Dodaj do ulubionych

460 osłów

26.02.20, 18:05

zatrzyma pochód koronawirusa.
Zatrzyma się u wrót Sejmu.
Tekst linku

--
Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: 460 osłów 26.02.20, 18:28
      Minister-kulson z Pis-u twierdzi że wszystko działa, procedury wprowadzone, szpitale przygotowane, czekamy na wirusa! Jedyna nadzieja że się nie pojawi, bo w przeciwnym razie du.da zbita , jak będzie epidemia, to wprowadzi się ustawę że wirusa nie ma i problem z głowy. Lekarzy którzy będą twierdzić inaczej pozbawi się prawa wykonywania zawodu, osoby które umrą obwini się za nieszczere modlenie i wogole to wina Tuska .......to nie bardzo kumam o co Maliniakowi biega??????..... zaraz ,zaraz przeciez wybory ida a w prognozach Maliniak leci na pysk az milo to trzeba troszke zapicowac...wszystko jasne

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
      • no-popis Re: 460 osłów 06.03.20, 23:36
        szwampuch58 napisał:

> Minister-kulson z Pis-u twierdzi że wszystko działa, procedury wprowadzone, sz
        > pitale przygotowane, czekamy na wirusa! Jedyna nadzieja że się nie pojawi, bo w
        > przeciwnym razie du.da zbita , jak będzie epidemia, to wprowadzi się ustawę że
        > wirusa nie ma i problem z głowy. Lekarzy którzy będą twierdzić inaczej pozbawi
        > się prawa wykonywania zawodu, osoby które umrą obwini się za nieszczere modlen
        > ie i wogole to wina Tuska .......to nie bardzo kumam o co Maliniakowi biega????
        > ??..... zaraz ,zaraz przeciez wybory ida a w prognozach Maliniak leci na pysk a
        > z milo to trzeba troszke zapicowac...wszystko jasne
        >

A profesor.medycyny POkazuje nieprawidlowo sposob odkażania rąk.

--
        Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
        www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
    • jureek Re: 460 osłów 26.02.20, 18:32
      Rozumiem, że opozycja sieje panikę, bo jest to jej na rękę. PiS robił to samo podczas ostatniej epidemii. Ale że do tego siania paniki przez opozycję dołącza się prezydent, to już nie rozumiem. Rządzenie przez zarządzanie strachem?
        • no-popis Re: 460 osłów 26.02.20, 19:38
          szwampuch58 napisał:

> trzy razy mozesz zgadywac kolego nie kumaty:kiedy sOm wybory prezydenckie?
          Twoje słownictwo, tutaj "kumatość" , wskazuje, że Twoje miejsce jest na forach dyskusyjnych gimnazjalistów i to tych młodszych.

--
          Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
          www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
      • qinto Re: 460 osłów 26.02.20, 18:37
        jureek napisał:

> Rozumiem, że opozycja sieje panikę, bo jest to jej na rękę. PiS robił to samo p
        > odczas ostatniej epidemii. Ale że do tego siania paniki przez opozycję dołącza
        > się prezydent, to już nie rozumiem. Rządzenie przez zarządzanie strachem?

Również tego nie rozumiem.
        Potrzebne są działania rządu i ministra zdrowia a nie sejmu.
        Tak mi się wydaje.
        --
        • jureek Re: 460 osłów 26.02.20, 18:46
          qinto napisał:

> Również tego nie rozumiem.
          > Potrzebne są działania rządu i ministra zdrowia a nie sejmu.
          > Tak mi się wydaje.

Też mi się wydaje, że sejm to nie sanepid.
        • snajper55 Re: 460 osłów 26.02.20, 18:56
          qinto napisał:

> Również tego nie rozumiem.
          > Potrzebne są działania rządu i ministra zdrowia a nie sejmu.
          > Tak mi się wydaje.

A co tu rozumieć? Będą się modlić o zdrowie narodu tak jak o deszcz się modlili.

S.
          --
          Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
          • qinto Re: 460 osłów 26.02.20, 19:04
            snajper55 napisał:

> qinto napisał:
            >
            > > Również tego nie rozumiem.
            > > Potrzebne są działania rządu i ministra zdrowia a nie sejmu.
            > > Tak mi się wydaje.
            >
            > A co tu rozumieć? Będą się modlić o zdrowie narodu tak jak o deszcz się modlili

Razem z opozycją?
            Bo słyszałem jak Kosiniak i MKB też seplenili na ten temat.
            Ja uważam, że lepiej zwołać Konferencję Episkopatu lub synod biskupów.

--
    • jureek Re: 460 osłów 26.02.20, 18:50
      Jakie żałosne jest wykorzystywanie epidemii w kampanii wyborczej. To zdjęcie to po prostu żenada i piaskownica:

nto.pl/koronawirus-opolscy-poslowie-koalicji-obywatelskiej-domagaja-sie-od-wojewody-informacji-o-przygotowaniu-regionu-do-walki-z/ar/c14-14817740
      • qinto Re: 460 osłów 26.02.20, 18:52
        jureek napisał:

> Jakie żałosne jest wykorzystywanie epidemii w kampanii wyborczej. To zdjęcie to
        > po prostu żenada i piaskownica:
        >
        > nto.pl/koronawirus-opolscy-poslowie-koalicji-obywatelskiej-domagaja-sie-od-wojewody-informacji-o-przygotowaniu-regionu-do-walki-z/ar/c14-14817740

Kosiniak też pyszczy. Nędza !!!!!
        Kidawa i Biedroń również.

--
      • snajper55 Re: 460 osłów 26.02.20, 18:58
        jureek napisał:

> Jakie żałosne jest wykorzystywanie epidemii w kampanii wyborczej. To zdjęcie to
        > po prostu żenada i piaskownica:

Sprawdzanie przygotowań do epidemii jest ich obowiązkiem.

S.
        --
        • taniarada Teraz to priorytet 26.02.20, 19:03
          snajper55 napisał:

> jureek napisał:
          >
          > > Jakie żałosne jest wykorzystywanie epidemii w kampanii wyborczej. To zdję
          > cie to
          > > po prostu żenada i piaskownica:
          >
          > Sprawdzanie przygotowań do epidemii jest ich obowiązkiem.
          >
          > S.
          Ale czy te parobki systemu z tego forum to rozumią ?
          • erte2 Re: Teraz to priorytet 26.02.20, 21:55
            taniarada napisało:
            Ale czy te parobki systemu z tego forum to rozumią ?

Nie wiem czy rozumią, a także czy umią to zrozumnąć. Wiem za to matołeczku że stanowczo za wcześnie zakończyłeś edukację, i nie usprawiedliwia cię fakt że nie dostałeś promocji do IV klasy podstawówki.
            • lechutek1966 Re: Teraz to priorytet 06.03.20, 22:36
              erte2 napisał:

> taniarada napisało:
              > Ale czy te parobki systemu z tego forum to rozumią ?
              >
              > Nie wiem czy rozumią, a także czy umią to zrozumnąć. Wiem
              > za to matołeczku że stanowczo za wcześnie zakończyłeś edukację, i nie usprawied
              > liwia cię fakt że nie dostałeś promocji do IV klasy podstawówki.

A coś merytorycznie zamiast gramatycznie erte?? Nic nie wymyslilo?
        • jureek Re: 460 osłów 26.02.20, 19:03
          snajper55 napisał:

I dlatego muszą prezentować plakaty z Lichocką? Aż mi się ich żal zrobiło, bo tak jakoś bez przekonania robią to, co im pijarowiec kazał. Taki Kostuś to kiedyś był pan na włościach, co to do podległych kierowców "waruj" i "siad" się zwracał, a teraz jakiegoś pijarowca słuchać musi biedaczek:

nto.pl/odlot-opolskiego-wicemarszalka-tomasza-kostusia/ar/4547321
          • qinto Re: 460 osłów 26.02.20, 19:07
            jureek napisał:

> snajper55 napisał:
            >
            > > Sprawdzanie przygotowań do epidemii jest ich obowiązkiem.
            >
            > I dlatego muszą prezentować plakaty z Lichocką? Aż mi się ich żal zrobiło, bo t
            > ak jakoś bez przekonania robią to, co im pijarowiec kazał. Taki Kostuś to kiedy
            > ś był pan na włościach, co to do podległych kierowców "waruj" i "siad" się zwra
            > cał, a teraz jakiegoś pijarowca słuchać musi biedaczek:
            >
            > nto.pl/odlot-opolskiego-wicemarszalka-tomasza-kostusia/ar/4547321

Jurek, Ty chociaż otwarłeś ten link, który zamieściłeś?
            Bo tam mowa o POKO...
            Tekst linku

--
            • jureek Re: 460 osłów 26.02.20, 19:57
              qinto napisał:

> Jurek, Ty chociaż otwarłeś ten link, który zamieściłeś?
              > Bo tam mowa o POKO...

No i? Jak POKO to nie może być żałosne? Skąd to dziwne przypuszczenie, że linka nie otwieralem? Przecież gdybym nie otwieral, to nie komentowalbym zdjęcia w tym linku zawartego.
              • qinto Re: 460 osłów 26.02.20, 20:00
                jureek napisał:

> qinto napisał:
                >
                > > Jurek, Ty chociaż otwarłeś ten link, który zamieściłeś?
                > > Bo tam mowa o POKO...
                >
                > No i? Jak POKO to nie może być żałosne? Skąd to dziwne przypuszczenie, że linka
                > nie otwieralem? Przecież gdybym nie otwieral, to nie komentowalbym zdjęcia w t
                > ym linku zawartego.

Pisałeś powyżej inaczej.

snajper55 napisał:

I dlatego muszą prezentować plakaty z Lichocką? Aż mi się ich żal zrobiło, bo tak jakoś bez przekonania robią to, co im pijarowiec kazał. Taki Kostuś to kiedyś był pan na włościach, co to do podległych kierowców "waruj" i "siad" się zwracał, a teraz jakiegoś pijarowca słuchać musi biedaczek:

--
                • jureek Re: 460 osłów 26.02.20, 20:55
                  qinto napisał:

>
                  > Pisałeś powyżej inaczej.

>
                  > snajper55 napisał:
                  >
                  >
                  > I dlatego muszą prezentować plakaty z Lichocką? Aż mi się ich żal zrobiło, bo t
                  > ak jakoś bez przekonania robią to, co im pijarowiec kazał. Taki Kostuś to kiedy
                  > ś był pan na włościach, co to do podległych kierowców "waruj" i "siad" się zwra
                  >

Co tu niby jest inaczej? Od początku pisałem, że ten występ z trzymaniem plakatów z Lichocką uważam za żałosny. Snajper próbował tych peowcow tłumaczyć, że niby mają taki obowiązek, no to odpowiedziałem mu, że łączenie tego z prezentowaniem plakatów z Lichocką chyba już obowiązkiem nie jest. Teraz jasne?
                  • qinto Re: 460 osłów 26.02.20, 21:35
                    jureek napisał:

Co tu niby jest inaczej? Od początku pisałem, że ten występ z trzymaniem plakatów z Lichocką uważam za żałosny. Snajper próbował tych peowcow tłumaczyć, że niby mają taki obowiązek, no to odpowiedziałem mu, że łączenie tego z prezentowaniem plakatów z Lichocką chyba już obowiązkiem nie jest. Teraz jasne?

Sorry, masz rację, źle zrozumiałem. Moja culpa.

--
          • snajper55 Re: 460 osłów 26.02.20, 21:53
            jureek napisał:

> snajper55 napisał:
            >
            >

Napisałeś: "Jakie żałosne jest wykorzystywanie epidemii w kampanii wyborczej. "

Gdzie masz wykorzystywanie epidemii w kampanii wyborczej? Jaki jest związek tego zdjęcia z epidemią? Jaki jest związek tego zdjęcia z artykułem?

S.
            --
            • erte2 Re: 460 osłów 26.02.20, 22:01
              snajper55 napisał:

Gdzie masz wykorzystywanie epidemii w kampanii wyborczej? Jaki jest związek tego zdjęcia z epidemią? Jaki jest związek tego zdjęcia z artykułem?

Coś mi się wydaje że jureeczkowi ktoś zaproponował posadkę w Spółce Skarbu Państwa albo jakieś inne profity, bo coś nagle zmienił front. Ale może ja się mylę, może po prostu zaszła w nim "dobra zmiana"....
            • jureek Re: 460 osłów 26.02.20, 22:23
              snajper55 napisał:

> Napisałeś: "Jakie żałosne jest wykorzystywanie epidemii w kampanii wyborczej. "
              >
              > Gdzie masz wykorzystywanie epidemii w kampanii wyborczej? Jaki jest związek teg
              > o zdjęcia z epidemią? Jaki jest związek tego zdjęcia z artykułem?
              >

To zdjęcie przedstawia konferencję prasową trzech opolskich posłów KO, na której sieją panikę w związku z wirusem (jeden z nich radzi robić zapasy ryżu), a jednocześnie trzymają plakaty z fakiem Lichockiej, co związku z wirusem nie ma, ale jest elementem kampanii wyborczej.
              • snajper55 Re: 460 osłów 27.02.20, 13:26
                jureek napisał:

> To zdjęcie przedstawia konferencję prasową trzech opolskich posłów KO, na które
                > j sieją panikę w związku z wirusem (jeden z nich radzi robić zapasy ryżu), a je
                > dnocześnie trzymają plakaty z fakiem Lichockiej, co związku z wirusem nie ma, a
                > le jest elementem kampanii wyborczej.

Czyli wirusa nie wykorzystują do kampanii wyborczej.

S.
                --
                • jureek Re: 460 osłów 27.02.20, 14:37
                  snajper55 napisał:

> Czyli wirusa nie wykorzystują do kampanii wyborczej.

Oczywiście, że wykorzystują, jeśli konferencja prasowa w sprawie wirusa jest dla nich okazją do pokazania plakatów z Lichocką
                  • snajper55 Re: 460 osłów 27.02.20, 14:43
                    jureek napisał:

> snajper55 napisał:
                    >
                    > > Czyli wirusa nie wykorzystują do kampanii wyborczej.
                    >
                    > Oczywiście, że wykorzystują, jeśli konferencja prasowa w sprawie wirusa jest dl
                    > a nich okazją do pokazania plakatów z Lichocką

To Lichocka startuje w jakichś wyborach? A oni ją promują pokazując jej zdjęcia? Jeśli tak jest, to przyznam ci rację.

S.
                    --
                    • jureek Re: 460 osłów 27.02.20, 18:14
                      snajper55 napisał:

> To Lichocka startuje w jakichś wyborach? A oni ją promują pokazując jej zdjęcia
                      > ? Jeśli tak jest, to przyznam ci rację.

Udajesz głupiego, ale nie szkodzi - wytłumaczę. Oni nie pokazywali tych plakatów, żeby promować Lichocką, lecz żeby zaszkodzić kandydatowi Dudzie, którego popiera partia, której Lichocka jest prominentną członkinią.
    • taniarada Re: 460 osłów 26.02.20, 19:01
      O senacie nic .Grodzki już zatrzymał.Można? Pan Grodzki jako lekarz dba jak zwykle o swoich, a nie o Polaków.Nie napiszę więcej bo nie chcę spalić wątku
      • cotojest2020 Re: 460 osłów 07.03.20, 04:48
        Właśnie sianie paniki było na rękę PISowi. Dzięki niej senat przyklepał specustawę ,która powinna trafić do kosza.

--
        nie wolno kłaniać się okolicznościom , a faktom kazać by za drzwiami stały..
        poeta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka