pies.na.czarnych
17.12.18, 19:48
Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po stronie kargulów pisowskich.
www.tvn24.pl/decyzja-tsue-w-sprawie-sadu-najwyzszego,893116,s.html
Przestaną kochać EU, czy będą uważać, że nic się nie stało i karawan będzie się dalej toczył.