Dodaj do ulubionych

Va Banque.

30.03.20, 05:22
Platfusy poszli na całość. Chyba doszli do wniosku, że szanse na majowe wybory są praktycznie zerowe. PiS sam nie poradzi sobie z łapanką do komisji wyborczych, a wiele samorządów kontrolowanych przez opozycję umyje od tej afery ręce. Już są pierwsze sygnały.

Na MKB teraz zgodnie reszta opozycji i pisowska swołocz psy wieszają. Ale to ona będzie najbardziej wygrana gdy wybory zdechną zanim się zaczną.

Ja byłem zdania, że te wybory są do wygrania. Teraz mam już z nimi święty spokój.
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Va Banque. 30.03.20, 05:33
      Czy po ogłoszeniu stanu wyjątkowego, można zgodnie z konstytucją zdelegalizować Platforme Obywatelską?
      Pytam z ciekawości Twarz ze łzami radości.
      • j-k nie mozna. 30.03.20, 06:30
        taniarada napisał(a):

> Czy po ogłoszeniu stanu wyjątkowego, można zgodnie z konstytucją zdelegalizować
        > Platforme Obywatelską?

nie mozna.
        ale mozna na ten okres zawiesic dzialalnosc wszystkich partii politycznych.
      • qinto Re: Va Banque. 30.03.20, 08:41
        taniarada napisał(a):

> Czy po ogłoszeniu stanu wyjątkowego, można zgodnie z konstytucją zdelegalizować
        > Platforme Obywatelską?
        > Pytam z ciekawości Twarz ze łzami radości.

Stanu wyjątkowego nie można wprowadzić, można wprowadzić jedynie któryś ze stanów nadzwyczajnych.
        Tekst linku

--
        Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.
        • taniarada Re: Va Banque. 30.03.20, 10:04
          qinto napisał:

> taniarada napisał(a):
          >
          > > Czy po ogłoszeniu stanu wyjątkowego, można zgodnie z konstytucją zdelegal
          > izować
          > > Platforme Obywatelską?
          > > Pytam z ciekawości Twarz ze łzami radości.
          >
          >
          > Stanu wyjątkowego nie można wprowadzić, można wprowadzić jedynie któryś ze stan
          > ów nadzwyczajnych.
          > Tekst linku
          >
          > Wiem mój drogi .Jak tylko tak z humorem.Ale szkoda.
          Stan nadzwyczajny nie odwołuje wyborów, a jedynie je przesuwa. Nie unieważnia się zgłoszonych kandydatów.MKB i Platforma Budki wszystko robią by nic nie robić.Dają się ogrywać Kaczorowi jak dzieci.Jak PIS był w opozycji to lepiej to wyglądało .Prężą tu muskuły codziennie od rana do wieczora.A nic nie mogą zrobić.Tak to wygląda marnie.
          • qinto Re: niewiedza. stan wyjatkowy mozna wprowadzic 30.03.20, 15:10
            j-k napisał:

> qinto napisał:
            > > Stanu wyjątkowego nie można wprowadzić, można wprowadzić jedynie któryś z
            > e stan
            > > ów nadzwyczajnych.
            >
            >
            > a jednym z nich jest stan wyjatkowy.
            >
            > przeczytaj moze link - ktory sam zapodales.

Przeczytałem, słuchałem też dyskusji na you tubie, w telewizorni oraz w radio. Sprawa jest niejednoznaczna, można ewentualnie wprowadzić któryś ze stanów nadzwyczajnych, ale nie wyjątkowy.
            Po prostu powtarzam zdanie mądrzejszych ode mnie.

--
            Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.
    • taniarada Nie rozśmieszaj mnie 30.03.20, 05:37
      haen2010 napisał:

> Platfusy poszli na całość. Chyba doszli do wniosku, że szanse na majowe wybory
      > są praktycznie zerowe. PiS sam nie poradzi sobie z łapanką do komisji wyborczyc
      > h, a wiele samorządów kontrolowanych przez opozycję umyje od tej afery ręce. Ju
      > ż są pierwsze sygnały.
      >
      > Na MKB teraz zgodnie reszta opozycji i pisowska swołocz psy wieszają. Ale to on
      > a będzie najbardziej wygrana gdy wybory zdechną zanim się zaczną.
      >
      > Ja byłem zdania, że te wybory są do wygrania. Teraz mam już z nimi święty spokó
      > j.
      Załóżmy, że teraz w czasie pandemii Kidawa ma 57% a PAD 17 % co by wtedy było ? Jeden wielki wrzask Stuhrów, totalnych, autorytetów niewiadomo skąd , że wybory to święto demokracji a ich przełożenie to zamach stanu. W TVN różne Chmaje znalazły by 100 paragrafów potwierdzających tę tezę.
        • ukos Re: Nie rozśmieszaj mnie 30.03.20, 09:28
          stasi1 napisał:

> Ale na razie to pisowcy chcą tych wyborów, nie platforma.

Łone WIE. Wiedzem ma objawionom. Znaczy PrezesPan objawił. Łone WIE, co by zrobiła Platforma, lepiej od Platformy.
          --
          WyPAD 2020!
          • qinto Re: Nie rozśmieszaj mnie 30.03.20, 09:48
            ukos napisał:

> stasi1 napisał:
            >
            > > Ale na razie to pisowcy chcą tych wyborów, nie platforma.
            >
            > Łone WIE. Wiedzem ma objawionom. Znaczy PrezesPan objawił. Łone [b]WIE[/
            > b], co by zrobiła Platforma, lepiej od Platformy.

Podejrzewam, a jest to podejrzenie graniczące z pewnością, że wybory prezydenckie zostaną przesunięte po wprowadzeniu stanu nadzwyczajnego, będzie to ogłoszone do dwóch tygodni, Nie wiem, dlaczego rząd nie ogłasza jeszcze tego stanu nadzwyczajnego.
            Jeżeli Kaczor trzyma lejce władzy, to trzeba przyznać, że perfidnie się bawi z platfusami i gra z nimi w "rodeo"
            Już doprowadził do przesilenia w wyścigu do prezydentury, jedna szkapa się wycofała, jednak pozostałe ogiery biorą dalej udział w wyścigu.

--
            • stasi1 Re: Nie rozśmieszaj mnie 30.03.20, 20:44
              Gdyby ogłosił to by musiał przesunąć wybory, skoro nie ma stanu wyjątkowego wybory nie trzeba przesuwać. A że kaczystą to pasuje bo za pół roku można było by się pytać czemu tak dużo ludzi zmarło
    • no-popis Re: Va Banque. 30.03.20, 07:17
      haen2010 napisał:

> Platfusy poszli na całość. Chyba doszli do wniosku, że szanse na majowe wybory
      > są praktycznie zerowe. PiS sam nie poradzi sobie z łapanką do komisji wyborczyc
      > h, a wiele samorządów kontrolowanych przez opozycję umyje od tej afery ręce. Ju
      > ż są pierwsze sygnały.
      >
      > Na MKB teraz zgodnie reszta opozycji i pisowska swołocz psy wieszają. Ale to on
      >
      > Ja byłem zdania, że te wybory są do wygrania. Teraz mam już z nimi święty spokó
      > j.
      Te wybory się nie odbędą.
      Jednak głupszej decyzji, to standard u lemingów, POdją nie mogli. Kosimiak Kamysz wygra w np jesiennych wyborach z tą leninowską kucharką.
      Szukajcie innej kandydatury ! Inaczej Duda kolejne 5 lat.

--
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
      www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
      • haen2010 Re: Va Banque. 30.03.20, 08:19
        Niezbadane są zasoby pisowskiej głupoty. Zwrócę ci tylko uwagę, że KuK z grodu Franciszka Józefa jest bez poparcia w miastach i u niechętnych pisowskim klechom. Ślini się do nich o poparcie. Taki ambitny, ale bez armii królik lokalny. Uratował PSL w ostatnich wyborach, ale to jedyny sukces.

Hejt pisowski i nie tylko na MKB jest dobrym wskaźnikiem na słuszność tego bojkotu.
        • qinto Re: Va Banque. 30.03.20, 08:57
          haen2010 napisał:

> Niezbadane są zasoby pisowskiej głupoty. Zwrócę ci tylko uwagę, że KuK z grodu
          > Franciszka Józefa jest bez poparcia w miastach i u niechętnych pisowskim klecho
          > m. Ślini się do nich o poparcie. Taki ambitny, ale bez armii królik lokalny. Ur
          > atował PSL w ostatnich wyborach, ale to jedyny sukces.
          >
          > Hejt pisowski i nie tylko na MKB jest dobrym wskaźnikiem na słuszność tego bojk
          > otu.

Nic ci innego nie POzostało do pisania, prócz słowa swołocz i wycieczek personalnych do mnie, no-popisa, lechutka etc. Dowodzisz w każdym swoim poście, że jesteś wyjątkowo ograniczonym pospolitym chamidłem.
          Swołocz z ciebie macieju.

--
          • haen2010 Re: Va Banque. 30.03.20, 09:53
            Dla mnie to zaszczyt. Bo ja nigdy nie ubliżam personalnie, tylko powiedzmy - grupowo. Łajadactwo, swołocz, złodzieje... Liczby mnogie. Nawet małpy.

Chyba zasłużę na najbardziej znienawidzonego przez pisowską swołocz od trollingu. Tylko patrzeć jak mi wręczą Order Orła Białego w następnej kadencji.
            • qinto Re: Va Banque. 30.03.20, 09:57
              Chyba zasłużę na najbardziej znienawidzonego przez pisowską swołocz od trollingu. Tylko patrzeć jak mi wręczą Order Orła Białego w następnej kadencji.

POchlebiasz sobie macieju. Sam uprawiasz trolling.
              Nie wróż więcej, bo ci to zwyczajnie nie wychodzi.
              Prochu też nie wymyślisz, choć jesteśmy prawie rówieśnikami, to wydaje mi się, że ty zatrzymałeś się w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

--
            • j-k na nic nie zasluzysz. 30.03.20, 14:09
              haen2010 napisał:
              > Chyba zasłużę na najbardziej znienawidzonego przez pisowską swołocz....

na nic nie zasluzysz, bo tfoje wpisy przejda bez echa.

podobnie jak upadajaca GW.
              upadnie jak onegdaj Trybuna Ludu i nikt nie bedzie jej (GW) wspominal.
      • qinto Re: Va Banque. 30.03.20, 08:45
        Te wybory się nie odbędą.
        Jednak głupszej decyzji, to standard u lemingów, POdją nie mogli. Kosimiak Kamysz wygra w np jesiennych wyborach z tą leninowską kucharką.
        Szukajcie innej kandydatury ! Inaczej Duda kolejne 5 lat.

Mam podobne zdanie na ten temat, z tą różnicą, ze uważam, że Kosiniak jest bez szans na zwycięstwo. Mimo wszystko, mimo moich różnych zastrzeżeń do PAD, Kosiniak potknie się o własne buty.
        On, powinien teraz stanąć tam, gdzie jako lekarz stanął Karczewski. Nie wiem co robi Arłukowicz. POdobno lekarz,

--
    • qinto Re: Va Banque. 30.03.20, 08:36
      haen2010 napisał:

> ż są pierwsze sygnały.
      >
      >
      > j.

Pamiętamy wróżu macieju twoje wróżby.
      Ja z ciebie kpię, bo znam twoja twórczość na forum od ponad 10 lat i wiem, że wróżysz z fusów.
      Na polityce znasz się tak, jak mój wnuczek.

--
        • qinto Re: Va Banque. 30.03.20, 09:04
          haen2010 napisał:

> Może się nie znam. Ale moje komentarze są jak banan dla małpy u pisowskich trol
          > li. Przynajmniej na tym małym forum.

Ty nawet nie jesteś w stanie rozróżnić, kto na tym forum popiera PiS, pomijam litościwie zarzucanie tym, którzy są krytyczni wobec platfusów, że są trollami. Kim ty jesteś? uważasz, że ty reprezentujesz jedyny słuszny pogląd i dlatego możesz swoich interlokutorów nazywać trollami?
          Po raz kolejny ci przypominam, że ja pamiętam doskonale twoją forumową twórczość od 20210 roku i pamiętam jak plułeś na platfusów i na tuska, kiedy zapłonąłeś miłością do Palikota,Biedronia i Grodzkiej.
          Tak macieju ..... wtedy nie trollowałeś?

--
          • boblebowsky Re: Va Banque. 30.03.20, 15:43
            qinto napisał:

> haen2010 napisał:
            >
            > > Może się nie znam. Ale moje komentarze są jak banan dla małpy u pisowskic
            > h trol
            > > li. Przynajmniej na tym małym forum.
            >
            >

> Po raz kolejny ci przypominam, że ja pamiętam doskonale twoją forumową twórczoś
            > ć od 20210 roku i pamiętam jak plułeś na platfusów i na tuska, kiedy zapłonąłeś
            > miłością do Palikota,Biedronia i Grodzkiej.
            > Tak macieju ..... wtedy nie trollowałeś?

Który to już nick trollu?:)))

--
            Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
            • qinto Re: Va Banque. 30.03.20, 16:51
              Który to już nick trollu?:)))

166- ty ..... POyebowski.

--
        • j-k zmartwie cie. 30.03.20, 14:11
          haen2010 napisał:
          > Może się nie znam.
          Ale moje komentarze są jak banan dla małpy u pisowskich trolli.
          Przynajmniej na tym małym forum.

czandra robi lepsze.
          chce mi sie go wysmiewac.

- ciebie nie. - szkoda atramentu.
          jaj masz za malo.
    • 141288bs Re: Va Banque. 30.03.20, 08:50
      henio pisze; Ale to ona bedzie najbardziej wygrana gdy wybory zdechna zanim sie zaczna.
      Glupi/a, tez czasami odnosi sukcesy...szczegolnie gdy odchodzi w niebyt.
    • haen2010 Re: Va Banque. 30.03.20, 13:48
      Dzieje się. Rupieć Terlecki grozi im wyznaczeniem pisowskimi komisarzami.

Samorządowcy, zarówno prezydenci miast, jak i włodarze gmin, protestują przeciwko organizacji wyborów prezydenckich 10 maja. Sprzeciw wobec zaplanowanego na maj głosowania wyrazili w ostatnich dniach m.in. prezydenci: Warszawy, Wrocławia, Gdyni, Sopotu, Będzina, Sosnowca, Ciechanowa oraz wójt pomorskiej gminy Potęgowo.
      • m.c.hrabia Re: Va Banque. 30.03.20, 13:57
        wyborów nie będzie ani na jesieni, ani za rok będzie Wenezuela

wiadomosci.onet.pl/opinie/koronawirus-w-polsce-jakub-bierzynski-wyborow-nie-bedzie-ani-na-jesieni-ani-za-rok/437zefr
      • qinto Re: Va Banque. 30.03.20, 14:02
        haen2010 napisał:

> Dzieje się. Rupieć Terlecki grozi im wyznaczeniem pisowskimi komisarzami.
        >
        > Samorządowcy, zarówno prezydenci miast, jak i włodarze gmin, protestują prze
        > ciwko organizacji wyborów prezydenckich 10 maja. Sprzeciw wobec zaplanowanego n
        > a maj głosowania wyrazili w ostatnich dniach m.in. prezydenci: Warszawy, Wrocła
        > wia, Gdyni, Sopotu, Będzina, Sosnowca, Ciechanowa oraz wójt pomorskiej gminy Po
        > tęgowo.

To bardzo głupia wypowiedź Terleckieg, Kaczor powinien mu przejechać tarłem po gębie.
        W obecnej sytuacji straszyć wprowadzaniem komisarzy?
        Swołocz.

--
        • haen2010 Re: Va Banque. 31.03.20, 08:00
          qinto napisał:
          > To bardzo głupia wypowiedź Terleckieg, Kaczor powinien mu przejechać tarłem po
          > gębie.
          > W obecnej sytuacji straszyć wprowadzaniem komisarzy?
          > Swołocz.

Tarło to chyba pojecie z ichtiologii. Ikra plus mlecz w wodzie. Czy to naprawdę kara? Na jego gębę może to mieć zbawienny wpływ. To nie ekstrakt z makuchów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka