Dodaj do ulubionych

I znowu ten Szewczak

20.01.20, 21:20
Pani Bianka Mikołajewska postanowiła rozweselić publiczność i przy okazji organizowanego przez IPN spotkania na temat lustracji przypomniała, że jej uczestnik, pan Janusz Szewczak , nie jest ani doktorem, ani ekonomistą, tylko byłym pezetpeerowcem.

twitter.com/BMikolajewska/status/1219311794713440256
Z kolei ja w celu rozweselenia pani Bianki Mikołajewskiej chętnie dodam, że nie jest nawet Januszem, tylko Janem, co jeszcze lepiej pokazuje, że w przypadku tego osobnika nic nie jest ani pewne, ani takie, jakim się niektórym wydaje.

A na koniec niech mi wolno będzie rozweselić trochę naszego drogiego Pana Prezydenta, który na tych komuchów cięty niczym Wildstein i Pereira razem wzięci i pewnie chętnie się dowie, z kim te pezetpeerowskie złogi się kumają i z kim knują.

januszszewczak.files.wordpress.com/2015/06/janusz-szewczak-wpis-5-2015.jpg

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek
      • witek.bis Re: I znowu ten Szewczak 20.01.20, 21:47
        O to, to... Właśnie tego skandynawskiego słowa mi brakowało, żeby celnie opisać stan rzeczy ;-)

--
        Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
      • witek.bis Re: I znowu ten Szewczak 21.01.20, 07:30
        No, proszę... Już w 2002 był profesorem niedzielnym, a 18 lat później, w poniedziałek, nawet prostego doktoratu mu odmawiają. A wszytko to z zazdrości o spuściznę Janusza nauki polskiej.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka