Dodaj do ulubionych

Trzaskowski ma mój głos !!

31.05.20, 15:20
Bo nie posłał dziecka do komunii.
Brawo za odwagę.
Miałem głosować na kogo innego ale w związku z tym uznałem że Trzaskowski to nie jest ukryta opcja watykańska
która będzie całować biskupów i i wróżki po rekach i nogach.
Obserwuj wątek
            • taniarada Re: Poslalem dziecko do Chrztu 31.05.20, 21:26
              snajper55 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
              >
              > > Chrzest nie jest katolickim obrzedem?
              >
              > Są różne chrzty. Religie niechrześcijańskie też mają swoje chrzty. Chrzest krwi
              > ą, ogniem itp.
              >
              > S.
              Czyli jeśli jest religia to w coś wierzą .Ateiści też .Sam brniesz w to z pełnej nieświadomości .
              • snajper55 Re: Poslalem dziecko do Chrztu 31.05.20, 22:36
                taniarada napisał(a):

> Czyli jeśli jest religia to w coś wierzą .Ateiści też .Sam brniesz w to z pełne
                > j nieświadomości .

Ale w istnienie jakiegoś boga ateiści nie wierzą. Co to ma wspólnego z tym, że w wielu religiach są chrzty? Ateiści swych dzieci nie chrzczą - nie obrzezują, nie kropią wodą, nie okadzają ich dymam z palonych kości, nie nacinają im rąk ani nóg, nie tatuują żadnych wzroków na ciele.

S.
        • lumpior Re: Poslalem dziecko do Chrztu 31.05.20, 19:59
          taniarada napisał(a):

> j-k napisał:
          >
          > > i nic wiecej.
          > >
          > > reszta - ta sa tylko katolickie obrzedy.
          > Nie byłeś Synu Boży zbyt głębokiej wiary .Będę się za Ciebie modlił .
          www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU
    • na_deszczu Re: Trzaskowski ma mój głos !! 31.05.20, 17:43
      Ja chyba jednak zostanę przy Hołowni. Z lojalności. Jeden i drugi mi odpowiada. Sądzę, ze Hołownia nie bedzie mieszał swojej wiary do spraw państwowych. Nie będzie propagował państwa wyznaniowego. Tak jak i Trzaskowski będzie szanował wszelkie poglądy religijne. Moje dziecko też do komunii nie pójdzie. Chodzi na etykę.
      • taniarada Mnie się marzy taki prezydent 31.05.20, 18:33
        na_deszczu napisała:

> Ja chyba jednak zostanę przy Hołowni. Z lojalności. Jeden i drugi mi odpowiada.
        > Sądzę, ze Hołownia nie bedzie mieszał swojej wiary do spraw państwowych. Nie b
        > ędzie propagował państwa wyznaniowego. Tak jak i Trzaskowski będzie szanował ws
        > zelkie poglądy religijne. Moje dziecko też do komunii nie pójdzie. Chodzi na et
        > ykę.
        Powołanie globalnego rządu, który przejmie realną władzę nad światem. Obecnie już takie
        gremium istnieje, ale działa nieoficjalnie zajmując się koordynacją i ustalaniem daleko
        idących planów.
        2. Całkowite zniszczenie kościoła rzymsko-katolickiego przez wewnętrzne
        rozbicie i podział wśród kardynałów, biskupów, kapłanów. Wprowadzenie do
        wewnątrz kościoła coraz więcej agentów, dywersantów, którzy zajmując
        różne, stanowiska zrealizują do końca ich plan / tzn. lucyferyczny plan
        zniszczenia kościoła/ a także czyniąc coraz większe zgorszenia dla
        wiernych, nie ponosząc za to żadnej kary od swych przełożonych.
        Bezwzględne tabu /milczenie/ w głoszeniu o istnieniu szatana i karze
        wiecznej w piekle. Wychwalanie biskupów i wbijanie ich w pychę jacy to
        oni są postępowi, nowocześni i otwarci na dialog i kompromis. Było dla
        mnie wielką pociechą, kiedy uznali, że jawna i zewnętrzna walka z
        kościołem nie przyniesie zaplanowanego zwycięstwa. Chrystus powiedział
        "A bramy piekielne nie zwyciężą go".
        3. Oderwanie dzieci od rodziców i umieszczenie ich w specjalnych ośrodkach, szkołach
        kierowanych przez ludzi masonerii. Poddanie ich całkowitej i powszechnej
        demoralizacji, aby stały się ludzkimi zwierzętami podatnymi na wszelką
        manipulację i kłamstwo. Manipulując naukami ścisłymi należy przekonać
        ich, że poza materią nic nie istnieje, a człowiek sam dla siebie jest
        bogiem. I sam dla siebie ustala prawa.
        4. W stosunku do ludzi, którym do końca nie uda się zniszczyć resztek
        wiary w Jezusa Chrystusa, należy uczynić wszystko aby jednocześnie
        wierzyli we wszelkie zabobony, różne tajemne moce, gdyż całkowity
        materializm spowodowałby choroby psychiczne. A choroba psychiczna
        zwalnia od winy i odpowiedzialności przed prawdziwym Bogiem.Ech gdzie te chłopy.
        • na_deszczu Re: Mnie się marzy taki prezydent 31.05.20, 18:56
          Strach ma wielkie oczy. Poczytaj taniarada co to jest humanizm.
          Pamiętam jak ludzie w moich rodzinnych stronach panikowali, gdy urząd prezydenta przejmowały ateistyczny Kwaśniewski. I co? I nic. JPII przyjmowany był z szacunkiem i honorami. A Franciszka dzis nawet nie zaproszą. Nie dziwne to?
          • taniarada Re: Mnie się marzy taki prezydent 31.05.20, 19:02
            na_deszczu napisała:

> Strach ma wielkie oczy. Poczytaj taniarada co to jest humanizm.
            > Pamiętam jak ludzie w moich rodzinnych stronach panikowali, gdy urząd prezydent
            > a przejmowały ateistyczny Kwaśniewski. I co? I nic. JPII przyjmowany był z szac
            > unkiem i honorami. A Franciszka dzis nawet nie zaproszą. Nie dziwne to?
            Nie zaproszą bo to nie jest czas na wizyty i uściski.Zawsze pisałem że wybieranie Kwaśniewskiego to błąd i to dwa razy .
            • taniarada Moja droga 31.05.20, 19:07
              taniarada napisał(a):

> na_deszczu napisała:
              >
              > > Strach ma wielkie oczy. Poczytaj taniarada co to jest humanizm.
              > > Pamiętam jak ludzie w moich rodzinnych stronach panikowali, gdy urząd pre
              > zydent
              > > a przejmowały ateistyczny Kwaśniewski. I co? I nic. JPII przyjmowany był
              > z szac
              > > unkiem i honorami. A Franciszka dzis nawet nie zaproszą. Nie dziwne to?
              > Nie zaproszą bo to nie jest czas na wizyty i uściski.Zawsze pisałem że wybieran
              > ie Kwaśniewskiego to błąd i to dwa razy .
              Humanizm nie ma tu żadnego uzasadnienia dla katolików na tym forum .Pozdrówka.
              • na_deszczu Re: Moja droga 31.05.20, 19:20
                I tu jesteś nieuczciwy. Dobrze wiemy dlaczego pis nie zaprasza Franciszka. Boicie sie tego, co macie w sobie. Mierzycie innych własną miarą. Można stworzyć przestrzeń dla wszystkich różności. Problem sie zaczyna, gdy ktos uważa, ze coś jego jest mojsze. I to jest cecha wielu katolików. A może tylko pseudokatolików. Nie bądz zagrożeniem dla innych to nie bedziesz się bał innych.
          • qinto Re: Mnie się marzy taki prezydent 31.05.20, 19:11
            na_deszczu napisała:

> Strach ma wielkie oczy. Poczytaj taniarada co to jest humanizm.
            > Pamiętam jak ludzie w moich rodzinnych stronach panikowali, gdy urząd prezydent
            > a przejmowały ateistyczny Kwaśniewski. I co? I nic. JPII przyjmowany był z szac
            > unkiem i honorami. A Franciszka dzis nawet nie zaproszą. Nie dziwne to?

Kwaśniewski nie był ateistą, sam się deklarował jako agnostyk. Potem całował biskupie klamki i jeździł w papamobile z papieżem - ni i klepnął konkordat ku zadowoleniu kleru i biskupów.
      • buldog2 Re: Trzaskowski ma mój głos !! 31.05.20, 19:10
        Pozwolę sobie dodać, co wyczytałem niedawno. A mianowicie, że Hołowni podobało zlizywanie przez dzieci kremu z kolan księdza.
        To mną wstrząsnęło.
        Oczywiście, w konfrontacji z Dudą poparłbym Hołownię, ale koniec na tym.
        • qinto Re: Trzaskowski ma mój głos !! 31.05.20, 19:13
          buldog2 napisał:

> Pozwolę sobie dodać, co wyczytałem niedawno. A mianowicie, że Hołowni podobało
          > zlizywanie przez dzieci kremu z kolan księdza.
          > To mną wstrząsnęło.
          > Oczywiście, w konfrontacji z Dudą poparłbym Hołownię, ale koniec na tym.
          >

Poparłbyś poparcie Hołowni zlizywanie kremu zz kolan dzieci - typowe dla ciebie guldop.
      • rzewuski1 Re: Trzaskowski ma mój głos !! 31.05.20, 19:22
        Ja na Hołownię nie zagłosuje , gość ma zostać prezydentem kraju a jakie ma CV by taki urząd pełnić?
        Co do tej pory zrobił , jakie urzędy sprawował?
        Poddaje się emocjom, płacze czy wrzeszczy jak największy wrzeszczasz II PRL niejaki Duda.
      • janja11 Re: Trzaskowski ma mój głos !! 31.05.20, 20:42
        na_deszczu napisała:

> Ja chyba jednak zostanę przy Hołowni. Z lojalności. Jeden i drugi mi odpowiada.
        > Sądzę, ze Hołownia nie bedzie mieszał swojej wiary do spraw państwowych. Nie b
        > ędzie propagował państwa wyznaniowego. Tak jak i Trzaskowski będzie szanował ws
        > zelkie poglądy religijne. Moje dziecko też do komunii nie pójdzie. Chodzi na et
        > ykę.

Hołownia jako jedyny potraktował wyborcę z szacunkiem przedstawiając konkretny program i przedstawił ekipę doradców ekspertów w swoich dziedzinach. Miła odmiana po partyjnych koncepcjach obsadzania stanowisk z klucza partyjno- towarzysko-biznesowego.
        Przekonuje mnie edukacja z wizji najlepszego nauczyciela w Polsce, bezpieczeństwo z koncepcji cenionego generała z wieloletnim doświadczeniem. I wreszcie ktoś kompetentnie zajmie się sprawami ekologii.
        Do tego nareszcie ktoś konkretnie mówi o konieczności oddzielenia państwa od kościoła.

I nie będzie czekania na to co powie partia i prezes. Prezydent ma być bezpartyjny.
        • obcy8 Re: Trzaskowski ma mój głos !! 02.06.20, 13:46
          janja11 napisał(a):

>
          > Hołownia jako jedyny potraktował wyborcę z szacunkiem przedstawiając konkretny
          > program i przedstawił ekipę doradców ekspertów w swoich dziedzinach. Miła odmia
          > na po partyjnych koncepcjach obsadzania stanowisk z klucza partyjno- towarzysko
          > -biznesowego.
          >
          > I nie będzie czekania na to co powie partia i prezes. Prezydent ma być bezparty
          > jny.
          Bez większości parlamentarnej żadnego programu się nie zrealizuje i prezydent nie jest zresztą od tego.Z całą resztą się zgadzam choć po kilku wystąpieniach Hołowni wolałbym żeby tym kandydatem był Cichocki albo nawet Kobosko.Prezydent ma być bezpartyjny i z pomocą różnych ekspertów i opinii z różnych środowisk nie tylko politycznych decydować czy podpisuje czy wetuje przesłaną mu ustawę.Prezydent nie może być przedstawicielem jednej partii.To jest ważne zwłaszcza w sytuacji gdy nie ma TK.
    • lumpior Re: Trzaskowski ma mój głos !! 31.05.20, 18:00
      rzewuski1 napisał:

> Bo nie posłał dziecka do komunii.
      > Brawo za odwagę.
      > Miałem głosować na kogo innego ale w związku z tym uznałem że Trzaskowski to ni
      > e jest ukryta opcja watykańska
      > która będzie całować biskupów i i wróżki po rekach i nogach.
      >

Jest nas dwóch. Pzdr.
      • taniarada Nie nie to niemożliwe ty też ??? 31.05.20, 18:17
        lumpior napisał:

> rzewuski1 napisał:
        >
        > > Bo nie posłał dziecka do komunii.
        > > Brawo za odwagę.
        > > Miałem głosować na kogo innego ale w związku z tym uznałem że Trzaskowski
        > to ni
        > > e jest ukryta opcja watykańska
        > > która będzie całować biskupów i i wróżki po rekach i nogach.
        > >
        >
        > Jest nas dwóch. Pzdr.
        >
        > Robi się już spora grupka antyklerykałów .Jeszcze się zastanów .Biedroń obiecał rozwiązanie konkordatu.To by był hicior.🤩
          • horpyna4 Re: Trzaskowski ma mój głos !! 31.05.20, 22:56
            Wiesz, ja słyszałam, jak on to mówił i nie odebrałam tego jako chwalenie kaczych. Wprawdzie słyszałam tylko mały fragment jego wystąpienia, ale akurat był to ten fragment.

To było raczej o tym, że jak ktoś z innej bajki zachowa się raz przyzwoicie, reprezentując państwo, to nie należy mu tej jednorazowej przyzwoitości odmawiać. I należy się cieszyć, że jego działanie zyskało międzynarodowe uznanie, skoro było dobre dla wizerunku państwa.

Można powiedzieć, że zaprezentowana przez Trzaskowskiego postawa skrajnie różni się od podejścia pisich, którzy nie trawią uznania innych państw dla niepisich, co zresztą wyszło w słynnym 27:1.

Oczywiście było to moje prywatne wrażenie, każdy przecież odbiera inaczej. Do Trzaskowskiego mam inną pretensję: o to, że zostawił Warszawę narażając ją na jakiegoś pisiego komisarza, ale skoro może być skuteczny w starciu z długopisem... no cóż, istnieją sprawy większej i mniejszej wagi. Trudno.
            • yoma Re: Trzaskowski ma mój głos !! 01.06.20, 13:45
              I wystarczy. Nie musiał kaczej kwestii w ogóle poruszać.

Sorry, ale mnie jest potrzebny prezydent, który odetnie tę swołocz grubą kreską, a nie będzie się z nią miział. A jeśli uważa, że mizianiem przeciągnie jakichś pisich na swoją stronę, to jest w dodatku idiotą, a ja mam uczulenie na idiotyzm.
            • buldog2 Re: Trzaskowski ma mój głos !! 01.06.20, 18:08
              Wszyscy którzy mówią o przyzwoitości PISowskiego prezydenta, opowiadają niedorzeczności. Jak komu mało wyrzucenia z pracy pielęgniarki za to, że nie zgodziła na wPISywanie poza kolejką lepszej półki, może obejrzeć w necie jego przejazdy po Warszawie i całej Polsce. Przypominają przejazdy Kadyrowa.
              • yoma Re: Trzaskowski ma mój głos !! 01.06.20, 20:00
                Już nie chciało mi się poruszać tego tematu.

Ale tak naprawdę, zgnojenie pilota za odmowę lotu nad terenem ogarniętym wojną to nie jest bohaterska postawa. A akurat tyle osiągnęła kaczka mniejsza w Gruzji.
        • taniarada Re: Trzaskowski ma mój głos !! 31.05.20, 22:14
          rzewuski1 napisał:

> A to mi umknęło, a taki ładny był.
          >
          Szef PO, Borys Budka, powiedział w rozmowie z Magazynem TVN24, że brak prezydenta Warszawy w drugiej turze może oznaczać koniec formacji. Brak Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich to może być początek końca PO - stwierdził przewodniczący tej partii, Borys Budka dodając, że jeśli dojdzie do „katastrofy wyborczej”, on sam podda się weryfikacji partii jako przewodniczący. Jednocześnie Budka po raz kolejny uparcie przekonywał, że wymiana kandydatów na prezydenta odbywała się w porozumieniu z Kidawą-Błońską.
          Pytanie, czy komuś będzie brakować formacji totalnych zadymiarzy, prymitywnych prowokatorów, producentów fake newsów, bezrefleksyjnych ignorantów, przedstawicieli zagranicznych interesów, politycznej piątej kolumny, ulicznych wichrzycieli i orędowników wszelkich dewiacji, które stoją w sprzeczności ze wszystkim, co polskie, tradycyjne i narodowe? Okazja wydaje się znakomita i niepowtarzalna. Jeśli nie wy, to kto, jeśli nie teraz, to kiedy?
    • no-popis Re: Trzaskowski ma mój głos !! 01.06.20, 20:05
      rzewuski1 napisał:

> Bo nie posłał dziecka do komunii.
      > Brawo za odwagę.
      > Miałem głosować na kogo innego ale w związku z tym uznałem że Trzaskowski to ni
      > e jest ukryta opcja watykańska
      > która będzie całować biskupów i i wróżki po rekach i nogach.
      To mnie zaskoczyłeś :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka