Dodaj do ulubionych

PiS Kaputt An Allen Fronten.

12.02.20, 10:06
Na moje oko. Jeszcze z rok rządów tej złodziejskiej swołoczy. Jeszcze nas okradną na miliardy.

Symptomy klęski są jednoznaczne. Kończy się zafiksowany fuhrer, kończy się jego drobny fagas - Prezydent RP.

Jak w szachy - jeżeli kończy się hetman i król bez pola ucieczki to czas poddać partię.
Obserwuj wątek
          • haen2010 Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 19.02.20, 11:15
            Na bank nie nazywam się Budka, chociaż łysina doskwiera. Poza tym, jak rejestrowałem się kiedyś na tym forum to podałem swoje personalia, łącznie z adresem. Takie były wtedy uczciwe czasy.

Moje IP i cała reszta są znane służbom, gazeta się zeświniła jeżeli chodzi o dyskrecję. Bywały dziwne telefony mające mnie wystraszyć przed opisywaniem prawdy o polskich politykach. No problem, po prostu odłączyłem złącze komutowane i mam spokój. Komóry jeszcze nie zlokalizowali, bo rzadko ją używam. Ot, takie gowno polskie.
    • asdfg2018 Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 14.02.20, 00:12
      "Ani kroku wstecz"

-
      " Podczas ostatniej prezydenckiej kampanii zwolennicy PiS utrudniali wyborcze spotkania Bronisława Komorowskiego. Przynosili transparenty, buczeli, gwizdali podczas spotkań. Wśród protestujących byli posłowie PiS.
      Przeciwników Komorowskiego koordynowała ówczesna posłanka PiS Anna Paluch. – To ja ich zorganizowałam. Gdyby demokracja w Polsce funkcjonowała, to nie byłoby tylu chętnych do protestu " – mówiła w rozmowie z „NaTemat”.
    • asdfg2018 Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 14.02.20, 10:11
      wiency Lichockiej dawajcie , wiency !

-
      " Ludzie masowo wysyłają xera artykułów o tych przestępstwach lub ich wydruki internetowe wprost do Nuncjatury Apostolskiej w Warszawie oraz do Kongregacji Nauki Wiary w Rzymie lub do papieża Franciszka mieszkającego w watykańskim hotelu św.Marty "
    • haen2010 Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 14.02.20, 12:28
      Ja Was swołoczy pisowska bardzo przepraszam, ale dla mnie cuchniecie trupem, atakujecie armiami na papierze, zupełnie jak ten fanatyk 1945 kwiecień, w bunkrze Kancelarii Rzeszy. Podejrzewam jednak, że żaden z was, śmierdzących tchórzy nie skorzysta z Waltera dostarczonego z Waszych zbrojowni. Nie pisząc o AK 47, który takie rzeczy rozwiązuje migiem.
    • pkt4a Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 14.02.20, 19:23
      pisiurki nawet wpadli za sprawą Lichockiej w nomen omen Kocioł Kurski :
      natemat.pl/299487,gest-lichockiej-i-pieniadze-na-tvp-chora-na-raka-komentuje-decyzje-pis
      więcy Lichockiej , więcy , na bilboardy ją
    • no-popis Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 15.02.20, 11:32
      haen2010 napisał:

> Na moje oko. Jeszcze z rok rządów tej złodziejskiej swołoczy. Jeszcze nas okrad
      > ną na miliardy.
      >
      > Symptomy klęski są jednoznaczne. Kończy się zafiksowany fuhrer, kończy się jego
      > drobny fagas - Prezydent RP.
      >
      > Jak w szachy - jeżeli kończy się hetman i król bez pola ucieczki to czas poddać
      > partię.
      PIs upada u Ciebie podobnie jak upada Gazeta Mic%hni*ka u pisiaków. Jacy Wy jesteście do siebie podobni.
      • qinto Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 15.02.20, 18:35
        no-popis napisała:

> haen2010 napisał:
        >
        > > Na moje oko. Jeszcze z rok rządów tej złodziejskiej swołoczy. Jeszcze nas
        > okrad
        > > ną na miliardy.
        > >
        > > Symptomy klęski są jednoznaczne. Kończy się zafiksowany fuhrer, kończy si
        > ę jego
        > > drobny fagas - Prezydent RP.
        > >
        > > Jak w szachy - jeżeli kończy się hetman i król bez pola ucieczki to czas
        > poddać
        > > partię.
        > PIs upada u Ciebie podobnie jak upada Gazeta Mic%hni*ka u pisiaków. Jacy Wy jes
        > teście do siebie podobni.

Chciałem mu odpisać wcześniej, ale nie "miałem siły" żeby zareagować na głupotę haena.

> > Jak w szachy - jeżeli kończy się hetman i król bez pola ucieczki to czas
        > poddać
        napisał ten peowski doopek.

Urwał...czy ten POłgłówek wie, że są partie szachowe, kiedy specjalnie podsuwa się pod "bicie" hetmana, by rozstrzygnąć partię na swoją korzyść.
        Co za cep.....

--
        Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
        • haen2010 Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 18.02.20, 13:01
          Tego Twojego królika trzeba było sprowadzać z kilku schodków od mównicy. Roosevelt to on na bank nie jest.

A Duduś, który mu tak wylizywał na konwencji nawet całuska nie dostał. Czyli pełna pogarda od "naczelnika". Najbardziej mu się spodobała First Lady i jej kiecki.

Oglądajcie pisiorki politykę zamiast pieprzyć trzy po trzy. Taką, jaka jest w realu.
    • pkt4a Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 17.02.20, 19:52
      tego fucka Jaśki na bilboardy a w tle p.Anżej , kulawy developer ,szalony Anatolij i ojciec dyrektor Tadeusz Kordaszewski zwany Rydzykiem

-
      " Kościół na Warmii stanął przed prawdziwym kryzysem. Do seminarium duchownego w Olsztynie w 2019 roku nie zgłosił się ani jeden kandydat na pierwszy rok studiów. Hierarchowie będą się zastanawiać, dlaczego."
    • no-popis aproPOnuj coś 18.02.20, 06:07
      haen2010 napisał:

> Na moje oko. Jeszcze z rok rządów tej złodziejskiej swołoczy. Jeszcze nas okrad
      > ną na miliardy.
      Zaproponuj skład rządu , układ polityczny, który daje gwarancję, że "nie okradną nas na miliardy". Śmiało !
      • haen2010 Re: aproPOnuj coś 18.02.20, 09:17
        Pewnie mógłbym, bo było paru facetów, którzy na polityce kasę stracili. Wykończono ich bez znieczulenia. To się złodziejskiej swołoczy w pale nie mieści.
          • haen2010 Re: aproPOnuj coś 19.02.20, 11:41
            Oczywiście, tak było. Byli również tacy naiwniacy jak Petru. Sikorski, dla którego pensja ministra była tylko dodatkiem do do wcześniej zarobionej kasy jego i żony. Było naprawdę wielu, którzy nie poszli do polityki dla przekrętu i forsy. Prawie wszyscy na cmentarzu. Jedną z ostatnich jest pani Małgosia K-B.
            • qinto Re: aproPOnuj coś 19.02.20, 11:45
              haen2010 napisał:

> Oczywiście, tak było. Byli również tacy naiwniacy jak Petru. Sikorski, dla któr
              > ego pensja ministra była tylko dodatkiem do do wcześniej zarobionej kasy jego i
              > żony. Było naprawdę wielu, którzy nie poszli do polityki dla przekrętu i forsy
              > . Prawie wszyscy na cmentarzu. Jedną z ostatnich jest pani Małgosia K-B.

Jakie osiągnięcia prócz "dobrych genów" ma Małgośka?

--
              Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
            • lechutek1961 Re: aproPOnuj coś 19.02.20, 18:41
              haen2010 napisał:

> Oczywiście, tak było. Byli również tacy naiwniacy jak Petru. Sikorski, dla któr
              > ego pensja ministra była tylko dodatkiem do do wcześniej zarobionej kasy jego i
              > żony. Było naprawdę wielu, którzy nie poszli do polityki dla przekrętu i forsy
              > . Prawie wszyscy na cmentarzu. Jedną z ostatnich jest pani Małgosia K-B.

Na cmentarzu być moze są ale są z własnego powodu. Myślę że Petru nie szastał własnymi pieniędzmi a pieniędzmi tych siedzących z tyłu. Trochę kosztował go rozwód i nowy związek ale tego do polityki bym nie zaliczył, już prędzej do kaprysów. Do tych wykorzystanych zaliczyłbym też i ciebie i mnie. Bo pożyczkę zaciągniętą na działalność Nowoczesnej chyba będziemy spłacać wszyscy solidarnie. Radek w czasie "POlityki" nie wydał nawet na pizzę która dostarczał mu BOR a kolację jadl na koszt zapraszającego czyli prezesów SSP więc tez pośrednio na nasz koszt. Radek to akurat przykład skompstwa i złodziejstwa POKO + przerośnięte ego. Jedyny który mógł stracić to Palikot bo był zbyt łatwowierny a hieny z POKO tylko czekały żeby skubnac go na kasie.
    • pkt4a Re: PiS Kaputt An Allen Fronten. 19.02.20, 17:45
      Co też może zdziałać jeden fak , jedno podrapanie siem środkowym palcem po oku - hahahaha

cyt
      "Dzieci PiS-u będą pożerane jak wszystkie dzieci rewolucji", "Sam Banaś nie wystarczy, żeby przykryć Lichocką", "Wojna politycznych gangów przybiera na sile" - to niektóre komentarze po akcji CBA w mieszkaniach Mariana Banasia i odwecie szefa NIK, który zarządził kontrolę w Prokuraturze Krajowej. "

hahahaha

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka