powstaniecstarachowicki 04.09.18, 08:07 i w końcu nic konkretnego nie powiedział poza tym, że wybranie do SN kogoś kto ma postępwanie dyscyplinarne jest tylko wpdką, a nie błędem. Typowy PiSior. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 08:19 To ten 79-letni starzec, który ocenia że ci co mają 65 lat są za starzy żeby orzekać w SN? Odpowiedz Link Zgłoś
panmacant Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 08:23 religijnych.uczuc.obraza napisał: > To ten 79-letni starzec, który ocenia że ci co mają 65 lat są za starzy żeby or > zekać w SN? > Dokładnie ten sam! Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 08:35 Cóż, pracował w pzprowskich mediach więc nie dziwi ta jego antypolskość. Odpowiedz Link Zgłoś
prostactwo.obywatelskie Ponoć ta sędzina o której mowa mała postępowanie 04.09.18, 17:38 Ponoć ta sędzina o której mowa miała postępowanie dyscyplinarne za POstawienie się Zupełnie Nadzwyczajnej Kaście Ludzi co być może być uznane przez Prezydenta za super właściwość Polskiego Prawdziwego sędziego. I trudno się Prezydentowi dziwić. Ile przecież odwagi i samozaparcia musiała ona mieć aby oprzeć się i wytrzymać do końca zmasowany terror ZNKL aż do samego końca jej wpływów w Polsce. A mam nadzieję, że ma ona bardzo dobrą pamięć. :D:D:D:D W związku z tym, że trochę się orientuję jak wyglądają stosunki społeczne w Wymiarze Sprawiedliwości, które wcale nie są inne niż w wielkich przedsiębiorstwach to wiemy co się dzieje z człowiekiem, który podpadnie szafom formalnym i nieformalnym w każdym przedsiębiorstwie. Nagana za naganą do zwolnienia włącznie chociaż podpadnięty wcale nie opuścił się w wykonywaniu obowiązków. Odpowiedz Link Zgłoś
prostactwo.obywatelskie Proszę zwrócić też uwagę na fakt, że nie podaje 04.09.18, 17:41 Proszę zwrócić też uwagę na fakt, że nie podaje co było przyczyną tej prawomocnej jak mówią PLP, kary dyscyplinarnej tej kary dyscyplinarnej i to wcale nie jest przypadkiem. :D Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Ponoć ta sędzina o której mowa mała postępowa 04.09.18, 18:14 I czemu tak ordynarnie łżesz, skoro łatwo sprawdzić, że nie "sędzina" (tak nazywa się żonę sędziego) lecz radczyni prawna i za co konkretnie została skazana dyscyplinarnie? Nie było na szkoleniu, że trollowanie musi stwarzać przynajmniej pozory prawdziwości i że za co innego nie będziesz dostać tych srebrników? Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Ponoć ta sędzina o której mowa mała postępowa 04.09.18, 21:01 Ale jak się podtawiła, Anka? Chciała przyjąć łapówkę a Kasta jej nie pozwoliła? No to jak każda łapówkara nadaje się do pisu. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Ponoć ta sędzina o której mowa mała postępowa 05.09.18, 08:41 O, patrz Anka, ten też p[ostawił się Nadzwyczajnej Kaście i dlatego miał dyscyplinarkę: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23863234,sedzia-z-wroclawia-i-jego-zona-oskarzeni-o-kradziez-mieli-ukrasc.html#Z_Czolka3Img Nadaje się do Sądu Najwyższego. Odpowiedz Link Zgłoś
ta Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 10:32 Miał szansę dobrze zapisać się w pamięci rodaków, ale biorąc udział w napaści PIS na państwo polskie, napluł na własny źyciorys. Jego wybory, jego odpowiedzialność, jego wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 10:35 Co tam niby jest takiego super w tym jego życiorysie? Członkostwo w ZSP? Praca w prlowskiej prokuraturze? Czy może w prlowskich mediach "narodowych"? Odpowiedz Link Zgłoś
ta Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 13:43 religijnych.uczuc.obraza napisał: > Co tam niby jest takiego super w tym jego życiorysie? Członkostwo w ZSP? Praca > w prlowskiej prokuraturze? Czy może w prlowskich mediach "narodowych"? Znalazłoby się coś dobrego, zapoznaj się z jego życiorysem. Tymczasem nadpisuje sobie wyjątkowo niechlubną działalność. I zapamiętane będzie mu tylko to. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 13:45 Może tę pozytywną działalność to na polecenie SB robił... Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:17 tak z czystej ciekawości , to jakie to pozytywy potrafisz wymienić? Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:38 Coś tam niby robił dla opozycji w latach 80. ale nie wiem czy nie było to na polecenie SB... Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:45 Dzisiejsze postępowanie każe brać pod uwagę taką ewentualność. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:47 nie ważne na czyje polecenie , chciałbym wiedzieć co konkretnie robił, jego spuścizna jak Leszka K. utajniona? Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:49 Najprawdopodobniej sporo przebywał. Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 15:10 Wiadomo że bronił Jacka Żakowskiego i Jacek Żakowski nie poszedł siedzieć. Obecnie jest paszkwilantem i mitomanem: www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/s%C4%99dzia-johann-3-godziny-rozmawia%C5%82-z-timmermansem-dziennikarka-przy%C5%82apa%C5%82a-go-na-k%C5%82amstwie/ar-AAAhOMj Odpowiedz Link Zgłoś
ta Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:51 m.c.hrabia napisał: > tak z czystej ciekawości , to jakie to pozytywy potrafisz wymienić? - doradca Prymasowskiego Komitetu Pomocy Osobom Pozbawionym Wolności i ich Rodzinom - publikacje w Tygodniku Mazowsze - działacz Komitetu Pomocy Aresztowanym i Duszpasterstwa Ludzi Pracy - od 1982 obrońca w procesach politycznych to, co powyżej w tamtych czasach nie było proste, łatwe i przyjemne - pełnomocnik rządu d/s likwidacji Głównego Urzędu Kontroli Publikacji i Widowisk potocznie cenzury) - sędzia Trybunału Konstytucyjnego wybrany przez sejm z rekomendacji AWS Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 14:59 doradca Prymasowskiego Komitetu Pomocy Osobom Pozbawionym Wolności i ich Rodzinom - publikacje w Tygodniku Mazowsze - działacz Komitetu Pomocy Aresztowanym i Duszpasterstwa Ludzi Pracy - od 1982 obrońca w procesach politycznych to, co powyżej w tamtych czasach nie było proste, łatwe i przyjemne wręcz przeciwnie pod parasolem prymasa to było łatwe,proste, przyjemne, nie wspominając ,że całkiem dobrze płatne. ciekawe kogo bronił w tych "politycznych" Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 15:22 Z tego co pamiętam, Jacka Żakowskiego. Nie pamiętam o co szło, Żakowski (wówczas dziennikarz kościelnego pisma "Powściągliwość i Praca" nie został skazany). Johann bronił podobno jeszcze kogoś, ale nie mogę znaleźć szczegółów. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 16:45 no właśnie, podobno. Odpowiedz Link Zgłoś
powstaniecstarachowicki Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 05.09.18, 10:13 ta napisała: > Miał szansę dobrze zapisać się w pamięci rodaków, ale biorąc udział w napaści P > IS na państwo polskie, napluł na własny źyciorys. Jego wybory, jego odpowiedzia > lność, jego wstyd. > PiSi wstydu nie mają, tak jak i honoru. Oni myśłą, ze jak sobie wepną w klapę plakietkę flagi narodowej to już są najlepszymi Polakami z wyższej półki kulturowej. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 12:01 Nie tylko postępowanie, ale prawomocne ukaranie dyscyplinarne, za niebłahe przewinienie. Jest też były sędzia, który z powodów dyscyplinarnych musiał przed laty odejść z sądu (w ramach "oczyszczania się") a teraz idzie do Izby Dyscyplinarnej. Będzie miał okazję "pokazać" to i wo temu i owemu. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 12:06 Na pewno żaden z nich tak naprawdę nie był ukarany. Lesio i wielgus pisali przecież że postępowania dyscyplinarne wśród sędziów to fikcja. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 12:35 Jeżeli z taką historią dyscyplinarną można zostać od razu sędzią SN, to wygląda na to, że przynajmniej co do niektórych okazały się fikcją, bo absolutnie nic z nich nie wynika. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 16:12 >musiał przed laty odejść z sądu (w ramach "oczyszczania się") I znowu duda będzie krzyczał, że w SN orzekają sędziowie stanu wojennego. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 16:55 >>musiał przed laty odejść z sądu (w ramach "oczyszczania się") > I znowu duda będzie krzyczał, że w SN orzekają sędziowie stanu wojennego. Radca prawny Adam Tomczyński, bo o nim mowa, nie był sędzią stanu wojennego. Stanowisko sędziego wolał/musiał opuścić w 2005 roku w związku z podejrzeniem przekrętów. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 17:03 Ładnie, innymi słowami, nazwałeś to, o czym napisałem. Środowisko się z niego "oczyściło", więc został wrogiem tego środowiska, czemu bez przerwy dawał głośno wyraz, No i będzie miał okazję teraz dać w jeszcze dobitniejszy sposób. W każdym razie trudno o bardziej rażącą ostentację w okazywaniu sędziom pogardy. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 18:40 OK, mówię tylko o tym, że duda znów będzie mógł sobie pokrzyczeć. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Sędzia Johan 04.09.18, 13:03 to wyjątkowa szmata. prokurator roku 68 (marcowy) awansowany za wyjątkowe zasługi w zwalczaniu syjonizmu i wysyłaniu syjonistów do Syjamu. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan 04.09.18, 13:08 Propagandysta prlowskich mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Sędzia Johan 04.09.18, 13:16 Należy mu się odpoczynek za te lata wytężonej pracy na rzecz PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 15:38 Najpierw w ekspresowym trybie ponaprzyjmował jakichś pisowskich cichociemnych, a teraz jęczy? Pomijając już całą niekonstytucyjność tej awantury, krótkie rozmówki z nieznajomymi ludźmi musiały się tak skończyć. Czy 80-letniemu dziadowi trzeba tłumaczyć, że przelotne znajomości nierzadko kończą się wpadkami i wielkim płaczem? Ale jego sprawa - zachciało mu się odegrać rolę pisowskiego lokaja i dewastatora, to i tak będzie zapamiętany. A fotela po nim nie będzie się czyścić, tylko wypieprzy się na śmietnik. Odpowiedz Link Zgłoś
ta Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 17:13 Za GW: "Adwokatem został w latach 80. To chlubny okres w jego życiu. Przyjaźnił się z ks. Jerzym Popiełuszką i występował w sprawach prześladowanych robotników, którzy przychodzili do księdza po pomoc. Był wśród adwokatów, którzy dyżurowali w kościele św. Marcina i interweniowali po zatrzymaniach oraz pomagali internowanym. Razem z mec. Piotrem Andrzejewskim (dziś senator PiS) bronił opozycjonistów, m.in działaczy Konfederacji Polski Niepodległej i Mariusza Kamińskiego, dzisiaj wiceprezesa PiS i koordynatora specsłużb." wyborcza.pl/magazyn/7,124059,23671123,zakrety-sedziego-johanna-marcowy-prokurator-adwokat-opozycji.html ------ Żeby była jasność.Nie bronię go natarczywie. Nie ma usprawiedliwienia dla jego obecnej parszywej działalności. Wspomniałam jednak, że miał w swoim życiorysie lepsze okresy i szkoda, że tego lepszego wspomnienia po sobie nie zostawi. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 17:28 Nigdy nie był w ścisłym gronie obrońców politycznych. Uczestniczyłem w wielu procesach politycznych od 1976 r., ale nie śmiałbym, tak jak Johann w audycji Moniki Olejnik, powiedzieć, że była ich setka. Broniłem w sprawach KPN, Komisji Krajowej „Solidarności”, KOR-u, Radia Solidarność, Ursusa i wielu innych i nie pamiętam jego obecności – twierdzi nasz rozmówca. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 19:16 ta napisała: > Żeby była jasność. Nie bronię go natarczywie. Co by nie mówić, nazwisko sędziego, czy jak kto woli mecenasa Johanna nie pojawiło się teraz. A skoro przez lata nikt nie kwestionował jego zasług z przeszłości, to i teraz nie ma to sensu. Na pewno nie został przyszyty do antykomunistycznej opozycji, jak prokurator Piotrowicz. > Nie ma usprawiedliwienia dla jego obecnej parszywej działalności. Tego też nie jestem pewien - po nieudanym eksperymencie o nazwie mecenas Pszczółkowski prezes pan raczej nie stawia na ludzi, którzy mieli zasługi. Jakie konkretnie haki ma na Johanna nie wiemy. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 20:38 Nie jest tajemnicą, że akurat nie jest on eksperymentem prezesa. Odpowiedz Link Zgłoś
titerlitury Re: Sędzia Johan u Piaseckiego wił się jak piskor 04.09.18, 17:06 Wydaje mi się, że on w ciągu kilku tygodni zrezugnuje z "przyczyn zdrowotnych" Odpowiedz Link Zgłoś