Co tam niby jest takiego super w tym jego życiorysie? Członkostwo w ZSP? Praca w prlowskiej prokuraturze? Czy może w prlowskich mediach "narodowych"?
        • ta Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 13:43
          religijnych.uczuc.obraza napisał:

          > Co tam niby jest takiego super w tym jego życiorysie? Członkostwo w ZSP? Praca
          > w prlowskiej prokuraturze? Czy może w prlowskich mediach "narodowych"?

          Znalazłoby się coś dobrego, zapoznaj się z jego życiorysem. Tymczasem nadpisuje sobie wyjątkowo niechlubną działalność. I zapamiętane będzie mu tylko to.
          • religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 13:45
            Może tę pozytywną działalność to na polecenie SB robił...
            • m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:17
              tak z czystej ciekawości , to jakie to pozytywy potrafisz wymienić?
              • religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:38
                Coś tam niby robił dla opozycji w latach 80. ale nie wiem czy nie było to na polecenie SB...
                • spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:45
                  Dzisiejsze postępowanie każe brać pod uwagę taką ewentualność.
                • m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:47
                  nie ważne na czyje polecenie , chciałbym wiedzieć co konkretnie robił,
                  jego spuścizna jak Leszka K. utajniona?
                  • religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:49
                    Najprawdopodobniej sporo przebywał.
                • eiran Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 15:10
                  Wiadomo że bronił Jacka Żakowskiego i Jacek Żakowski nie poszedł siedzieć. Obecnie jest paszkwilantem i mitomanem:

                  www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/s%C4%99dzia-johann-3-godziny-rozmawia%C5%82-z-timmermansem-dziennikarka-przy%C5%82apa%C5%82a-go-na-k%C5%82amstwie/ar-AAAhOMj
              • ta Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:51
                m.c.hrabia napisał:
                > tak z czystej ciekawości , to jakie to pozytywy potrafisz wymienić?

                - doradca Prymasowskiego Komitetu Pomocy Osobom Pozbawionym Wolności i ich Rodzinom
                - publikacje w Tygodniku Mazowsze
                - działacz Komitetu Pomocy Aresztowanym i Duszpasterstwa Ludzi Pracy
                - od 1982 obrońca w procesach politycznych

                to, co powyżej w tamtych czasach nie było proste, łatwe i przyjemne

                - pełnomocnik rządu d/s likwidacji Głównego Urzędu Kontroli Publikacji i Widowisk potocznie cenzury)
                - sędzia Trybunału Konstytucyjnego wybrany przez sejm z rekomendacji AWS
                • m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:59
                  doradca Prymasowskiego Komitetu Pomocy Osobom Pozbawionym Wolności i ich Rodzinom
                  - publikacje w Tygodniku Mazowsze
                  - działacz Komitetu Pomocy Aresztowanym i Duszpasterstwa Ludzi Pracy
                  - od 1982 obrońca w procesach politycznych

                  to, co powyżej w tamtych czasach nie było proste, łatwe i przyjemne


                  wręcz przeciwnie pod parasolem prymasa to było łatwe,proste, przyjemne, nie wspominając ,że całkiem dobrze płatne.

                  ciekawe kogo bronił w tych "politycznych"
                  • eiran Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 15:22
                    Z tego co pamiętam, Jacka Żakowskiego.
                    Nie pamiętam o co szło, Żakowski (wówczas dziennikarz kościelnego pisma "Powściągliwość i Praca" nie został skazany). Johann bronił podobno jeszcze kogoś, ale nie mogę znaleźć szczegółów.
                    • m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 16:45
                      no właśnie,
                      podobno.
      • powstaniecstarachowicki Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 05.09.18, 10:13
        ta napisała:

        > Miał szansę dobrze zapisać się w pamięci rodaków, ale biorąc udział w napaści P
        > IS na państwo polskie, napluł na własny źyciorys. Jego wybory, jego odpowiedzia
        > lność, jego wstyd.
        >
        PiSi wstydu nie mają, tak jak i honoru. Oni myśłą, ze jak sobie wepną w klapę plakietkę flagi narodowej to już są najlepszymi Polakami z wyższej półki kulturowej.
    • spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 12:01
      Nie tylko postępowanie, ale prawomocne ukaranie dyscyplinarne, za niebłahe przewinienie.
      Jest też były sędzia, który z powodów dyscyplinarnych musiał przed laty odejść z sądu (w ramach "oczyszczania się") a teraz idzie do Izby Dyscyplinarnej. Będzie miał okazję "pokazać" to i wo temu i owemu.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 12:06
        Na pewno żaden z nich tak naprawdę nie był ukarany. Lesio i wielgus pisali przecież że postępowania dyscyplinarne wśród sędziów to fikcja.
        • spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 12:35
          Jeżeli z taką historią dyscyplinarną można zostać od razu sędzią SN, to wygląda na to, że przynajmniej co do niektórych okazały się fikcją, bo absolutnie nic z nich nie wynika.
      • yoma Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 16:12
        >musiał przed laty odejść z sądu (w ramach "oczyszczania się")

        I znowu duda będzie krzyczał, że w SN orzekają sędziowie stanu wojennego.
        • wariant_b Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 16:55
          >>musiał przed laty odejść z sądu (w ramach "oczyszczania się")
          > I znowu duda będzie krzyczał, że w SN orzekają sędziowie stanu wojennego.

          Radca prawny Adam Tomczyński, bo o nim mowa, nie był sędzią stanu wojennego.
          Stanowisko sędziego wolał/musiał opuścić w 2005 roku w związku z podejrzeniem przekrętów.
          • spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 17:03
            Ładnie, innymi słowami, nazwałeś to, o czym napisałem. Środowisko się z niego "oczyściło", więc został wrogiem tego środowiska, czemu bez przerwy dawał głośno wyraz, No i będzie miał okazję teraz dać w jeszcze dobitniejszy sposób.
            W każdym razie trudno o bardziej rażącą ostentację w okazywaniu sędziom pogardy.
          • yoma Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 18:40
            OK, mówię tylko o tym, że duda znów będzie mógł sobie pokrzyczeć.
    • m.c.hrabia Re: Sędzia Johan 04.09.18, 13:03
      to wyjątkowa szmata.
      prokurator roku 68 (marcowy) awansowany za wyjątkowe zasługi w zwalczaniu syjonizmu
      i wysyłaniu syjonistów do Syjamu.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan 04.09.18, 13:08
        Propagandysta prlowskich mediów.
        • m.c.hrabia Re: Sędzia Johan 04.09.18, 13:11
          jednym słowem
          QRWA
          • religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan 04.09.18, 13:16
            Należy mu się odpoczynek za te lata wytężonej pracy na rzecz PRL.
    • witek.bis Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 15:38
      Najpierw w ekspresowym trybie ponaprzyjmował jakichś pisowskich cichociemnych, a teraz jęczy? Pomijając już całą niekonstytucyjność tej awantury, krótkie rozmówki z nieznajomymi ludźmi musiały się tak skończyć. Czy 80-letniemu dziadowi trzeba tłumaczyć, że przelotne znajomości nierzadko kończą się wpadkami i wielkim płaczem? Ale jego sprawa - zachciało mu się odegrać rolę pisowskiego lokaja i dewastatora, to i tak będzie zapamiętany. A fotela po nim nie będzie się czyścić, tylko wypieprzy się na śmietnik.
      • ta Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 17:13
        Za GW:
        "Adwokatem został w latach 80. To chlubny okres w jego życiu. Przyjaźnił się z ks. Jerzym Popiełuszką i występował w sprawach prześladowanych robotników, którzy przychodzili do księdza po pomoc. Był wśród adwokatów, którzy dyżurowali w kościele św. Marcina i interweniowali po zatrzymaniach oraz pomagali internowanym. Razem z mec. Piotrem Andrzejewskim (dziś senator PiS) bronił opozycjonistów, m.in działaczy Konfederacji Polski Niepodległej i Mariusza Kamińskiego, dzisiaj wiceprezesa PiS i koordynatora specsłużb."
        wyborcza.pl/magazyn/7,124059,23671123,zakrety-sedziego-johanna-marcowy-prokurator-adwokat-opozycji.html
        ------
        Żeby była jasność.Nie bronię go natarczywie. Nie ma usprawiedliwienia dla jego obecnej parszywej działalności. Wspomniałam jednak, że miał w swoim życiorysie lepsze okresy i szkoda, że tego lepszego wspomnienia po sobie nie zostawi.
        • m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 17:28
          Nigdy nie był w ścisłym gronie obrońców politycznych. Uczestniczyłem w wielu procesach politycznych od 1976 r., ale nie śmiałbym, tak jak Johann w audycji Moniki Olejnik, powiedzieć, że była ich setka. Broniłem w sprawach KPN, Komisji Krajowej „Solidarności”, KOR-u, Radia Solidarność, Ursusa i wielu innych i nie pamiętam jego obecności – twierdzi nasz rozmówca.
        • wariant_b Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 19:16
          ta napisała:
          > Żeby była jasność. Nie bronię go natarczywie.

          Co by nie mówić, nazwisko sędziego, czy jak kto woli mecenasa Johanna nie pojawiło się teraz.
          A skoro przez lata nikt nie kwestionował jego zasług z przeszłości, to i teraz nie ma to sensu.
          Na pewno nie został przyszyty do antykomunistycznej opozycji, jak prokurator Piotrowicz.

          > Nie ma usprawiedliwienia dla jego obecnej parszywej działalności.

          Tego też nie jestem pewien - po nieudanym eksperymencie o nazwie mecenas Pszczółkowski
          prezes pan raczej nie stawia na ludzi, którzy mieli zasługi. Jakie konkretnie haki ma na Johanna nie wiemy.
          • spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 20:38
            Nie jest tajemnicą, że akurat nie jest on eksperymentem prezesa.
    • titerlitury Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 17:06
      Wydaje mi się, że on w ciągu kilku tygodni zrezugnuje z "przyczyn zdrowotnych"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka